KUMITE (291)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (A1)
|
- 1. PETAR SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (A2)
|
- 1. ARSLAN DIZDAREVIC - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. IVAN OŽBOLT - KK Grobničan
|
|
- 3. LUKA POŽEGA - Max Ivankovo
|
|
- 4. PATRIK ZLATEC - ĐURĐEVAC
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (A3)
|
- 1. FRAN ZVONAR - PODRAVSKI SOKOL
|
|
- 2. JAKOB ĐEBRO - Virovitica
|
|
- 3. JOSIP ANDRIJANIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 4. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
|
|
- 5. LUKA ŽGELA - Max Ivankovo
|
|
- 6. SEBASTIJAN MESAROV - ĐURĐEVAC
|
|
- 7. STEFAN MILUNOVIĆ - Beogradski karate saveza
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (A4)
|
- 1. DANILO BAKOV - PODRAVSKI SOKOL
|
|
- 2. LUKA OŽBOLT - KK Grobničan
|
|
- 3. MARKO TOMLJENOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 4. MATEJ TISUCKI - Max Ivankovo
|
|
- 5. TIBOR VASKRSIĆ - Vukovar`91
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (A5)
|
- 1. DOMAGOJ KESAK - Virovitica
|
|
- 2. RAFAEL LUKANIĆ - KK Grobničan
|
|
- 3. TOMISLAV GALIĆ - Max Ivankovo
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B1)
|
- 1. ANA KARADŽA - KK Grobničan
|
|
- 2. EMANUELA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 3. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
|
|
- 4. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
|
|
- 5. LEA HRŽENJAK - ĐURĐEVAC
|
|
- 6. NADA MRKONJA - Max Ivankovo
|
|
- 7. UNA DUJMOVIĆ - ĐURĐEVAC
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B2)
|
- 1. ANA TERIHAJ - SAMOBOR
|
|
- 2. DŽENITA HASIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 3. JANA ZVONAR - PODRAVSKI SOKOL
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B3)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B4)
|
- 1. ELENA MAHNE - KK Grobničan
|
|
- 2. EMILI BETI - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
|
- 1. ELMEDIN MEHANOVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. EMIL GAŠČIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 3. JOSIP SLAVIČEK - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 4. NIKOLA TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
|
|
- 5. TARIK KADIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 6. TONI VUKIĆ - Max Ivankovo
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
- 1. ADAM TERZIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 2. BORNA ŠUNJIĆ - SAMOBOR
|
|
- 3. FELIKS VIČIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 4. IVAN ANDRIJANIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 5. ZATKO MICHAL - Slovak Karate Union
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
- 1. AMAR SALKANOVIC - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
|
|
- 3. DOMINIK STOŠIĆ - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 4. JUSUF MURTIĆ - KS USK BIH
|
|
- 5. MARKO TOMLJENOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 6. RICHARD HRABAČKA - Slovak National Team
|
|
- 7. SVEN JAKOVINA - SAMOBOR
|
|
- 8. TEO BUŠIĆ - ĐURĐEVAC
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
|
- 1. DEMIR JAMAKOVIC - SLOBODA
|
|
- 2. IBRAHIM DEDIĆ - KS USK BIH
|
|
- 3. LEON UDAROVIĆ - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 4. LOVRO FARKAŠ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 5. MATIA PAVLOVIĆ - Shotokan - Darda
|
|
- 6. MIHAJLO JELOVAC - Beogradski karate saveza
|
|
- 7. RAFAEL LUKANIĆ - KK Grobničan
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
|
- 1. FARUK MERDIĆ - KS USK BIH
|
|
- 2. JOSIP SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 3. LOVRO ŽIVKOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 4. NENO FILIPIĆ - SAMOBOR
