Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
24. GRAND PRIX CROATIA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 1.1
Area 1.2
Area 1.3
Area 1.4
Area 1.5
Area 1.6
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
Area 6
Area 99
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Juniori +76
Kumite - Juniori -55
Kumite - U 21 (muški) -60
Kumite - U 21 (ženski) +68
Kumite - Kadetkinje -47
274
GIUSEPPINA CAIAZZO (SAMURAI)
1.5025
274
0
GIUSEPPINA CAIAZZO (SAMURAI)
1458
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
1.5027
274
0
GIUSEPPINA CAIAZZO (SAMURAI)
1246
0
DRAGANA MANGOVSKA (METALMK)
1.5001
274
0
GIUSEPPINA CAIAZZO (SAMURAI)
1203
0
AJA VUKOJA (TAD )
1482
VERONICA BRUNORI (ITA NT)
1.5002
709
0
FEDERICA SCHICCHI (GLCFIJL)
1458
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
1907
AJLA KURBEGOVIĆ (KK LJUB)
1.5003
1036
0
ALESSIA BRAMBILLA (GLCFIJL)
57
0
FIDAN TEYMUROVA (ANKF)
147
KATARINA SUŠAC (B&H)
1.5004
710
0
ILARIA BADOGLIO (GLCFIJL)
1246
0
DRAGANA MANGOVSKA (METALMK)
626
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
1.5005
523
0
GIULIA CAPRA (GLCFIJL)
876
0
LUNA HAMER (MEĐIMUR)
1804
IRIS ĆORIĆ (NERETVA)
1.5006
1537
0
MATILDA PULEGA (GLCFIJL)
923
0
VERONA AJDINI (FORCAMK)
780
DOMINIKA BOGAROVA (SLOVKNT)
1.5007
711
0
FRANCESCA CRISANTINO (GLCFIJL)
1849
0
SLAVKA PETROVIĆ (SRBJNTM)
534
URŠA HABERL (HRASTNI)
1.5008
243
0
ELISA ZANARDINI (KG1982)
907
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
487
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
1.5009
274
0
GIUSEPPINA CAIAZZO (SAMURAI)
1482
0
VERONICA BRUNORI (ITA NT)
1.5010
1458
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
1907
0
AJLA KURBEGOVIĆ (KK LJUB)
1.5011
57
0
FIDAN TEYMUROVA (ANKF)
147
0
KATARINA SUŠAC (B&H)
1.5012
1246
0
DRAGANA MANGOVSKA (METALMK)
626
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
1.5013
523
0
GIULIA CAPRA (GLCFIJL)
1804
0
IRIS ĆORIĆ (NERETVA)
1.5014
923
0
VERONA AJDINI (FORCAMK)
780
0
DOMINIKA BOGAROVA (SLOVKNT)
1.5015
1849
0
SLAVKA PETROVIĆ (SRBJNTM)
534
0
URŠA HABERL (HRASTNI)
1.5016
907
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
487
0
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
1.5017
1482
0
VERONICA BRUNORI (ITA NT)
1458
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
1.5018
147
0
KATARINA SUŠAC (B&H)
1246
0
DRAGANA MANGOVSKA (METALMK)
1.5019
1804
0
IRIS ĆORIĆ (NERETVA)
780
0
DOMINIKA BOGAROVA (SLOVKNT)
1.5020
1849
0
SLAVKA PETROVIĆ (SRBJNTM)
907
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
1.5021
1482
0
VERONICA BRUNORI (ITA NT)
1246
0
DRAGANA MANGOVSKA (METALMK)
1.5022
1804
0
IRIS ĆORIĆ (NERETVA)
1849
0
SLAVKA PETROVIĆ (SRBJNTM)
1.5029
1482
0
VERONICA BRUNORI (ITA NT)
1849
0
SLAVKA PETROVIĆ (SRBJNTM)
1.5024
534
0
URŠA HABERL (HRASTNI)
711
0
FRANCESCA CRISANTINO (GLCFIJL)
1.5026
907
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
534
0
URŠA HABERL (HRASTNI)
1.5028
1804
0
IRIS ĆORIĆ (NERETVA)
534
0
URŠA HABERL (HRASTNI)
Medalists
1. VERONICA BRUNORI, ITALY NATIONAL TEAM
2. SLAVKA PETROVIĆ, Karate Federation of Serbia
3. DRAGANA MANGOVSKA, METALURG
3. URŠA HABERL, HRASTNIK
Kumite - Kadetkinje -54
1.5069
800
0
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
509
0
ADALINA ŠAKANOVIĆ (REGEN.)
