Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
JAN CANJAR
Karlovac 1969
KUMITE-U10-M-34
3
3
0
0
0
2.
VITO RADELIĆ
PODRAVSKI SOKOL
KUMITE-U10-M-30
3
3
0
0
0
3.
AMAR ŠAHINOVIĆ
KRK CROATIA
KUMITE-U10-M-36
2
2
0
0
0
4.
PETAR SLUKIĆ
GLOBUS Čakovec
KUMITE-U10-M+36
2
2
0
0
0
5.
ROKO PALAJSA
Karlovac 1969
KUMITE-U10-M-26
2
2
0
0
0
6.
MISLAV SPAJIĆ
Virovitica
KUMITE-U10-M-34
3
2
0
0
0
7.
NIKOLA BIRAČ
Slavonski Brod
KUMITE-U10-M-34
3
2
0
0
0
8.
BARTOL KLANAC
Karate Akademija Osijek
KUMITE-U10-M+36
2
1
0
0
0
9.
IVAN FARKAŠ
Karlovac 1969
KUMITE-U10-M-26
2
1
0
0
0
10.
LUKA MANDIĆ
Karate Akademija Osijek
KUMITE-U10-M+36
2
1
0
0
0
11.
MARIN VUĐAN
IVANEC
KUMITE-U10-M-34
2
1
0
0
0
12.
NEMANJA JERENIĆ
Shotokan - Darda
KUMITE-U10-M-36
2
1
0
0
0
13.
PATRICK BLAŽEVIĆ
Karlovac 1969
KUMITE-U10-M-30
2
1
0
0
0
14.
SANDRO KEĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KUMITE-U10-M-30
2
1
0
0
0
15.
TOMISLAV ČORDAŠEV
Karlovac 1969
KUMITE-U10-M-30
2
1
0
0
0
16.
JAKOV UDOVČIĆ
SAMOBOR
KUMITE-U10-M-34
2
0
0
0
0
17.
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH
KRK CROATIA
KUMITE-U10-M-34
2
0
0
0
0
18.
RIVER GUŠČIĆ
CHAMPION RIJEKA
KUMITE-U10-M-30
2
0
0
0
0
19.
DAVID DUŽIĆ
Tigar Sisak
KUMITE-U10-M-26
1
0
0
0
0
20.
DAVID BERMANEC
GLOBUS Čakovec
KUMITE-U10-M-36
1
0
0
0
0
21.
DOMINIK JEGJUD
CHAMPION RIJEKA
KUMITE-U10-M-34
1
0
0
0
0
22.
DOMINIK MARIĆ
Tigar Sisak
KUMITE-U10-M+36
1
0
0
0
0
23.
JOSIP LAGINJA
CHAMPION RIJEKA
KUMITE-U10-M+36
1
0
0
0
0
24.
MARJANOVIĆ NIKOLA
ALFA
KUMITE-U10-M-36
1
0
0
0
0
25.
MIHAEL ŠTAJCER
Tigar Sisak
KUMITE-U10-M-30
1
0
0
0
0
26.
TINO PANIĆ
GLOBUS Čakovec
KUMITE-U10-M-26
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ROZA JELČIĆ
Tigar Sisak
KUMITE-U10-Ž-28
3
3
0
0
0
2.
NINA CVIJANOVIĆ
Mladost
KUMITE-U10-Ž-32
2
2
0
0
0
3.
LENA KRIZMAN
CHAMPION RIJEKA
KUMITE-U10-Ž+36
1
1
0
0
0
4.
NINA MALOBABIĆ
Karlovac 1969
KUMITE-U10-Ž-36
1
1
0
0
0
5.
LOLA KURTAGIĆ
Karlovac 1969
KUMITE-U10-Ž-32
3
2
0
0
0
6.
TINA OKOVIĆ
Mladost
KUMITE-U10-Ž-28
3
2
0
0
0
7.
DORA VALENTIĆ
Mladost
KUMITE-U10-Ž-28
2
1
0
0
0
8.
ELIŠKA VILÍMKOVÁ
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
KUMITE-U10-Ž-36
2
1
0
0
0
9.
LUCIJA FERČIĆ
Tigar Sisak
KUMITE-U10-Ž-28
2
1
0
0
0
10.
