Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Memorijalni Karate Cup Zagreb
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36
Kumite - Učenici 10,11 g. -30
Kumite - Učenici 10,11 g. -42
Kumite - Učenici 10,11 g. -46
Kumite - Učenice 10.11 g. -40
Kumite - Učenice 10.11 g. -44
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54
Kumite - Juniorke 16,17 g. +59
Kata - Cicibani B
Kata - Mlađe učenice A
Kata - Učenice A
Kata - Mlađe kadetkinje A
Kata - Mlađe kadetkinje B
Kata - Kadeti
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34
296
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
76
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
294
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
322
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
76
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
322
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
Medalists
1. ERIK ĐULA, IVANEC
2. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
3. DAVID LOVRINOVIĆ, VELIKA GORICA
3. ANDRO VUKOVIĆ, VELIKA GORICA
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36
435
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
194
0
LUCIJA LAUŠ (DURDEVA)
350
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
194
0
LUCIJA LAUŠ (DURDEVA)
350
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
Medalists
1. LEONA SPORIŠ, JASTREB
2. LUCIJA LAUŠ, ĐURĐEVAC
3. ----
3. ----
Kumite - Učenici 10,11 g. -30
375
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
375
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
293
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
162
LOVRO MASLOV (KK IPON)
265
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
367
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
68
MARKO VOLENIK (STIJENA)
375
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
162
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
265
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
68
0
MARKO VOLENIK (STIJENA)
162
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
265
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
68
0
MARKO VOLENIK (STIJENA)
367
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
Medalists
1. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
2. MIHAEL POTOČKI, VELIKA GORICA
3. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
3. MATIJAS IDŽANOVIĆ, Tempo
Kumite - Učenici 10,11 g. -42
69
0
JAN MLINAC (STIJENA)
443
0
LEO MUCIĆ (LJU)
24
LEON ŠANČIĆ (STIJENA)
443
0
LEO MUCIĆ (LJU)
24
0
LEON ŠANČIĆ (STIJENA)
Medalists
1. LEO MUCIĆ, LJUBUŠKI
2. LEON ŠANČIĆ, STIJENA
3. JAN MLINAC, STIJENA
3. ----
Kumite - Učenici 10,11 g. -46
155
0
IVAN SILOVSKI (BSHDOZG)
305
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
155
0
IVAN SILOVSKI (BSHDOZG)
482
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
42
0
SVEN SLAVULJ (STIJENA)
305
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
59
0
MARKO MAJERIĆ (STIJENA)
195
0
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
355
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
273
0
MIHAEL VUKOVIĆ (VGORICA)
482
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
305
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
195
0
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
273
0
MIHAEL VUKOVIĆ (VGORICA)
482
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
195
0
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
273
0
MIHAEL VUKOVIĆ (VGORICA)
59
0
MARKO MAJERIĆ (STIJENA)
Medalists
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. MATIJA ŠPOLJAR, ĐURĐEVAC
3. IVAN OŽBOLT, Kastav
3. MIHAEL VUKOVIĆ, VELIKA GORICA
Kumite - Učenice 10.11 g. -40
215
0
KORINA KALAC (KK ST)
56
0
LORENA LEŠINA (STIJENA)
Medalists
1. KORINA KALAC, KK Stenjevec
2. LORENA LEŠINA, STIJENA
3. ----
3. ----
Kumite - Učenice 10.11 g. -44
75
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
206
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
317
DORA KRANJČEC (KA 1969)
206
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
317
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
Medalists
1. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969
3. ELA COLARIĆ, IVANEC
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41
362
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
362
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
161
0
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
304
0
FRAN HOST (KASTAV)
362
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
214
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
161
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
262
FILIP KAURIN (VGORICA)
25
LEON ŠANČIĆ (STIJENA)
173
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
196
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
298
IVAN IVELJ (VGORICA)
362
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
214
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
161
0
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
262
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
25
0
LEON ŠANČIĆ (STIJENA)
173
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
196
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
298
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
214
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
161
0
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
173
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
298
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
214
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
298
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
196
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
173
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
196
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
Medalists
1. IVAN IVELJ, VELIKA GORICA
2. ROKO DUMBOVIĆ, Tigar Sisak
3. DAMIAN DRAŽENOVIĆ, IPON ZAGREB
3. NIKO MAROVIĆ, ĐURĐEVAC
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52
31
0
MARKO VRHOVSKI (STIJENA)
357
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
357
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
129
0
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
477
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
31
0
MARKO VRHOVSKI (STIJENA)
154
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
15
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
120
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
485
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
357
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
477
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
15
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
120
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
477
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
120
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
15
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
485
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
Medalists
1. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
2. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
3. STIPE RUKAVINA, JASTREB
3. DOMINIK DŽAJKIĆ, FOKUS
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54