|
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
|
- 1. DANIEL IVELJ - Slavonski Brod
|
|
- 2. GABRIEL DROPULJIĆ - LJUBUŠKI
|
|
- 3. HAŠIM BEŠIĆ - KK DO - Tuzla
|
|
- 4. MATEO MEŠTROVIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 5. NOEL MAVRINAC - KK Grobničan
|
|
- 6. VEDRAN ŠKILJEVIĆ - Shotokan - Darda
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (D1)
|
- 1. MAŠA STEPANČIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 2. NIKA BRKIĆ - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 3. RUŽICA PAVIĆ - SUSEDGRAD
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)
|
- 1. DINKA SOFTIC - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. LANA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 3. LOLITA LANA IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
|
|
- 4. MAŠA MILIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 5. MIA FAUKOVIĆ - SAMOBOR
|
|
- 6. NIKA ŽERJAV - GLOBUS Čakovec
|
|
- 7. PETRA VUKMANIĆ - Shotokan - Darda
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)
|
- 1. EMA HELD - Slavonski Brod
|
|
- 2. EMILI BETI - GLOBUS Čakovec
|
|
- 3. EMINA HURIC - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 4. LANA PAVLAKOVIĆ - IVANEC
|
|
- 5. MELIHA DJULOVIĆ - KK DO - Tuzla
|
|
- 6. NASTASIJA MIHAJLOVIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 7. TEA-LENA ŠPOLJARIĆ - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (D4)
|
- 1. ASJA ŠTALMAJER - Vukovar`91
|
|
- 2. IVA POFUK - IVANEC
|
|
- 3. LANA ČOLIĆ - KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
|
|
- 4. MARINA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO
|
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (D5)
|
- 1. DORA OPAČAK - Slavonski Brod
|
|
- 2. LANA HRVOIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 3. MELANI MAGDIĆ - IVANEC
|
|
- 4. NIKOL KREMER - Shotokan - Darda
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (E1)
|
- 1. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
|
|
- 2. DINO KOVAČ - IVANEC
|
|
- 3. HRABAČKA RICHARD - Slovak Karate Union
|
|
- 4. MATEO ČOP - Virovitica
|
|
- 5. MUHAMMED MURTIĆ - KS USK BIH
|
|
- 6. NIKOLA LAZOVIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 7. NIKOLA TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
|
|
- 8. ZATKO MICHAL - Slovak Karate Union
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
|
- 1. BENJAMIN JOSIP SZABO - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. DARIO SZEL - SAMOBOR
|
|
- 3. DINO MITROVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 4. DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ - Mladost
|
|
- 5. IVANO KARIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 6. KARLO MANDŽO - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 7. KRISTIJAN TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
|
|
- 8. MIHAEL ŠTEFOVIĆ - Virovitica
|
|
- 9. MISLAV BLAŽEKOVIĆ - SAMOBOR
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)
|
- 1. BRUNO TOMIĆ - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 2. HARIS TRAKIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 3. JOSIP SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 4. LEON KLJAIĆ - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 5. LOVRO FARKAŠ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 6. MARKO JURIĆ - Max Ivankovo
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (E4)
|
- 1. MATEJ ROPRET - Beogradski karate saveza
|
|
- 2. RENATO BLAGO MARTINOVIĆ - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 3. VELIJA HASIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (E5)
|
