Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
24. GRAND PRIX CROATIA
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibanke
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici +42
Kumite - Učenici -30
1996
LUKA KAFKA (VIROVTC)
3093
1996
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
1408
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
3095
1996
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
1221
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
3074
1996
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
1190
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
209
MIHAJLO STANIĆ (KKBIHAĆ)
584
DINO KOVAČ (KK LEPO)
1408
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
3075
1221
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
1219
0
NINO DONADIĆ (TAD )
290
NIKOLA GOLIĆ (ENERGIJ)
1968
NIKOLA TSACHEV (NIKON)
1101
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
3076
1266
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
1460
0
IVAN PRELEC (KK IPON)
1605
MARIN JURIČEVIĆ (USKOPLJ)
1582
ROKO BENCEK (IVANEC)
1920
KRISTIJAN MUSA (KKHZG)
987
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
277
ALEKSANDAR BERIĆ (ENERGIJ)
2011
KARLO MANDŽO (FORTITE)
1106
LUKA HUŠAK (LAV)
3077
1996
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
209
0
MIHAJLO STANIĆ (KKBIHAĆ)
3078
584
0
DINO KOVAČ (KK LEPO)
1408
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
3079
1221
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
290
0
NIKOLA GOLIĆ (ENERGIJ)
3080
1968
0
NIKOLA TSACHEV (NIKON)
1101
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
3081
1460
0
IVAN PRELEC (KK IPON)
1605
0
MARIN JURIČEVIĆ (USKOPLJ)
3082
1582
0
ROKO BENCEK (IVANEC)
1920
0
KRISTIJAN MUSA (KKHZG)
3083
987
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
277
0
ALEKSANDAR BERIĆ (ENERGIJ)
3084
2011
0
KARLO MANDŽO (FORTITE)
1106
0
LUKA HUŠAK (LAV)
3085
209
0
MIHAJLO STANIĆ (KKBIHAĆ)
1408
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
3086
1221
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
1968
0
NIKOLA TSACHEV (NIKON)
3087
1605
0
MARIN JURIČEVIĆ (USKOPLJ)
1582
0
ROKO BENCEK (IVANEC)
3088
987
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
2011
0
KARLO MANDŽO (FORTITE)
3089
209
0
MIHAJLO STANIĆ (KKBIHAĆ)
1221
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
3090
1582
0
ROKO BENCEK (IVANEC)
987
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
3097
209
0
MIHAJLO STANIĆ (KKBIHAĆ)
1582
0
ROKO BENCEK (IVANEC)
1920
KRISTIJAN MUSA (KKHZG)
3094
1605
0
MARIN JURIČEVIĆ (USKOPLJ)
1920
0
KRISTIJAN MUSA (KKHZG)
3096
987
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
1605
0
MARIN JURIČEVIĆ (USKOPLJ)
Osvajači medalja
1. MIHAJLO STANIĆ, KK BIHAĆ
2. ROKO BENCEK, IVANEC
3. FILIP BALENT, GLOBUS Čakovec
3. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec