Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2. Split Karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibanke - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađe učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-TEAM Mlađi učenici
KATA-TEAM Mlađe učenice
KATA-TEAM Učenici
KATA-TEAM Učenice
KATA-TEAM Mlađe kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadeti -52
404
MARKO MILUTINOVIC (OMLADIN)
294
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
587
0
DINO SUČIĆ (DAL)
680
0
NIKOLA ZADRO (EMPIPR)
404
0
MARKO MILUTINOVIC (OMLADIN)
771
0
IVAN GUJINOVIĆ (METKOVI)
267
0
NEMANJA MIKULIĆ (BIJELA)
70
BRUNO ŠUTIĆ (PORTO)
294
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
404
0
MARKO MILUTINOVIC (OMLADIN)
267
0
NEMANJA MIKULIĆ (BIJELA)
70
0
BRUNO ŠUTIĆ (PORTO)
294
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
267
0
NEMANJA MIKULIĆ (BIJELA)
70
0
BRUNO ŠUTIĆ (PORTO)
771
0
IVAN GUJINOVIĆ (METKOVI)
Osvajači medalja
1. NEMANJA MIKULIĆ, BIJELA
2. MATEO MITROVIĆ, "B"Biograd
3. MARKO MILUTINOVIC, Omladinac
3. BRUNO ŠUTIĆ, PORTO TOLERO
Kumite - Kadeti -57
614
ROBERT KLJENAK (DAL)
193
0
DAVID ZORIČIĆ (ŠIBENIK)
153
0
IMAD GLIBANOVIC (KBV GRB)
614
0
ROBERT KLJENAK (DAL)
681
0
MURIS SEFER (EMPIPR)
12
0
ANTE VUJANOVIĆ (DAL)
522
0
NIKOLA DAMJANOVIĆ (NERETV)
256
0
ZORAN UZELAC (KK ZANS)
753
0
VLADIMIR VUKCEVIC (OMLADIN)
193
0
DAVID ZORIČIĆ (ŠIBENIK)
614
0
ROBERT KLJENAK (DAL)
522
0
NIKOLA DAMJANOVIĆ (NERETV)
753
0
VLADIMIR VUKCEVIC (OMLADIN)
193
0
DAVID ZORIČIĆ (ŠIBENIK)
753
0
VLADIMIR VUKCEVIC (OMLADIN)
522
0
NIKOLA DAMJANOVIĆ (NERETV)
256
0
ZORAN UZELAC (KK ZANS)
Osvajači medalja
1. VLADIMIR VUKCEVIC, Omladinac
2. DAVID ZORIČIĆ, ŠIBENIK
3. ROBERT KLJENAK, DALMACIJA
3. NIKOLA DAMJANOVIĆ, Neretva
Kumite - Kadeti -63
148
BRUNO ČOVIĆ (ŠI 1066)
175
0
MARKO MIHALJEVIĆ (DRNIS)
148
0
BRUNO ČOVIĆ (ŠI 1066)
158
0
ANTE UTOVAC (METKOVI)
382
0
AMEL BAJRAMOVIĆ (JION)
133
0
ANTE KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
246
0
PETAR JOSIĆ (KK ZANS)
88
DEJAN JANJIĆ (44)
148
0
BRUNO ČOVIĆ (ŠI 1066)
382
0
AMEL BAJRAMOVIĆ (JION)
133
0
ANTE KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
88
0
DEJAN JANJIĆ (44)
382
0
AMEL BAJRAMOVIĆ (JION)
133
0
ANTE KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
88
DEJAN JANJIĆ (44)
Osvajači medalja
1. AMEL BAJRAMOVIĆ, JION PEB BIHAĆ
2. ANTE KRSTIČEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. BRUNO ČOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. DEJAN JANJIĆ, Bushido Banja Luka
Kumite - Kadeti -70
160
PETAR BOROVAC (METKOVI)
160
0
PETAR BOROVAC (METKOVI)
93
0
LJUBIŠA TODOROVIĆ (44)
160
0
PETAR BOROVAC (METKOVI)
383
0
IBRO HADŽALIĆ (JION)
748
LUKA BOŽAC (KK ZANS)
665
ROBERTO MUSA (CROHEC)
93
LJUBIŠA TODOROVIĆ (44)
164
0
ANTE JURAČIĆ (METKOVI)
772
0
FRANKO MILJKO (NERETV)
671
LUKA BIRAČ (0354451)
56
FRANO DROPULJIĆ (PORTO)
388
KARLO TOMIĆ (JION)
160
0
PETAR BOROVAC (METKOVI)
748
0
LUKA BOŽAC (KK ZANS)
665
0
ROBERTO MUSA (CROHEC)
93
0
LJUBIŠA TODOROVIĆ (44)
772
0
FRANKO MILJKO (NERETV)
671
0
LUKA BIRAČ (0354451)
56
0
FRANO DROPULJIĆ (PORTO)
388
0
KARLO TOMIĆ (JION)
748
0
LUKA BOŽAC (KK ZANS)
93
0
LJUBIŠA TODOROVIĆ (44)
671
0
LUKA BIRAČ (0354451)
56
0
FRANO DROPULJIĆ (PORTO)
748
0
LUKA BOŽAC (KK ZANS)
671
0
LUKA BIRAČ (0354451)
772
FRANKO MILJKO (NERETV)
56
0
FRANO DROPULJIĆ (PORTO)
772
0
FRANKO MILJKO (NERETV)
Osvajači medalja
1. LUKA BIRAČ, Slavonski Brod
2. LUKA BOŽAC, KK Zanshin Split
3. LJUBIŠA TODOROVIĆ, Bushido Banja Luka
3. FRANKO MILJKO, Neretva
Kumite - Kadeti +70
610
0
ANTE IVAKOVIC (DAL)
538
0
FRANKO MILJKO (NERETV)
664
NIKOLA PRUSAC (CROHEC)
610
0
ANTE IVAKOVIC (DAL)
664
0
NIKOLA PRUSAC (CROHEC)
Osvajači medalja
1. ANTE IVAKOVIC, DALMACIJA
2. NIKOLA PRUSAC, CROHERC
3. ----
3. ----