476
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
476
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
127
0
LAURA LISAC (DELTA)
142
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
127
0
LAURA LISAC (DELTA)
134
IRIS KOVAČ (STUDNT)
446
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
476
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
290
NINA DABČEVIĆ (RONIN)
36
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
351
LUCIJA HODAK (JASTREB)
311
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
127
0
LAURA LISAC (DELTA)
134
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
446
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
476
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
290
0
NINA DABČEVIĆ (RONIN)
36
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
351
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
311
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
127
0
LAURA LISAC (DELTA)
446
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
36
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
351
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
446
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
36
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
290
NINA DABČEVIĆ (RONIN)
351
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
290
0
NINA DABČEVIĆ (RONIN)
Medalists
1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
2. EMA JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
3. LAURA LISAC, Delta
3. NINA DABČEVIĆ, Ronin
Kumite - Juniorke 16,17 g. +59
452
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
37
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
489
KARLA KIJAC (FOKUS)
37
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
489
0
KARLA KIJAC (FOKUS)
Medalists
1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
2. KARLA KIJAC, FOKUS
3. IVANA BOROMISA, STUDENT
3. ----
Kata - Cicibani B
185
0
JAKOV BARTOLIĆ (DURDEVA)
334
0
LUKA ŠUPER (HR.DRAG)
185
0
JAKOV BARTOLIĆ (DURDEVA)
454
0
ADRIAN KUPIĆ (ZAG)
398
0
LOVRE ŽURA (TRNJE)
436
0
JAKOV BOŽANIĆ (MEĐIMUR)
454
ADRIAN KUPIĆ (ZAG)
185
0
JAKOV BARTOLIĆ (DURDEVA)
62
0
MIHAEL CIGROVSKI (STIJENA)
334
LUKA ŠUPER (HR.DRAG)
399
0
ANTE ŽURA (TRNJE)
50
0
PETAR SIMIĆ (STIJENA)
202
JAKOV RADOŠEVIĆ (TIGAR)
186
JOSIP PANDUR (DURDEVA)
469
ALEKSANDAR DRAGOJEVIĆ (HR.DRAG)
398
0
LOVRE ŽURA (TRNJE)
454
0
ADRIAN KUPIĆ (ZAG)
62
0
MIHAEL CIGROVSKI (STIJENA)
334
0
LUKA ŠUPER (HR.DRAG)
399
0
ANTE ŽURA (TRNJE)
202
0
JAKOV RADOŠEVIĆ (TIGAR)
186
0
JOSIP PANDUR (DURDEVA)
469
0
ALEKSANDAR DRAGOJEVIĆ (HR.DRAG)
454
0
ADRIAN KUPIĆ (ZAG)
62
0
MIHAEL CIGROVSKI (STIJENA)
202
0
JAKOV RADOŠEVIĆ (TIGAR)
186
0
JOSIP PANDUR (DURDEVA)
62
0
MIHAEL CIGROVSKI (STIJENA)
202
0
JAKOV RADOŠEVIĆ (TIGAR)
399
ANTE ŽURA (TRNJE)
186
0
JOSIP PANDUR (DURDEVA)
399
0
ANTE ŽURA (TRNJE)
Medalists
1. JAKOV RADOŠEVIĆ, Tigar Sisak
2. MIHAEL CIGROVSKI, STIJENA
3. JAKOV BARTOLIĆ, ĐURĐEVAC
3. JOSIP PANDUR, ĐURĐEVAC
Kata - Mlađe učenice A
371
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
144
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
371
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
229
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
144
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
385
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
222
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
124
LAURA ERAK (VIROVTC)
229
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
144
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
222
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
124
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
229
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
124
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
222
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
Medalists
1. LAURA ERAK, Virovitica
2. NINA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
3. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
3. MAJA PAULA KUNTIĆ, KK KIK
Kata - Učenice A
328
0
HELENA ČULO (HR.DRAG)
387
0
KLARA BALOG (KONDURA)
87
0
DORA GERIĆ (ZEN)
387
0
KLARA BALOG (KONDURA)
328
0
HELENA ČULO (HR.DRAG)
107
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
130
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
99
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
408
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
387
0
KLARA BALOG (KONDURA)
107
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
99
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
408
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
107
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
408
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
99
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
Medalists
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. JURJA PERVAN, OMEGA
3. HELENA ČULO, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. ANA DRUŽINEC, OMEGA
Kata - Mlađe kadetkinje A
105
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
231
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
105
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
409
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
100
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
231
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
111
0
PETRA DAMIŠ (OMEGA)
329
0
KATARINA VILENDEČIĆ (HR.DRAG)
413
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
86
0
ANA HARAMBAŠA (ZEN)
409
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
231
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
329
0
KATARINA VILENDEČIĆ (HR.DRAG)
86
0
ANA HARAMBAŠA (ZEN)
409
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
86
0
ANA HARAMBAŠA (ZEN)
329
0
KATARINA VILENDEČIĆ (HR.DRAG)
413
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
Medalists
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. ANA HARAMBAŠA, ZEN LUDBREG
3. ISKRA MAJSEC, SAMOBOR
3. KATARINA VILENDEČIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kata - Mlađe kadetkinje B
282
0
ELLA SPIVAK (OMEGA)
388
0
KLARA BALOG (KONDURA)
109
0
MELANIE HLUPIĆ (OMEGA)
376
0
VLATKA SLIJEPČEVIĆ (TEMPO)
282
0
ELLA SPIVAK (OMEGA)
109
0
MELANIE HLUPIĆ (OMEGA)
Medalists
1. ELLA SPIVAK, OMEGA
2. MELANIE HLUPIĆ, OMEGA
3. KLARA BALOG, Kondura Sisak
3. VLATKA SLIJEPČEVIĆ, Tempo
Kata - Kadeti
374
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
374
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
378
0
ALEKSANDAR KERKEZ (KONDURA)
141
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
323
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
139
ERIK ŠOPER (OMEGA)
374
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
141
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
323
0
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
139
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
141
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
323
0
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
139
ERIK ŠOPER (OMEGA)
Medalists
1. VITO TOPIĆ BREČEVIĆ, Polet
2. NIKOLA PARLOV, OMEGA
3. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo
3. ERIK ŠOPER, OMEGA