Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
24. GRAND PRIX CROATIA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 1.1
Area 1.2
Area 1.3
Area 1.4
Area 1.5
Area 1.6
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
Area 6
Area 99
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Seniori -Open
Kumite - Seniori -Open
1994
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
99
1994
0
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
552
0
EMANUELE SARNATARO (CHMPCNT)
99
1994
0
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
251
0
PERO VUČIĆ (HR.DRAG)
99
1994
0
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
991
0
HARIS SUJKOVIĆ (CHAMPIO)
99
991
0
HARIS SUJKOVIĆ (CHAMPIO)
611
0
CARMINE MANCUSO (SHIRAI)
252
ANTE MRVIČIĆ (HR.DRAG)
99
979
0
ZULFO KUKULJAC (CHAMPIO)
1904
0
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1062
ROM GAYGI (ISRAEL)
99
458
0
RENE SMAAL (NED)
2023
0
VELIMIR JEKNIĆ (SRBJNTM)
1827
VINKO URSIĆ GLAVANOVIĆ (SOKOL)
1962
TERVEL ZWJATKOW (NIKON)
331
LORIS DAVIDE (CUSTO)
99
251
0
PERO VUČIĆ (HR.DRAG)
1746
0
NIKOLAJS BODROVS (BKK)
1284
FILIP DMITRAŠINOVIĆ (MEJDAN)
99
1148
0
IVAYLO PETKOV (BULGARI)
241
0
ŽIGA ŠANTEJ (TRBOVLJ)
1726
MATTEO BULGARELLI (BENEDET)
2050
RUSLAN SADIKOV (BKK)
1994
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
571
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
552
EMANUELE SARNATARO (CHMPCNT)
99
514
0
ADMIR ZUKAN (NOKAC)
324
0
GIANLUCA DE VIVO (SHIRAI)
1226
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (TAD )
99
515
0
ALEM KUPUSOVIĆ (NOKAC)
233
0
HARIS JAHIĆ (ŠDGORIC)
1725
GABRIELE MARANGI (BENEDET)
99
1997
0
JUŠ MARKAČ (SELNICA)
1983
0
MILOŠ VUKOLIĆ (BORSERB)
1590
TIN CIGLAR (STUDNT)
1699
IVAN BLAŽIČEVIĆ (ZAG)
268
MATTIA BERTA (CUSTO)
99
1828
0
GORAN LUČIN (SOKOL)
1730
0
ANDREJS OZEROVS (IPPON)
1201
NEVEN MARTIĆ (NOKACHI)
99
1149
0
PAVEL STOYANOV (BULGARI)
2051
0
MATÚŠ LIESKOVSKÝ (SLOVKNT)
1727
MICHELE ANSELMI (BENEDET)
99
978
0
SUAD TABAKOVIĆ (CHAMPIO)
1903
0
MATIJA MATIJEVIĆ (KK LJUB)
359
DEJAN ALEKSIĆ (ZAMET)
568
MARIO VUČIĆ (KKHZG)
316
ANGELO CRESCENZO (SHIRAI)
99
991
0
HARIS SUJKOVIĆ (CHAMPIO)
252
0
ANTE MRVIČIĆ (HR.DRAG)
99
1904
0
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1062
0
ROM GAYGI (ISRAEL)
99
2023
0
VELIMIR JEKNIĆ (SRBJNTM)
1827
0
VINKO URSIĆ GLAVANOVIĆ (SOKOL)
