Kumite - Ml. učenici (U10) -26
1. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969 |
2. IVAN FARKAŠ, Karlovac 1969 |
3. TINO PANIĆ, GLOBUS Čakovec |
3. DAVID DUŽIĆ, Tigar Sisak |
|
|
|
Kumite - Ml. učenici (U10) -30
1. VITO RADELIĆ, PODRAVSKI SOKOL |
2. PATRICK BLAŽEVIĆ, Karlovac 1969 |
3. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969 |
3. SANDRO KEĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
|
|
|
Kumite - Ml. učenici (U10) -34
1. JAN CANJAR, Karlovac 1969 |
2. MISLAV SPAJIĆ, Virovitica |
3. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod |
3. MARIN VUĐAN, IVANEC |
|
|
|
Kumite - Ml. učenici (U10) -36
1. AMAR ŠAHINOVIĆ, KRK CROATIA |
2. NEMANJA JERENIĆ, Shotokan - Darda |
3. DAVID BERMANEC, GLOBUS Čakovec |
3. MARJANOVIĆ NIKOLA, ALFA |
|
|
|
Kumite - Ml. učenici (U10) +36
1. PETAR SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec |
2. LUKA MANDIĆ, Karate Akademija Osijek |
3. BARTOL KLANAC, Karate Akademija Osijek |
3. JOSIP LAGINJA, CHAMPION RIJEKA |
|
| | | |
Kumite - Ml. učenice (U10) -28
1. ROZA JELČIĆ, Tigar Sisak |
2. TINA OKOVIĆ, Mladost |
3. DORA VALENTIĆ, Mladost |
3. LUCIJA FERČIĆ, Tigar Sisak |
|
|
|
Kumite - Ml. učenice (U10) -32
1. NINA CVIJANOVIĆ, Mladost |
2. LOLA KURTAGIĆ, Karlovac 1969 |
3. LUCIJA RAFAJ, KRK CROATIA |
3. MARIA KNEŽEVIĆ, Virovitica |
|
|
|
Kumite - Ml. učenice (U10) -36
1. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969 |
2. ELIŠKA VILÍMKOVÁ, Sportovni klub bojovych umeni Hostivar |
3. EMA DRAŠKOVIĆ, SAMOBOR |
|
|
|
|
Kumite - Ml. učenice (U10) +36
1. LENA KRIZMAN, CHAMPION RIJEKA |
2. PETRA BOBINAC, Tigar Sisak |
3. AURORA BARBALIĆ, KRK CROATIA |
|
|
| |
Kumite - Učenici (U12) -30
1. FILIP KOMARICA, KK KTC KRIŽEVCI |
2. DOMAGOJ JAGAR, Mladost |
3. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969 |
3. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969 |
|
|
|
Kumite - Učenici (U12) -34
1. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA |
2. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod |
3. JAN CANJAR, Karlovac 1969 |
3. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod |
|
|
|
Kumite - Učenici (U12) -38
1. SVEN TUŠKAN, Hercegovina-Zagreb |
2. JOSIP FARKAŠ, Karlovac 1969 |
3. ANTONIJO BAŠIĆ, SAMOBOR |
3. LUKA BOLF, CHAMPION RIJEKA |
|
|
|
Kumite - Učenici (U12) -42
1. ERIK ĐULA, IVANEC |
2. IVANO BUTINA, Karlovac 1969 |
3. TOMÁŠ KUČERA, Sportovni klub bojovych umeni Hostivar |
3. LUKA KOS, SAMOBOR |
|
|
|
Kumite - Učenici (U12) -46
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA |
2. SERGEJ JAKOVLJEVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka |
3. LEON VUKOJA, Max Ivankovo |
|
|
|
|
Kumite - Učenici (U12) +46
1. LUKA ŽGELA, Max Ivankovo |
2. MIHAEL MIKOLIN, Karate Akademija Osijek |
3. LOVRO VUKOJA, Hercegovina-Zagreb |
3. MATEO BRIŠKI, Karlovac 1969 |
|
| |
Kumite - Učenice (U12) -32
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec |
2. MELISA ČORNOK, Shotokan - Darda |
3. ANTONELA APATI, IVANEC |
3. MARIA KNEŽEVIĆ, Virovitica |
|
|
|
Kumite - Učenice (U12) -36
1. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969 |
2. TONJA ZRNIĆ, STUDENT |
3. NIKA ČABAJ, SAMOBOR |
3. NIKA KRMPOTIĆ, CHAMPION RIJEKA |
|
|
|
Kumite - Učenice (U12) -40
1. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA |
2. PAULINA MAGDALENIĆ, GLOBUS Čakovec |
3. JANA REDŽIĆ, OPATIJA |
|
|
|
|
Kumite - Učenice (U12) -44
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec |
2. DORA HAS, Slavonski Brod |
3. NIKA ŠIMUNDIĆ, CHAMPION RIJEKA |
3. PETRA KNEZEVIC, CHAMPION RIJEKA |
|
|
|
Kumite - Učenice (U12) +44
1. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA |
2. MARIJA ZRNIĆ, KBS "Castra" Banja Luka |
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969 |
3. KATARINA SKENDEROVIĆ, STUDENT |
|
| | | |
Kumite - Ml. kadeti (U14) -36
1. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA |
2. FILIP MARINOVIĆ, Hercegovina-Zagreb |
|
|
|
|
|
Kumite - Ml. kadeti (U14) -41
1. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA |
2. MATEJ GORIĆ, KK KIK |
3. SVEN TUŠKAN, Hercegovina-Zagreb |
|
|
|
|
Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
|
|
Kumite - Ml. kadeti (U14) -52
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA |
2. IVAN STRANJAK, Karate Akademija Osijek |
3. BRUNO PAŠA, Kondura Sisak |
|
|
|
|
Kumite - Ml. kadeti (U14) -57
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec |
2. MATEJ TISUCKI, Max Ivankovo |