LUCIJA RAFAJ
KRK CROATIA
KUMITE-U10-Ž-32
2
1
0
0
0
11.
PETRA BOBINAC
Tigar Sisak
KUMITE-U10-Ž+36
2
1
0
0
0
12.
FANI GALA BAIUTTI
Tigar Sisak
KUMITE-U10-Ž-32
2
0
0
0
0
13.
KATJA ŠTALMAJER
Vukovar`91
KUMITE-U10-Ž-28
2
0
0
0
0
14.
MAJDA LOVRANIĆ
Tigar Sisak
KUMITE-U10-Ž-28
2
0
0
0
0
15.
AURORA BARBALIĆ
KRK CROATIA
KUMITE-U10-Ž+36
1
0
0
0
0
16.
EMA DRAŠKOVIĆ
SAMOBOR
KUMITE-U10-Ž-36
1
0
0
0
0
17.
MARIA KNEŽEVIĆ
Virovitica
KUMITE-U10-Ž-32
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenici (U12)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DOMAGOJ ŠPREM
OPATIJA
KUMITE-U12-M-34
3
3
0
0
0
2.
ERIK ĐULA
IVANEC
KUMITE-U12-M-42
3
3
0
0
0
3.
FILIP KOMARICA
KK KTC KRIŽEVCI
KUMITE-U12-M-30
3
3
0
0
0
4.
LEON BURŠIĆ
OPATIJA
KUMITE-U12-M-46
3
3
0
0
0
5.
LUKA ŽGELA
Max Ivankovo
KUMITE-U12-M+46
3
3
0
0
0
6.
SVEN TUŠKAN
Hercegovina-Zagreb
KUMITE-U12-M-38
2
2
0
0
0
7.
IVANO BUTINA
Karlovac 1969
KUMITE-U12-M-42
3
2
0
0
0
8.
JAN CANJAR
Karlovac 1969
KUMITE-U12-M-34
3
2
0
0
0
9.
LOVRO VUKOJA
Hercegovina-Zagreb
KUMITE-U12-M+46
3
2
0
0
0
10.
LUKA KOS
SAMOBOR
KUMITE-U12-M-42
3
2
0
0
0
11.
MIHAEL MIKOLIN
Karate Akademija Osijek
KUMITE-U12-M+46
3
2
0
0
0
12.
NIKOLA BIRAČ
Slavonski Brod
KUMITE-U12-M-34
3
2
0
0
0
13.
ROKO PALAJSA
Karlovac 1969
KUMITE-U12-M-30
3
2
0
0
0
14.
BORNA KUJUNDŽIĆ
Slavonski Brod
KUMITE-U12-M-34
2
1
0
0
0
15.
DOMAGOJ JAGAR
Mladost
KUMITE-U12-M-30
2
1
0
0
0
16.
JOSIP FARKAŠ
Karlovac 1969
KUMITE-U12-M-38
2
1
0
0
0
17.
LEON VUKOJA
Max Ivankovo
KUMITE-U12-M-46
2
1
0
0
0
18.
MATEJ SUHINA
Mladost
KUMITE-U12-M+46
2
1
0
0
0
19.
MATEO BRIŠKI
Karlovac 1969
KUMITE-U12-M+46
2
1
0
0
0
20.
TOMÁŠ KUČERA
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
KUMITE-U12-M-42
2
1
0
0
0
21.
TOMISLAV ČORDAŠEV
Karlovac 1969
KUMITE-U12-M-30
2
1
0
0
0
22.
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ
CHAMPION RIJEKA
KUMITE-U12-M+46
3
1
0
0
0
23.
DAVID VIDOVIĆ
CENTAR ŠENKOVEC
KUMITE-U12-M-30
2
0
0
0
0
24.
FRAN MANESTAR
CHAMPION RIJEKA
KUMITE-U12-M-46
2
0
0
0
0
25.
GAŠPAR POGELŠEK
Karlovac 1969
KUMITE-U12-M+46
2
0
0
0
0
26.
JOSIP LAGINJA
CHAMPION RIJEKA
KUMITE-U12-M-42
2
0
0
0
0
27.
KRISTIAN PRENKAJ
Tigar Sisak
KUMITE-U12-M-34
2
0
0
0
0
28.