99
1962
0
TERVEL ZWJATKOW (NIKON)
331
0
LORIS DAVIDE (CUSTO)
99
251
0
PERO VUČIĆ (HR.DRAG)
1284
0
FILIP DMITRAŠINOVIĆ (MEJDAN)
99
241
0
ŽIGA ŠANTEJ (TRBOVLJ)
1726
0
MATTEO BULGARELLI (BENEDET)
99
2050
0
RUSLAN SADIKOV (BKK)
1994
0
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
99
571
0
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
552
0
EMANUELE SARNATARO (CHMPCNT)
99
514
0
ADMIR ZUKAN (NOKAC)
1226
0
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (TAD )
99
515
0
ALEM KUPUSOVIĆ (NOKAC)
1725
0
GABRIELE MARANGI (BENEDET)
99
1997
0
JUŠ MARKAČ (SELNICA)
1590
0
TIN CIGLAR (STUDNT)
99
1699
0
IVAN BLAŽIČEVIĆ (ZAG)
268
0
MATTIA BERTA (CUSTO)
99
1828
0
GORAN LUČIN (SOKOL)
1201
0
NEVEN MARTIĆ (NOKACHI)
99
2051
0
MATÚŠ LIESKOVSKÝ (SLOVKNT)
1727
0
MICHELE ANSELMI (BENEDET)
99
1903
0
MATIJA MATIJEVIĆ (KK LJUB)
359
0
DEJAN ALEKSIĆ (ZAMET)
99
568
0
MARIO VUČIĆ (KKHZG)
316
0
ANGELO CRESCENZO (SHIRAI)
99
991
0
HARIS SUJKOVIĆ (CHAMPIO)
1904
0
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
99
2023
0
VELIMIR JEKNIĆ (SRBJNTM)
331
0
LORIS DAVIDE (CUSTO)
99
251
0
PERO VUČIĆ (HR.DRAG)
241
0
ŽIGA ŠANTEJ (TRBOVLJ)
99
2050
0
RUSLAN SADIKOV (BKK)
552
0
EMANUELE SARNATARO (CHMPCNT)
99
514
0
ADMIR ZUKAN (NOKAC)
515
0
ALEM KUPUSOVIĆ (NOKAC)
99
1997
0
JUŠ MARKAČ (SELNICA)
1699
0
IVAN BLAŽIČEVIĆ (ZAG)
99
1828
0
GORAN LUČIN (SOKOL)
2051
0
MATÚŠ LIESKOVSKÝ (SLOVKNT)
99
1903
0
MATIJA MATIJEVIĆ (KK LJUB)
316
0
ANGELO CRESCENZO (SHIRAI)
99
991
0
HARIS SUJKOVIĆ (CHAMPIO)
2023
0
VELIMIR JEKNIĆ (SRBJNTM)
99
251
0
PERO VUČIĆ (HR.DRAG)
2050
0
RUSLAN SADIKOV (BKK)
99
514
0
ADMIR ZUKAN (NOKAC)
1997
0
JUŠ MARKAČ (SELNICA)
99
2051
0
MATÚŠ LIESKOVSKÝ (SLOVKNT)
316
0
ANGELO CRESCENZO (SHIRAI)
99
991
0
HARIS SUJKOVIĆ (CHAMPIO)
2050
0
RUSLAN SADIKOV (BKK)
99
514
0
ADMIR ZUKAN (NOKAC)
2051
0
MATÚŠ LIESKOVSKÝ (SLOVKNT)
99
2050
0
RUSLAN SADIKOV (BKK)
2051
0
MATÚŠ LIESKOVSKÝ (SLOVKNT)
99
1727
0
MICHELE ANSELMI (BENEDET)
1149
0
PAVEL STOYANOV (BULGARI)
99
1828
0
GORAN LUČIN (SOKOL)
1149
0
PAVEL STOYANOV (BULGARI)
99
316
0
ANGELO CRESCENZO (SHIRAI)
1149
0
PAVEL STOYANOV (BULGARI)
99
514
0
ADMIR ZUKAN (NOKAC)
1149
0
PAVEL STOYANOV (BULGARI)
Medalists
1. RUSLAN SADIKOV, Baltijas Karate Club
2. MATÚŠ LIESKOVSKÝ, Slovak National Team
3. HARIS SUJKOVIĆ, Champion
3. ADMIR ZUKAN, KK Nokachi