Kata - Cicibani
1. JAKOV KOŽAR, Mladost |
2. KARLO BAĐUN, Tempo |
3. JOSIP PANDUR, ĐURĐEVAC |
3. PETAR SILOVSKI, BUSHIDO |
|
|
|
Kata - Cicibani B
1. FRAN BUNJEVAC MIHELČIĆ, KK KIK |
2. FRANKO VUJANIĆ BALOG, Kondura Sisak |
3. FRAN CRNOLATAC, Tigar Sisak |
3. NIKO KURTI, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
|
| |
Kata -Cicibanke
1. MAŠA ŠTURLIĆ, Polet |
2. SARA MEMIĆ, ZAMET |
3. LUCIJA ŠĆURIĆ, BUSHIDO |
3. EMMA FRESL, SAMOBOR |
|
|
|
Kata - Cicibanke B
1. NINA KINCL, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
2. NIKA PANDUR, ĐURĐEVAC |
3. ANJA MARIĆ, BUSHIDO |
3. LORENA HALUDEK, KK KIK |
|
| |
Kata - Mlađi učenici A
1. MANUEL VEDRIŠ, Delta |
2. ANDRIJA VUKSANOVIĆ, SAMOBOR |
3. DAVID MAKAR, Tigar Sisak |
|
|
|
|
Kata - Mlađi učenici B
1. JAKOV KOŽAR, Mladost |
2. PETAR LAZIĆ, OMEGA |
3. RAFAEL BARAC, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
3. LEON VACKA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
|
| |
Kata - Mlađe učenice A
1. NINA ŠUNJIĆ, SAMOBOR |
2. MELANI ĐUKIĆ, SAMOBOR |
3. LUCIJA SALOPEK, Tempo |
3. ANA BAĐUN, Tempo |
|
|
|
Kata - Mlađe učenice B
1. MATEA LAZIĆ, OMEGA |
2. LANA FLEKAČ, Tigar Sisak |
3. LUCIJA ŠĆURIĆ, BUSHIDO |
3. NIKA ŠPOLJARIĆ, Mladost |
|
| |
Kata - Učenici A
1. MARK FILEŠ, KAPTOL |
2. RAUL VEDRIŠ, Delta |
3. VITO KRSNIK, ALFA |
3. MANUEL VEDRIŠ, Delta |
|
|
|
Kata - Učenici B
1. MARTIN GALINEC, KAPTOL |
2. TADIJA VINKO JURLINA, KAPTOL |
3. MATIJAS IDŽANOVIĆ, Tempo |
3. KARLO HALUDEK, KK KIK |
|
| |
Kata - Učenice A
1. NINA ŠUNJIĆ, SAMOBOR |
2. VANJA ŠABIĆ, Tigar Sisak |
3. PETRA ČABRIJAN, Delta |
3. MARTINA SALOPEK, Tempo |
|
|
|
Kata - Učenice B
1. NELA SMILJANIĆ, Tigar Sisak |
2. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak |
3. UNA CVIJANOVIĆ, Mladost |
3. LUCIJA SALOPEK, Tempo |
|
| |
Kata - Mlađi kadeti A
1. MARK FILEŠ, KAPTOL |
2. RAUL VEDRIŠ, Delta |
3. EMANUEL BAĐUN, Tempo |
3. LUKA ŠTURLIĆ, Polet |
|
|
|
Kata - Mlađi kadeti B
1. MARTIN GALINEC, KAPTOL |
2. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
3. LOVRE GRUBIŠIĆ, CROATIA |
3. ROKO ČULJAK, SAMOBOR |
|
| |
Kata - Mlađe kadetkinje A
1. ISKRA MAJSEC, SAMOBOR |
2. PETRA ČABRIJAN, Delta |
3. JANA ČEBOHIN, OMEGA |
3. LANA RAŠIĆ, OMEGA |
|
|
|
Kata - Mlađe kadetkinje B
1. MARIJA ČULJAK, SAMOBOR |
2. SIMONA SZEL, SAMOBOR |
3. HELENA ČULO, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
3. DORA KIRIN, Tigar Sisak |
|
| |
Kata - Kadeti
1. VITO TOPIĆ BREČEVIĆ, Polet |
2. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo |
3. TOMISLAV TKALČEC, Okinawa |
3. JOSIP KEČA, CROATIA |
|
| | | |
Kata - Kadetkinje
1. KLARA BRAJA, OMEGA |
2. PAULA JUG, OMEGA |
3. ISKRA MAJSEC, SAMOBOR |
3. JANA ČEBOHIN, OMEGA |
|
| | | |
Kata - Juniori
1. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo |
2. VITO TOPIĆ BREČEVIĆ, Polet |
3. IVAN BERNARD RIBIĆ, Zagreb |
3. LEON GRGIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
|
| | | |
Kata - Juniorke
1. KLARA BRAJA, OMEGA |
2. IVANA RAGUŽ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
3. PAULA JUG, OMEGA |
3. NIKA JELEN, SAMOBOR |
|
| | | |