Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
19. Memorijalni Karate Cup Zagreb
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
TEŽA/LETO
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36
307
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
307
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
272
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
33
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
285
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
272
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
307
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
225
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
472
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
393
MARINO KRZNARIĆ (KONDURA)
216
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
226
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
285
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
272
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
307
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
225
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
472
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
393
0
MARINO KRZNARIĆ (KONDURA)
216
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
226
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
272
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
225
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
472
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
226
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
225
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
226
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
216
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
472
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
216
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
Dobitniki medalj
1. MATEO ČUKELJ, KK KIK
2. MATEJ GORIĆ, KK KIK
3. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. ROBERT GLAVAŠ, Tigar Sisak
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41
362
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
362
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
161
0
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
304
0
FRAN HOST (KASTAV)
362
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
214
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
161
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
262
FILIP KAURIN (VGORICA)
25
LEON ŠANČIĆ (STIJENA)
173
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
196
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
298
IVAN IVELJ (VGORICA)
362
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
214
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
161
0
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
262
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
25
0
LEON ŠANČIĆ (STIJENA)
173
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
196
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
298
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
214
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
161
0
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
173
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
298
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
214
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
298
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
196
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
173
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
196
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
Dobitniki medalj
1. IVAN IVELJ, VELIKA GORICA
2. ROKO DUMBOVIĆ, Tigar Sisak
3. DAMIAN DRAŽENOVIĆ, IPON ZAGREB
3. NIKO MAROVIĆ, ĐURĐEVAC
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45
128
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
274
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
484
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
128
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
43
0
SVEN SLAVULJ (STIJENA)
483
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
197
SAŠA SLADOJEVIĆ (KK ST)
484
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
128
0
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
483
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
197
0
SAŠA SLADOJEVIĆ (KK ST)
484
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
483
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
197
0
SAŠA SLADOJEVIĆ (KK ST)
43
0
SVEN SLAVULJ (STIJENA)
Dobitniki medalj
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. TIMO VLAHEK, GLOBUS Čakovec
3. MATEO ILIŠINOVIĆ, Delta
3. SAŠA SLADOJEVIĆ, KK Stenjevec
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48
249
0
KARLO JAGARČEC (KK ST)
356
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
249
0
KARLO JAGARČEC (KK ST)
339
0
DRAGAN VUČIĆ (LJU)
356
PAVAO CIBAN (JASTREB)
366
ANTONIO FRLJAK (TEMPO)
354
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
339
0
DRAGAN VUČIĆ (LJU)
356
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
366
0
ANTONIO FRLJAK (TEMPO)
354
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
339
0
DRAGAN VUČIĆ (LJU)
366
0
ANTONIO FRLJAK (TEMPO)
354
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. DRAGAN VUČIĆ, LJUBUŠKI
2. ANTONIO FRLJAK, Tempo
3. PAVAO CIBAN, JASTREB
3. MIŠEL PAĐAN, JASTREB
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52
82
MARKO VRHOVSKI (STIJENA)
82
0
MARKO VRHOVSKI (STIJENA)
218
0
DOMINIK GECAN (KK KIK)
308
ANTON HOST (KASTAV)
184
0
JAKOV SILOVSKI (BSHDOZG)
481
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
14
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
82
0
MARKO VRHOVSKI (STIJENA)
308
0
ANTON HOST (KASTAV)
481
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
14
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
308
0
ANTON HOST (KASTAV)
481
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
14
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
184
0
JAKOV SILOVSKI (BSHDOZG)
Dobitniki medalj
1. ANTON HOST, Kastav
2. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. MARKO VRHOVSKI, STIJENA
3. ANTONIO KOPLJAR, STIJENA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57
219
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
326
0
LUKA BASAR (KA 1969)
448
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
437
0
GABRIEL DROPULJIĆ (LJU)
219
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
448
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
Dobitniki medalj
1. ANTONIO MARTIĆ, SPORTSLIFE
2. FILIP CVETKO, KK KIK
3. GABRIEL DROPULJIĆ, LJUBUŠKI
3. LUKA BASAR, Karlovac 1969
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57
432
0
RONALD JAHAJ (PRINC)
353
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
364
0
DARIO GRUDEN (TEMPO)
152
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
353
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
152
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
Dobitniki medalj
1. LOVRO LENAC, ZAMET
2. MARKO KOVAČEVIĆ, JASTREB
3. DARIO GRUDEN, Tempo
3. RONALD JAHAJ, PRINC1