Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
21. Eurocup Istria 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMFORA
ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
BUJE
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delta
Emona
FINIDA (POREČ)
ISTRA
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK SOKOL
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
MAWASHI
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NO KACHI
NOVIGRAD
OPATIJA
Polisportiva NAKAYAMA
POSTOJNA
POSTOJNA
Pula
RAB-ENPI
RI CROATIA
Ryugin Codroipo
SHOTOKAN UMAG
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TINJAN
UKS SHODAN ZDUNY
Velebit
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite- Cicibani +26.g.
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (AA1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (AA2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (AA3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (AA4)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (AA5)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (AB1)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (AB4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (G3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (G4)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (G6)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (H2)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (H3)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (H4)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (H5)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (L1)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (L3)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (L4)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (L5)
Kumite- Cicibani +26.g.
83
0
FILIP DIKLIĆ (GROBNIK)
447
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
341
0
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
316
0
VITO KATNIC (KOSTRE)
83
0
FILIP DIKLIĆ (GROBNIK)
341
0
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
Medalists
1. FILIP DIKLIĆ, KK Grobničan
2. IVAN LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
3. PETAR PUŠKARIĆ, FINIDA (POREČ)
3. VITO KATNIC, KOSTRENA
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (AA1)
205
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
404
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
205
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
448
0
NEO AFRIĆ (CHMPRI)
404
ROKO PALAJSA (KA 1969)
396
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
130
ROKO GALAMBOŠ (METAL)
448
0
NEO AFRIĆ (CHMPRI)
404
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
396
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
130
0
ROKO GALAMBOŠ (METAL)
448
0
NEO AFRIĆ (CHMPRI)
396
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
130
ROKO GALAMBOŠ (METAL)
Medalists
1. IVAN FARKAŠ, Karlovac 1969
2. NEO AFRIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969
3. ROKO GALAMBOŠ, Metal - Jurdani
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (AA2)
444
0
TINO TURKOVIĆ (TINJAN)
127
0
NOA BRICA (METAL)
444
0
TINO TURKOVIĆ (TINJAN)
119
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
426
0
FRAN TRINAJSTIĆ (NEVERA)
127
0
NOA BRICA (METAL)
406
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
342
0
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
421
ROKO RAČKI (NEVERA)
119
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
127
0
NOA BRICA (METAL)
406
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
421
0
ROKO RAČKI (NEVERA)
119
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
406
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
421
0
ROKO RAČKI (NEVERA)
342
0
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
Medalists
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. TINO TURKOVIĆ, TINJAN
3. IVAN LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (AA3)
434
0
ALAN DROFENIK (TAD )
353
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
434
0
ALAN DROFENIK (TAD )
123
0
FILIP KOMARAC (METAL)
353
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
397
JAN CANJAR (KA 1969)
336
DOMINIK JEGJUD (CHMPRI)
123
0
FILIP KOMARAC (METAL)
353
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
397
0
JAN CANJAR (KA 1969)
336
0
DOMINIK JEGJUD (CHMPRI)
123
0
FILIP KOMARAC (METAL)
397
0
JAN CANJAR (KA 1969)
336
DOMINIK JEGJUD (CHMPRI)
Medalists
1. JAN CANJAR, Karlovac 1969
2. FILIP KOMARAC, Metal - Jurdani
3. RIVER GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. DOMINIK JEGJUD, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (AA4)
373
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
287
0
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
315
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
84
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
373
0
NOA MRKELA (CHMPRI)
315
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
Medalists
1. BORNA BABIC, KOSTRENA
2. NOA MRKELA, CHAMPION RIJEKA
3. BORNA DUNJAK, KK Grobničan
3. MILE VLADUŠIĆ, FINIDA (POREČ)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (AA5)
344
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
438
0
MAURO ČUTUL (TAD )
Medalists
1. JOSIP LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
2. MAURO ČUTUL, TAD RIJEKA
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (AB1)
451
0
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
251
0
LUCIJA ZAUHAR (KASTAV)
258
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
451
0
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
251
LUCIJA ZAUHAR (KASTAV)
250
ENI DAVIDOVIC (KASTAV)
452
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
258
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
251
0
LUCIJA ZAUHAR (KASTAV)
250
0
ENI DAVIDOVIC (KASTAV)
452
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
258
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
250
0
ENI DAVIDOVIC (KASTAV)
452
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
Medalists
1. DORA VALENTIĆ, Mladost
2. ENI DAVIDOVIC, Kastav
3. ANA MALJKOVIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. ELENA GAVRAN, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (AB4)
372
0
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
7
0
LANA KADUM (FINIDA)
248
0
LUNA PROSIC (KASTAV)
372
0
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
7
LANA KADUM (FINIDA)
423
MIA MURICA (NEVERA)
345
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
248
0
LUNA PROSIC (KASTAV)
7
0
LANA KADUM (FINIDA)
423
0
MIA MURICA (NEVERA)
345
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
248
0
LUNA PROSIC (KASTAV)
423
0
MIA MURICA (NEVERA)
345
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
Medalists
1. LUNA PROSIC, Kastav
2. MIA MURICA, NEVERA
3. KARLA VULIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. LENA KRIZMAN, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (G3)
114
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
346
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
337
DAVID MOČIBOB (OPATIJA)
114
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
337
0
DAVID MOČIBOB (OPATIJA)
Medalists
1. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
2. DAVID MOČIBOB, OPATIJA
3. LUKA BOLF, CHAMPION RIJEKA
3. ----
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (G4)
81
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
369
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
418
MATTEO VRBAN (NEVERA)
