Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
21. Eurocup Istria 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Ml. seniorke (U21)
KUMITE-Ml. seniori (U21)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Muški
KATA-Ženski
Kata tim (muški)
Kata tim (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (P1)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (P2)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (P3)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (P1)
193
0
AZIA ZANETTI (03BS120)
245
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
80
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
324
0
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
245
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
324
0
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
2. PETRA SOTOŠEK, NO KACHI
3. AZIA ZANETTI, Polisportiva NAKAYAMA
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (P2)
206
0
WERONIKA MARCISZ (SHODAN )
323
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
323
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
151
0
SONJA RAJKO (SKKU)
441
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
206
0
WERONIKA MARCISZ (SHODAN )
308
0
NIKOLINA RAZUM (KK PULA)
230
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
330
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
202
0
NICOLE DELBONO (03BS120)
323
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
441
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
230
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
330
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
441
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
230
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
330
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
308
0
NIKOLINA RAZUM (KK PULA)
Osvajači medalja
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA
3. IVONA HORVAT, NO KACHI
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (P3)
191
0
LUCIA BARONCHELLI (03BS120)
161
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
161
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
416
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
191
0
LUCIA BARONCHELLI (03BS120)
233
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
161
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
52
0
TIANA ĐAKOVIĆ (MAWASHI)
416
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
96
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
302
LAURA LISAC (DELTA)
189
0
GIADA CORNOLO (03BS120)
266
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
246
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
322
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
98
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
234
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
233
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
161
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
416
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
302
0
LAURA LISAC (DELTA)
266
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
246
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
98
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
234
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
233
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
416
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
266
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
98
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
233
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
266
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
246
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
189
0
GIADA CORNOLO (03BS120)
98
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
246
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
Osvajači medalja
1. ADRIANA ROSS, Kastav
2. DARJA ZORIĆ, Kastav
3. AURA RAHMANOVIC, NO KACHI
3. MIA ČAČKO, KK 10. DAN