Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenice 10.11 g. -32
Kumite - Učenice 10.11 g. -36
Kumite - Učenice 10.11 g. -40
Kumite - Učenice 10.11 g. -44
Kumite - Učenice 10.11 g. +44
Kumite - Učenice 10.11 g. -32
343
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
145
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
145
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
215
0
NIKA ZORKO (BREGANA)
165
0
LEA GRGUREVIĆ (10.DAN)
191
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
215
NIKA ZORKO (BREGANA)
386
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
343
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
145
MARA GUSIĆ (VGORICA)
157
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
472
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
142
VITA KUČAN (VGORICA)
459
MATEA STRUGAR (ALFA)
131
EMA JUKIĆ (VGORICA)
165
0
LEA GRGUREVIĆ (10.DAN)
215
0
NIKA ZORKO (BREGANA)
386
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
145
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
157
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
142
0
VITA KUČAN (VGORICA)
459
0
MATEA STRUGAR (ALFA)
131
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
215
0
NIKA ZORKO (BREGANA)
386
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
142
0
VITA KUČAN (VGORICA)
131
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
386
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
131
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
459
MATEA STRUGAR (ALFA)
142
0
VITA KUČAN (VGORICA)
459
0
MATEA STRUGAR (ALFA)
Medalists
1. EMA JUKIĆ, VELIKA GORICA
2. PAULA PANIĆ, IPON ZAGREB
3. NIKA ZORKO, Bregana
3. VITA KUČAN, VELIKA GORICA
Kumite - Učenice 10.11 g. -36
402
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
163
0
LORENA RADIĆ (10.DAN)
163
0
LORENA RADIĆ (10.DAN)
149
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
358
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
402
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
163
LORENA RADIĆ (10.DAN)
149
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
406
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
536
0
NIKA MIROSAVLJEVIĆ (VGORICA)
180
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
62
FRANKA HORVAT (KAPTOL)
504
TEA KAVAN GREGURIC (KK IPON)
202
TONI MEĐIĆ (BSHDOZG)
358
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
163
0
LORENA RADIĆ (10.DAN)
149
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
406
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
180
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
62
0
FRANKA HORVAT (KAPTOL)
504
0
TEA KAVAN GREGURIC (KK IPON)
202
0
TONI MEĐIĆ (BSHDOZG)
358
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
149
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
180
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
202
0
TONI MEĐIĆ (BSHDOZG)
358
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
180
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
62
0
FRANKA HORVAT (KAPTOL)
536
0
NIKA MIROSAVLJEVIĆ (VGORICA)
202
0
TONI MEĐIĆ (BSHDOZG)
536
0
NIKA MIROSAVLJEVIĆ (VGORICA)
Medalists
1. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
2. TONJA ZRNIĆ, STUDENT
3. MATEA KORDIĆ, VELIKA GORICA
3. TONI MEĐIĆ, BUSHIDO
Kumite - Učenice 10.11 g. -40
354
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
210
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
354
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
326
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
210
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
218
TINA KOS (BREGANA)
387
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
326
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
210
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
218
0
TINA KOS (BREGANA)
387
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
326
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
387
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
218
TINA KOS (BREGANA)
Medalists
1. RAFAELA RUMENJAK, IPON ZAGREB
2. KORINA KLARIĆ, Tigar Sisak
3. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. TINA KOS, Bregana
Kumite - Učenice 10.11 g. -44
450
0
KATJA MILAŠIN (ALFA)
497
0
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
450
0
KATJA MILAŠIN (ALFA)
390
0
ELIANA BELJO (BSHDOZG)
497
0
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
478
0
KATARINA POŠTA (TEMPO)
72
0
MARTA FILIPOVIĆ (KAPTOL)
482
0
DORA HERNAUT (TEMPO)
134
KATJA BRAICA (VGORICA)
390
0
ELIANA BELJO (BSHDOZG)
497
0
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
72
0
MARTA FILIPOVIĆ (KAPTOL)
134
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
390
0
ELIANA BELJO (BSHDOZG)
134
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
72
MARTA FILIPOVIĆ (KAPTOL)
Medalists
1. KATJA BRAICA, VELIKA GORICA
2. ELIANA BELJO, BUSHIDO
3. MARTA DŽELALIJA, DRNIŠ
3. MARTA FILIPOVIĆ, KAPTOL
Kumite - Učenice 10.11 g. +44
130
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
214
0
MIA LOVREKOVIĆ (BREGANA)
130
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
394
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
363
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
476
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
453
VIKTORIJA PERIĆ (ALFA)
130
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
394
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
363
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
453
0
VIKTORIJA PERIĆ (ALFA)
394
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
363
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
453
0
VIKTORIJA PERIĆ (ALFA)
476
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
Medalists
1. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
2. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. EMA FILKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. KIARA SUMPOR, Tempo