Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
24. GRAND PRIX CROATIA
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D SPORTING SAMURAI
A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO
accademia dello sport karte brandizzo
ALFA
ARASHI SPORTCLUB
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
ASD CSO ARCOBALENO
ASD CUS TORINO
ASD ELAN
ASD EVER GREN KARATE
ASD GENOCCHIO
ASD PIELLE
ASD TEAM KARATE LADISPOLI
ASD TOUKON KARATE-DO
associazione nazionale carabinieri team capasso
Azerbaijan National Karate Federation
Baltijas Karate Club
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
Beogradski karate saveza
BOHINJ
Bonsai
Borac - Čačak
Branik Maribor
Bregana
Brotnjo Čitluk
Budai XI
BUDAÖRSI SC.
BULGARIA
BUSHIDO
BVSC-Fighter
CBS PULA
Centrum Sportkarate
Champion
CHAMPION CENTER
CHAMPIONS CLUB BELGIUM
Champion-Team Łódź
CROATIA
CTR Toscana
DBV PIRAN
Delta
DIMENSIONE 3
Dr.Ante Starčević
ĐURĐEVAC
Ekonóm Trenčín
Emona
ENERGIJA
Euro-Tera
Farmex
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORCA SKOPJE
FORTITER (Kaštela)
FORTUNA-BUDAPEST
Fudokan
Fudzi Sporta Club
FUNAKOSHI GICHIN
GERMAN KARATE FEDERATION
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
Goju-Kai Hungary
Goodarzi Karate Academy
GORNJA RADGONA
Gothenburg Karate Akademi
GREVE
Hässelby Karate Dojo
Hercegovina-Zagreb
HESSEN - KARATE TEAM GERMANY
HKS
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski Sokol
IMPULS
IPON ZAGREB
Ippon Prishtine
IPPON.LV
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
IVANEC
JASTREB
K.K. BIHAĆ-BIH
KAMIKAZE
KAPTOL
Karate Club Nikon
Karate Federation of Serbia
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Karlovac 1969
KK "SENSEI" Pazin
KK ,,Feniks'' Bosanska Krupa
KK BIHAĆ
KK BOSNA KALESIJA
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Musashido
KK Nokachi
KK Novi Grad Sarajevo
KK Omladinac Sanica
KK Rudar Velenje
KK Stenjevec
KK Zmaj, Ljubljana
KOSTRENA
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KU Walserfeld
Kumite Sarajevo
Kvarner
LAV
LEPOGLAVA
LOČE
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
LJUBUŠKI
MAKPETROL
Mala Subotica
MAWASHI
Međimurje
MEJDAN
METALURG
Mladost
Montenegro
Mornar
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
NESTOR
Netherlands
NO KACHI
Nova Gradiška
NOVI ZAGREB
NOVIGRAD
OBI Kaštela
OBILIĆ
OKINAWA
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
Polet
POLISH KARATE FEDERATION
POLIZIA DI STATO
Princ
Pula
RADENCI
RADVANJE
Rašid Buća
REGENERACIJA
Reprezentacija Bosne i Hercegovine
Reprezentacija Bosne I Hercegovine
RI CROATIA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
RYU DOJO
Salaspils Karate Club
Salih Salko Ćurić Sarajevo
SAMBON
SAMOBOR
SARAJEVO-ZOI 84
Seasons Monarch Sports Club Hong Kong
Selnica ob Dravi
Sensei Sarajevo
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
Shotokan Grosuplje
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SHOTOKAN VELENJE
Sinđelić
SKK NERETVA Mostar
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
Sljeme
SOKOL
SPIRIT
Sport School Karate Bratislava
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TIGAR
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
