Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadeti (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Učenice (2009.) - 8,9 kyu
Kata - Učenice (2009.) - 7,6 kyu
Kata - Učenice (2009.) - S
Kata - Učenice (2008.) - 8,9 kyu
Kata - Učenice (2008.) - 7,6 kyu
Kata - Učenice (2008.) - S
Kata - Učenice (2009.) - 8,9 kyu
385
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
45
0
KATJA HERCLIK (333CR)
Medalists
1. KATJA HERCLIK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. ----
3. ----
3. ----
Kata - Učenice (2009.) - 7,6 kyu
406
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
400
DORA KERKEZ (KONDURA)
406
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
319
0
LARA ŽGELA (MAXIVK)
376
0
IVANA CVETKOVIĆ (TEMPO)
454
DORA RABBI (BELIMAN)
400
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
406
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
376
0
IVANA CVETKOVIĆ (TEMPO)
454
0
DORA RABBI (BELIMAN)
400
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
376
0
IVANA CVETKOVIĆ (TEMPO)
454
0
DORA RABBI (BELIMAN)
319
0
LARA ŽGELA (MAXIVK)
Medalists
1. DORA KERKEZ, Kondura Sisak
2. IVANA CVETKOVIĆ, Tempo
3. MARTA JAKOBFI, BELI MANASTIR 98
3. LARA ŽGELA, Max Ivankovo
Kata - Učenice (2009.) - S
381
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
381
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
424
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
381
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
35
0
JOHANA WEBEROVÁ (SKBU)
329
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
424
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
31
0
ANETA BARVOVÁ (SKBU)
407
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
248
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
37
0
KRISTÝNA VOJTĚCHOVÁ (SKBU)
338
EMA DRAVEC (KK PTČ)
214
EMA ALŠIĆ (SOKOLHR)
336
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
381
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
329
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
424
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
407
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
37
0
KRISTÝNA VOJTĚCHOVÁ (SKBU)
338
0
EMA DRAVEC (KK PTČ)
214
0
EMA ALŠIĆ (SOKOLHR)
336
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
329
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
424
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
37
0
KRISTÝNA VOJTĚCHOVÁ (SKBU)
336
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
329
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
37
0
KRISTÝNA VOJTĚCHOVÁ (SKBU)
338
0
EMA DRAVEC (KK PTČ)
248
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
336
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
338
0
EMA DRAVEC (KK PTČ)
Medalists
1. NINA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
2. KRISTÝNA VOJTĚCHOVÁ, Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
3. TALIJA ČOLAK, OMEGA
3. ENA RAJKOVIĆ, KK VITEZ
Kata - Učenice (2008.) - 8,9 kyu
402
0
NINA BARTO (333CR)
401
0
LUCIJA NOVALIĆ (333CR)
Medalists
1. NINA BARTO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LUCIJA NOVALIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----
3. ----
Kata - Učenice (2008.) - 7,6 kyu
417
0
LANA MUŽIC (BUKOVEC)
72
0
LANA KRILJ (KKNG)
219
0
BELLA MIKULIĆ (KCŠ)
386
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
72
0
LANA KRILJ (KKNG)
219
0
BELLA MIKULIĆ (KCŠ)
Medalists
1. BELLA MIKULIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
2. LANA KRILJ, Nova Gradiška
3. ENA RAJKOVIĆ, KK VITEZ
3. LANA MUŽIC, Okinawa
Kata - Učenice (2008.) - S
337
0
LARA JURČEVIĆ (VITEZ)
98
0
LUCIJA MIKLIČANIN (VUKOVAR)
337
0
LARA JURČEVIĆ (VITEZ)
129
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
341
0
NINA DOMOVIĆ (KK PTČ)
185
0
DORA HAS (0354451)
129
LAURA ERAK (VIROVTC)
432
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
337
0
LARA JURČEVIĆ (VITEZ)
98
LUCIJA MIKLIČANIN (VUKOVAR)
433
0
EMRA SUBAŠIĆ (OMEGA)
287
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
57
DORA POTKOVAC (KAO)
434
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
249
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
185
0
DORA HAS (0354451)
129
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
432
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
98
0
LUCIJA MIKLIČANIN (VUKOVAR)
433
0
EMRA SUBAŠIĆ (OMEGA)
57
0
DORA POTKOVAC (KAO)
434
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
249
0
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
129
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
432
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
433
0
EMRA SUBAŠIĆ (OMEGA)
249
0
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
432
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
249
0
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
434
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
433
0
EMRA SUBAŠIĆ (OMEGA)
434
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
Medalists
1. ANA DRUŽINEC, OMEGA
2. EMA TOMIĆ, Vukovar`91
3. LAURA ERAK, Virovitica
3. EMRA SUBAŠIĆ, OMEGA