LUKA OČKO
KRK CROATIA
KUMITE-U12-M-42
2
0
0
0
0
29.
NOELL ŠIROKI
Virovitica
KUMITE-U12-M-34
2
0
0
0
0
30.
ADEM KEKIĆ
KK SISAK
KUMITE-U12-M-30
1
0
0
0
0
31.
ANTONIJO BAŠIĆ
SAMOBOR
KUMITE-U12-M-38
1
0
0
0
0
32.
KALEB DUGANDŽIĆ
Tigar Sisak
KUMITE-U12-M+46
1
0
0
0
0
33.
LUKA BOLF
CHAMPION RIJEKA
KUMITE-U12-M-38
1
0
0
0
0
34.
MARJANOVIĆ NIKOLA
ALFA
KUMITE-U12-M-34
1
0
0
0
0
35.
MIHAEL KRIŽETIĆ
SAMOBOR
KUMITE-U12-M+46
1
0
0
0
0
36.
NOA BAIUTTI
Tigar Sisak
KUMITE-U12-M-30
1
0
0
0
0
37.
PETR DOPITA
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
KUMITE-U12-M-42
1
0
0
0
0
38.
SERGEJ JAKOVLJEVIĆ
KBS "Castra" Banja Luka
KUMITE-U12-M-46
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenice (U12)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
HANNA MALKIĆ
CHAMPION RIJEKA
KUMITE-U12-Ž+44
3
3
0
0
0
2.
NINA MALOBABIĆ
Karlovac 1969
KUMITE-U12-Ž-36
3
3
0
0
0
3.
NOA GUŠČIĆ
CHAMPION RIJEKA
KUMITE-U12-Ž-40
3
3
0
0
0
4.
AIDA TRSTENJAK
GLOBUS Čakovec
KUMITE-U12-Ž-32
2
2
0
0
0
5.
LAURA STRAHIJA
GLOBUS Čakovec
KUMITE-U12-Ž-44
2
2
0
0
0
6.
DORA HAS
Slavonski Brod
KUMITE-U12-Ž-44
3
2
0
0
0
7.
LUCIJA ŠEGAVIĆ
Karlovac 1969
KUMITE-U12-Ž+44
3
2
0
0
0
8.
MARIJA ZRNIĆ
KBS "Castra" Banja Luka
KUMITE-U12-Ž+44
3
2
0
0
0
9.
JANA REDŽIĆ
OPATIJA
KUMITE-U12-Ž-40
2
1
0
0
0
10.
KATARINA SKENDEROVIĆ
STUDENT
KUMITE-U12-Ž+44
2
1
0
0
0
11.
MELISA ČORNOK
Shotokan - Darda
KUMITE-U12-Ž-32
2
1
0
0
0
12.
NIKA ČABAJ
SAMOBOR
KUMITE-U12-Ž-36
2
1
0
0
0
13.
NIKA KRMPOTIĆ
CHAMPION RIJEKA
KUMITE-U12-Ž-36
2
1
0
0
0
14.
NIKA ŠIMUNDIĆ
CHAMPION RIJEKA
KUMITE-U12-Ž-44
2
1
0
0
0
15.
PETRA KNEZEVIC
CHAMPION RIJEKA
KUMITE-U12-Ž-44
2
1
0
0
0
16.
TONJA ZRNIĆ
STUDENT
KUMITE-U12-Ž-36
2
1
0
0
0
17.
ANETA BARVOVÁ
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
KUMITE-U12-Ž-36
2
0
0
0
0
18.
BRUNA TADIĆ
STUDENT
KUMITE-U12-Ž-44
2
0
0
0
0
19.
KRISTÝNA VOJTĚCHOVÁ
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
KUMITE-U12-Ž-40
2
0
0
0
0
20.
MAJA VUKUŠIĆ
KRK CROATIA
KUMITE-U12-Ž+44
2
0
0
0
0
21.
RUŽICA VUKIĆ
Max Ivankovo
KUMITE-U12-Ž+44
2
0
0
0
0
22.
ANTONELA APATI
IVANEC
KUMITE-U12-Ž-32
1
0
0
0
0
23.
JOHANA WEBEROVÁ
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
KUMITE-U12-Ž-36
1
0
0
0
0
24.
MARIA KNEŽEVIĆ
Virovitica
KUMITE-U12-Ž-32
1
0
0
0
0
25.
MARTA PRELOŠČAN
Tigar Sisak
KUMITE-U12-Ž+44
1
0
0
0
0
26.
PAULINA MAGDALENIĆ
GLOBUS Čakovec
KUMITE-U12-Ž-40
1
0
0
0
0
27.
PETRA IVEZIĆ
Shotokan - Darda
KUMITE-U12-Ž-44
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi kadeti (U14)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
JAKOV STIPIĆ
Karlovac 1969
KUMITE-U14-M+57
2
2
0
0
0
2.
LEON BURŠIĆ
OPATIJA
KUMITE-U14-M-45, KUMITE-U14-M-52
2
2
0
0
0
3.
PATRIK VUČKOVIĆ
LEPOGLAVA
KUMITE-U14-M-41
2
2
0
0
0
4.
SVEN STRAHIJA
GLOBUS Čakovec
KUMITE-U14-M-57
2
2
0
0
0
5.
DOMAGOJ ŠPREM
OPATIJA
KUMITE-U14-M-36
1
1
0
0
0
6.
ANDREJ MILIVOJEVIĆ
KBS "Castra" Banja Luka
KUMITE-U14-M+57
2
1
0
0
0
7.
DOMAGOJ KESAK
Virovitica
KUMITE-U14-M-57
2
1
0
0
0
8.
MATEJ TISUCKI
Max Ivankovo
KUMITE-U14-M-57
2
1
0
0
0
9.
BRUNO PAŠA
Kondura Sisak
KUMITE-U14-M-52
1
0
0
0
0
10.
FILIP MARINOVIĆ
Hercegovina-Zagreb
KUMITE-U14-M-36
1
0
0
0
0
11.
GAŠPAR POGELŠEK
Karlovac 1969
KUMITE-U14-M-57
1
0
0
0
0
12.
IVAN STRANJAK
Karate Akademija Osijek
KUMITE-U14-M-52
1
0
0
0
0
13.
LUKA ŽGELA
Max Ivankovo
KUMITE-U14-M+57
1
0
0
0
0
14.
LUKA PAJNIĆ
KK KTC KRIŽEVCI
KUMITE-U14-M+57
1
0
0
0
0
15.
MATEJ GORIĆ
KK KIK
KUMITE-U14-M-41
1
0
0
0
0
16.
MATEJ POTKOVAC
Karate Akademija Osijek
KUMITE-U14-M-57
1
0
0
0
0
17.
SVEN TUŠKAN
Hercegovina-Zagreb
KUMITE-U14-M-41
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANA LUJIĆ
Slavonski Brod
KUMITE-U14-Ž-40
3
3
0
0
0
2.
IVA KATALENAC
KK KTC KRIŽEVCI
KUMITE-U14-Ž-50
3
3
0
0
0
3.
HANNA MALKIĆ
CHAMPION RIJEKA
KUMITE-U14-Ž-55
2
2
0
0
0
4.
LANA PAVLAKOVIĆ
IVANEC
KUMITE-U14-Ž+55
2
2
0
0
0
5.
LAURA STRAHIJA
GLOBUS Čakovec
KUMITE-U14-Ž-45
2
2
0
0
0
6.
AIDA TRSTENJAK
GLOBUS Čakovec
KUMITE-U14-Ž-40
3
2
0
0
0
7.
TARA NICOLE BONAČIĆ
Virovitica
KUMITE-U14-Ž-55
3
2
0
0
0
8.
JANA KRNETIĆ
KBS "Castra" Banja Luka
KUMITE-U14-Ž-55
2
1
0
0
0
9.
LUCIJA ŠEGAVIĆ
Karlovac 1969
KUMITE-U14-Ž-50
2
1
0
0
0
10.
NADA MRKONJA
Max Ivankovo
KUMITE-U14-Ž-40
2
1
0
0
0
11.
NOA GUŠČIĆ
CHAMPION RIJEKA
KUMITE-U14-Ž-40
2
1
0
0
0
12.
NORA GUŠČIĆ
CHAMPION RIJEKA
KUMITE-U14-Ž+55
2
1
0
0
0
13.
