Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28
147
0
MIA ČUNČIĆ (VGORICA)
421
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
340
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
147
0
MIA ČUNČIĆ (VGORICA)
421
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
188
0
VITA KAJTNA (STUDNT)
341
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
146
0
NIKA BUDINSKI (VGORICA)
420
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
340
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
421
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
341
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
420
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
340
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
341
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
420
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
146
0
NIKA BUDINSKI (VGORICA)
Medalists
1. DORA VALENTIĆ, Mladost
2. TINA OKOVIĆ, Mladost
3. MIA ČUNČIĆ, VELIKA GORICA
3. KARLA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32
346
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
286
0
NIKA BRNJANEC (STUDNT)
346
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
467
0
ANA BAĐUN (TEMPO)
286
NIKA BRNJANEC (STUDNT)
177
0
MAJA VUKELIĆ (TUSKNC)
190
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
385
PAULA PANIĆ (KK IPON)
467
0
ANA BAĐUN (TEMPO)
286
0
NIKA BRNJANEC (STUDNT)
190
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
385
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
467
0
ANA BAĐUN (TEMPO)
385
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
190
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
Medalists
1. PAULA PANIĆ, IPON ZAGREB
2. ANA BAĐUN, Tempo
3. NINA CVIJANOVIĆ, Mladost
3. ERIKA TURKOVIĆ, SPORTSLIFE
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36
184
0
NIKA ČABAJ (SAMOBOR)
503
0
LUCIJA LOJIĆ (DRNIS)
97
UNA FLEKOVIĆ (HR.DRAG)
184
0
NIKA ČABAJ (SAMOBOR)
97
0
UNA FLEKOVIĆ (HR.DRAG)
Medalists
1. UNA FLEKOVIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. NIKA ČABAJ, SAMOBOR
3. LUCIJA LOJIĆ, DRNIŠ
3. ----
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36
440
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
404
0
ANA VUKSAN (JASTREB)
270
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
440
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
270
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
Medalists
1. CARLA VIDOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. MARTA ROŽANKOVIĆ, Tigar Sisak
3. ANA VUKSAN, JASTREB
3. ----