Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2. Split Karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibanke - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađe učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-TEAM Mlađi učenici
KATA-TEAM Mlađe učenice
KATA-TEAM Učenici
KATA-TEAM Učenice
KATA-TEAM Mlađe kadetkinje
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Juniori -55
Kumite - Juniori -61
Kumite - Juniori -68
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniori +76
Kumite - Juniori -55
154
0
IMRAN POZDER (KBV GRB)
571
0
JAKOV BEBEK (LJU)
570
0
FILIP BEBEK (LJU)
266
0
NEMANJA 1 MIKULIC (BIJELA)
571
0
JAKOV BEBEK (LJU)
570
0
FILIP BEBEK (LJU)
Medalists
1. FILIP BEBEK, LJUBUŠKI
2. JAKOV BEBEK, LJUBUŠKI
3. NEMANJA 1 MIKULIC, BIJELA
3. ----
Kumite - Juniori -61
381
0
AMAR BAJRAMOVIĆ (JION)
328
0
ARMIN LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
84
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
519
0
BALSA MILICKOVIC (OMLADIN)
328
0
ARMIN LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
519
0
BALSA MILICKOVIC (OMLADIN)
Medalists
1. BALSA MILICKOVIC, Omladinac
2. ARMIN LJUBUNČIĆ, BUGOJNO
3. STRAHINJA BRANKOVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
3. AMAR BAJRAMOVIĆ, JION PEB BIHAĆ
Kumite - Juniori -68
742
0
ELDAR ČOLAK (KKBP)
172
0
MATEO PERIŠIĆ (DRNIS)
524
0
MARKO LASIĆ (NERETV)
400
0
BOJAN BOSKOVIC (OMLADIN)
172
0
MATEO PERIŠIĆ (DRNIS)
400
0
BOJAN BOSKOVIC (OMLADIN)
Medalists
1. BOJAN BOSKOVIC, Omladinac
2. MATEO PERIŠIĆ, DRNIŠ
3. MARKO LASIĆ, Neretva
3. ELDAR ČOLAK, "Bjelopoljac"
Kumite - Juniori -76
508
JURE BAKOTA (KKGALEB)
508
0
JURE BAKOTA (KKGALEB)
746
0
TARIK BAJIĆ (KKBP)
250
LUKA BOŽAC (KK ZANS)
611
0
ANTE IVAKOVIC (DAL)
245
0
VEDRAN UZELAC (KK ZANS)
401
ILIJA RADONJIC (OMLADIN)
508
0
JURE BAKOTA (KKGALEB)
250
0
LUKA BOŽAC (KK ZANS)
611
0
ANTE IVAKOVIC (DAL)
401
0
ILIJA RADONJIC (OMLADIN)
250
0
LUKA BOŽAC (KK ZANS)
401
0
ILIJA RADONJIC (OMLADIN)
611
ANTE IVAKOVIC (DAL)
Medalists
1. ILIJA RADONJIC, Omladinac
2. LUKA BOŽAC, KK Zanshin Split
3. JURE BAKOTA, KK Galeb
3. ANTE IVAKOVIC, DALMACIJA
Kumite - Juniori +76
262
SANDI BLAŽEVIĆ (ZRINSKI)
325
0
ALIJA GLAMOČ (UKKS)
262
0
SANDI BLAŽEVIĆ (ZRINSKI)
3
TOMISLAV KATIĆ (JAJCE)
744
0
MIODRAG BOVAN (KKBP)
263
0
TOMISLAV DOKO (ZRINSKI)
254
ALEN KOTARAC (KK ZANS)
262
0
SANDI BLAŽEVIĆ (ZRINSKI)
3
0
TOMISLAV KATIĆ (JAJCE)
263
0
TOMISLAV DOKO (ZRINSKI)
254
0
ALEN KOTARAC (KK ZANS)
3
0
TOMISLAV KATIĆ (JAJCE)
254
0
ALEN KOTARAC (KK ZANS)
263
TOMISLAV DOKO (ZRINSKI)
Medalists
1. ALEN KOTARAC, KK Zanshin Split
2. TOMISLAV KATIĆ, KUMITE Jajce
3. SANDI BLAŽEVIĆ, ZRINSKI
3. TOMISLAV DOKO, ZRINSKI