URBAN INVEST
USKOPLJAK
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
VIKTORIA
Virovitica
VRAPČE
VSK VŠB - TU Ostrava
Vukovar`91
ZAMET
Zanshin
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Juniori -61
Kumite - Mlađi kadeti -45
5138
847
0
SVEN KRAMARIĆ (NZG)
298
0
BRIGIOLA LUIGI (PIELLE)
5140
847
0
SVEN KRAMARIĆ (NZG)
497
0
DRITON HALIMI (KAMIKAZ)
5142
847
0
SVEN KRAMARIĆ (NZG)
1071
0
SANI SKOTNIK (RADENCI)
5118
497
0
DRITON HALIMI (KAMIKAZ)
963
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
1123
LUCA MENNILLO (FITNESS)
5119
847
0
SVEN KRAMARIĆ (NZG)
21
0
BENJAMIN HARBAŠ (KKBIHAĆ)
298
BRIGIOLA LUIGI (PIELLE)
5120
1404
0
PETAR JEDNAR (SAMOBOR)
1310
0
KAROL GAMA (SVK)
315
ALFREDO FALCIANO (SHIRAI)
603
MATEJ KAŠTIGAR (KA 1969)
1071
SANI SKOTNIK (RADENCI)
5121
492
0
MIHAJLO POPOVIC (IMPULS)
1530
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
393
EMMANUEL ESPOSITO (GLCFIJL)
5122
599
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
45
0
DŽAN MAHMUTOVIĆ (KKBIHAĆ)
1821
NEMANJA TOČAKOVIĆ (SHOVELE)
5123
1402
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
29
0
IMRAN POZDER (KKBIHAĆ)
300
MATTEO FIORE (PIELLE)
496
ADRIAN RUŽIĆ (OMEGA)
1552
ŽAN AHLIN (KRANJ)
5124
497
0
DRITON HALIMI (KAMIKAZ)
1123
0
LUCA MENNILLO (FITNESS)
5125
21
0
BENJAMIN HARBAŠ (KKBIHAĆ)
298
0
BRIGIOLA LUIGI (PIELLE)
5126
1310
0
KAROL GAMA (SVK)
315
0
ALFREDO FALCIANO (SHIRAI)
5127
603
0
MATEJ KAŠTIGAR (KA 1969)
1071
0
SANI SKOTNIK (RADENCI)
5128
492
0
MIHAJLO POPOVIC (IMPULS)
393
0
EMMANUEL ESPOSITO (GLCFIJL)
5129
599
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
1821
0
NEMANJA TOČAKOVIĆ (SHOVELE)
5130
1402
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
300
0
MATTEO FIORE (PIELLE)
5131
496
0
ADRIAN RUŽIĆ (OMEGA)
1552
0
ŽAN AHLIN (KRANJ)
5132
497
0
DRITON HALIMI (KAMIKAZ)
21
0
BENJAMIN HARBAŠ (KKBIHAĆ)
5133
1310
0
KAROL GAMA (SVK)
1071
0
SANI SKOTNIK (RADENCI)
5134
492
0
MIHAJLO POPOVIC (IMPULS)
599
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
5135
300
0
MATTEO FIORE (PIELLE)
1552
0
ŽAN AHLIN (KRANJ)
5136
21
0
BENJAMIN HARBAŠ (KKBIHAĆ)
1071
0
SANI SKOTNIK (RADENCI)
5137
599
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
1552
0
ŽAN AHLIN (KRANJ)
5144
21
0
BENJAMIN HARBAŠ (KKBIHAĆ)
1552
0
ŽAN AHLIN (KRANJ)
496
ADRIAN RUŽIĆ (OMEGA)
5141
300
0
MATTEO FIORE (PIELLE)
496
0
ADRIAN RUŽIĆ (OMEGA)
5143
599
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
300
0
MATTEO FIORE (PIELLE)
Osvajači medalja
1. BENJAMIN HARBAŠ, KK BIHAĆ
2. ŽAN AHLIN, KRANJ
3. SANI SKOTNIK, RADENCI
3. MATTEO FIORE, ASD PIELLE
Kumite - Mlađi kadeti -52
3178
96
0
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
914
0
PATRIK MACUKIĆ (VGORICA)
3180
914
0
PATRIK MACUKIĆ (VGORICA)
1581
0
LUKA GAJDEK (TUSKNC)
3182
914
0
PATRIK MACUKIĆ (VGORICA)
647
0
MEVLJUD MEMEDI (FORCAMK)
3158
1922
0
HAMZA TURULJA (SAZOI84)
96
0
LUKA BJELOVUK (BSHDOZG)
914
PATRIK MACUKIĆ (VGORICA)
3159
335
0
ALEKSANDAR KREMIĆ (KKBIHAĆ)
1944
0
VOJIN SAVIĆ (BOEGRKS)
1581
LUKA GAJDEK (TUSKNC)
3160
121
0
ARIS KARAMUSTAFIĆ (KKBIHAĆ)
1465
0
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
647
MEVLJUD MEMEDI (FORCAMK)
1069
MATEVŽ JURINEC (RADENCI)
305
