Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20.Eurocup Istria 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Ml. seniori (U21)
KUMITE-Seniori
KATA-Muški
KATA-Ženski
Kata tim (muški)
Kata tim (ženski)
KATA PP (muški)
KATA PP (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (K2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (K3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (K4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (K5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (K6)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (K7)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (K2)
240
0
DARIAN BELIĆ (SENSEI)
51
0
FILIP LONČAR (ZAMET)
89
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
240
0
DARIAN BELIĆ (SENSEI)
51
FILIP LONČAR (ZAMET)
92
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
469
AIZZA SAMUEL (GLCFIJL)
89
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
51
0
FILIP LONČAR (ZAMET)
92
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
469
0
AIZZA SAMUEL (GLCFIJL)
89
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
92
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
469
AIZZA SAMUEL (GLCFIJL)
Medalists
1. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
2. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. DARIAN BELIĆ, KK "SENSEI" Pazin
3. AIZZA SAMUEL, GLC FIJLKAM
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (K3)
69
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
453
0
VIKTOR ŠĆULAC (NEVERA)
379
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
69
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
379
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
Medalists
1. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI
2. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. VIKTOR ŠĆULAC, NEVERA
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (K4)
329
0
DAVID STOJAK (AMFORAF)
383
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
101
GYÖRGY LAKATOS (DMTK HU)
383
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
101
0
GYÖRGY LAKATOS (DMTK HU)
Medalists
1. GYÖRGY LAKATOS, DMTK Karate Hungary
2. ROKO VRANKOVIĆ, NO KACHI
3. DAVID STOJAK, AMFORA
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (K5)
413
0
IVAN HUZANIĆ (KGB)
369
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
Medalists
1. IVAN HUZANIĆ, Mladost
2. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF, TINJAN
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (K6)
446
0
DONALD MENDIKOVIĆ (TINJAN)
100
0
ZOLTÁN FEDOR (DMTK HU)
419
ANIS HALILOVIĆ (CBSPULA)
446
0
DONALD MENDIKOVIĆ (TINJAN)
419
0
ANIS HALILOVIĆ (CBSPULA)
Medalists
1. DONALD MENDIKOVIĆ, TINJAN
2. ANIS HALILOVIĆ, CBS PULA
3. ZOLTÁN FEDOR, DMTK Karate Hungary
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (K7)
443
0
MATEJ DEFAR (TINJAN)
239
0
ALAN SRDOČ (SENSEI)
274
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
239
0
ALAN SRDOČ (SENSEI)
274
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
Medalists
1. ALAN SRDOČ, KK "SENSEI" Pazin
2. IVAN TIN VUČIĆ, NOVIGRAD
3. MATEJ DEFAR, TINJAN
3. ----