1.5071
800
0
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
1193
0
GIULIA CORNOLO (GLCFIJL)
1.5073
1193
0
GIULIA CORNOLO (GLCFIJL)
916
0
ELEONORA LANZONE (GLCFIJL)
1.5075
916
0
ELEONORA LANZONE (GLCFIJL)
1037
0
GIULIA ANGELUCCI (GLCFIJL)
1.5030
1236
0
BARBARA KRASIĆ (FORTITE)
1368
0
ANA PARAĆ (KK CENT)
1754
BELMA BEĆIROVIĆ (ORKKA)
1.5031
1037
0
GIULIA ANGELUCCI (GLCFIJL)
1526
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
1282
LENKA KULJIŠ (ZANSHIN)
1.5032
1316
0
MANUELA ZANI (GLCFIJL)
2029
0
TEODORA GOLJA (SRBJNTM)
435
ENELA ŠEČIĆ (RASIDBU)
1192
ANNA BRAVO (GLCFIJL)
1896
KSENIJA MILIČKOVIĆ (MNE)
1.5033
1131
0
IVET GORANOVA (BULGARI)
800
0
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
509
ADALINA ŠAKANOVIĆ (REGEN.)
1193
GIULIA CORNOLO (GLCFIJL)
1041
MILI PESAHOVICH (ISRAEL)
1.5034
916
0
ELEONORA LANZONE (GLCFIJL)
921
0
SAJRA MORINA (FORCAMK)
925
NINA ZUPANČIČ (BREZICE)
470
GABRIJELA BEGIĆ (ŠIROKI)
569
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
1.5035
1237
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
627
0
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
1566
BELMA OMEROVIĆ (TUZ)
1194
ALICE MAINARDI (GLCFIJL)
1280
KLARA GRIZELJ (ZANSHIN)
1.5036
708
0
NICOLE MORABITO (GLCFIJL)
1850
0
SOFIJA SIMOVIĆ (SRBJNTM)
1751
ALINA KORNISHOVA (BKK)
756
SOFIA MINARDI (TOSCANA)
757
IVANA FIDLER (OBI KAŠ)
1.5037
1483
0
MANGIACAPRA ALESSANDRA (ITA NT)
2028
0
MILICA EKMEČIĆ (SRBJNTM)
1808
NIKOLINA DUJMOVIĆ (NERETVA)
1516
LINDA RIZZATO (GLCFIJL)
1033
MICHEL TUROVSKI (ISRAEL)
1.5038
1780
0
SERENA RIZZI (GLCFIJL)
58
0
RENATA ARABLI (ANKF)
229
MANCA KOMAC (ŠDGORIC)
148
ANĐELA SOLDO (B&H)
567
MELANIJA HRGAREK (IVANEC)
1.5039
1368
0
ANA PARAĆ (KK CENT)
1754
0
BELMA BEĆIROVIĆ (ORKKA)
1.5040
1037
0
GIULIA ANGELUCCI (GLCFIJL)
1282
0
LENKA KULJIŠ (ZANSHIN)
1.5041
1316
0
MANUELA ZANI (GLCFIJL)
435
0
ENELA ŠEČIĆ (RASIDBU)
1.5042
1192
0
ANNA BRAVO (GLCFIJL)
1896
0
KSENIJA MILIČKOVIĆ (MNE)
1.5043
1131
0
IVET GORANOVA (BULGARI)
509
0
ADALINA ŠAKANOVIĆ (REGEN.)
1.5044
1193
0
GIULIA CORNOLO (GLCFIJL)
1041
0
MILI PESAHOVICH (ISRAEL)
1.5045
916
0
ELEONORA LANZONE (GLCFIJL)
925
0
NINA ZUPANČIČ (BREZICE)
1.5046
470
0
GABRIJELA BEGIĆ (ŠIROKI)
569
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
1.5047
1237
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
1566
0
BELMA OMEROVIĆ (TUZ)
1.5048
1194
0
ALICE MAINARDI (GLCFIJL)
1280
0
KLARA GRIZELJ (ZANSHIN)
1.5049
1850
0
SOFIJA SIMOVIĆ (SRBJNTM)
1751
0
ALINA KORNISHOVA (BKK)
1.5050
756
0
SOFIA MINARDI (TOSCANA)
757
0
IVANA FIDLER (OBI KAŠ)
1.5051
1483
0
MANGIACAPRA ALESSANDRA (ITA NT)
1808
0
NIKOLINA DUJMOVIĆ (NERETVA)
1.5052
1516
0
LINDA RIZZATO (GLCFIJL)
1033
0
MICHEL TUROVSKI (ISRAEL)
1.5053
58
0
RENATA ARABLI (ANKF)
229
0
MANCA KOMAC (ŠDGORIC)
1.5054
148
0
ANĐELA SOLDO (B&H)
567
0
MELANIJA HRGAREK (IVANEC)
1.5055
1754
0
BELMA BEĆIROVIĆ (ORKKA)
1037
0
GIULIA ANGELUCCI (GLCFIJL)
1.5056
1316
0
MANUELA ZANI (GLCFIJL)
1896
0
KSENIJA MILIČKOVIĆ (MNE)
1.5057
1131
0
IVET GORANOVA (BULGARI)
1193
0
GIULIA CORNOLO (GLCFIJL)
1.5058
916
0
ELEONORA LANZONE (GLCFIJL)
470
0
GABRIJELA BEGIĆ (ŠIROKI)
1.5059
1237
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
1194
0
ALICE MAINARDI (GLCFIJL)
1.5060
1751
0
ALINA KORNISHOVA (BKK)
756
0
SOFIA MINARDI (TOSCANA)
1.5061
1483
0
MANGIACAPRA ALESSANDRA (ITA NT)
1033
0
MICHEL TUROVSKI (ISRAEL)
1.5062
229
0
MANCA KOMAC (ŠDGORIC)
148
0
ANĐELA SOLDO (B&H)
1.5063
1037
0
GIULIA ANGELUCCI (GLCFIJL)
1316
0
MANUELA ZANI (GLCFIJL)
1.5064
1131
0
IVET GORANOVA (BULGARI)
916
0
ELEONORA LANZONE (GLCFIJL)
1.5065
1237
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
756
0
SOFIA MINARDI (TOSCANA)
1.5066
1483
0
MANGIACAPRA ALESSANDRA (ITA NT)
229
0
MANCA KOMAC (ŠDGORIC)
1.5067
1037
0
GIULIA ANGELUCCI (GLCFIJL)
1131
0
IVET GORANOVA (BULGARI)
1.5068
1237
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
1483
0
MANGIACAPRA ALESSANDRA (ITA NT)
1.5077
1131
0
IVET GORANOVA (BULGARI)
1483
0
MANGIACAPRA ALESSANDRA (ITA NT)
1.5070
1808
0
NIKOLINA DUJMOVIĆ (NERETVA)
2028
0
MILICA EKMEČIĆ (SRBJNTM)
1.5072
1033
0
MICHEL TUROVSKI (ISRAEL)
1808
0
NIKOLINA DUJMOVIĆ (NERETVA)
1.5074
229
0
MANCA KOMAC (ŠDGORIC)
1808
0
NIKOLINA DUJMOVIĆ (NERETVA)
1.5076
1237
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
229
0
MANCA KOMAC (ŠDGORIC)
Medalists
1. IVET GORANOVA, BULGARIA
2. MANGIACAPRA ALESSANDRA, ITALY NATIONAL TEAM
3. ELEONORA LANZONE, GLC FIJLKAM
3. MANCA KOMAC, ŠD GORICA
Kumite - Juniori +76
1.5131
1381
0
MATIJA PUKANIĆ (KK CENT)
477
0
MARKO KRALJEVIĆ (ŠIROKI)
1.5133
477
0
MARKO KRALJEVIĆ (ŠIROKI)
129
0