OZANA VUJEVIĆ
Mladost
KUMITE-U14-Ž-50
2
1
0
0
0
14.
EMA ŠEŠET
IVANEC
KUMITE-U14-Ž-50
2
0
0
0
0
15.
JANA REDŽIĆ
OPATIJA
KUMITE-U14-Ž-40
2
0
0
0
0
16.
NIKA BRKIĆ
Max Ivankovo
KUMITE-U14-Ž-55
2
0
0
0
0
17.
TONJA ZRNIĆ
STUDENT
KUMITE-U14-Ž-40
2
0
0
0
0
18.
ELA COLARIĆ
IVANEC
KUMITE-U14-Ž-55
1
0
0
0
0
19.
EMANUELA KOCKAREVIĆ
Max Ivankovo
KUMITE-U14-Ž-45
1
0
0
0
0
20.
IVA LIVAJA
Max Ivankovo
KUMITE-U14-Ž-50
1
0
0
0
0
21.
IVONA SAMBOL
ALFA
KUMITE-U14-Ž+55
1
0
0
0
0
22.
KARLA KARAČIĆ
Karate Akademija Osijek
KUMITE-U14-Ž+55
1
0
0
0
0
23.
KORINA KLARIĆ
Tigar Sisak
KUMITE-U14-Ž-45
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadeti (U16)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
JOSIP SLUKIĆ
GLOBUS Čakovec
KUMITE-U16-M-70
2
2
0
0
0
2.
MIHAEL ŠTEFOVIĆ
Virovitica
KUMITE-U16-M-57
2
2
0
0
0
3.
NIKOLA TOPLIČANEC
GLOBUS Čakovec
KUMITE-U16-M-52
2
2
0
0
0
4.
MARKO JURIĆ
Max Ivankovo
KUMITE-U16-M-63
1
1
0
0
0
5.
LUKA SOKAČ
GLOBUS Čakovec
KUMITE-U16-M-63
2
1
0
0
0
6.
PETAR GUDELJ
Karate klub Esseker
KUMITE-U16-M-70
2
1
0
0
0
7.
TIMO VLAHEK
GLOBUS Čakovec
KUMITE-U16-M-57
2
1
0
0
0
8.
BORNA MRKONJA
Max Ivankovo
KUMITE-U16-M-57
1
0
0
0
0
9.
BRUNO PAŠA
Kondura Sisak
KUMITE-U16-M-52
1
0
0
0
0
10.
CHRIS MALČEC
Virovitica
KUMITE-U16-M-52
1
0
0
0
0
11.
LOVRO FARKAŠ
GLOBUS Čakovec
KUMITE-U16-M-57
1
0
0
0
0
12.
LUKA RAJNOVIĆ
Virovitica
KUMITE-U16-M-70
1
0
0
0
0
13.
LUKA BASAR
Karlovac 1969
KUMITE-U16-M-70
1
0
0
0
0
14.
SVEN SPAHIJA
Karlovac 1969
KUMITE-U16-M-63
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadetkinje (U16)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LANA KOCKAREVIĆ
Max Ivankovo
KUMITE-U16-Ž-54
3
3
0
0
0
2.
SARA BENIĆ
ALFA
KUMITE-U16-Ž+54
3
3
0
0
0
3.
EMA MARČEC
GLOBUS Čakovec
KUMITE-U16-Ž-47
2
2
0
0
0
4.
IVA KATALENAC
KK KTC KRIŽEVCI
KUMITE-U16-Ž-54
3
2
0
0
0
5.
SARA NOVAK
GLOBUS Čakovec
KUMITE-U16-Ž-54
3
2
0
0
0
6.
ANA FILIPOVIĆ
GLOBUS Čakovec
KUMITE-U16-Ž+54
2
1
0
0
0
7.
LEONA GULIJA
GLOBUS Čakovec
KUMITE-U16-Ž+54
2
1
0
0
0
8.
MARIJA BUNIĆ
Shotokan - Darda
KUMITE-U16-Ž-47
2
1
0
0
0
9.
MELANI ČORNOK
Shotokan - Darda
KUMITE-U16-Ž-54
2
1
0
0
0
10.
