Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
21. Eurocup Istria 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Ml. seniorke (U21)
KUMITE-Ml. seniori (U21)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Muški
KATA-Ženski
Kata tim (muški)
Kata tim (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (L1)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (L2)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (L3)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (L4)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (L5)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (L1)
158
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
329
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
158
0
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
350
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
106
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
79
ANA KARADŽA (GROBNIK)
158
0
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
350
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
106
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
79
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
350
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
79
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
106
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. PETRA SOTOŠEK, NO KACHI
3. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (L2)
192
0
AZIA ZANETTI (03BS120)
225
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
192
0
AZIA ZANETTI (03BS120)
412
0
MIA MILAS (CBSPULA)
225
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
272
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
244
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
412
0
MIA MILAS (CBSPULA)
225
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
272
0
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
244
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
412
0
MIA MILAS (CBSPULA)
244
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
272
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
Osvajači medalja
1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
2. MIA MILAS, CBS PULA
3. LUCIJA DAMJANOVIĆ, ZAMET
3. SAMANTA RADOVAN, TINJAN
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (L3)
339
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
321
0
LEONA BARABAN (KOSTRE)
361
0
STELA BILAVER (FIGHT)
339
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
321
LEONA BARABAN (KOSTRE)
235
0
SARA HRVAĆANIN (ZAMET)
49
0
LEJA BIZJAK LEDERER (MAWASHI)
108
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
361
0
STELA BILAVER (FIGHT)
321
0
LEONA BARABAN (KOSTRE)
49
0
LEJA BIZJAK LEDERER (MAWASHI)
108
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
361
0
STELA BILAVER (FIGHT)
49
0
LEJA BIZJAK LEDERER (MAWASHI)
108
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
235
0
SARA HRVAĆANIN (ZAMET)
Osvajači medalja
1. LEJA BIZJAK LEDERER, MAWASHI
2. STELA BILAVER, Velebit
3. LEONA BARABAN, KOSTRENA
3. SARA HRVAĆANIN, ZAMET
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (L4)
140
0
VERONIKA RAC (CRO)
150
0
SONJA RAJKO (SKKU)
314
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
140
0
VERONIKA RAC (CRO)
285
0
ENA DELIĆ (NOKACHI)
150
0
SONJA RAJKO (SKKU)
157
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
110
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
374
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
314
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
150
0
SONJA RAJKO (SKKU)
110
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
374
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
314
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
374
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
110
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. SARA TADEJ, KOSTRENA
2. KATJA JURKOVIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. SONJA RAJKO, SHOTOKAN UMAG
3. MELISA IBRAHIMOVIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (L5)
362
0
ANTEA GOSPIĆ (FIGHT)
139
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
362
0
ANTEA GOSPIĆ (FIGHT)
351
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
139
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
190
0
LUCIA BARONCHELLI (03BS120)
424
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
188
0
GIADA CORNOLO (03BS120)
284
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
351
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
139
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
424
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
284
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
351
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
284
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
424
ANA MARIJAN (NEVERA)
Osvajači medalja
1. EMMA ZEJNIĆ, NO KACHI
2. NORA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. TEA KREŠIĆ, RI CROATIA
3. ANA MARIJAN, NEVERA