Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20.Eurocup Istria 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Ml. seniori (U21)
KUMITE-Seniori
KATA-Muški
KATA-Ženski
Kata tim (muški)
Kata tim (ženski)
KATA PP (muški)
KATA PP (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (L1)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (L2)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (L3)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (L5)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (L1)
93
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
354
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
58
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
93
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
354
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
422
0
MIA MILAS (CBSPULA)
182
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
94
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
39
ANA KARADŽA (GROBNIK)
58
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
354
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
182
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
39
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
58
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
39
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
182
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
Medalists
1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (L2)
110
LEJA BIZJAK LEDERER (MAWASHI)
462
0
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
110
0
LEJA BIZJAK LEDERER (MAWASHI)
412
MIA ZETICA (KGB)
224
SARA TADEJ (KOSTRE)
179
NIKITA MARCHESAN (YKKF)
110
0
LEJA BIZJAK LEDERER (MAWASHI)
412
0
MIA ZETICA (KGB)
224
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
179
0
NIKITA MARCHESAN (YKKF)
412
0
MIA ZETICA (KGB)
179
0
NIKITA MARCHESAN (YKKF)
224
SARA TADEJ (KOSTRE)
Medalists
1. NIKITA MARCHESAN, DI MEGLIO KARATE TEAM
2. MIA ZETICA, Mladost
3. LEJA BIZJAK LEDERER, MAWASHI
3. SARA TADEJ, KOSTRENA
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (L3)
396
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
325
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
359
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
396
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
359
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
Medalists
1. NORA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. TEA KREŠIĆ, RI CROATIA
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (L5)
414
0
TAMARA BAOTIĆ (KGB)
113
0
TIANA ĐAKOVIĆ (MAWASHI)
464
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
484
0
ENNA ŠESTAN (AMFORAF)
113
0
TIANA ĐAKOVIĆ (MAWASHI)
464
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
Medalists
1. TIANA ĐAKOVIĆ, MAWASHI
2. EMMA ZEJNIĆ, NO KACHI
3. TAMARA BAOTIĆ, Mladost
3. ENNA ŠESTAN, AMFORA