Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
24. GRAND PRIX CROATIA
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D SPORTING SAMURAI
A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO
accademia dello sport karte brandizzo
ALFA
ARASHI SPORTCLUB
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
ASD CSO ARCOBALENO
ASD CUS TORINO
ASD ELAN
ASD EVER GREN KARATE
ASD GENOCCHIO
ASD PIELLE
ASD TEAM KARATE LADISPOLI
ASD TOUKON KARATE-DO
associazione nazionale carabinieri team capasso
Azerbaijan National Karate Federation
Baltijas Karate Club
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
Beogradski karate saveza
BOHINJ
Bonsai
Borac - Čačak
Branik Maribor
Bregana
Brotnjo Čitluk
Budai XI
BUDAÖRSI SC.
BULGARIA
BUSHIDO
BVSC-Fighter
CBS PULA
Centrum Sportkarate
Champion
CHAMPION CENTER
CHAMPIONS CLUB BELGIUM
Champion-Team Łódź
CROATIA
CTR Toscana
DBV PIRAN
Delta
DIMENSIONE 3
Dr.Ante Starčević
ĐURĐEVAC
Ekonóm Trenčín
Emona
ENERGIJA
Euro-Tera
Farmex
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORCA SKOPJE
FORTITER (Kaštela)
FORTUNA-BUDAPEST
Fudokan
Fudzi Sporta Club
FUNAKOSHI GICHIN
GERMAN KARATE FEDERATION
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
Goju-Kai Hungary
Goodarzi Karate Academy
GORNJA RADGONA
Gothenburg Karate Akademi
GREVE
Hässelby Karate Dojo
Hercegovina-Zagreb
HESSEN - KARATE TEAM GERMANY
HKS
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski Sokol
IMPULS
IPON ZAGREB
Ippon Prishtine
IPPON.LV
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
IVANEC
JASTREB
K.K. BIHAĆ-BIH
KAMIKAZE
KAPTOL
Karate Club Nikon
Karate Federation of Serbia
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Karlovac 1969
KK "SENSEI" Pazin
KK ,,Feniks'' Bosanska Krupa
KK BIHAĆ
KK BOSNA KALESIJA
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Musashido
KK Nokachi
KK Novi Grad Sarajevo
KK Omladinac Sanica
KK Rudar Velenje
KK Stenjevec
KK Zmaj, Ljubljana
KOSTRENA
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KU Walserfeld
Kumite Sarajevo
Kvarner
LAV
LEPOGLAVA
LOČE
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
LJUBUŠKI
MAKPETROL
Mala Subotica
MAWASHI
Međimurje
MEJDAN
METALURG
Mladost
Montenegro
Mornar
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
NESTOR
Netherlands
NO KACHI
Nova Gradiška
NOVI ZAGREB
NOVIGRAD
OBI Kaštela
OBILIĆ
OKINAWA
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
Polet
POLISH KARATE FEDERATION
POLIZIA DI STATO
Princ
Pula
RADENCI
RADVANJE
Rašid Buća
REGENERACIJA
Reprezentacija Bosne i Hercegovine
Reprezentacija Bosne I Hercegovine
RI CROATIA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
RYU DOJO
Salaspils Karate Club
Salih Salko Ćurić Sarajevo
SAMBON
SAMOBOR
SARAJEVO-ZOI 84
Seasons Monarch Sports Club Hong Kong
Selnica ob Dravi
Sensei Sarajevo
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
Shotokan Grosuplje
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SHOTOKAN VELENJE