- 1. ADNAN SARAJLIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. ANTE IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
|
|
- 3. JURE ĆOSIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 4. STEFAN SREĆKOVIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 5. TIBOR KOPASCI KETTOS - Shotokan - Darda
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (E6)
|
- 1. ADIS KULENOVIĆ - KS USK BIH
|
|
- 2. DAVID VUKASOVIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 3. ERIK UDAROVIĆ - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 4. JOSIP PLANINIĆ - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 5. LICHNER ALEXANDER - Slovak Karate Union
|
|
- 6. LOVRO TISUCKI - Max Ivankovo
|
|
- 7. TEO KEČKEŠ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 8. TONĆI GRUBŠIĆ - KK JADRAN
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (E7)
|
- 1. ANTON BAŽDARIĆ - OPATIJA
|
|
- 2. BAGAEV MALIK - Slovak Karate Union
|
|
- 3. JURICA RUNTAS - SAMOBOR
|
|
- 4. OLAY YOUNIS - Vukovar`91
|
|
- 5. SAŠA GRUJIĆ - Virovitica
|
|
- 6. SRDJAN DJURIC - SLOBODA
|
|
- 7. STEFAN ĐURKOVIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 8. TARIK HURIC - KK " Winner" Tuzla
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (F1)
|
- 1. ANA SINKOVIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 2. DINKA SOFTIC - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 3. EMA ČORBA - ĐURĐEVAC
|
|
- 4. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
|
|
- 5. LOLITA LANA IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
|
|
- 6. MIA ORLOVIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 7. NIKA ŽERJAV - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (F2)
|
- 1. ADRIANA KEDVEŠ - Mladost
|
|
- 2. EMA ŠTIVIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 3. ENA GROZDIĆ - OPATIJA
|
|
- 4. LANA ČOLIĆ - KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
|
|
- 5. LINA ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 6. MARINA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 7. MILA HORVAT - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 8. NELLY DŽANIĆ - Mladost
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)
|
- 1. ALESSIA ČEKADA - OPATIJA
|
|
- 2. ANAMARIA MARŠIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 3. DORA KOŠTIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 4. IVANA SPASIĆ - Beogradski karate saveza
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (F4)
|
- 1. ANA BODROŽIĆ SELAK - KK JADRAN
|
|
- 2. ANA VIDOSAVLJEVIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 3. EDISA KOVAČ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 4. MAJA KOZLINGER - Virovitica
|
|
- 5. MELIHA DZINDO - KK " Winner" Tuzla
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (F5)
|
- 1. LORENA STIPANOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. PAULA ŠOGORIĆ - SAMOBOR
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (G1)
|
- 1. ANTE IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
|
|
- 2. DRAGAN BAUNOK - Beogradski karate saveza
|
|
- 3. PETAR OREŠKOVIĆ - VELIKA GORICA
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
|
- 1. BORNA GUDELJ - Karate klub Esseker
|
|
- 2. DOMAGOJ LUKINIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 3. DOMAGOJ ŽAJA - SAMOBOR
|
|
- 4. DUŠAN STEPANČIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 5. IVOR BABIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 6. LEO MARKOVIĆ - Mladost
|
|
- 7. MATEJ VNUČEC - KAPTOL
|
|
- 8. PETAR JEDNAR - SAMOBOR
|
|
- 9. STJEPAN GOLUBIČIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 10. TEO KEČKEŠ - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)
|
- 1. ANTONIO GRGIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 2. DOMINIK POŽARKO - Vukovar`91
|
|
- 3. FRAN PRPIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 4. HAJDU MATEJ - Slovak Karate Union
|
|
- 5. JURICA RUNTAS - SAMOBOR
|
|
- 6. LUKA JAKŠIĆ - Mladost
|
|
- 7. MILOVAN TODOROVIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 8. MLADEN VUKOJEVIĆ - LJUBUŠKI
|
|
- 9. PATRIK KOZARIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 10. PATRIK MACUKIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 11. SLAVKO VLAHINIĆ - VELIKA GORICA
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (G4)
|
- 1. ANTON BAŽDARIĆ - OPATIJA
|
|
- 2. BAGITA DANIEL - Slovak Karate Union
|
|
- 3. DINO SOFTIC - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 4. ELI VUKASOVIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 5. JAKOV RUKAVINA - Mladost
|
|
- 6. KARLO ALERIĆ - Vukovar`91
|
|
- 7. KARLO ZORIČIĆ - OPATIJA
|
|
- 8. LUKA TOMAC - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (G5)
|
- 1. ALDIN DZANIC - SLOBODA
|
|
- 2. BAKIR KADRIĆ - TUZLA
|
|
- 3. DAVID STANIĆ - Metal - Jurdani
|
|
- 4. DUŠAN JELOVAC - Beogradski karate saveza
|
|
- 5. GRGO TOLIĆ - LJUBUŠKI
|
|
- 6. IGOR VRBAN - VELIKA GORICA
|
|
- 7. JUNUZ KRDŽIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)
|
- 1. ALESSIA ČEKADA - OPATIJA
|
|
- 2. ANA SINKOVIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 3. ANAMARIA MARŠIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 4. ELENA KEČKEŠ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 5. LINA ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
|
|
- 6. NIKOLINA POPOVIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 7. STELLA POLONIJO - KRK CROATIA
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)
|
- 1. ANA BODROŽIĆ SELAK - KK JADRAN
|
|
- 2. ANĐELA ISIDOROVIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 3. ENA PERVAN - VIKTORIA
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
|
- 1. ANITA RAŠIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 2. DINA MAHMUD - TUZLA
|
|
- 3. ENA MEMIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 4. IMAN BEGIC - KS USK BIH
|
|
- 5. INES MIŠETIĆ - Vukovar`91
|
|
- 6. KATARINA BLAŽIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 7. STEFANI KREŠIĆ - KK DO - Tuzla
|
|
- 8. STELLA CRNOBRNJA - Mladost
|
|
- 9. TEA PERVAN - VIKTORIA
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (J1)
|
- 1. DOMAGOJ LUKINIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 2. KRISTIJAN LACKOVIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 3. PETAR OREŠKOVIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 4. STJEPAN GOLUBIČIĆ - Slavonski Brod
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (J2)
|
- 1. ANTONIO GRGIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 2. DORIJAN ROMIC - SAMOBOR
|
|
- 3. FRAN PRPIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 4. HAJDU MATEJ - Slovak Karate Union
|
|
- 5. KRISTIJAN OBRAZOVIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 6. PATRIK MACUKIĆ - VELIKA GORICA
|
|
- 7. TIN DUJMOVIĆ - Karate klub Esseker
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (J3)
|
- 1. ANDRIJA MARIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 2. JOVAN ĆIRIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 3. STIPE RAŠIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 4. TOMISLAV FAJERBACH - Hercegovina-Zagreb
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (J4)
|
- 1. AMAR HADŽIMUSTAFIĆ - TUZLA
|
|
- 2. FRAN PRIŽMIĆ - Mladost
|
|
- 3. IVAN VRBAN - VELIKA GORICA
|
|
- 4. LEONARD ŠOGORIĆ - SAMOBOR
|
Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (J5)
|
- 1. BORNA ČENGIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 2. IGOR VRBAN - VELIKA GORICA
