Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
TEŽA/LETO
Kata - Mlađe učenice A
Kata - Mlađe učenice B
Kata - Mlađe učenice A
424
DORA KERKEZ (KONDURA)
424
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
469
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
424
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
441
0
VITA ČANKOVIĆ (POLET)
302
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
155
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
469
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
208
MIHAELA PTIČAR (HR.DRAG)
466
ANA BAĐUN (TEMPO)
303
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
173
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
424
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
302
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
155
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
469
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
208
0
MIHAELA PTIČAR (HR.DRAG)
466
0
ANA BAĐUN (TEMPO)
303
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
173
0
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
302
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
469
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
466
0
ANA BAĐUN (TEMPO)
303
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
302
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
303
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
173
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
466
0
ANA BAĐUN (TEMPO)
173
0
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
Dobitniki medalj
1. NINA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
2. MELANI ĐUKIĆ, SAMOBOR
3. LUCIJA SALOPEK, Tempo
3. ANA BAĐUN, Tempo
Kata - Mlađe učenice B
296
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
517
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
517
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
123
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
485
0
MAŠA KAVIĆ (TEMPO)
519
0
JELENA ŠIŠIĆ (BSHDOZG)
123
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
345
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
150
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
296
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
517
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
438
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
492
0
MAGDALENA VIŠIĆ (ZAG)
527
0
NICOLE MARKOVIĆ (BSHDOZG)
521
0
VIDA CRNKOVIĆ (BSHDOZG)
344
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
124
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
46
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
522
0
EVA BOROVIČKA (BSHDOZG)
549
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
519
0
JELENA ŠIŠIĆ (BSHDOZG)
123
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
150
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
517
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
527
0
NICOLE MARKOVIĆ (BSHDOZG)
344
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
46
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
522
0
EVA BOROVIČKA (BSHDOZG)
123
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
150
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
344
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
46
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
150
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
46
0
MATEA LAZIĆ (OMEGA)
522
0
EVA BOROVIČKA (BSHDOZG)
124
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
344
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
522
0
EVA BOROVIČKA (BSHDOZG)
Dobitniki medalj
1. MATEA LAZIĆ, OMEGA
2. LANA FLEKAČ, Tigar Sisak
3. LUCIJA ŠĆURIĆ, BUSHIDO
3. NIKA ŠPOLJARIĆ, Mladost