Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26
389
BORNA JAN FEGES (KK IPON)
389
0
BORNA JAN FEGES (KK IPON)
539
0
ČERNI LUKA (ALFA)
266
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
242
0
MARKO VATAVUK (DRNIS)
505
0
ANTE PRIMORAC (HR.DRAG)
399
ROKO PALAJSA (KA 1969)
389
0
BORNA JAN FEGES (KK IPON)
266
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
242
0
MARKO VATAVUK (DRNIS)
399
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
266
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
399
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
242
MARKO VATAVUK (DRNIS)
Osvajači medalja
1. DINO ČULJEVIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969
3. BORNA JAN FEGES, IPON ZAGREB
3. MARKO VATAVUK, DRNIŠ
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30
241
0
FILIP VLAIĆ (DRNIS)
267
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
267
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
272
0
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
241
0
FILIP VLAIĆ (DRNIS)
391
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
83
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
474
0
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
489
LUKA ZVONAR (LOTOS)
267
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
391
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
474
0
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
489
0
LUKA ZVONAR (LOTOS)
391
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
489
0
LUKA ZVONAR (LOTOS)
474
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
2. LUKA ZVONAR, LOTOS ZAGREB
3. SVEN LESKOVAR, Hercegovina-Zagreb
3. LUKA IDŽANOVIĆ, Tempo
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34
460
0
MARKO KODRNJA (ALFA)
182
0
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
544
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
20
0
MARKO VOLENIK (STIJENA)
182
0
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
544
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
Osvajači medalja
1. MARJANOVIĆ NIKOLA, ALFA
2. JAKOV UDOVČIĆ, SAMOBOR
3. MARKO VOLENIK, STIJENA
3. MARKO KODRNJA, ALFA
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38
414
0
VITALI IVAN STOJKOVIĆ (JASTREB)
252
0
TIN IVANKOVIĆ (VGORICA)
98
FILIP HRŠAK (HR.DRAG)
252
0
TIN IVANKOVIĆ (VGORICA)
98
0
FILIP HRŠAK (HR.DRAG)
Osvajači medalja
1. FILIP HRŠAK, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. TIN IVANKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. VITALI IVAN STOJKOVIĆ, JASTREB
3. ----