SEBASTIAN BRAJIC (CENTRUM)
1.5135
129
0
SEBASTIAN BRAJIC (CENTRUM)
155
0
AJDIN VATRIĆ (B&H)
1.5106
1463
0
MARKO OREŠKOVIĆ (KK IPON)
1016
0
IVAN PLANINIĆ (HKS)
1.5107
1146
0
ADRIAN ALICHKAY (BULGARI)
1841
0
BOGDAN OBRADOVIĆ (SRBJNTM)
1.5108
155
0
AJDIN VATRIĆ (B&H)
993
0
JAKOV BUNJEVAC (KGB)
308
FIORE ROMANO (SAMURAI)
1.5109
477
0
MARKO KRALJEVIĆ (ŠIROKI)
249
0
KARLO RAGUŽ (HR.DRAG)
1.5110
1502
0
AZIZ ABBES MOUHIIDINE (ITA NT)
1381
0
MATIJA PUKANIĆ (KK CENT)
1.5111
1894
0
KONSTANTIN VUJOŠEVIĆ (MNE)
129
0
SEBASTIAN BRAJIC (CENTRUM)
1467
MARKO BERA (MARIBOR)
1.5112
81
0
TARIK HAMIDOVIC (SLOBODA)
791
0
DÁVID KOSTOLNÍK (SLOVKNT)
1.5113
728
0
AHMED LAHMAR (TOSCANA)
72
0
VALI VALIYEV (ANKF)
1.5114
1895
0
VUK POPOVIĆ (MNE)
863
0
ÁDÁM HONING (BVSC)
1244
DENI ŠARAC (FORTITE)
1.5115
977
0
AHMED ZUKIC (CHAMPIO)
1250
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
1501
MICHELE CIANI (ITA NT)
1.5116
1064
0
ROY PHATAL (ISRAEL)
1842
0
MARKO TALIĆ (SRBJNTM)
579
JAKOB DIAZ PETERSEN (GREVE)
1.5117
1016
0
IVAN PLANINIĆ (HKS)
1146
0
ADRIAN ALICHKAY (BULGARI)
1.5118
155
0
AJDIN VATRIĆ (B&H)
308
0
FIORE ROMANO (SAMURAI)
1.5119
477
0
MARKO KRALJEVIĆ (ŠIROKI)
1502
0
AZIZ ABBES MOUHIIDINE (ITA NT)
1.5120
129
0
SEBASTIAN BRAJIC (CENTRUM)
1467
0
MARKO BERA (MARIBOR)
1.5121
791
0
DÁVID KOSTOLNÍK (SLOVKNT)
72
0
VALI VALIYEV (ANKF)
1.5122
1895
0
VUK POPOVIĆ (MNE)
1244
0
DENI ŠARAC (FORTITE)
1.5123
1250
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
1501
0
MICHELE CIANI (ITA NT)
1.5124
1842
0
MARKO TALIĆ (SRBJNTM)
579
0
JAKOB DIAZ PETERSEN (GREVE)
1.5125
1016
0
IVAN PLANINIĆ (HKS)
155
0
AJDIN VATRIĆ (B&H)
1.5126
1502
0
AZIZ ABBES MOUHIIDINE (ITA NT)
129
0
SEBASTIAN BRAJIC (CENTRUM)
1.5127
72
0
VALI VALIYEV (ANKF)
1895
0
VUK POPOVIĆ (MNE)
1.5128
1250
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
1842
0
MARKO TALIĆ (SRBJNTM)
1.5129
155
0
AJDIN VATRIĆ (B&H)
1502
0
AZIZ ABBES MOUHIIDINE (ITA NT)
1.5130
1895
0
VUK POPOVIĆ (MNE)
1842
0
MARKO TALIĆ (SRBJNTM)
1.5137
1502
0
AZIZ ABBES MOUHIIDINE (ITA NT)
1895
0
VUK POPOVIĆ (MNE)
1.5132
1244
0
DENI ŠARAC (FORTITE)
863
0
ÁDÁM HONING (BVSC)
1.5134
72
0
VALI VALIYEV (ANKF)
1244
0
DENI ŠARAC (FORTITE)
1.5136
1842
0
MARKO TALIĆ (SRBJNTM)
1244
0
DENI ŠARAC (FORTITE)
Medalists
1. VUK POPOVIĆ, Montenegro
2. AZIZ ABBES MOUHIIDINE, ITALY NATIONAL TEAM
3. AJDIN VATRIĆ, Reprezentacija Bosne i Hercegovine
3. MARKO TALIĆ, Karate Federation of Serbia
Kumite - Juniori -55
1.5159
1837
0
AMIR DEMIRI (SRBJNTM)
1496
0
MATTEO CIVIDINI (ITA NT)
1.5161
1496
0
MATTEO CIVIDINI (ITA NT)
1889
0
NENAD DULOVIĆ (MNE)
1.5163