|
|
- 3. JOBA ATTILA - Slovak Karate Union
|
|
- 4. MARKO KOVAČEVIĆ - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 5. NOVO BOJIČIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 6. VUKAŠIN ŠIMŠIĆ - Beogradski karate saveza
|
Kumite - Juniorke 16,17 g.-48 (K1)
|
- 1. ELENA KEČKEŠ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. MELITA MALOŠEVAC - Max Ivankovo
|
Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (K2)
|
- 1. MONIKA BUBNJIĆ - Virovitica
|
|
- 2. STELLA POLONIJO - KRK CROATIA
|
Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (K3)
|
- 1. GLORIJA OLIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. JELENA PEHAR - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 3. JOSIPA BODROŽIĆ SELAK - KK JADRAN
|
|
- 4. LAURA POKUPIĆ - Virovitica
|
|
- 5. PETRA BRLEČIĆ - IVANEC
|
Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (K4)
|
- 1. ALMEDINA KADRIĆ - TUZLA
|
|
- 2. DINA MAHMUD - TUZLA
|
|
- 3. LORA GAVRIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 4. MELANIJA HRGAREK - IVANEC
|
|
- 5. PETRA GRGIĆ - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 6. STELLA CRNOBRNJA - Mladost
|
Kumite - Seniori 18+ g.-60 (L1)
|
- 1. BORNA MAĐAREVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 2. DOMAGOJ BORŠOŠ - Karate klub Esseker
|
|
- 3. TARIK SKOKIC - SLOBODA
|
|
- 4. VLADIMIR GAŠPAR - Mladost
|
Kumite - Seniori 18+ g.-67 (L2)
|
- 1. MARIJAN LOGARUŠIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 2. TOMISLAV MAĐAREVIĆ - Slavonski Brod
|
Kumite - Seniori 18+ g.-75 (L3)
|
- 1. IVAN MARTINAC - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 2. KARLO MARTIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 3. NEDIM HASANBEGOVIC - KK " Winner" Tuzla
|
Kumite - Seniori 18+ g.-84 (L4)
|
- 1. IVAN KVESIĆ - Hercegovina-Zagreb
|
|
- 2. MIRALEM BAKIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 3. TARIK HAMIDOVIC - SLOBODA
|
Kumite - Seniori 18+ g.+84 (L5)
|
- 1. BENJAMIN NURKIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. FILIP BARAC - ZAMET
|
|
- 3. JOBA ATTILA - Slovak Karate Union
|
|
- 4. VIKTOR ČUBRIĆ - KRK CROATIA
|
Kumite - Seniorke 18+ g.-50 (M1)
Kumite - Seniorke 18+ g.-55 (M2)
|
- 1. JELENA PEHAR - FORTITER (Kaštela)
|
Kumite - Seniorke 18+ g.-61 (M3)
|
- 1. AZRA BAŠIĆ - TUZLA
|
|
- 2. EMINA MURANOVIĆ - TUZLA
|
|
- 3. GLORIJA OLIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 4. IVA MARJANOVIĆ - ZAMET
|
|
- 5. IVA PRSKALO - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 6. JELENA PEHAR - FORTITER (Kaštela)
|
|
- 7. LEJLA BAŠIĆ - TUZLA
|
Kumite - Seniorke 18+ g.-68 (M4)
|
- 1. ALMEDINA KADRIĆ - TUZLA
|
|
- 2. NATALIJA STANOJEVIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 3. UNA SERAK - KK " Winner" Tuzla
|
Kumite - Seniorke 18+ g.+68 (M5)
KATA (147)
Kata - Mlađi učenici (6,7 g.) (O1)
|
- 1. DŽENAN JAŠAREVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. KARLO GLAVAŠ - Hrvatski sokol Osijek
|
|
- 3. MARIN MRKONJIĆ - BUSHIDO
|
|
- 4. MILOŠ MIĆIĆ - Beogradski karate saveza
|
Kata - Mlađe učenice (6,7 g.) (P1)
|
- 1. EMA JAHIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. LANA KRILJ - Nova Gradiška
|
|
- 3. SARA DRAGIČEVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (O2)
|
- 1. ARSLAN DIZDAREVIC - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. FRAN SELIGMAN - Hrvatski sokol Osijek
|
|
- 3. IVANO BAJRAK - Vukovar`91
|
|
- 4. TIBOR VASKRSIĆ - Vukovar`91
|
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (P2)
|
- 1. EMA TOMIĆ - Vukovar`91
|
|
- 2. IMANA DURDŽIĆ - KS USK BIH
|
|
- 3. IVA STOJANOVIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 4. KARLA JURIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 5. KATIA ŠEGAVČIĆ - Hrvatski sokol Osijek
|
|
- 6. MILA PRVULOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 7. RITA MUSTAPIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 8. TAMARA DIMITRIJEVIĆ - Beogradski karate saveza
|
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (bij/žut) (R1)
|
- 1. ARMIN MEHANOVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. FILIP KOČIŠ - BELI MANASTIR 98
|
|
- 3. IVAN MARTINKO - BELI MANASTIR 98
|
|
- 4. JAN SVOBODA - Karate klub Esseker
|
|
- 5. LOVRO GLAVAŠIĆ - Karate Akademija Osijek
|
|
- 6. LUKA SAMAC - Slavonski Brod
|
|
- 7. LUKA ŠKRIPIĆ - Karate Akademija Osijek
|
|
- 8. LUKA ŽGELA - Max Ivankovo
|
|
- 9. MARKO BARUNČIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 10. MATEO MARKOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 11. MIHAEL BASAR - Hrvatski sokol Osijek
|
|
- 12. NATKO MAKOVIČIĆ - Nova Gradiška
|
|
- 13. TOMISLAV GALIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 14. YOUNIS YASIN - Vukovar`91
|
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (nar/zel) (R2)
|
- 1. ARSLAN DIZDAREVIC - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. IVAN MARTINKO - BELI MANASTIR 98
|
|
- 3. KARLO BJELOVUK - BUSHIDO
|
|
- 4. KARLO GLAVAŠ - Hrvatski sokol Osijek
|
|
- 5. MAID BEKIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 6. MIHAEL CRNKOVIĆ - SISAK
|
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (bij/žut) (S1)
|
- 1. EMA ALŠIĆ - Hrvatski sokol Osijek
|
|
- 2. LANA KRILJ - Nova Gradiška
|
|
- 3. LARA ŽGELA - Max Ivankovo
|
|
- 4. LUCIJA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 5. NADA MRKONJA - Max Ivankovo
|
|
- 6. NAĐA DRAGAŠ - BELI MANASTIR 98
|
|
- 7. RUŽA IVELJ - Slavonski Brod
|
|
- 8. SARA HABAN - Max Ivankovo
|
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (nar/zel) (S2)
|
- 1. DŽENITA HASIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. EMINA KADRIBAŠIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 3. KARLA JURIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 4. LUNA KATALINIĆ - BELI MANASTIR 98
|
|
- 5. MARTINA SEKULIĆ - Karate klub Esseker
|
|
- 6. MERIMA BRKOVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 7. MILA PRVULOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 8. RITA MUSTAPIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 9. VERONIKA ČENGIĆ - Slavonski Brod
|
Kata - Učenici (O3)
|
- 1. AMAR SALKANOVIC - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. DEMIR JAMAKOVIC - SLOBODA
|
|
- 3. ILAJ MACURA - Vukovar`91
|
|
- 4. KARLO JUKIĆ - Vukovar`91
|
|
- 5. NEMANJA MIĆIĆ - Beogradski karate saveza
|
Kata - Učenice (P3)
|
- 1. ANJA STOJANOVIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 2. ASJA ŠTALMAJER - Vukovar`91
|
|
- 3. EMILI STEGNJAJA - Beogradski karate saveza
|
|
- 4. EMINA HURIC - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 5. ENA HALUPA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 6. HANA MAROUF - Beogradski karate saveza
|
|
- 7. IVKA HODAK - Slavonski Brod
|
|
- 8. KATIA ŠEGAVČIĆ - Hrvatski sokol Osijek
|
|
- 9. MINA RISTIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 10. PETRA NEDELJKO - Međimurje
|
|
- 11. VALENTINA MIHAJLOVIĆ - Slavonski Brod
|
Kata - Učenici (bij/žut) (R3)
|
- 1. ANTONIO BIONDIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 2. JOSIP PERKOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 3. KARLO BJELOVUK - BUSHIDO
|
|
- 4. LEON RABBI - BELI MANASTIR 98
|
Kata - Učenici (nar/zel) (R4)
|
- 1. DARIO FARKAŠ - BELI MANASTIR 98
|
|
- 2. DOMAGOJ ROŠKO - Vukovar`91
|
|
- 3. ELMEDIN MEHANOVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 4. FRAN SELIGMAN - Hrvatski sokol Osijek