COMITE MASCAMBRUNO ANTONIO (PIELLE)
3161
1232
0
JOSIP TADIĆ (EMPIPR)
1228
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
668
BOJAN MANCEVSKI (7654321)
3162
205
0
MILAN TOMIĆ (KKBIHAĆ)
1403
0
KRUNO FADLJEVIĆ (SAMOBOR)
1371
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
3163
1453
0
DINO SARADJAN (KKBIHAĆ)
1457
0
DARIO MILINKOVIĆ (KK IPON)
995
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
905
MARIN GUDELJ (VGORICA)
391
SAMUELE PECHLANER (GLCFIJL)
3164
1922
0
HAMZA TURULJA (SAZOI84)
914
0
PATRIK MACUKIĆ (VGORICA)
3165
1944
0
VOJIN SAVIĆ (BOEGRKS)
1581
0
LUKA GAJDEK (TUSKNC)
3166
121
0
ARIS KARAMUSTAFIĆ (KKBIHAĆ)
647
0
MEVLJUD MEMEDI (FORCAMK)
3167
1069
0
MATEVŽ JURINEC (RADENCI)
305
0
COMITE MASCAMBRUNO ANTONIO (PIELLE)
3168
1232
0
JOSIP TADIĆ (EMPIPR)
668
0
BOJAN MANCEVSKI (7654321)
3169
205
0
MILAN TOMIĆ (KKBIHAĆ)
1371
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
3170
1453
0
DINO SARADJAN (KKBIHAĆ)
995
0
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
3171
905
0
MARIN GUDELJ (VGORICA)
391
0
SAMUELE PECHLANER (GLCFIJL)
3172
1922
0
HAMZA TURULJA (SAZOI84)
1581
0
LUKA GAJDEK (TUSKNC)
3173
647
0
MEVLJUD MEMEDI (FORCAMK)
305
0
COMITE MASCAMBRUNO ANTONIO (PIELLE)
3174
1232
0
JOSIP TADIĆ (EMPIPR)
205
0
MILAN TOMIĆ (KKBIHAĆ)
3175
995
0
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
905
0
MARIN GUDELJ (VGORICA)
3176
1922
0
HAMZA TURULJA (SAZOI84)
647
0
MEVLJUD MEMEDI (FORCAMK)
3177
205
0
MILAN TOMIĆ (KKBIHAĆ)
905
0
MARIN GUDELJ (VGORICA)
3184
1922
0
HAMZA TURULJA (SAZOI84)
905
0
MARIN GUDELJ (VGORICA)
391
SAMUELE PECHLANER (GLCFIJL)
3181
995
0
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
391
0
SAMUELE PECHLANER (GLCFIJL)
3183
205
0
MILAN TOMIĆ (KKBIHAĆ)
995
0
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
Osvajači medalja
1. HAMZA TURULJA, SARAJEVO-ZOI 84
2. MARIN GUDELJ, VELIKA GORICA
3. PATRIK MACUKIĆ, VELIKA GORICA
3. MILAN TOMIĆ, KK BIHAĆ
Kumite - Kadetkinje +54
1.6048
1484
0
FANZANI FRANCESCA (ITA NT)
1214
0
ANITA TADIĆ (EMPIPR)
1.6050
1214
0
ANITA TADIĆ (EMPIPR)
737
0
EVA PIERI (TOSCANA)
1.6052
1214
0
ANITA TADIĆ (EMPIPR)
1851
0
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
1.6054
1851
0
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
882
0
LAURA FUČIK (DELTA)
1.6001
1214
0
ANITA TADIĆ (EMPIPR)
1762
0
NINA JANEŠ (OPATIJA)
1.6002
1484
0
FANZANI FRANCESCA (ITA NT)
1239
0
VILMA KRASIĆ (FORTITE)
1.6003
1261
0
MAJA STARE (BOHINJ)
1138
0
VICTORIA ROSEVA (BULGARI)
737
EVA PIERI (TOSCANA)
1.6004
1851
0
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
879
0
NADJA HADŽIMURATAGIĆ (RONIN)
83
DANIELA SOLIMENO (15NA218)
1.6005
1897
0
VASILISA BUJIĆ (MNE)
1572
0
ERIKA ČIŽMAR (PODRSOK)
856
CHIARA MARINELLI (GLCFIJL)
1.6006
149
0
MATEA-NOAH MEDIĆ (B&H)
1580
0
PETRA GAJDEK (TUSKNC)
244
MARA BERTOLI (KG1982)
1.6007
896
0
EVA BLAZEVSKA (MAKPETR)
1732
0
DIANA ROZENBERGA (IPPON)
257
MELANIE CORBATTO (GLCFIJL)
1.6008
1906
0
KATJA JERIHA (KK LJUB)
802
0
ALEXA HAMŠÍKOVÁ (SLOVKNT)
730
CHIARA SCIUTO (TOSCANA)
1.6009
1826
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
882
0
LAURA FUČIK (DELTA)
430
CARLOTTA SIPIONE (GLCFIJL)
1.6010
510
0
SELMA SMLATIĆ (REGEN.)
