Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Juniori 16,17 g. -55
Kumite - Juniori 16,17 g. -61
Kumite - Juniori 16,17 g. -68
Kumite - Juniori 16,17 g. -76
Kumite - Juniori 16,17 g. +76
Kumite - Juniori 16,17 g. -55
337
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
110
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
248
SAŠA SLADOJEVIĆ (KK ST)
110
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
248
0
SAŠA SLADOJEVIĆ (KK ST)
Osvajači medalja
1. JAKOV FEMBER, SAMOBOR
2. SAŠA SLADOJEVIĆ, KK Stenjevec
3. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----
Kumite - Juniori 16,17 g. -61
410
0
MATEJ BRAJE (JASTREB)
18
0
MARKO VRHOVSKI (STIJENA)
502
0
LEON DRAGOVIĆ (ALFA)
348
0
DAVID ZORIČIĆ (ŠIBENIK)
410
0
MATEJ BRAJE (JASTREB)
502
0
LEON DRAGOVIĆ (ALFA)
Osvajači medalja
1. MATEJ BRAJE, JASTREB
2. LEON DRAGOVIĆ, ALFA
3. MARKO VRHOVSKI, STIJENA
3. DAVID ZORIČIĆ, ŠIBENIK
Kumite - Juniori 16,17 g. -68
96
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
108
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
96
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
261
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
108
DARIO SZEL (SAMOBOR)
107
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
105
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
261
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
108
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
107
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
105
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
261
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
107
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
105
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR
2. LUKA TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC
3. LOVRO LENAC, ZAMET
3. IVAN TERIHAJ, SAMOBOR
Kumite - Juniori 16,17 g. -76
259
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
168
0
LEON GOLJAK (10.DAN)
551
LEO LAZAR (TAD )
259
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
551
0
LEO LAZAR (TAD )
Osvajači medalja
1. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
2. LEON TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC
3. LEON GOLJAK, KK 10. DAN
3. ----
Kumite - Juniori 16,17 g. +76
408
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
4
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
333
0
MARIN ĆOSIĆ (KK CENT)
552
0
LEO LAZAR (TAD )
4
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
552
0
LEO LAZAR (TAD )
Osvajači medalja
1. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
2. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
3. KARLO VOLARIĆ, JASTREB
3. MARIN ĆOSIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA