Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
20.Eurocup Istria 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Ml. seniori (U21)
KUMITE-Seniori
KATA-Muški
KATA-Ženski
Kata tim (muški)
Kata tim (ženski)
KATA PP (muški)
KATA PP (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (AA1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (AA3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (AA4)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (AA5)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (AA1)
348
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
455
0
ROKO RAČKI (NEVERA)
483
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
348
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
483
0
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
Osvajači medalja
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. MILE VLADUŠIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ROKO RAČKI, NEVERA
3. ----
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (AA3)
407
0
ROKO ŽIC (KRK CRO)
288
0
MARKO LEGOVIĆ (FINIDA)
406
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
40
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
407
0
ROKO ŽIC (KRK CRO)
40
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. ROKO ŽIC, KRK CROATIA
2. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
3. MARKO LEGOVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. AMAR ŠAHINOVIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (AA4)
287
0
ARMIN MEŠIĆ (FINIDA)
399
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
442
JURE PREKALJ (KK VRSA)
287
0
ARMIN MEŠIĆ (FINIDA)
442
0
JURE PREKALJ (KK VRSA)
Osvajači medalja
1. ARMIN MEŠIĆ, FINIDA (POREČ)
2. JURE PREKALJ, KK Vrsar
3. JOSIP LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
3. ----
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (AA5)
477
0
DIEGO DAMJAN (FINIDA)
392
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. DIEGO DAMJAN, FINIDA (POREČ)
3. ----
3. ----