|
|
- 5. LEON RABBI - BELI MANASTIR 98
|
|
- 6. LUKA LOVRIĆ - VIKTORIA
|
|
- 7. MATEJ TADIJANOV - BELI MANASTIR 98
|
|
- 8. OZREN MALINIĆ - BELI MANASTIR 98
|
|
- 9. VITTO FURUNDŽIJA - Vukovar`91
|
Kata - Učenice (bij/žut) (S3)
|
- 1. IVA MILDE - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. LUCIJA PERKOVIĆ - Slavonski Brod
|
Kata - Učenice (nar/zel) (S4)
|
- 1. AJLA BOŠNJIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. ANJA RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. ASJA MEVKIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 4. DOROTEA LEMUND - BELI MANASTIR 98
|
|
- 5. DOROTEA PLAVŠIĆ - Vukovar`91
|
|
- 6. IVA KATALINIĆ - BELI MANASTIR 98
|
|
- 7. LANA HORVAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 8. LUCIJA POSAVEC - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 9. MAJA JAHIC - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 10. VALENTINA MIHAJLOVIĆ - Slavonski Brod
|
Kata - Mlađi kadeti (O4)
|
- 1. ALDIN BUKVAREVIC - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. LICHNER ALEXANDER - Slovak Karate Union
|
|
- 3. LUKA CRNKOVIĆ - SISAK
|
|
- 4. PATRIK KOKIĆ - Karate klub Esseker
|
|
- 5. SENAID VELADZIC - KS USK BIH
|
|
- 6. UROŠ STOJANOVIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 7. VELIJA HASIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
Kata - Mlađe kadetkinje (P4)
|
- 1. ANA IMROVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 2. EMA PENDIĆ - Vukovar`91
|
|
- 3. EMA ŠTALMAJER - Vukovar`91
|
|
- 4. IVANA ĐURĐEVIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 5. IVANA MILENKOVIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 6. IVKA HODAK - Slavonski Brod
|
|
- 7. LUCIJA OPAČAK - Slavonski Brod
|
|
- 8. MAJA SKRENKOVIĆ - Karate klub Esseker
|
|
- 9. MATEA EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 10. MIA PERVAN - VIKTORIA
|
|
- 11. NIKA TUTIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 12. PETRA NEDELJKO - Međimurje
|
|
- 13. ZOE STOBER - Karate klub Esseker
|
Kata - Kadeti (O5)
|
- 1. ALEN RUBČIĆ - Vukovar`91
|
|
- 2. BORIS KASPORSKI - Beogradski karate saveza
|
|
- 3. DRAGAN BAUNOK - Beogradski karate saveza
|
|
- 4. IGOR VUKADINOVIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 5. IVAN DRAGANIĆ - Vukovar`91
|
|
- 6. MIHAEL EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 7. SLADJAN STEVANOVIC - Karate LZ Pinzgau
|
|
- 8. STEVANOVIC SLAVEN - Karate LZ Pinzgau
|
|
- 9. UROŠ SUBOTA - Beogradski karate saveza
|
Kata - Kadetkinje (P5)
|
- 1. ANA IMROVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 2. BARBARA KOKIĆ - Karate klub Esseker
|
|
- 3. GABRIJELA JANKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 4. MARIJA RADOVIĆ - Beogradski karate saveza
|
|
- 5. MATEA EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 6. NATAŠA JOSIPOVIĆ - VIKTORIA
|
|
- 7. ZOE STOBER - Karate klub Esseker
|
Kata - Juniori (O6)
|
- 1. BORIS KASPORSKI - Beogradski karate saveza
|
|
- 2. DAVOR MACURA - Vukovar`91
|
|
- 3. MATIJA IVAN VOLŠANSKI - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 4. MIHAEL EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 5. MIHAEL SIRC - Međimurje
|
|
- 6. NIKICA ŽUKINA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Kata - Juniorke (P6)
|
- 1. ANJA ĆUK - Karate klub Esseker
|
|
- 2. IVONA JOVANOVIĆ - KK JADRAN
|
|
- 3. SARA MALČEC - Virovitica
|
Kata - Seniori (O7)
|
- 1. DAMJAN GOLUBIČIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 2. HRVOJE ROŽIĆ - SISAK
|
|
- 3. ZORAN KIRALJ - Vukovar`91
|
Kata - Seniorke (P7)
|
- 1. ANJA ĆUK - Karate klub Esseker
|
|
- 2. ANJA LONČAR - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
|