3. DOMAGOJ KESAK, Virovitica |
3. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969 |
|
|
|
Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
1. JAKOV STIPIĆ, Karlovac 1969 |
2. ANDREJ MILIVOJEVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka |
3. LUKA PAJNIĆ, KK KTC KRIŽEVCI |
3. LUKA ŽGELA, Max Ivankovo |
|
| |
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -40
1. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod |
2. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec |
3. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA |
3. NADA MRKONJA, Max Ivankovo |
|
|
|
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -45
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec |
2. EMANUELA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo |
3. KORINA KLARIĆ, Tigar Sisak |
|
|
|
|
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -50
1. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI |
2. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969 |
3. OZANA VUJEVIĆ, Mladost |
3. IVA LIVAJA, Max Ivankovo |
|
|
|
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -55
1. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA |
2. TARA NICOLE BONAČIĆ, Virovitica |
3. JANA KRNETIĆ, KBS "Castra" Banja Luka |
3. ELA COLARIĆ, IVANEC |
|
|
|
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) +55
1. LANA PAVLAKOVIĆ, IVANEC |
2. NORA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA |
3. KARLA KARAČIĆ, Karate Akademija Osijek |
3. IVONA SAMBOL, ALFA |
|
| | | |
Kumite - Kadeti (U16) -52
1. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec |
2. CHRIS MALČEC, Virovitica |
3. BRUNO PAŠA, Kondura Sisak |
|
|
|
|
Kumite - Kadeti (U16) -57
1. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica |
2. TIMO VLAHEK, GLOBUS Čakovec |
3. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec |
3. BORNA MRKONJA, Max Ivankovo |
|
|
|
Kumite - Kadeti (U16) -63
1. MARKO JURIĆ, Max Ivankovo |
2. LUKA SOKAČ, GLOBUS Čakovec |
3. SVEN SPAHIJA, Karlovac 1969 |
|
|
|
|
Kumite - Kadeti (U16) -70
1. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec |
2. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker |
3. LUKA BASAR, Karlovac 1969 |
3. LUKA RAJNOVIĆ, Virovitica |
|
| |
Kumite - Kadetkinje (U16) -47
1. EMA MARČEC, GLOBUS Čakovec |
2. MARIJA BUNIĆ, Shotokan - Darda |
3. LANA DEMŠIĆ, Virovitica |
3. LUCIA KNEŽEVIĆ, Virovitica |
|
|
|
Kumite - Kadetkinje (U16) -54
1. LANA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo |
2. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec |
3. MELANI ČORNOK, Shotokan - Darda |
3. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI |
|
|
|
Kumite - Kadetkinje (U16) +54
1. SARA BENIĆ, ALFA |
2. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec |
3. LEONA GULIJA, GLOBUS Čakovec |
3. ANA RAJNOVIĆ, Virovitica |
|
| | | |
Kumite - Juniori (U18) -55
1. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec |
2. TIMO VLAHEK, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
|
|
Kumite - Juniori (U18) -61
1. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
2. TARIK ŽIŽAK, ZAMET |
|
|
|
|
|
Kumite - Juniori (U18) -68
1. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec |
2. STRAHINJA BRANKOVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka |
3. KRISTIAN LAKIĆ, ZAMET |
|
|
|
|
Kumite - Juniori (U18) -76
1. JAKOV RUKAVINA, Mladost |
2. LOVRO LENAC, ZAMET |
3. ALEKSANDAR MALOBABIĆ, Karlovac 1969 |
3. ANTUN VUJEVIĆ, Mladost |
|
|
|
Kumite - Juniori (U18) +76
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA |
2. LUKA BIRAČ, Slavonski Brod |
3. PAVLE RADENIĆ, Virovitica |
3. AUGUSTIN MOŠKUN, Karlovac 1969 |
|
| | | |
Kumite - Juniorke (U18) -48
1. EMA MARČEC, GLOBUS Čakovec |
2. EMA ZETICA, Mladost |
|
|
|
|
|
Kumite - Juniorke (U18) -53
1. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec |
2. MARTINA VRBANAC, Kondura Sisak |
3. MAJA KOZLINGER, Virovitica |
|
|
|
|
Kumite - Juniorke (U18) -59
1. LEONA GULIJA, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
|
| | | |
Kumite - Ml. seniori (U21) -OPEN
1. JAKOV RUKAVINA, Mladost |
2. ANDREJ MRKŠA, Virovitica |
3. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA |
3. PATRIK IFKO, Karate Akademija Osijek |
|
| | | |
Kumite - Ml. seniorke (U21) -OPEN
1. PETRA BRLEČIĆ, IVANEC |
2. PETRA STOJKOVIĆ, Karlovac 1969 |
3. MAGDALENA KOVAČIĆ, Karlovac 1969 |
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET |
|
| | | |