1889
0
NENAD DULOVIĆ (MNE)
218
0
LUCA SCALA (GLCFIJL)
1.5138
1889
0
NENAD DULOVIĆ (MNE)
323
0
DAVIDE PAGANO (SHIRAI)
468
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1.5139
150
0
HARIS POLJO (B&H)
1837
0
AMIR DEMIRI (SRBJNTM)
1496
MATTEO CIVIDINI (ITA NT)
1.5140
1377
0
DANILO LAZIĆ (OBILIC)
787
0
DOMINIK IMRICH (SLOVKNT)
1522
NICOLA CAVASIN (GLCFIJL)
1.5141
218
0
LUCA SCALA (GLCFIJL)
1010
0
MARIO PRGA (HKS)
751
LORENZO TAPINASSI (TOSCANA)
1.5142
106
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
550
0
PASQUALE AMMENDOLA (CHMPCNT)
1319
FEDERICO BONAFINI (GLCFIJL)
1.5143
74
0
MIRJALAL ALASKAROV (ANKF)
999
0
TIN DUJMOVIĆ (ESSEKER)
1497
ROBERTO FERRAIOLO (ITA NT)
1.5144
1542
0
AMER ZEĆO (KUMITE)
2044
0
OLIVÉR HAVASI (ARASHI)
469
CORRADO TOMMASI (GLCFIJL)
1318
FABIO BONAFINI (GLCFIJL)
657
ANTONIO DAMOLIDEO (SHIRAI)
1.5145
1889
0
NENAD DULOVIĆ (MNE)
468
0
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1.5146
150
0
HARIS POLJO (B&H)
1496
0
MATTEO CIVIDINI (ITA NT)
1.5147
1377
0
DANILO LAZIĆ (OBILIC)
1522
0
NICOLA CAVASIN (GLCFIJL)
1.5148
218
0
LUCA SCALA (GLCFIJL)
751
0
LORENZO TAPINASSI (TOSCANA)
1.5149
550
0
PASQUALE AMMENDOLA (CHMPCNT)
1319
0
FEDERICO BONAFINI (GLCFIJL)
1.5150
999
0
TIN DUJMOVIĆ (ESSEKER)
1497
0
ROBERTO FERRAIOLO (ITA NT)
1.5151
2044
0
OLIVÉR HAVASI (ARASHI)
469
0
CORRADO TOMMASI (GLCFIJL)
1.5152
1318
0
FABIO BONAFINI (GLCFIJL)
657
0
ANTONIO DAMOLIDEO (SHIRAI)
1.5153
1889
0
NENAD DULOVIĆ (MNE)
150
0
HARIS POLJO (B&H)
1.5154
1377
0
DANILO LAZIĆ (OBILIC)
218
0
LUCA SCALA (GLCFIJL)
1.5155
1319
0
FEDERICO BONAFINI (GLCFIJL)
1497
0
ROBERTO FERRAIOLO (ITA NT)
1.5156
2044
0
OLIVÉR HAVASI (ARASHI)
657
0
ANTONIO DAMOLIDEO (SHIRAI)
1.5157
150
0
HARIS POLJO (B&H)
218
0
LUCA SCALA (GLCFIJL)
1.5158
1497
0
ROBERTO FERRAIOLO (ITA NT)
657
0
ANTONIO DAMOLIDEO (SHIRAI)
1.5165
150
0
HARIS POLJO (B&H)
1497
0
ROBERTO FERRAIOLO (ITA NT)
999
TIN DUJMOVIĆ (ESSEKER)
1.5162
1319
0
FEDERICO BONAFINI (GLCFIJL)
999
0
TIN DUJMOVIĆ (ESSEKER)
1.5164
657
0
ANTONIO DAMOLIDEO (SHIRAI)
999
0
TIN DUJMOVIĆ (ESSEKER)
Medalists
1. ROBERTO FERRAIOLO, ITALY NATIONAL TEAM
2. HARIS POLJO, Reprezentacija Bosne i Hercegovine
3. NENAD DULOVIĆ, Montenegro
3. TIN DUJMOVIĆ, Karate klub Esseker
Kumite - U 21 (muški) -60
1.5089
1748
0
RICARDS REINHAUS (BKK)
530
0
GIUSEPPE ALIPRANDI (GLCFIJL)
1.5091
530
0
GIUSEPPE ALIPRANDI (GLCFIJL)
749
0
MATTIA PAMPALONI (TOSCANA)
1.5078
1843
0
ALEKSANDAR LEKIĆ (SRBJNTM)
530
0
GIUSEPPE ALIPRANDI (GLCFIJL)
1.5079
1748
0
RICARDS REINHAUS (BKK)
1739
0
ORGES ARIFI (KOSOVO)
1.5080
1691
0
TAMÁS KARDOS (BSC.)