369
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
418
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
Medalists
1. MATTEO VRBAN, NEVERA
2. JOSIP LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
3. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
3. ----
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (G6)
453
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
455
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
343
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
132
0
SENAIL BABIĆ (METAL)
453
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
343
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
Medalists
1. AMIL MAJETIĆ, KRK CROATIA
2. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969
3. SENAIL BABIĆ, Metal - Jurdani
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (H2)
347
0
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
442
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. NIKA KRMPOTIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. DOROTEA STOJAKOVIĆ, KRK CROATIA
3. ----
3. ----
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (H3)
133
0
ENI KINKELA (METAL)
105
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
133
0
ENI KINKELA (METAL)
349
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
105
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
328
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
419
HANA ČUGELJ (NEVERA)
349
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
105
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
328
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
419
0
HANA ČUGELJ (NEVERA)
349
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
328
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
419
HANA ČUGELJ (NEVERA)
Medalists
1. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
2. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. ENI KINKELA, Metal - Jurdani
3. HANA ČUGELJ, NEVERA
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (H4)
408
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
408
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
410
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
352
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
212
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
371
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
408
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
352
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
212
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
371
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
352
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
212
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
371
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
Medalists
1. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
2. PETRA KNEZEVIC, CHAMPION RIJEKA
3. NINA DUDUKOVIĆ, ZAMET
3. NIKA ŠIMUNDIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (H5)
338
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
425
0
LAURA PAVLIĆ (NEVERA)
338
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
399
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
425
LAURA PAVLIĆ (NEVERA)
313
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
53
0
ZOJA MARTINA ABRAM (MAWASHI)
271
MELITA SMOLICA (TINJAN)
399
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
425
0
LAURA PAVLIĆ (NEVERA)
313
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
271
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
399
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
313
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
271
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
53
0
ZOJA MARTINA ABRAM (MAWASHI)
Medalists
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. SARA TADEJ, KOSTRENA
3. LAURA PAVLIĆ, NEVERA
3. MELITA SMOLICA, TINJAN
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (L1)
158
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
329
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
158
0
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
350
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
106
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
79
ANA KARADŽA (GROBNIK)
158
0
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
350
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
106
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
79
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
350
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
79
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
106
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
Medalists
1. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. PETRA SOTOŠEK, NO KACHI
3. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (L3)
339
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
321
0
LEONA BARABAN (KOSTRE)
361
0
STELA BILAVER (FIGHT)
339
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
321
LEONA BARABAN (KOSTRE)
235
0
SARA HRVAĆANIN (ZAMET)
49
0
LEJA BIZJAK LEDERER (MAWASHI)
108
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
361
0
STELA BILAVER (FIGHT)
321
0
LEONA BARABAN (KOSTRE)
49
0
LEJA BIZJAK LEDERER (MAWASHI)
108
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
361
0
STELA BILAVER (FIGHT)
49
0
LEJA BIZJAK LEDERER (MAWASHI)
108
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
235
0
SARA HRVAĆANIN (ZAMET)
Medalists
1. LEJA BIZJAK LEDERER, MAWASHI
2. STELA BILAVER, Velebit
3. LEONA BARABAN, KOSTRENA
3. SARA HRVAĆANIN, ZAMET
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (L4)
140
0
VERONIKA RAC (CRO)
150
0
SONJA RAJKO (SKKU)
314
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
140
0
VERONIKA RAC (CRO)
285
0
ENA DELIĆ (NOKACHI)
150
0
SONJA RAJKO (SKKU)
157
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
110
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
374
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
314
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
150
0
SONJA RAJKO (SKKU)
110
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
374
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
314
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
374
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
110
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. SARA TADEJ, KOSTRENA
2. KATJA JURKOVIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. SONJA RAJKO, SHOTOKAN UMAG
3. MELISA IBRAHIMOVIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (L5)
362
0
ANTEA GOSPIĆ (FIGHT)
139
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
362
0
ANTEA GOSPIĆ (FIGHT)
351
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
139
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
190
0
LUCIA BARONCHELLI (03BS120)
424
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
188
0
GIADA CORNOLO (03BS120)
284
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
351
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
139
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
424
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
284
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
351
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
284
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
424
ANA MARIJAN (NEVERA)
Medalists
1. EMMA ZEJNIĆ, NO KACHI
2. NORA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. TEA KREŠIĆ, RI CROATIA
3. ANA MARIJAN, NEVERA