Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
24. GRAND PRIX CROATIA
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D SPORTING SAMURAI
A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO
accademia dello sport karte brandizzo
ALFA
ARASHI SPORTCLUB
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
ASD CSO ARCOBALENO
ASD CUS TORINO
ASD ELAN
ASD EVER GREN KARATE
ASD GENOCCHIO
ASD PIELLE
ASD TEAM KARATE LADISPOLI
ASD TOUKON KARATE-DO
associazione nazionale carabinieri team capasso
Azerbaijan National Karate Federation
Baltijas Karate Club
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
Beogradski karate saveza
BOHINJ
Bonsai
Borac - Čačak
Branik Maribor
Bregana
Brotnjo Čitluk
Budai XI
BUDAÖRSI SC.
BULGARIA
BUSHIDO
BVSC-Fighter
CBS PULA
Centrum Sportkarate
Champion
CHAMPION CENTER
CHAMPIONS CLUB BELGIUM
Champion-Team Łódź
CROATIA
CTR Toscana
DBV PIRAN
Delta
DIMENSIONE 3
Dr.Ante Starčević
ĐURĐEVAC
Ekonóm Trenčín
Emona
ENERGIJA
Euro-Tera
Farmex
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORCA SKOPJE
FORTITER (Kaštela)
FORTUNA-BUDAPEST
Fudokan
Fudzi Sporta Club
FUNAKOSHI GICHIN
GERMAN KARATE FEDERATION
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
Goju-Kai Hungary
Goodarzi Karate Academy
GORNJA RADGONA
Gothenburg Karate Akademi
GREVE
Hässelby Karate Dojo
Hercegovina-Zagreb
HESSEN - KARATE TEAM GERMANY
HKS
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski Sokol
IMPULS
IPON ZAGREB
Ippon Prishtine
IPPON.LV
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
IVANEC
JASTREB
K.K. BIHAĆ-BIH
KAMIKAZE
KAPTOL
Karate Club Nikon
Karate Federation of Serbia
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Karlovac 1969
KK "SENSEI" Pazin
KK ,,Feniks'' Bosanska Krupa
KK BIHAĆ
KK BOSNA KALESIJA
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Musashido
KK Nokachi
KK Novi Grad Sarajevo
KK Omladinac Sanica
KK Rudar Velenje
KK Stenjevec
KK Zmaj, Ljubljana
KOSTRENA
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KU Walserfeld
Kumite Sarajevo
Kvarner
LAV
LEPOGLAVA
LOČE
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
LJUBUŠKI
MAKPETROL
Mala Subotica
MAWASHI
Međimurje
MEJDAN
METALURG
Mladost
Montenegro
Mornar
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
NESTOR
Netherlands
NO KACHI
Nova Gradiška
NOVI ZAGREB
NOVIGRAD
OBI Kaštela
OBILIĆ
OKINAWA
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
Polet
POLISH KARATE FEDERATION
POLIZIA DI STATO
Princ
Pula
RADENCI
RADVANJE
Rašid Buća
REGENERACIJA
Reprezentacija Bosne i Hercegovine
Reprezentacija Bosne I Hercegovine
RI CROATIA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
RYU DOJO
Salaspils Karate Club
Salih Salko Ćurić Sarajevo
SAMBON
SAMOBOR
SARAJEVO-ZOI 84
Seasons Monarch Sports Club Hong Kong
Selnica ob Dravi
Sensei Sarajevo
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
Shotokan Grosuplje
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SHOTOKAN VELENJE
Sinđelić
SKK NERETVA Mostar
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