Sinđelić
SKK NERETVA Mostar
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
Sljeme
SOKOL
SPIRIT
Sport School Karate Bratislava
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TIGAR
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
URBAN INVEST
USKOPLJAK
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
VIKTORIA
Virovitica
VRAPČE
VSK VŠB - TU Ostrava
Vukovar`91
ZAMET
Zanshin
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici +42
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Juniori -68
Kumite - Učenici +42
4118
1222
0
LOVRO BALENT (GLOBUS)
1545
0
ISA MACIĆ (KUMITE)
4120
1545
0
ISA MACIĆ (KUMITE)
208
0
MILOŠ GRBIĆ (KKBIHAĆ)
4122
208
0
MILOŠ GRBIĆ (KKBIHAĆ)
1035
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
4098
394
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1222
0
LOVRO BALENT (GLOBUS)
1545
ISA MACIĆ (KUMITE)
4099
208
0
MILOŠ GRBIĆ (KKBIHAĆ)
1097
0
MAX FAJERBACH (LOTOS)
955
SAŠA GRUJIĆ (VIROVTC)
4100
1312
0
MALIK BAGAEV (SVK)
1918
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
294
DANIJEL TEPIĆ (ENERGIJ)
1089
ADNAN ĆEHIĆ (SANICA)
1035
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
4101
7
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
990
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
1608
NIKOLA GLIBO (USKOPLJ)
4102
32
0
INAS ARNAUTOVIĆ (KKBIHAĆ)
992
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
638
ABDURAHMAN HALIMI (FORCAMK)
4103
24
0
EMIL SADIKOVIĆ (KKBIHAĆ)
605
0
DINO PEREŠKO (KA 1969)
1824
ALJAŽ GAJŠEK (SHOVELE)
1092
MUHAMED VUČKIĆ (SANICA)
1009
MIHAEL SIRC (KK MS)
4104
394
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1545
0
ISA MACIĆ (KUMITE)
4105
208
0
MILOŠ GRBIĆ (KKBIHAĆ)
955
0
SAŠA GRUJIĆ (VIROVTC)
4106
1918
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
294
0
DANIJEL TEPIĆ (ENERGIJ)
4107
1089
0
ADNAN ĆEHIĆ (SANICA)
1035
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
4108
990
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
1608
0
NIKOLA GLIBO (USKOPLJ)
4109
992
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
638
0
ABDURAHMAN HALIMI (FORCAMK)
4110
24
0
EMIL SADIKOVIĆ (KKBIHAĆ)
1824
0
ALJAŽ GAJŠEK (SHOVELE)
4111
1092
0
MUHAMED VUČKIĆ (SANICA)
1009
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
4112
394
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
208
0
MILOŠ GRBIĆ (KKBIHAĆ)
4113
1918
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
1035
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
4114
990
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
992
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
4115
1824
0
ALJAŽ GAJŠEK (SHOVELE)
1092
0
MUHAMED VUČKIĆ (SANICA)
4116
394
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1035
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
4117
990
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
1092
0
