Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kata -Cicibanke
Kata - Cicibanke B
Kata -Cicibanke
88
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
295
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
516
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
172
0
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
88
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
172
0
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
Medalists
1. MAŠA ŠTURLIĆ, Polet
2. SARA MEMIĆ, ZAMET
3. LUCIJA ŠĆURIĆ, BUSHIDO
3. EMMA FRESL, SAMOBOR
Kata - Cicibanke B
433
0
VERONIKA LISAC (KK KIK)
515
0
KATARINA RIBAR (BSHDOZG)
515
0
KATARINA RIBAR (BSHDOZG)
514
0
ANJA MARIĆ (BSHDOZG)
548
0
KIM KUKEC (KK KIK)
230
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
514
ANJA MARIĆ (BSHDOZG)
531
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
433
0
VERONIKA LISAC (KK KIK)
515
KATARINA RIBAR (BSHDOZG)
532
0
PETRA GAŠPAREC (DURDEVA)
224
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
523
JELENA KLANFAR (BSHDOZG)
525
0
TAŠA MILJANOVIĆ (BSHDOZG)
397
0
NINA KINCL (HR.DRAG)
221
DORA TREMAC (KK KIK)
230
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
514
0
ANJA MARIĆ (BSHDOZG)
531
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
515
0
KATARINA RIBAR (BSHDOZG)
224
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
523
0
JELENA KLANFAR (BSHDOZG)
397
0
NINA KINCL (HR.DRAG)
221
0
DORA TREMAC (KK KIK)
514
0
ANJA MARIĆ (BSHDOZG)
531
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
224
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
397
0
NINA KINCL (HR.DRAG)
531
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
397
0
NINA KINCL (HR.DRAG)
221
0
DORA TREMAC (KK KIK)
525
0
TAŠA MILJANOVIĆ (BSHDOZG)
224
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
221
0
DORA TREMAC (KK KIK)
Medalists
1. NINA KINCL, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. NIKA PANDUR, ĐURĐEVAC
3. ANJA MARIĆ, BUSHIDO
3. LORENA HALUDEK, KK KIK