Kumite- Cicibani +26.g.
1. FILIP DIKLIĆ, KK Grobničan |
2. IVAN LAGINJA, CHAMPION RIJEKA |
3. PETAR PUŠKARIĆ, FINIDA (POREČ) |
3. VITO KATNIC, KOSTRENA |
|
| | | |
Kumite- Cicibanke -26kg
1. BRUNA BRIŠKI, Karlovac 1969 |
2. GABI SKITARELIĆ, TAD RIJEKA |
3. IRIJA ČEKO, TAD RIJEKA |
3. VIKTORIIA TROFIMOVA, FINIDA (POREČ) |
|
|
|
Kumite- Cicibanke +26kg
1. SARA MEMIĆ, ZAMET |
2. KLARA DUJMOVIĆ, NEVERA |
|
|
|
| |
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (AA1)
1. IVAN FARKAŠ, Karlovac 1969 |
2. NEO AFRIĆ, CHAMPION RIJEKA |
3. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969 |
3. ROKO GALAMBOŠ, Metal - Jurdani |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (AA2)
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA |
2. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969 |
3. TINO TURKOVIĆ, TINJAN |
3. IVAN LAGINJA, CHAMPION RIJEKA |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (AA3)
1. JAN CANJAR, Karlovac 1969 |
2. FILIP KOMARAC, Metal - Jurdani |
3. RIVER GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA |
3. DOMINIK JEGJUD, CHAMPION RIJEKA |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (AA4)
1. BORNA BABIC, KOSTRENA |
2. NOA MRKELA, CHAMPION RIJEKA |
3. BORNA DUNJAK, KK Grobničan |
3. MILE VLADUŠIĆ, FINIDA (POREČ) |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (AA5)
1. JOSIP LAGINJA, CHAMPION RIJEKA |
2. MAURO ČUTUL, TAD RIJEKA |
|
|
|
| | | |
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (AB1)
1. DORA VALENTIĆ, Mladost |
2. ENI DAVIDOVIC, Kastav |
3. ANA MALJKOVIĆ, CHAMPION RIJEKA |
3. ELENA GAVRAN, CHAMPION RIJEKA |
|
|
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (AB2)
1. LUCIJA RAFAJ, KRK CROATIA |
2. EVA PAOLA RAMAJA, FINIDA (POREČ) |
3. LUCIJA JOZIĆ, FINIDA (POREČ) |
3. MATEA SABLJAK, NEVERA |
|
|
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (AB3)
1. NEVIA ZORIC, Kastav |
2. LANA KREŠIĆ, RI CROATIA |
3. NINA CVIJANOVIĆ, Mladost |
3. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969 |
|
|
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (AB4)
1. LUNA PROSIC, Kastav |
2. MIA MURICA, NEVERA |
3. KARLA VULIĆ, CHAMPION RIJEKA |
3. LENA KRIZMAN, CHAMPION RIJEKA |
|
| |
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (G1)
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA |
2. KARLO EREŠ, Metal - Jurdani |
3. DINO JAKOVLJEVIC, NO KACHI |
3. EGOR KOSTRIKO, Pula |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (G2)
1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav |
2. JOSIP FARKAŠ, Karlovac 1969 |
3. ANŽE KERMC, KBV SEVNICA |
3. FILIP KOMARAC, Metal - Jurdani |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (G3)
1. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA |
2. DAVID MOČIBOB, OPATIJA |
3. LUKA BOLF, CHAMPION RIJEKA |
|
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (G4)
1. MATTEO VRBAN, NEVERA |
2. JOSIP LAGINJA, CHAMPION RIJEKA |
3. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan |
|
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (G5)
1. IVAN OŽBOLT, Kastav |
2. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA |
3. LEON BURŠIĆ, OPATIJA |
3. TILEN CVELBAR, KBV SEVNICA |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (G6)
1. AMIL MAJETIĆ, KRK CROATIA |
2. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ, CHAMPION RIJEKA |
3. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969 |
3. SENAIL BABIĆ, Metal - Jurdani |
|
| |
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (H1)
1. ELENA BRLETIĆ, Pula |
2. LANA KREŠIĆ, RI CROATIA |
|
|
|
|
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (H2)
1. NIKA KRMPOTIĆ, CHAMPION RIJEKA |
2. DOROTEA STOJAKOVIĆ, KRK CROATIA |
|
|
|
|
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (H3)
1. JANA REDŽIĆ, OPATIJA |
2. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA |
3. ENI KINKELA, Metal - Jurdani |
3. HANA ČUGELJ, NEVERA |
|
|
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (H4)
1. NOELI KARLOVIĆ, Kastav |
2. PETRA KNEZEVIC, CHAMPION RIJEKA |
3. NINA DUDUKOVIĆ, ZAMET |
3. NIKA ŠIMUNDIĆ, CHAMPION RIJEKA |
|
|
|
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (H5)
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969 |
2. SARA TADEJ, KOSTRENA |
3. LAURA PAVLIĆ, NEVERA |
3. MELITA SMOLICA, TINJAN |
|
| | | |
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (K1)
1. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA |
2. DAMIAN BLAŽEVIĆ, Metal - Jurdani |
3. VITO MILETIĆ, Kastav |
3. ERYK SZYMCZAK, UKS SHODAN ZDUNY |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (K2)
1. IVANO MAGZAN, NO KACHI |
2. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan |
3. TONI MILIŠIĆ, OPATIJA |
|
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (K3)
1. ADRIANO VENUTO, Ryugin Codroipo |