MUHAMED VUČKIĆ (SANICA)
4124
394
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
990
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
4119
1608
0
NIKOLA GLIBO (USKOPLJ)
7
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
4121
992
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
7
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
4123
1092
0
MUHAMED VUČKIĆ (SANICA)
992
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
Osvajači medalja
1. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
2. TEO KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec
3. NIKOLA ROGOZARSKI, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. ANTUN VUJEVIĆ, Mladost
Kumite - Mlađi kadeti -36
395
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
6148
395
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
1535
0
FILIP BEBEK (LJU)
6138
1028
0
ITAI SCHWABE (ISRAEL)
1535
0
FILIP BEBEK (LJU)
1455
ALFIO QUACECI (GLCFIJL)
395
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
631
ABDURAHIM IDRIZI (FORCAMK)
6139
1728
0
ANDREJ TVRDOŇ (SVK)
1536
0
JAKOV BEBEK (LJU)
1072
SEBASTJAN ČERNELA (RADENCI)
397
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
303
NOA BELIĆ (SENSEI)
6140
1535
0
FILIP BEBEK (LJU)
1455
0
ALFIO QUACECI (GLCFIJL)
6141
395
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
631
0
ABDURAHIM IDRIZI (FORCAMK)
6142
1536
0
JAKOV BEBEK (LJU)
1072
0
SEBASTJAN ČERNELA (RADENCI)
6143
397
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
303
0
NOA BELIĆ (SENSEI)
6144
1535
0
FILIP BEBEK (LJU)
631
0
ABDURAHIM IDRIZI (FORCAMK)
6145
1536
0
JAKOV BEBEK (LJU)
397
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
6150
631
0
ABDURAHIM IDRIZI (FORCAMK)
1536
0
JAKOV BEBEK (LJU)
6147
1072
0
SEBASTJAN ČERNELA (RADENCI)
1728
0
ANDREJ TVRDOŇ (SVK)
6149
397
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
1728
0
ANDREJ TVRDOŇ (SVK)
Osvajači medalja
1. ABDURAHIM IDRIZI, FORCA SKOPJE
2. JAKOV BEBEK, LJUBUŠKI
3. FRANJO RAJAKOVIĆ, STIJENA
3. ANDREJ TVRDOŇ, Sport School Karate Bratislava
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
212
STELA BRKIC (KKBIHAĆ)
1179
212
0
STELA BRKIC (KKBIHAĆ)
1799
0
MARIJA PETROVSKA (7654321)
1181
212
0
STELA BRKIC (KKBIHAĆ)
1806
0
REBECCA PRIMORAC (NERETVA)
1156
1802
0
MAIDA SUBAŠIĆ (KALESIA)
1091
0
MAY SIRHAN (ISRAEL)
1947
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
1157
1806
0
REBECCA PRIMORAC (NERETVA)
311
0
MARIAPIA MAZZIOTTI (SAMURAI)
722
MARINA POSSI (CBSPULA)
1158
212
0
STELA BRKIC (KKBIHAĆ)
1964
0
ELISAVETA NEDIALKOVA (NIKON)
1212
LEA VUKOJA (TAD )
1159
1799
0
MARIJA PETROVSKA (7654321)
1391
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
1671
ALEKSANDRA MIHAILOVA (FUDZISK)
1160
1153
0
ENA PERVAN (VKŽEPČE)
997
0
DORA BAHČIĆ (KGB)
1629
LAURA POTISK (KKRSL)
1161
1912
0
IVA DOMINKOVIĆ (KKHZG)
6
0
ANTONIJA ENGLER (KK "VŽ")
765
LJUBICA LOVRIĆ (OBI KAŠ)
1162
123
0