749
0
MATTIA PAMPALONI (TOSCANA)
160
IVAN KRIŽANAC (B&H)
1.5081
1844
0
MILOS DZAKOVIC (SRBJNTM)
661
0
DAVIDE PAGANO (SHIRAI)
1578
EDIN DINO ŠIRIĆ (BIH)
1.5082
1207
0
BORAN BERAK (TAD )
1251
0
GORAN NIKOLOVSKI (METALMK)
236
BLAŽ HRIBOVŠEK (TRBOVLJ)
1.5083
530
0
GIUSEPPE ALIPRANDI (GLCFIJL)
1739
0
ORGES ARIFI (KOSOVO)
1.5084
749
0
MATTIA PAMPALONI (TOSCANA)
160
0
IVAN KRIŽANAC (B&H)
1.5085
661
0
DAVIDE PAGANO (SHIRAI)
1578
0
EDIN DINO ŠIRIĆ (BIH)
1.5086
1207
0
BORAN BERAK (TAD )
236
0
BLAŽ HRIBOVŠEK (TRBOVLJ)
1.5087
1739
0
ORGES ARIFI (KOSOVO)
749
0
MATTIA PAMPALONI (TOSCANA)
1.5088
661
0
DAVIDE PAGANO (SHIRAI)
1207
0
BORAN BERAK (TAD )
1.5093
1739
0
ORGES ARIFI (KOSOVO)
1207
0
BORAN BERAK (TAD )
1.5090
236
0
BLAŽ HRIBOVŠEK (TRBOVLJ)
1251
0
GORAN NIKOLOVSKI (METALMK)
1.5092
661
0
DAVIDE PAGANO (SHIRAI)
1251
0
GORAN NIKOLOVSKI (METALMK)
Medalists
1. BORAN BERAK, TAD RIJEKA
2. ORGES ARIFI, Ippon Prishtine
3. MATTIA PAMPALONI, CTR Toscana
3. GORAN NIKOLOVSKI, METALURG
Kumite - U 21 (ženski) +68
1.5101
1410
0
KAJA BUDIČ (SAMOBOR)
1204
0
ANA ŠKUNCA (TAD )
1.5103
1410
0
KAJA BUDIČ (SAMOBOR)
561
0
ANAMARIJA KRIŽAN (KKHZG)
1.5094
1662
0
CLIO FERRACUTI (POLIZIA)
1410
0
KAJA BUDIČ (SAMOBOR)
1204
ANA ŠKUNCA (TAD )
752
SARA METTI (TOSCANA)
561
ANAMARIJA KRIŽAN (KKHZG)
219
ARIANNA ASTA (GLCFIJL)
169
ENA GLJIVA (B&H)
819
LENKA SAHUĽOVÁ (SLOVKNT)
1861
MINJA VARSAKOVIĆ (SRBJNTM)
1.5095
1662
0
CLIO FERRACUTI (POLIZIA)
1204
0
ANA ŠKUNCA (TAD )
1.5096
752
0
SARA METTI (TOSCANA)
561
0
ANAMARIJA KRIŽAN (KKHZG)
1.5097
219
0
ARIANNA ASTA (GLCFIJL)
169
0
ENA GLJIVA (B&H)
1.5098
819
0
LENKA SAHUĽOVÁ (SLOVKNT)
1861
0
MINJA VARSAKOVIĆ (SRBJNTM)
1.5099
1662
0
CLIO FERRACUTI (POLIZIA)
561
0
ANAMARIJA KRIŽAN (KKHZG)
1.5100
219
0
ARIANNA ASTA (GLCFIJL)
1861
0
MINJA VARSAKOVIĆ (SRBJNTM)
1.5105
1662
0
CLIO FERRACUTI (POLIZIA)
1861
0
MINJA VARSAKOVIĆ (SRBJNTM)
819
LENKA SAHUĽOVÁ (SLOVKNT)
1.5104
219
0
ARIANNA ASTA (GLCFIJL)
819
0
LENKA SAHUĽOVÁ (SLOVKNT)
Medalists
1. MINJA VARSAKOVIĆ, Karate Federation of Serbia
2. CLIO FERRACUTI, POLIZIA DI STATO
3. KAJA BUDIČ, SAMOBOR
3. ARIANNA ASTA, GLC FIJLKAM