Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Juniorke 16,17 g. -48
Kumite - Juniorke 16,17 g. -53
Kumite - Juniorke 16,17 g. -59
Kumite - Juniorke 16,17 g. +59
Kumite - Juniorke 16,17 g. -48
212
0
LARA WEISMANN (BREGANA)
447
0
DOROTEA MILAŠIN (ALFA)
Medalists
1. LARA WEISMANN, Bregana
2. DOROTEA MILAŠIN, ALFA
3. ----
3. ----
Kumite - Juniorke 16,17 g. -53
357
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
10
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
357
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
201
0
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
10
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
352
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
250
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
331
GABRIELA ŠOLJIĆ (KK CENT)
201
0
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
10
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
250
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
331
0
GABRIELA ŠOLJIĆ (KK CENT)
201
0
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
331
0
GABRIELA ŠOLJIĆ (KK CENT)
250
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
Medalists
1. TIHANA ŠULEK, SUSEDGRAD
2. GABRIELA ŠOLJIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. TONKA MIJALJEVIĆ, ZAMET
Kumite - Juniorke 16,17 g. -59
393
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
443
0
SARA BENIĆ (ALFA)
393
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
263
LAURA LISAC (DELTA)
205
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
213
0
LUNA WEISMANN (BREGANA)
25
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
393
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
263
0
LAURA LISAC (DELTA)
205
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
25
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
263
0
LAURA LISAC (DELTA)
205
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
25
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
213
0
LUNA WEISMANN (BREGANA)
Medalists
1. LAURA LISAC, Delta
2. EMA KARDAŠ, Tigar Sisak
3. PETRA STOJKOVIĆ, Karlovac 1969
3. LUNA WEISMANN, Bregana
Kumite - Juniorke 16,17 g. +59
416
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
21
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
Medalists
1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
2. LUCIJA HODAK, JASTREB
3. ----
3. ----