Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
24. GRAND PRIX CROATIA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 1.1
Area 1.2
Area 1.3
Area 1.4
Area 1.5
Area 1.6
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
Area 6
Area 99
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenice -40
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kata - Učenici (YB)
Kata - Juniori (YJ)
Kata tim - Juniori (YJE)
Kata tim - Učenici (YBE)
Kata - Juniori (YJ)
939
LORIS MONACO (SHIRAI)
1050
939
0
LORIS MONACO (SHIRAI)
958
0
ALEKSANDAR STOJANOSKI (BONSAI)
1052
958
0
ALEKSANDAR STOJANOSKI (BONSAI)
429
0
ANNUNZIATA ERMINIO (TEAMARC)
1054
429
0
ANNUNZIATA ERMINIO (TEAMARC)
1476
0
ANDREA NEKOOFAR (ITA NT)
1008
1506
0
FRANCESCO MELE (FITNESS)
171
0
BAKIR BABAJIĆ (B&H)
609
MORENO EMANUELLE PINTER (NOVIGRA)
1009
1364
0
DAVIDE VAGNI (GLCFIJL)
951
0
MAKS LUKA ŠENJUG (VIROVTC)
1660
EDVINS GRANOVSKIS (SKK)
1010
827
0
FEDERICO POLLINI (GLCFIJL)
1073
0
DAVID KLOBASA (RADGONA)
1978
BORIS ZEČEVIĆ (MNE)
1476
ANDREA NEKOOFAR (ITA NT)
1119
LUKA LOVIĆ (0354451)
1011
828
0
FEDERICO VACCHETTI (GLCFIJL)
958
0
ALEKSANDAR STOJANOSKI (BONSAI)
1936
VELJKO ŽIVKOVIĆ (BOEGRKS)
939
LORIS MONACO (SHIRAI)
774
DANIEL HAVLÍČEK (SLOVKNT)
1012
1363
0
LORENZO CIOTTI (GLCFIJL)
1058
0
DANIEL COHEN (ISRAEL)
1511
BENJAMIN STRZELECKI (POLKFED)
429
ANNUNZIATA ERMINIO (TEAMARC)
182
MARKO LAMBIĆ (B.LUKA)
1013
1362
0
LEONARDO MATTEI (GLCFIJL)
1397
0
OGNEN TODOROSKI (BONSAI)
1865
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
1014
826
0
SIMONE PUGLIESE (GLCFIJL)
2033
0
ALEXIS DAVOINE (CHMPBE)
1307
JAKUB ROMAN (SVK)
1015
1184
0
FEDERICO ARGILLI (GLCFIJL)
2045
0
PÉTER MIHÁLY (ARASHI)
1512
MAKSYMILIAN SZCZYPKOWSKI (POLKFED)
1477
GIUSEPPE PANAGIA (ITA NT)
51
HASAN RUSTAMOV (ANKF)
1016
446
0
ANDREA SPERATI (GLCFIJL)
1666
0
BELMIN UZEJNOVIĆ (RUDAR)
196
NIKOLA VUJINOVIĆ (SERDARI)
1478
FRANCO SACRISTANI (ITA NT)
1117
GABRIJEL MIRKOVIĆ (0354451)
1017
1513
0
ENRICO PIZZIOLO (GLCFIJL)
1066
0
DAVID GUREVICH (ISRAEL)
1745
ARTUR DAVIDOV (BKK)
1715
MATIJA IVAN VOLŠANSKI (333CR)
450
TEO RASPUDIĆ (OKINAWA)
1018
1506
0
FRANCESCO MELE (FITNESS)
609
0
MORENO EMANUELLE PINTER (NOVIGRA)
1019
951
0
MAKS LUKA ŠENJUG (VIROVTC)
1660
0
EDVINS GRANOVSKIS (SKK)
1020
827
0
FEDERICO POLLINI (GLCFIJL)
1978
0
BORIS ZEČEVIĆ (MNE)
1021
1476
0
ANDREA NEKOOFAR (ITA NT)
1119
0
LUKA LOVIĆ (0354451)
1022
958
0
ALEKSANDAR STOJANOSKI (BONSAI)
