Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
20. Memorijalni karate kup Zagreb 2019.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROATIA
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FOKUS
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK Stenjevec
KLENOVNIK
Kondura Sisak
LOTOS ZAGREB
Međimurje
Mladost
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Polet
Princ
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Zagreb
ZAMET
TEŽA/LETO
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54
Kumite - Juniori 16,17 g. +76
Kumite - Juniorke 16,17 g. -53
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57
32
0
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
59
0
AXEL DUBRAVČIĆ (KAPTOL)
32
0
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
409
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
59
0
AXEL DUBRAVČIĆ (KAPTOL)
335
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
82
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
111
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
409
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
59
0
AXEL DUBRAVČIĆ (KAPTOL)
82
0
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
111
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
409
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
82
0
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
111
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
Dobitniki medalj
1. TONI ČUTURA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. MARKO KOVAČEVIĆ, JASTREB
3. AXEL DUBRAVČIĆ, KAPTOL
3. VID KRALJ RADULOVIĆ, SAMOBOR
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70
332
0
MARIN ĆOSIĆ (KK CENT)
417
0
TONI BOTICA (PRINCZG)
332
0
MARIN ĆOSIĆ (KK CENT)
3
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
417
TONI BOTICA (PRINCZG)
366
LEO LAZAR (TAD )
418
RONALD JAHAJ (PRINCZG)
3
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
417
0
TONI BOTICA (PRINCZG)
366
0
LEO LAZAR (TAD )
418
0
RONALD JAHAJ (PRINCZG)
3
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
366
0
LEO LAZAR (TAD )
418
RONALD JAHAJ (PRINCZG)
Dobitniki medalj
1. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
2. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
3. TONI BOTICA, Princ
3. RONALD JAHAJ, Princ
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54
24
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
442
0
SARA BENIĆ (ALFA)
442
0
SARA BENIĆ (ALFA)
162
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
24
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
152
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
442
0
SARA BENIĆ (ALFA)
203
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
50
0
NIKOLINA ŠPILEK (OMEGA)
328
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
162
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
262
0
LAURA LISAC (DELTA)
178
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
161
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
542
0
IVONA SAMBOL (ALFA)
179
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
398
NIKOLINA BUNČIĆ (KK CENT)
152
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
442
0
SARA BENIĆ (ALFA)
328
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
162
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
262
0
LAURA LISAC (DELTA)
161
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
179
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
398
0
NIKOLINA BUNČIĆ (KK CENT)
152
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
162
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
262
0
LAURA LISAC (DELTA)
179
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
152
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
262
0
LAURA LISAC (DELTA)
161
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
178
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
179
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
161
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
Dobitniki medalj
1. LAURA LISAC, Delta
2. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
3. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
3. IRIS KOVAČ, TUŠKANAC
Kumite - Juniori 16,17 g. +76
408
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
4
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
333
0
MARIN ĆOSIĆ (KK CENT)
552
0
LEO LAZAR (TAD )
4
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
552
0
LEO LAZAR (TAD )
Dobitniki medalj
1. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
2. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
3. KARLO VOLARIĆ, JASTREB
3. MARIN ĆOSIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
Kumite - Juniorke 16,17 g. -53
357
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
10
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
357
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
201
0
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
10
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
352
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
250
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
331
GABRIELA ŠOLJIĆ (KK CENT)
201
0
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
10
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
250
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
331
0
GABRIELA ŠOLJIĆ (KK CENT)
201
0
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
331
0
GABRIELA ŠOLJIĆ (KK CENT)
250
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
Dobitniki medalj
1. TIHANA ŠULEK, SUSEDGRAD
2. GABRIELA ŠOLJIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. TONKA MIJALJEVIĆ, ZAMET