1764
0
PAULA MANOLA (OPATIJA)
306
BIANCHINI GIULIANA (PIELLE)
1.6011
620
0
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
1163
0
IVA IVANOVA (BULGARI)
735
ERIKA RAFFAELLI (TOSCANA)
1.6012
1555
0
AJDA AHLIN (KRANJ)
71
0
BASTI ISMAYILOVA (ANKF)
1173
FEDERICA FEO (SHIZOKU)
1.6013
1898
0
KSENIJA RAJOVIĆ (MNE)
952
0
ERIKA ČIZMAR (VIROVTC)
1787
CHIARA MASSAGRANDE (GLCFIJL)
1.6014
1277
0
ANTEA GRANIĆ (ZANSHIN)
878
0
DORA CRNČEVIĆ (RONIN)
242
ANASTASIYA SHUMKO (KG1982)
1.6015
1503
0
ANA SAVIC (TIGARMK)
1025
0
BAR YAHAV (ISRAEL)
1317
LAURA POPOLI (GLCFIJL)
1.6016
1125
0
KITI SMILJAN (NESTOR)
801
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
740
IRENE PASQUINELLI (TOSCANA)
1.6017
875
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
1238
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
1038
CAMILLA PETRUZZI (GLCFIJL)
1.6018
1214
0
ANITA TADIĆ (EMPIPR)
1239
0
VILMA KRASIĆ (FORTITE)
1.6019
1138
0
VICTORIA ROSEVA (BULGARI)
737
0
EVA PIERI (TOSCANA)
1.6020
1851
0
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
83
0
DANIELA SOLIMENO (15NA218)
1.6021
1897
0
VASILISA BUJIĆ (MNE)
856
0
CHIARA MARINELLI (GLCFIJL)
1.6022
149
0
MATEA-NOAH MEDIĆ (B&H)
244
0
MARA BERTOLI (KG1982)
1.6023
896
0
EVA BLAZEVSKA (MAKPETR)
257
0
MELANIE CORBATTO (GLCFIJL)
1.6024
802
0
ALEXA HAMŠÍKOVÁ (SLOVKNT)
730
0
CHIARA SCIUTO (TOSCANA)
1.6025
882
0
LAURA FUČIK (DELTA)
430
0
CARLOTTA SIPIONE (GLCFIJL)
1.6026
510
0
SELMA SMLATIĆ (REGEN.)
306
0
BIANCHINI GIULIANA (PIELLE)
1.6027
620
0
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
735
0
ERIKA RAFFAELLI (TOSCANA)
1.6028
1555
0
AJDA AHLIN (KRANJ)
1173
0
FEDERICA FEO (SHIZOKU)
1.6029
1898
0
KSENIJA RAJOVIĆ (MNE)
1787
0
CHIARA MASSAGRANDE (GLCFIJL)
1.6030
878
0
DORA CRNČEVIĆ (RONIN)
242
0
ANASTASIYA SHUMKO (KG1982)
1.6031
1025
0
BAR YAHAV (ISRAEL)
1317
0
LAURA POPOLI (GLCFIJL)
1.6032
801
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
740
0
IRENE PASQUINELLI (TOSCANA)
1.6033
875
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
1038
0
CAMILLA PETRUZZI (GLCFIJL)
1.6034
1239
0
VILMA KRASIĆ (FORTITE)
737
0
EVA PIERI (TOSCANA)
1.6035
1851
0
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
856
0
CHIARA MARINELLI (GLCFIJL)
1.6036
244
0
MARA BERTOLI (KG1982)
896
0
EVA BLAZEVSKA (MAKPETR)
1.6037
802
0
ALEXA HAMŠÍKOVÁ (SLOVKNT)
882
0
LAURA FUČIK (DELTA)
1.6038
510
0
SELMA SMLATIĆ (REGEN.)