LARISA LUGOMER
KK KTC KRIŽEVCI
KUMITE-U16-Ž-54
3
1
0
0
0
11.
IVA POFUK
IVANEC
KUMITE-U16-Ž+54
2
0
0
0
0
12.
PETRA VUKMANIĆ
Shotokan - Darda
KUMITE-U16-Ž-54
2
0
0
0
0
13.
ANA RAJNOVIĆ
Virovitica
KUMITE-U16-Ž+54
1
0
0
0
0
14.
DOROTEA MILAŠIN
ALFA
KUMITE-U16-Ž-54
1
0
0
0
0
15.
LANA DEMŠIĆ
Virovitica
KUMITE-U16-Ž-47
1
0
0
0
0
16.
LUCIA KNEŽEVIĆ
Virovitica
KUMITE-U16-Ž-47
1
0
0
0
0
17.
MARTINA VRBANAC
Kondura Sisak
KUMITE-U16-Ž-54
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniori (U18)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANTON BAŽDARIĆ
OPATIJA
KUMITE-U18-M+76
2
2
0
0
0
2.
JAKOV RUKAVINA
Mladost
KUMITE-U18-M-76
2
2
0
0
0
3.
BENJAMIN JOSIP SZABO
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KUMITE-U18-M-61
1
1
0
0
0
4.
JOSIP SLUKIĆ
GLOBUS Čakovec
KUMITE-U18-M-68
1
1
0
0
0
5.
LOVRO FARKAŠ
GLOBUS Čakovec
KUMITE-U18-M-55
1
1
0
0
0
6.
LOVRO LENAC
ZAMET
KUMITE-U18-M-76
2
1
0
0
0
7.
LUKA BIRAČ
Slavonski Brod
KUMITE-U18-M+76
2
1
0
0
0
8.
STRAHINJA BRANKOVIĆ
KBS "Castra" Banja Luka
KUMITE-U18-M-68
2
1
0
0
0
9.
ALEKSANDAR MALOBABIĆ
Karlovac 1969
KUMITE-U18-M-76
1
0
0
0
0
10.
ANTUN VUJEVIĆ
Mladost
KUMITE-U18-M-76
1
0
0
0
0
11.
AUGUSTIN MOŠKUN
Karlovac 1969
KUMITE-U18-M+76
1
0
0
0
0
12.
KRISTIAN LAKIĆ
ZAMET
KUMITE-U18-M-68
1
0
0
0
0
13.
PAVLE RADENIĆ
Virovitica
KUMITE-U18-M+76
1
0
0
0
0
14.
TARIK ŽIŽAK
ZAMET
KUMITE-U18-M-61
1
0
0
0
0
15.
TIMO VLAHEK
GLOBUS Čakovec
KUMITE-U18-M-55
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniorke (U18)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
SARA NOVAK
GLOBUS Čakovec
KUMITE-U18-Ž-53
2
2
0
0
0
2.
EMA MARČEC
GLOBUS Čakovec
KUMITE-U18-Ž-48
1
1
0
0
0
3.
EMA ZETICA
Mladost
KUMITE-U18-Ž-48
1
0
0
0
0
4.
MAJA KOZLINGER
Virovitica
KUMITE-U18-Ž-53
1
0
0
0
0
5.
MARTINA VRBANAC
Kondura Sisak
KUMITE-U18-Ž-53
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
JAKOV RUKAVINA
Mladost
KUMITE-U21-M-OPEN
3
3
0
0
0
2.
ANDREJ MRKŠA
Virovitica
KUMITE-U21-M-OPEN
3
2
0
0
0
3.
ANTON BAŽDARIĆ
OPATIJA
KUMITE-U21-M-OPEN
3
2
0
0
0
4.
PATRIK IFKO
Karate Akademija Osijek
KUMITE-U21-M-OPEN
3
2
0
0
0
5.
DOMAGOJ MATKOVIĆ
Karate Akademija Osijek
KUMITE-U21-M-OPEN
2
0
0
0
0
6.
STRAHINJA BRANKOVIĆ
KBS "Castra" Banja Luka
KUMITE-U21-M-OPEN
2
0
0
0
0
7.
ANTUN VUJEVIĆ
Mladost
KUMITE-U21-M-OPEN
1
0
0
0
0
8.