EMA NADAREVIĆ (KKBIHAĆ)
1965
0
IOANNA NEDIALKOVA (NIKON)
2008
LAURA LELKES (SPRT-HU)
1376
GABRIELA ŠOLJIĆ (KK CENT)
396
GRETA MIA ZORKO (STIJENA)
1163
1091
0
MAY SIRHAN (ISRAEL)
1947
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
1164
1806
0
REBECCA PRIMORAC (NERETVA)
722
0
MARINA POSSI (CBSPULA)
1165
212
0
STELA BRKIC (KKBIHAĆ)
1212
0
LEA VUKOJA (TAD )
1166
1799
0
MARIJA PETROVSKA (7654321)
1671
0
ALEKSANDRA MIHAILOVA (FUDZISK)
1167
1153
0
ENA PERVAN (VKŽEPČE)
1629
0
LAURA POTISK (KKRSL)
1168
1912
0
IVA DOMINKOVIĆ (KKHZG)
765
0
LJUBICA LOVRIĆ (OBI KAŠ)
1169
123
0
EMA NADAREVIĆ (KKBIHAĆ)
2008
0
LAURA LELKES (SPRT-HU)
1170
1376
0
GABRIELA ŠOLJIĆ (KK CENT)
396
0
GRETA MIA ZORKO (STIJENA)
1171
1947
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
1806
0
REBECCA PRIMORAC (NERETVA)
1172
1212
0
LEA VUKOJA (TAD )
1799
0
MARIJA PETROVSKA (7654321)
1173
1629
0
LAURA POTISK (KKRSL)
1912
0
IVA DOMINKOVIĆ (KKHZG)
1174
123
0
EMA NADAREVIĆ (KKBIHAĆ)
396
0
GRETA MIA ZORKO (STIJENA)
1175
1806
0
REBECCA PRIMORAC (NERETVA)
1212
0
LEA VUKOJA (TAD )
1176
1629
0
LAURA POTISK (KKRSL)
123
0
EMA NADAREVIĆ (KKBIHAĆ)
1183
1212
0
LEA VUKOJA (TAD )
123
0
EMA NADAREVIĆ (KKBIHAĆ)
1178
2008
0
LAURA LELKES (SPRT-HU)
1965
0
IOANNA NEDIALKOVA (NIKON)
1180
396
0
GRETA MIA ZORKO (STIJENA)
1965
0
IOANNA NEDIALKOVA (NIKON)
1182
1629
0
LAURA POTISK (KKRSL)
396
0
GRETA MIA ZORKO (STIJENA)
Osvajači medalja
1. LEA VUKOJA, TAD RIJEKA
2. EMA NADAREVIĆ, KK BIHAĆ
3. STELA BRKIC, KK BIHAĆ
3. LAURA POTISK, ROGAŠKA SLATINA
Kumite - Juniori -68
1.2124
1181
0
FRANCESCO BRENZINI (TOSCANA)
134
0
JASMIN HUSEJINOVIĆ (SAMBON)
1.2126
134
0
JASMIN HUSEJINOVIĆ (SAMBON)
527
0
FRANCESCO RAVAGLI (GLCFIJL)
1.2128
527
0
FRANCESCO RAVAGLI (GLCFIJL)
2027
0
FILIP STOJAN (SRBJNTM)
1.2130
527
0
FRANCESCO RAVAGLI (GLCFIJL)
558
0
TAMÁS FERDINÁND (FORTUNA)
1.2083
1321
0
MATTEO BONTEMPI (GLCFIJL)
580
0
JONAS FRIIS (GREVE)
558
TAMÁS FERDINÁND (FORTUNA)
1.2084
325
0
GIOVANNI IERVOLINO (SHIRAI)
1109
0
TOMISLAV MAĐAREVIĆ (0354451)
1575
MEDIN PALDUM (BIH)
1.2085
1794
0
FRANCESCO ANGIOLINI (GLCFIJL)
1260
0
ALJAŽ L. ISKRA (BOHINJ)
107
IVAN LULIĆ (BSHDOZG)
1839
VUK RADOJEVIĆ (SRBJNTM)
152
MARIN BRKIĆ (B&H)
1.2086
527
0
FRANCESCO RAVAGLI (GLCFIJL)
1731
0
DANS SAVICKIS (IPPON)
1891
SAVIĆ MEDENICA (MNE)
1.2087
1181
0
FRANCESCO BRENZINI (TOSCANA)
392
0
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
134
JASMIN HUSEJINOVIĆ (SAMBON)
1.2088
1499
0
STEFANO ROMEO IANNONE (ITA NT)
1813
0
ADIS MEHIĆ (KK LJUB)
449
TEO RASPUDIĆ (OKINAWA)
2027
FILIP STOJAN (SRBJNTM)
62
HUSEYN ALIYEV (ANKF)
1.2089
1792
0
GIACOMO ANDRETTA (GLCFIJL)
881
0
ALEN HOVAN (DELTA)
621
ÁRON MÁLNAI (MTK-BUD)
1.2090
2036
0
ANDREA FASOLINO (SHIZOKU)
1253
0
STEFAN KOSTIKJ (METALMK)
1574
ADI DIZDAREVIĆ (BIH)
1.2091
521
0
LORENZO MILANI (FEDE)
238
0
LUKA PERC (TRBOVLJ)
1018
NIKOLA MUSA (HKS)
2026
BOGDAN EKMEČIĆ (SRBJNTM)
153
MARIN BRKIĆ (B&H)