2. LEON BURŠIĆ, OPATIJA |
3. ANTONIO ZEBA, NEVERA |
3. TADEJ BOŽIČ, KBV SEVNICA |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (K4)
1. LUKA TONI CIPRIĆ, NO KACHI |
2. DAVID MARTIC, NO KACHI |
3. NIKO MATIJEVIĆ, Kastav |
|
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (K5)
1. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI |
2. FRAN HOST, Kastav |
3. ALESSANDRO BARBANO, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli |
|
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (K6)
1. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF, TINJAN |
2. NOA BAČIĆ, Kastav |
3. NOAH BUBIĆ, CBS PULA |
|
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (K7)
1. VITO TURKOVIĆ, TINJAN |
2. LUKA OŽBOLT, Kastav |
3. KLEMEN KOLŠEK, ŠD GORICA |
3. LUKA OMEROVIĆ, NEVERA |
|
| | | |
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (L1)
1. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA |
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan |
3. PETRA SOTOŠEK, NO KACHI |
3. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (L2)
1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET |
2. MIA MILAS, CBS PULA |
3. LUCIJA DAMJANOVIĆ, ZAMET |
3. SAMANTA RADOVAN, TINJAN |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (L3)
1. LEJA BIZJAK LEDERER, MAWASHI |
2. STELA BILAVER, Velebit |
3. LEONA BARABAN, KOSTRENA |
3. SARA HRVAĆANIN, ZAMET |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (L4)
1. SARA TADEJ, KOSTRENA |
2. KATJA JURKOVIĆ, CHAMPION RIJEKA |
3. SONJA RAJKO, SHOTOKAN UMAG |
3. MELISA IBRAHIMOVIĆ, KRK CROATIA |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (L5)
1. EMMA ZEJNIĆ, NO KACHI |
2. NORA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA |
3. TEA KREŠIĆ, RI CROATIA |
3. ANA MARIJAN, NEVERA |
|
| | | |
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (M1)
1. DAVID MILINOVICH, Metal - Jurdani |
2. ROKO VRANKOVIĆ, NO KACHI |
3. NINO DONADIĆ, TAD RIJEKA |
|
|
|
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (M2)
1. MATKO HORVAT, NO KACHI |
2. SVEN SPAHIJA, Karlovac 1969 |
|
|
|
|
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (M3)
1. ANTON HOST, Kastav |
2. LUKA ŠIPIĆ, NO KACHI |
3. LEO ŽUŽA, Velebit |
3. ANIS HALILOVIĆ, CBS PULA |
|
|
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (M4)
1. LEON PENDIĆ, Delta |
2. LUKA BASAR, Karlovac 1969 |
3. NOEL BRAUS, Pula |
3. GORAN SERTIĆ, Kastav |
|
|
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (M5)
1. MATTIA VICENZINO, Ryugin Codroipo |
2. LOVRO LENAC, ZAMET |
3. IVAN TIN VUČIĆ, NOVIGRAD |
3. AMADEJ BOŽIČ, KBV SEVNICA |
|
| | | |
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (P1)
1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET |
2. PETRA SOTOŠEK, NO KACHI |
3. AZIA ZANETTI, Polisportiva NAKAYAMA |
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan |
|
|
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (P2)
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav |
2. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA |
3. IVONA HORVAT, NO KACHI |
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA |
|
|
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (P3)
1. ADRIANA ROSS, Kastav |
2. DARJA ZORIĆ, Kastav |
3. AURA RAHMANOVIC, NO KACHI |
3. MIA ČAČKO, KK 10. DAN |
|
| | | |
Kumite - Juniori -68 (R3)
1. IVAN EREIZ, CBS PULA |
2. KRISTIAN LAKIĆ, ZAMET |
|
|
|
|
|
Kumite - Juniori -76 (R4)
1. LEO LAZAR, TAD RIJEKA |
2. LOVRO MUDNIĆ, KK Grobničan |
3. ALEKSANDAR MALOBABIĆ, Karlovac 1969 |
3. VIKTOR FAGNJEN, Delta |
|
|
|
Kumite - Juniori +76 (R5)
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA |
2. LUKA ČIČAK, Delta |
3. AUGUSTIN MOŠKUN, Karlovac 1969 |
|
|
| | | |
Kumite - Juniorke -59 (T3)
1. MIA ČAČKO, KK 10. DAN |
2. TONKA MIJALJEVIĆ, ZAMET |
3. TEA OSTOJIĆ, KK SOKOL |
3. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta |
|
| | | |
KUMITE-Ml. seniorke (U21)
Kumite - U 21 (ženski) -55 (J2)
1. EMA ŽIVČIĆ, RI CROATIA |
2. GABRIELA GOLIĆ, Delta |
|
|
|
|
|
Kumite - U 21 (ženski) -61 (J3)
1. TEA OSTOJIĆ, KK SOKOL |
2. PETRA STOJKOVIĆ, Karlovac 1969 |
3. MAGDALENA KOVAČIĆ, Karlovac 1969 |
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET |
|
|
|
Kumite - U 21 (ženski) -68 (J4)
1. LUCIA BATTAIA, ZAMET |
2. DAGMARA MUJTA, UKS SHODAN ZDUNY |
|
|
|
| | | |
KUMITE-Ml. seniori (U21)
Kumite - U 21 (muški) -75 (O3)
1. VIKTOR FAGNJEN, Delta |
2. ANDREA BELTRAMINI, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli |
3. GORAN FAZLOVIĆ, Pula |
|
|
| | | |
Kumite - Seniori 18+ g.-OPEN (X1)
1. VIKTOR ČUBRIĆ, KRK CROATIA |
2. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA |
|
|
|
| | | |
Kumite - Seniorke 18+ g.-OPEN (Z1)
1. LUCIA BATTAIA, ZAMET |
2. EMA ŽIVČIĆ, RI CROATIA |
3. DAGMARA MUJTA, UKS SHODAN ZDUNY |
|
|
| | | |