IVAN DRAGOJLOVIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KUMITE-U21-M-OPEN
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
PETRA BRLEČIĆ
IVANEC
KUMITE-U21-Ž-OPEN
2
2
0
0
0
2.
PETRA STOJKOVIĆ
Karlovac 1969
KUMITE-U21-Ž-OPEN
2
1
0
0
0
3.
LORENA TOLIĆ
ZAMET
KUMITE-U21-Ž-OPEN
1
0
0
0
0
4.
MAGDALENA KOVAČIĆ
Karlovac 1969
KUMITE-U21-Ž-OPEN
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi učenici (U10), KUMITE-Mlađe učenice (U10)
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
3
3
1
1.
2.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
1
1
2
2.
3.
Mladost
0
1.
0
1.
0
1
1
1
3.
4.
GLOBUS Čakovec
0
1.
0
1.
0
1
0
2
4.
5.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
1
0
2
4.
6.
CHAMPION RIJEKA
0
1.
0
1.
0
1
0
1
6.
7.
PODRAVSKI SOKOL
0
1.
0
1.
0
1
0
0
7.
8.
Karate Akademija Osijek
0
1.
0
1.
0
0
1
1
8.
9.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
0
1
1
8.
10.
Shotokan - Darda
0
1.
0
1.
0
0
1
0
10.
11.
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
0
1.
0
1.
0
0
1
0
10.
12.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
0
0
1
12.
13.
ALFA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
12.
14.
IVANEC
0
1.
0
1.
0
0
0
1
12.
15.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
0
0
1
12.
16.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
0
0
1
12.
17.
Vukovar`91
0
1.
0
1.
0
0
0
0
17.
KUMITE-Učenici (U12), KUMITE-Učenice (U12)
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
GLOBUS Čakovec
0
1.
0
1.
0
2
1
0
1.
2.
CHAMPION RIJEKA
0
1.
0
1.
0
2
0
4
2.
3.
OPATIJA
0
1.
0
1.
0
2
0
1
3.
4.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
1
2
5
4.
5.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
1
0
1
5.
6.
IVANEC
0
1.
0
1.
0
1
0
1
5.
7.
Max Ivankovo
0
1.
0
1.
0
1
0
1
5.
8.
KK KTC KRIŽEVCI
0
1.
0
1.
0
1
0
0
8.
9.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
0
2
1
9.
10.
KBS "Castra" Banja Luka
0
1.
0
1.
0
0
2
0
10.
11.
STUDENT
0
1.
0
1.
0
0
1
1
11.
12.
Karate Akademija Osijek
0
1.
0
1.
0
0
1
0
12.
13.
Mladost
0
1.
0
1.
0
0
1
0
12.
14.
Shotokan - Darda
0
1.
0
1.
0
0
1
0
12.
15.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
0
0
3
15.
16.
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
0
1.
0
1.
0
0
0
1
16.
17.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
0
0
1
16.
18.
ALFA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
19.
CENTAR ŠENKOVEC
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
20.
KK SISAK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
21.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
22.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
0
0
0
18.
KUMITE-Mlađi kadeti (U14), KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
OPATIJA
0
1.
0
1.
0
3
0
0
1.
2.
GLOBUS Čakovec
0
1.
0
1.
0
2
1
0
2.
3.
CHAMPION RIJEKA
0
1.
0
1.
0
1
1
1
3.
4.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
1
1
1
3.
5.
IVANEC
0
1.
0
1.
0
1
0
1
5.
6.
KK KTC KRIŽEVCI
0
1.
0
1.
0
1
0
1
5.
7.
LEPOGLAVA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
7.
8.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
1
0
0
7.
9.
Max Ivankovo
0
1.
0
1.
0
0
2
3
9.
10.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
0
1
1
10.
11.
Karate Akademija Osijek
0
1.
0
1.
0
0
1
1
10.
12.
KBS "Castra" Banja Luka
0
1.
0
1.
0
0
1
1
10.
13.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
0
1
1
10.
14.
KK KIK
0
1.
0
1.
0
0
1
0
14.
15.
ALFA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
16.
Kondura Sisak
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
17.
Mladost
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
18.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
0
0
1
15.
19.
STUDENT
0
1.