1.2092
220
0
MARCO QUATTROCCHI (GLCFIJL)
789
0
MARTIN FEDOR (SLOVKNT)
616
MICHAŁ KRÓL (ŁÓDŹ)
1183
DAVIDE LINARI (TOSCANA)
505
MENSUR ĐOZIĆ (ORKKA)
1.2093
327
0
LUCA BUONO (SHIRAI)
1905
0
GREGA SETNIČAR (KK LJUB)
2017
NERMAN FATKIC (BIHAĆ)
1145
SIMEON STOYCHEV (BULGARI)
585
JONAS PLÆHN (GREVE)
1.2094
580
0
JONAS FRIIS (GREVE)
558
0
TAMÁS FERDINÁND (FORTUNA)
1.2095
1109
0
TOMISLAV MAĐAREVIĆ (0354451)
1575
0
MEDIN PALDUM (BIH)
1.2096
1794
0
FRANCESCO ANGIOLINI (GLCFIJL)
107
0
IVAN LULIĆ (BSHDOZG)
1.2097
1839
0
VUK RADOJEVIĆ (SRBJNTM)
152
0
MARIN BRKIĆ (B&H)
1.2098
527
0
FRANCESCO RAVAGLI (GLCFIJL)
1891
0
SAVIĆ MEDENICA (MNE)
1.2099
392
0
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
134
0
JASMIN HUSEJINOVIĆ (SAMBON)
1.2100
1499
0
STEFANO ROMEO IANNONE (ITA NT)
449
0
TEO RASPUDIĆ (OKINAWA)
1.2101
2027
0
FILIP STOJAN (SRBJNTM)
62
0
HUSEYN ALIYEV (ANKF)
1.2102
1792
0
GIACOMO ANDRETTA (GLCFIJL)
621
0
ÁRON MÁLNAI (MTK-BUD)
1.2103
1253
0
STEFAN KOSTIKJ (METALMK)
1574
0
ADI DIZDAREVIĆ (BIH)
1.2104
521
0
LORENZO MILANI (FEDE)
1018
0
NIKOLA MUSA (HKS)
1.2105
2026
0
BOGDAN EKMEČIĆ (SRBJNTM)
153
0
MARIN BRKIĆ (B&H)
1.2106
220
0
MARCO QUATTROCCHI (GLCFIJL)
616
0
MICHAŁ KRÓL (ŁÓDŹ)
1.2107
1183
0
DAVIDE LINARI (TOSCANA)
505
0
MENSUR ĐOZIĆ (ORKKA)
1.2108
327
0
LUCA BUONO (SHIRAI)
2017
0
NERMAN FATKIC (BIHAĆ)
1.2109
1145
0
SIMEON STOYCHEV (BULGARI)
585
0
JONAS PLÆHN (GREVE)
1.2110
558
0
TAMÁS FERDINÁND (FORTUNA)
1109
0
TOMISLAV MAĐAREVIĆ (0354451)
1.2111
107
0
IVAN LULIĆ (BSHDOZG)
1839
0
VUK RADOJEVIĆ (SRBJNTM)
1.2112
527
0
FRANCESCO RAVAGLI (GLCFIJL)
392
0
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
1.2113
1499
0
STEFANO ROMEO IANNONE (ITA NT)
2027
0
FILIP STOJAN (SRBJNTM)
1.2114
1792
0
GIACOMO ANDRETTA (GLCFIJL)
1574
0
ADI DIZDAREVIĆ (BIH)
1.2115
521
0
LORENZO MILANI (FEDE)
2026
0
BOGDAN EKMEČIĆ (SRBJNTM)
1.2116
220
0
MARCO QUATTROCCHI (GLCFIJL)
505
0
MENSUR ĐOZIĆ (ORKKA)
1.2117
327
0
LUCA BUONO (SHIRAI)
1145
0
SIMEON STOYCHEV (BULGARI)
1.2118
558
0
TAMÁS FERDINÁND (FORTUNA)
107
0
IVAN LULIĆ (BSHDOZG)
1.2119
392
0
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
2027
0
FILIP STOJAN (SRBJNTM)
1.2120
1792
0
GIACOMO ANDRETTA (GLCFIJL)
521
0
LORENZO MILANI (FEDE)
1.2121
505
0
MENSUR ĐOZIĆ (ORKKA)
327
0
LUCA BUONO (SHIRAI)
1.2122
558
0
TAMÁS FERDINÁND (FORTUNA)
392
0
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
1.2123
521
0
LORENZO MILANI (FEDE)
505
0
MENSUR ĐOZIĆ (ORKKA)
1.2132
392
0
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
505
0
MENSUR ĐOZIĆ (ORKKA)
1183
DAVIDE LINARI (TOSCANA)
1.2127
220
0
MARCO QUATTROCCHI (GLCFIJL)
1183
0
DAVIDE LINARI (TOSCANA)
1.2129
327
0
LUCA BUONO (SHIRAI)
220
0
MARCO QUATTROCCHI (GLCFIJL)
1.2131
521
0
LORENZO MILANI (FEDE)
327
0
LUCA BUONO (SHIRAI)
Osvajači medalja
1. MENSUR ĐOZIĆ, ORKKA
2. STJEPAN ŠTIMAC, STIJENA
3. FRANCESCO RAVAGLI, GLC FIJLKAM
3. LORENZO MILANI, ASD TEAM KARATE LADISPOLI