Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
21. Eurocup Istria 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Ml. seniorke (U21)
KUMITE-Ml. seniori (U21)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Muški
KATA-Ženski
Kata tim (muški)
Kata tim (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (M1)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (M2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (M3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (M4)
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (M5)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (M1)
134
0
DAVID MILINOVICH (METAL)
440
0
NINO DONADIĆ (TAD )
155
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
134
0
DAVID MILINOVICH (METAL)
155
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. DAVID MILINOVICH, Metal - Jurdani
2. ROKO VRANKOVIĆ, NO KACHI
3. NINO DONADIĆ, TAD RIJEKA
3. ----
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (M2)
154
0
MATKO HORVAT (NOKACHI)
405
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
Osvajači medalja
1. MATKO HORVAT, NO KACHI
2. SVEN SPAHIJA, Karlovac 1969
3. ----
3. ----
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (M3)
360
LEO ŽUŽA (FIGHT)
360
0
LEO ŽUŽA (FIGHT)
196
0
ANDREA SALVINI (03BS120)
153
LUKA ŠIPIĆ (NOKACHI)
409
ANIS HALILOVIĆ (CBSPULA)
215
ANTON HOST (KASTAV)
360
0
LEO ŽUŽA (FIGHT)
153
0
LUKA ŠIPIĆ (NOKACHI)
409
0
ANIS HALILOVIĆ (CBSPULA)
215
0
ANTON HOST (KASTAV)
153
0
LUKA ŠIPIĆ (NOKACHI)
215
0
ANTON HOST (KASTAV)
409
ANIS HALILOVIĆ (CBSPULA)
Osvajači medalja
1. ANTON HOST, Kastav
2. LUKA ŠIPIĆ, NO KACHI
3. LEO ŽUŽA, Velebit
3. ANIS HALILOVIĆ, CBS PULA
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (M4)
309
NOEL BRAUS (KK PULA)
309
NOEL BRAUS (KK PULA)
143
LEON PENDIĆ (DELTA)
194
0
LEONARDO BERTASI (03BS120)
400
0
LUKA BASAR (KA 1969)
241
GORAN SERTIĆ (KASTAV)
309
0
NOEL BRAUS (KK PULA)
143
0
LEON PENDIĆ (DELTA)
400
0
LUKA BASAR (KA 1969)
241
0
GORAN SERTIĆ (KASTAV)
143
0
LEON PENDIĆ (DELTA)
400
0
LUKA BASAR (KA 1969)
241
0
GORAN SERTIĆ (KASTAV)
194
0
LEONARDO BERTASI (03BS120)
Osvajači medalja
1. LEON PENDIĆ, Delta
2. LUKA BASAR, Karlovac 1969
3. NOEL BRAUS, Pula
3. GORAN SERTIĆ, Kastav
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (M5)
460
0
MATTIA VICENZINO (UDINE)
385
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
221
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
377
0
AMADEJ BOŽIČ (KBV )
460
0
MATTIA VICENZINO (UDINE)
221
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
Osvajači medalja
1. MATTIA VICENZINO, Ryugin Codroipo
2. LOVRO LENAC, ZAMET
3. IVAN TIN VUČIĆ, NOVIGRAD
3. AMADEJ BOŽIČ, KBV SEVNICA