0
1.
0
0
0
0
19.
KUMITE-Kadeti (U16), KUMITE-Kadetkinje (U16)
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
GLOBUS Čakovec
0
1.
0
1.
0
3
4
2
1.
2.
Max Ivankovo
0
1.
0
1.
0
2
0
1
2.
3.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
1
1
4
3.
4.
ALFA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
4.
5.
Shotokan - Darda
0
1.
0
1.
0
0
1
1
5.
6.
Karate klub Esseker
0
1.
0
1.
0
0
1
0
6.
7.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
0
0
2
7.
8.
KK KTC KRIŽEVCI
0
1.
0
1.
0
0
0
1
8.
9.
Kondura Sisak
0
1.
0
1.
0
0
0
1
8.
10.
IVANEC
0
1.
0
1.
0
0
0
0
10.
KUMITE-Juniori (U18), KUMITE-Juniorke (U18)
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
GLOBUS Čakovec
0
1.
0
1.
0
5
1
0
1.
2.
Mladost
0
1.
0
1.
0
1
1
1
2.
3.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
4.
OPATIJA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
3.
5.
ZAMET
0
1.
0
1.
0
0
2
1
5.
6.
KBS "Castra" Banja Luka
0
1.
0
1.
0
0
1
0
6.
7.
Kondura Sisak
0
1.
0
1.
0
0
1
0
6.
8.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
0
1
0
6.
9.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
0
0
2
9.
10.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
0
0
2
9.
KUMITE-Mlađi seniori (U21), KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
IVANEC
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
2.
Mladost
0
1.
0
1.
0
1
0
0
1.
3.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
0
1
1
3.
4.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
0
1
0
4.
5.
Karate Akademija Osijek
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
6.
OPATIJA
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
7.
ZAMET
0
1.
0
1.
0
0
0
1
5.
8.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
0
0
0
8.
9.
KBS "Castra" Banja Luka
0
1.
0
1.
0
0
0
0
8.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
GLOBUS Čakovec
0
1.
0
1.
0
13
7
4
1.
2.
OPATIJA
0
1.
0
1.
0
6
0
2
2.
3.
Karlovac 1969
0
1.
0
1.
0
5
7
12
3.
4.
CHAMPION RIJEKA
0
1.
0
1.
0
4
1
6
4.
5.
Mladost
0
1.
0
1.
0
3
3
3
5.
6.
Max Ivankovo
0
1.
0
1.
0
3
2
5
6.
7.
IVANEC
0
1.
0
1.
0
3
0
3
7.
8.
KK KTC KRIŽEVCI
0
1.
0
1.
0
2
0
2
8.
9.
Virovitica
0
1.
0
1.
0
1
4
9
9.
10.
Slavonski Brod
0
1.
0
1.
0
1
3
2
10.
11.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
1
1
3
11.
12.
Hercegovina-Zagreb
0
1.
0
1.
0
1
1
2
12.
13.
ALFA
0
1.
0
1.
0
1
0
2
13.
14.
KRK CROATIA
0
1.
0
1.
0
1
0
2
13.
15.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
1
0
1
15.
16.
LEPOGLAVA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
16.
17.
PODRAVSKI SOKOL
0
1.
0
1.
0
1
0
0
16.
18.
KBS "Castra" Banja Luka
0
1.
0
1.
0
0
4
1
18.
19.
Karate Akademija Osijek
0
1.
0
1.
0
0
3
3
19.
20.
Shotokan - Darda
0
1.
0
1.
0
0
3
1
20.
21.
ZAMET
0
1.
0
1.
0
0
2
2
21.
22.
Kondura Sisak
0
1.
0
1.
0
0
1
2
22.
23.
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
0
1.
0
1.
0
0
1
1
23.
24.
STUDENT
0
1.
0
1.
0
0
1
1
23.
25.
Karate klub Esseker
0
1.
0
1.
0
0
1
0
25.
26.
KK KIK
0
1.
0
1.
0
0
1
0
25.
27.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
0
0
4
27.
28.
CENTAR ŠENKOVEC
0
1.
0
1.
0
0
0
0
28.
29.
KK SISAK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
28.
30.
Vukovar`91
0
1.
0
1.
0
0
0
0
28.