1936
0
VELJKO ŽIVKOVIĆ (BOEGRKS)
1023
939
0
LORIS MONACO (SHIRAI)
774
0
DANIEL HAVLÍČEK (SLOVKNT)
1024
1058
0
DANIEL COHEN (ISRAEL)
1511
0
BENJAMIN STRZELECKI (POLKFED)
1025
429
0
ANNUNZIATA ERMINIO (TEAMARC)
182
0
MARKO LAMBIĆ (B.LUKA)
1026
1397
0
OGNEN TODOROSKI (BONSAI)
1865
0
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
1027
826
0
SIMONE PUGLIESE (GLCFIJL)
1307
0
JAKUB ROMAN (SVK)
1028
2045
0
PÉTER MIHÁLY (ARASHI)
1512
0
MAKSYMILIAN SZCZYPKOWSKI (POLKFED)
1029
1477
0
GIUSEPPE PANAGIA (ITA NT)
51
0
HASAN RUSTAMOV (ANKF)
1030
1666
0
BELMIN UZEJNOVIĆ (RUDAR)
196
0
NIKOLA VUJINOVIĆ (SERDARI)
1031
1478
0
FRANCO SACRISTANI (ITA NT)
1117
0
GABRIJEL MIRKOVIĆ (0354451)
1032
1513
0
ENRICO PIZZIOLO (GLCFIJL)
1745
0
ARTUR DAVIDOV (BKK)
1033
1715
0
MATIJA IVAN VOLŠANSKI (333CR)
450
0
TEO RASPUDIĆ (OKINAWA)
1034
1506
0
FRANCESCO MELE (FITNESS)
1660
0
EDVINS GRANOVSKIS (SKK)
1035
1978
0
BORIS ZEČEVIĆ (MNE)
1476
0
ANDREA NEKOOFAR (ITA NT)
1036
958
0
ALEKSANDAR STOJANOSKI (BONSAI)
774
0
DANIEL HAVLÍČEK (SLOVKNT)
1037
1058
0
DANIEL COHEN (ISRAEL)
429
0
ANNUNZIATA ERMINIO (TEAMARC)
1038
1865
0
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
1307
0
JAKUB ROMAN (SVK)
1039
2045
0
PÉTER MIHÁLY (ARASHI)
1477
0
GIUSEPPE PANAGIA (ITA NT)
1040
1666
0
BELMIN UZEJNOVIĆ (RUDAR)
1478
0
FRANCO SACRISTANI (ITA NT)
1041
1513
0
ENRICO PIZZIOLO (GLCFIJL)
1715
0
MATIJA IVAN VOLŠANSKI (333CR)
1042
1660
0
EDVINS GRANOVSKIS (SKK)
1476
0
ANDREA NEKOOFAR (ITA NT)
1043
774
0
DANIEL HAVLÍČEK (SLOVKNT)
429
0
ANNUNZIATA ERMINIO (TEAMARC)
1044
1865
0
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
2045
0
PÉTER MIHÁLY (ARASHI)
1045
1478
0
FRANCO SACRISTANI (ITA NT)
1513
0
ENRICO PIZZIOLO (GLCFIJL)
1046
1476
0
ANDREA NEKOOFAR (ITA NT)
774
0
DANIEL HAVLÍČEK (SLOVKNT)
1047
2045
0
PÉTER MIHÁLY (ARASHI)
1478
0
FRANCO SACRISTANI (ITA NT)
1056
774
0
DANIEL HAVLÍČEK (SLOVKNT)
2045
0
PÉTER MIHÁLY (ARASHI)
1049
1512
0
MAKSYMILIAN SZCZYPKOWSKI (POLKFED)
1184
0
FEDERICO ARGILLI (GLCFIJL)
1051
1477
0
GIUSEPPE PANAGIA (ITA NT)
1512
0
MAKSYMILIAN SZCZYPKOWSKI (POLKFED)
1053
1865
0
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
1477
0
GIUSEPPE PANAGIA (ITA NT)
1055
1478
0
FRANCO SACRISTANI (ITA NT)
1477
0
GIUSEPPE PANAGIA (ITA NT)
Medalists
1. DANIEL HAVLÍČEK, Slovak National Team
2. PÉTER MIHÁLY, ARASHI SPORTCLUB
3. ANDREA NEKOOFAR, ITALY NATIONAL TEAM
3. GIUSEPPE PANAGIA, ITALY NATIONAL TEAM