Sljeme
SOKOL
SPIRIT
Sport School Karate Bratislava
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TIGAR
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
URBAN INVEST
USKOPLJAK
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
VIKTORIA
Virovitica
VRAPČE
VSK VŠB - TU Ostrava
Vukovar`91
ZAMET
Zanshin
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kata - U 21 (ženski)(XU)
Kata - Seniori (S2)
Kata - Seniorke (S3)
Kata - U 21 (ženski)(XU)
1521
IZABELA PIECHOTA (POLKFED)
4039
1521
0
IZABELA PIECHOTA (POLKFED)
796
0
DOROTA BALCIAROVÁ (SLOVKNT)
4041
796
0
DOROTA BALCIAROVÁ (SLOVKNT)
1921
0
AMILA ĐELKIĆ (SALIHSC)
4019
831
0
NEAKTIVAN NEAKTIVAN (VUKOVAR)
796
0
DOROTA BALCIAROVÁ (SLOVKNT)
109
DOLORES JURIČ (BSHDOZG)
1928
MAJA MATICKI (BOEGRKS)
1521
IZABELA PIECHOTA (POLKFED)
4020
1871
0
JELENA LEKOVIĆ (SRBJNTM)
646
0
IVA DUŽIĆ (PRINCZG)
1921
AMILA ĐELKIĆ (SALIHSC)
1931
SOFIJA JOKIĆ (BOEGRKS)
1704
NIKA JUKIĆ (ZAG)
4021
1870
0
BOJANA MLADEŽIĆ (SRBJNTM)
1713
0
EMA MATKOVIĆ (333CR)
849
ZRINKA TABAIN (BSHDOZG)
1929
KATARINA PIPERIN (BOEGRKS)
1706
VEDRANA STERMASI (ZAG)
4022
1872
0
VANJA SAVEVSKI (SRBJNTM)
643
0
TEREZA SORIĆ (PRINCZG)
175
AZRA PENAVA (B&H)
1334
ILARIA FABBRO (GLCFIJL)
313
MATEA CIKOJA (KKOS)
4023
796
0
DOROTA BALCIAROVÁ (SLOVKNT)
109
0
DOLORES JURIČ (BSHDOZG)
4024
1928
0
MAJA MATICKI (BOEGRKS)
1521
0
IZABELA PIECHOTA (POLKFED)
4025
646
0
IVA DUŽIĆ (PRINCZG)
1921
0
AMILA ĐELKIĆ (SALIHSC)
4026
1931
0
SOFIJA JOKIĆ (BOEGRKS)
1704
0
NIKA JUKIĆ (ZAG)
4027
1870
0
BOJANA MLADEŽIĆ (SRBJNTM)
849
0
ZRINKA TABAIN (BSHDOZG)
4028
1929
0
KATARINA PIPERIN (BOEGRKS)
1706
0
VEDRANA STERMASI (ZAG)
4029
643
0
TEREZA SORIĆ (PRINCZG)
175
0
AZRA PENAVA (B&H)
4030
1334
0
ILARIA FABBRO (GLCFIJL)
313
0
MATEA CIKOJA (KKOS)
4031
796
0
DOROTA BALCIAROVÁ (SLOVKNT)
1928
0
MAJA MATICKI (BOEGRKS)
4032
1921
0
AMILA ĐELKIĆ (SALIHSC)
1704
0
NIKA JUKIĆ (ZAG)
4033
1870
0
BOJANA MLADEŽIĆ (SRBJNTM)
1706
0
VEDRANA STERMASI (ZAG)
4034
643
0
TEREZA SORIĆ (PRINCZG)
313
0
MATEA CIKOJA (KKOS)
4035
1928
0
MAJA MATICKI (BOEGRKS)
1921
0
AMILA ĐELKIĆ (SALIHSC)
4036
1870
0
BOJANA MLADEŽIĆ (SRBJNTM)
313
0
MATEA CIKOJA (KKOS)
4043
1928
0
MAJA MATICKI (BOEGRKS)
1870
0
BOJANA MLADEŽIĆ (SRBJNTM)
4038
849
0
ZRINKA TABAIN (BSHDOZG)
1713
0
EMA MATKOVIĆ (333CR)
4040
1706
0
VEDRANA STERMASI (ZAG)
849
0
ZRINKA TABAIN (BSHDOZG)
4042
313
0
MATEA CIKOJA (KKOS)
849
0
ZRINKA TABAIN (BSHDOZG)
Osvajači medalja
1. BOJANA MLADEŽIĆ, Karate Federation of Serbia
2. MAJA MATICKI, Beogradski karate saveza
3. DOROTA BALCIAROVÁ, Slovak National Team
3. ZRINKA TABAIN, BUSHIDO
Kata - Seniori (S2)
3014
1687
0
PÉTER CZIFFERI (BSC.)
1509
0
MATTIA BUSATO (GLCFIJL)
3016
1509
0
MATTIA BUSATO (GLCFIJL)
2041
0
BOTOND NAGY (ARASHI)
3001
2041
0
BOTOND NAGY (ARASHI)
2035
0
GIOVANNI AMÉDÉO (CHMPBE)
3002
1264
0
IVAN GLAVAŠ (ESSEKER)
634
0
FRANJO MAŠKARIN (PRINCZG)
3003
1687
0
PÉTER CZIFFERI (BSC.)
522
0
JAKUB DEBRECENYI (VŠB)
3004
1509
0
MATTIA BUSATO (GLCFIJL)
199
0
ALDIN HAURDIĆ (FOKUS)
3005
1685
0
SZABOLCS SINDELES (BSC.)
312
0
HRVOJE VIDOVIĆ (KKOS)
3006
2047
0
TOMÁŠ HAJDU (SVK)
633
0
DAMJAN PADOVAN (PRINCZG)
3007
1598
0
TADEJ DAJČMAN (LNP)
635
0
IVAN ERMENC (PRINCZG)
2034
ALEXIS DAVOINE (CHMPBE)
3008
2041
0
BOTOND NAGY (ARASHI)
634
0
FRANJO MAŠKARIN (PRINCZG)
3009
522
0
JAKUB DEBRECENYI (VŠB)
1509
0
MATTIA BUSATO (GLCFIJL)
3010
312
0
HRVOJE VIDOVIĆ (KKOS)
2047
0
TOMÁŠ HAJDU (SVK)
3011
635
0
IVAN ERMENC (PRINCZG)
2034
0
ALEXIS DAVOINE (CHMPBE)
3012
2041
0
BOTOND NAGY (ARASHI)
522
0
JAKUB DEBRECENYI (VŠB)
3013
2047
0
TOMÁŠ HAJDU (SVK)
635
0
IVAN ERMENC (PRINCZG)
3018
522
0
JAKUB DEBRECENYI (VŠB)
635
0
IVAN ERMENC (PRINCZG)
3015
2034
0
ALEXIS DAVOINE (CHMPBE)
1598
0
TADEJ DAJČMAN (LNP)
3017
2047
0
TOMÁŠ HAJDU (SVK)
1598
0
TADEJ DAJČMAN (LNP)
Osvajači medalja
1. JAKUB DEBRECENYI, VSK VŠB - TU Ostrava
2. IVAN ERMENC, Princ
3. MATTIA BUSATO, GLC FIJLKAM
3. TOMÁŠ HAJDU, Sport School Karate Bratislava
Kata - Seniorke (S3)
4014
1518
0
OLGA CHMIELEWSKA (POLKFED)
932
0
NASTJA GALIČ (BREZICE)
4016
932
0
NASTJA GALIČ (BREZICE)
2014
0
BISERKA RADULOVIĆ (MNE)
4001
486
0
SARA ANTONACCHIO (GLCFIJL)
857
0
MIHAELA PETROVIĆ (SLJEME)
4002
2014
0
BISERKA RADULOVIĆ (MNE)
1075
0
NATALIJA MUHIČ (RADGONA)
4003
518
0
EMANUELA DIANA (NICOLAC)
932
0
NASTJA GALIČ (BREZICE)
4004
859
0
VLATKA KIUK (SLJEME)
1518
0
OLGA CHMIELEWSKA (POLKFED)
4005
768
0
MARTINA PUOTI (TOSCANA)
314
0
MATEA CIKOJA (KKOS)
4006
2006
0
DOROTA BALCIAROVÁ (SLOVKNT)
1519
0
IZABELA PIECHOTA (POLKFED)
4007
42
0
CHING YEE YIP (SMSCHK)
1594
0
ANA URLEB (LNP)
858
PETRA KRIVIČIĆ (SLJEME)
4008
486
0
SARA ANTONACCHIO (GLCFIJL)
2014
0
BISERKA RADULOVIĆ (MNE)
4009
932
0
NASTJA GALIČ (BREZICE)
859
0
VLATKA KIUK (SLJEME)
4010
768
0
MARTINA PUOTI (TOSCANA)
2006
0
DOROTA BALCIAROVÁ (SLOVKNT)
4011
42
0
CHING YEE YIP (SMSCHK)
858
0
PETRA KRIVIČIĆ (SLJEME)
4012
2014
0
BISERKA RADULOVIĆ (MNE)
859
0
VLATKA KIUK (SLJEME)
4013
2006
0
DOROTA BALCIAROVÁ (SLOVKNT)
42
0
CHING YEE YIP (SMSCHK)
4018
859
0
VLATKA KIUK (SLJEME)
2006
0
DOROTA BALCIAROVÁ (SLOVKNT)
4015
768
0
MARTINA PUOTI (TOSCANA)
1519
0
IZABELA PIECHOTA (POLKFED)
4017
42
0
CHING YEE YIP (SMSCHK)
768
0
MARTINA PUOTI (TOSCANA)
Osvajači medalja
1. VLATKA KIUK, Sljeme
2. DOROTA BALCIAROVÁ, Slovak National Team
3. BISERKA RADULOVIĆ, Montenegro
3. MARTINA PUOTI, CTR Toscana