Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
23. Memorijalni karate cup Slavonski Brod 2016
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Mlađi učenici 6,7 g.
KATA-Mlađe učenice 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
TEŽA/LETO
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (A2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (A3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (A4)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (A5)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (A2)
274
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
201
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
454
0
PATRIK ZLATEC (DURDEVA)
55
0
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
274
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
55
0
IVAN OŽBOLT (GROBNIK)
Dobitniki medalj
1. IVAN OŽBOLT, KK Grobničan
2. ARSLAN DIZDAREVIC, KK " Winner" Tuzla
3. PATRIK ZLATEC, ĐURĐEVAC
3. LUKA POŽEGA, Max Ivankovo
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (A3)
353
0
STEFAN MILUNOVIĆ (BOEGRKS)
150
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
353
0
STEFAN MILUNOVIĆ (BOEGRKS)
71
0
JOSIP ANDRIJANIĆ (0354451)
150
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
379
0
FRAN ZVONAR (PODRSOK)
459
0
SEBASTIJAN MESAROV (DURDEVA)
131
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
202
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
71
0
JOSIP ANDRIJANIĆ (0354451)
150
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
131
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
202
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
71
0
JOSIP ANDRIJANIĆ (0354451)
131
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
202
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
459
0
SEBASTIJAN MESAROV (DURDEVA)
Dobitniki medalj
1. JOSIP ANDRIJANIĆ, Slavonski Brod
2. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. STEFAN MILUNOVIĆ, Beogradski karate saveza
3. SEBASTIJAN MESAROV, ĐURĐEVAC
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (A4)
382
0
DANILO BAKOV (PODRSOK)
33
0
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
56
0
LUKA OŽBOLT (GROBNIK)
382
0
DANILO BAKOV (PODRSOK)
33
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
290
TIBOR VASKRSIĆ (VUKOVAR)
212
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
56
0
LUKA OŽBOLT (GROBNIK)
33
0
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
290
0
TIBOR VASKRSIĆ (VUKOVAR)
212
0
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
56
0
LUKA OŽBOLT (GROBNIK)
290
0
TIBOR VASKRSIĆ (VUKOVAR)
212
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
Dobitniki medalj
1. LUKA OŽBOLT, KK Grobničan
2. TIBOR VASKRSIĆ, Vukovar`91
3. MARKO TOMLJENOVIĆ, Slavonski Brod
3. MATEJ TISUCKI, Max Ivankovo
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (A5)
76
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
53
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
210
TOMISLAV GALIĆ (MAXIVK)
76
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
210
0
TOMISLAV GALIĆ (MAXIVK)
Dobitniki medalj
1. DOMAGOJ KESAK, Virovitica
2. TOMISLAV GALIĆ, Max Ivankovo
3. RAFAEL LUKANIĆ, KK Grobničan
3. ----