735
0
ERIKA RAFFAELLI (TOSCANA)
1.6039
1555
0
AJDA AHLIN (KRANJ)
1898
0
KSENIJA RAJOVIĆ (MNE)
1.6040
242
0
ANASTASIYA SHUMKO (KG1982)
1025
0
BAR YAHAV (ISRAEL)
1.6041
801
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
875
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
1.6042
1239
0
VILMA KRASIĆ (FORTITE)
1851
0
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
1.6043
244
0
MARA BERTOLI (KG1982)
882
0
LAURA FUČIK (DELTA)
1.6044
510
0
SELMA SMLATIĆ (REGEN.)
1555
0
AJDA AHLIN (KRANJ)
1.6045
242
0
ANASTASIYA SHUMKO (KG1982)
875
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
1.6046
1239
0
VILMA KRASIĆ (FORTITE)
882
0
LAURA FUČIK (DELTA)
1.6047
510
0
SELMA SMLATIĆ (REGEN.)
875
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
1.6056
1239
0
VILMA KRASIĆ (FORTITE)
510
0
SELMA SMLATIĆ (REGEN.)
1.6049
306
0
BIANCHINI GIULIANA (PIELLE)
1764
0
PAULA MANOLA (OPATIJA)
1.6051
735
0
ERIKA RAFFAELLI (TOSCANA)
306
0
BIANCHINI GIULIANA (PIELLE)
1.6053
1555
0
AJDA AHLIN (KRANJ)
735
0
ERIKA RAFFAELLI (TOSCANA)
1.6055
875
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
1555
0
AJDA AHLIN (KRANJ)
Osvajači medalja
1. VILMA KRASIĆ, FORTITER (Kaštela)
2. SELMA SMLATIĆ, REGENERACIJA
3. DINA DURMIŠ, Karate Federation of Serbia
3. LUCIJA LESJAK, Međimurje
Kumite - Juniori -61
100
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
1.6145
100
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
659
0
AUGUSTO CELENTANO (SHIRAI)
1.6147
659
0
AUGUSTO CELENTANO (SHIRAI)
1838
0
VELIBOR PUCAR (SRBJNTM)
1.6149
1838
0
VELIBOR PUCAR (SRBJNTM)
1890
0
MARIO HODŽIĆ (MNE)
1.6108
2038
0
FABRIZIO RUSSO (SHIZOKU)
100
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
61
ULVI GURBANOV (ANKF)
659
AUGUSTO CELENTANO (SHIRAI)
1747
RICARDS REINHAUS (BKK)
1.6109
531
0
DAVIDE PIZZO (GLCFIJL)
1015
0
MATEJ PLANINIĆ (HKS)
1838
VELIBOR PUCAR (SRBJNTM)
1051
RAHAV HAHAM (ISRAEL)
557
CSONGOR MIKE (FORTUNA)
1.6110
526
0
DAVIDE FINETTI (GLCFIJL)
1890
0
MARIO HODŽIĆ (MNE)
1379
DRAGAN BOGNAR (OBILIC)
295
DELLA VOLPE ANTONIO (PIELLE)
581
MIKE KJEARDSGAARD (GREVE)
733
DIEGO ALESSI (TOSCANA)
1008
FILIP NOVAK (KK MS)
1047
AMIT AMRANI (ISRAEL)
1107
BORNA MAĐAREVIĆ (0354451)
1.6111
2037
0
CHRISTIAN FERRARA (SHIZOKU)
1001
0
VLADIMIR GAŠPAR (KGB)
1375
STEFAN ILIĆ (OBILIC)
1498
FRANCESCO PINTO (ITA NT)
1386
TONI VUKOVIĆ (SAMOBOR)
466
SEBASTIANO CANNARELLA (GLCFIJL)
788
PAVOL BITTO (SLOVKNT)
1105
DANIEL GILLER (ISRAEL)
556
BÁLINT ARDAI (FORTUNA)
1.6112
467
0
MARCO DIVELLI (GLCFIJL)
1249
0
DAVID PETKOV (METALMK)
151
GORAN HRKAČ (B&H)
1040
URI LEVINSHTEIN (ISRAEL)
2042
DÁNIEL HÜBNER (ARASHI)
753
SIMONE BENINCASA (TOSCANA)
1679
LEONARDS KUZMINS (FUDZISK)
1065
TAL AHARONI (ISRAEL)
98
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
1.6113
100
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
61
0
ULVI GURBANOV (ANKF)
1.6114
659
0
AUGUSTO CELENTANO (SHIRAI)
1747
0
RICARDS REINHAUS (BKK)
1.6115
531
0
DAVIDE PIZZO (GLCFIJL)
1838
0
VELIBOR PUCAR (SRBJNTM)
1.6116
1051
0
RAHAV HAHAM (ISRAEL)
557
0
CSONGOR MIKE (FORTUNA)
1.6117
1890
0
MARIO HODŽIĆ (MNE)
1379
0
DRAGAN BOGNAR (OBILIC)
1.6118
295
0
DELLA VOLPE ANTONIO (PIELLE)
581
0
MIKE KJEARDSGAARD (GREVE)
1.6119
733
0
DIEGO ALESSI (TOSCANA)
1008
0
FILIP NOVAK (KK MS)
1.6120
1047
0
AMIT AMRANI (ISRAEL)
1107
0
BORNA MAĐAREVIĆ (0354451)
1.6121
2037
0
CHRISTIAN FERRARA (SHIZOKU)
1375
0
STEFAN ILIĆ (OBILIC)
1.6122
1498
0
FRANCESCO PINTO (ITA NT)
1386
0
TONI VUKOVIĆ (SAMOBOR)
1.6123
466
0
SEBASTIANO CANNARELLA (GLCFIJL)
788
0
PAVOL BITTO (SLOVKNT)
1.6124
1105
0
DANIEL GILLER (ISRAEL)
556
0
BÁLINT ARDAI (FORTUNA)
1.6125
467
0
MARCO DIVELLI (GLCFIJL)
151
0
GORAN HRKAČ (B&H)
1.6126
1040
0
URI LEVINSHTEIN (ISRAEL)
2042
0
DÁNIEL HÜBNER (ARASHI)
1.6127
753
0
SIMONE BENINCASA (TOSCANA)
1679
0
LEONARDS KUZMINS (FUDZISK)
1.6128
1065
0
TAL AHARONI (ISRAEL)
98
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
1.6129
61
0
ULVI GURBANOV (ANKF)
659
0
AUGUSTO CELENTANO (SHIRAI)
1.6130
1838
0
VELIBOR PUCAR (SRBJNTM)
557
0
CSONGOR MIKE (FORTUNA)
1.6131
1890
0
MARIO HODŽIĆ (MNE)
295
0
DELLA VOLPE ANTONIO (PIELLE)
1.6132
1008
0
FILIP NOVAK (KK MS)
1107
0
BORNA MAĐAREVIĆ (0354451)
1.6133
1375
0
STEFAN ILIĆ (OBILIC)
1498
0
FRANCESCO PINTO (ITA NT)
1.6134
788
0
PAVOL BITTO (SLOVKNT)
556
0
BÁLINT ARDAI (FORTUNA)
1.6135
151
0
GORAN HRKAČ (B&H)
2042
0
DÁNIEL HÜBNER (ARASHI)
1.6136
1679
0
LEONARDS KUZMINS (FUDZISK)
98
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
1.6137
61
0
ULVI GURBANOV (ANKF)
1838
0
VELIBOR PUCAR (SRBJNTM)
1.6138
1890
0
MARIO HODŽIĆ (MNE)
1008
0
FILIP NOVAK (KK MS)
1.6139
1498
0
FRANCESCO PINTO (ITA NT)
556
0
BÁLINT ARDAI (FORTUNA)
1.6140
151
0
GORAN HRKAČ (B&H)
98
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
1.6141
61
0
ULVI GURBANOV (ANKF)
1890
0
MARIO HODŽIĆ (MNE)
1.6142
1498
0
FRANCESCO PINTO (ITA NT)
151
0
GORAN HRKAČ (B&H)
1.6151
61
0
ULVI GURBANOV (ANKF)
151
0
GORAN HRKAČ (B&H)
467
MARCO DIVELLI (GLCFIJL)
1.6146
2042
0
DÁNIEL HÜBNER (ARASHI)
467
0
MARCO DIVELLI (GLCFIJL)
1.6148
98
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
2042
0
DÁNIEL HÜBNER (ARASHI)
1.6150
1498
0
FRANCESCO PINTO (ITA NT)
98
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
Osvajači medalja
1. ULVI GURBANOV, Azerbaijan National Karate Federation
2. GORAN HRKAČ, Reprezentacija Bosne i Hercegovine
3. MARIO HODŽIĆ, Montenegro
3. FRANCESCO PINTO, ITALY NATIONAL TEAM