001 | 1/8 | Kata tim - Juniorke (XJE) | BKS TEAM JUN-F (Beogradski karate saveza) |
PTF | MONTENEGRO TEAM JUN-F (Montenegro) |
002 | 1/4 | Kata tim - Juniorke (XJE) | MONTENEGRO TEAM JUN-F (Montenegro) |
PTF | GLC FIJLKAM TEAM 2 JUN-F (GLC FIJLKAM) |
003 | 1/4 | Kata tim - Juniorke (XJE) | BIH TEAM JUN-F (Reprezentacija Bosne i Hercegovine) |
PTF | FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL ("SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR) |
004 | 1/4 | Kata tim - Juniorke (XJE) | SENSEI S. TEAM JUN-F (Sensei Sarajevo) |
PTF | JUN-F TEAM GLC FIJLKAM 2 (GLC FIJLKAM) |
005 | 1/4 | Kata tim - Juniorke (XJE) | ITALY NT JUN-F TEAM (ITALY NATIONAL TEAM) |
PTF | SLOVAKIA TEAM JUN-F (Slovak National Team) |
006 | 1/2 | Kata tim - Juniorke (XJE) | MONTENEGRO TEAM JUN-F (Montenegro) |
PTF | FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL ("SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR) |
007 | 1/2 | Kata tim - Juniorke (XJE) | JUN-F TEAM GLC FIJLKAM 2 (GLC FIJLKAM) |
PTF | ITALY NT JUN-F TEAM (ITALY NATIONAL TEAM) |
008 | 1/1 | Kata tim - Juniorke (XJE) | BKS TEAM JUN-F (Beogradski karate saveza) |
PTF | GLC FIJLKAM TEAM 2 JUN-F (GLC FIJLKAM) |
010 | 1/1 | Kata tim - Juniorke (XJE) | GLC FIJLKAM TEAM 2 JUN-F (GLC FIJLKAM) |
PTF | FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL ("SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR) |
011 | 1/1 | Kata tim - Juniorke (XJE) | JUN-F TEAM GLC FIJLKAM 2 (GLC FIJLKAM) |
PTF | SLOVAKIA TEAM JUN-F (Slovak National Team) |
012 | 1/1 | Kata tim - Juniorke (XJE) | MONTENEGRO TEAM JUN-F (Montenegro) |
PTF | ITALY NT JUN-F TEAM (ITALY NATIONAL TEAM) |
013 | 1/16 | Kata - Juniorke (XJ) | ZRINKA TABAIN (BUSHIDO) |
| KATARINA ZLATANOVIĆ (Beogradski karate saveza) |
014 | 1/16 | Kata - Juniorke (XJ) | STELLA MEI MARISI (GLC FIJLKAM) |
| ĽUDMILA BÁČIKOVÁ (Slovak National Team) |
015 | 1/16 | Kata - Juniorke (XJ) | ILARIA PAOLETTI (CTR Toscana) |
| EMA ČAMPARA (Sensei Sarajevo) |
016 | 1/16 | Kata - Juniorke (XJ) | LISA PIVI (ITALY NATIONAL TEAM) |
| IVONA JOVANOVIĆ (KK JADRAN) |
017 | 1/16 | Kata - Juniorke (XJ) | REBECCA PONTREMOLESI (CTR Toscana) |
| NIZAMA ŠEMIĆ (Reprezentacija Bosne i Hercegovine) |
018 | 1/16 | Kata - Juniorke (XJ) | GIULIA OLIVI (ITALY NATIONAL TEAM) |
| ANJA LONČAR ("SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR) |
019 | 1/16 | Kata - Juniorke (XJ) | YLENIA MAMI (GLC FIJLKAM) |
| NASTJA GALIČ (KARATE KLUB BREŽICE) |
020 | 1/16 | Kata - Juniorke (XJ) | TIJANA RADIVOJEVIĆ (Karate Federation of Serbia) |
| TAMRA RADUNOVIĆ (Montenegro) |
021 | 1/16 | Kata - Juniorke (XJ) | MAGDALENA JURIČ (BUSHIDO) |
| KATARINA PERENDIĆ (Beogradski karate saveza) |
022 | 1/16 | Kata - Juniorke (XJ) | DENISE ESPOSITO (DIMENSIONE 3) |
| DENISA PEŠKO (Slovak National Team) |
023 | 1/16 | Kata - Juniorke (XJ) | GIADA MIGANI (GLC FIJLKAM) |
| ELIZA GAWEŁ (POLISH KARATE FEDERATION) |
024 | 1/16 | Kata - Juniorke (XJ) | EMANUELA DIANA (associazione nazionale carabinieri team capasso) |
| VALERIJA GMAJNIČKI (CROATIA) |
025 | 1/16 | Kata - Juniorke (XJ) | MARTINA PUOTI (CTR Toscana) |
| AMNA VALJEVČIĆ (Sensei Sarajevo) |
026 | 1/16 | Kata - Juniorke (XJ) | CASALE CAROLA (ITALY NATIONAL TEAM) |
| LILI MANEVSKA (URBAN INVEST) |
027 | 1/16 | Kata - Juniorke (XJ) | ELISA FRANCHINI (GLC FIJLKAM) |
| ANA URLEB (LOVRENC NA POHORJU) |
028 | 1/8 | Kata - Juniorke (XJ) | ZRINKA TABAIN (BUSHIDO) |
| ĽUDMILA BÁČIKOVÁ (Slovak National Team) |
029 | 1/8 | Kata - Juniorke (XJ) | ILARIA PAOLETTI (CTR Toscana) |
| LISA PIVI (ITALY NATIONAL TEAM) |
030 | 1/8 | Kata - Juniorke (XJ) | NIZAMA ŠEMIĆ (Reprezentacija Bosne i Hercegovine) |
| ANJA LONČAR ("SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR) |
031 | 1/8 | Kata - Juniorke (XJ) | NASTJA GALIČ (KARATE KLUB BREŽICE) |
| TAMRA RADUNOVIĆ (Montenegro) |
032 | 1/8 | Kata - Juniorke (XJ) | KATARINA PERENDIĆ (Beogradski karate saveza) |
| DENISA PEŠKO (Slovak National Team) |
033 | 1/8 | Kata - Juniorke (XJ) | GIADA MIGANI (GLC FIJLKAM) |
| EMANUELA DIANA (associazione nazionale carabinieri team capasso) |
034 | 1/8 | Kata - Juniorke (XJ) | MARTINA PUOTI (CTR Toscana) |
| CASALE CAROLA (ITALY NATIONAL TEAM) |
035 | 1/8 | Kata - Juniorke (XJ) | ANA URLEB (LOVRENC NA POHORJU) |
| ALEKSANDRA GAGIĆ (Karate Federation of Serbia) |
036 | 1/4 | Kata - Juniorke (XJ) | ĽUDMILA BÁČIKOVÁ (Slovak National Team) |
| LISA PIVI (ITALY NATIONAL TEAM) |
037 | 1/4 | Kata - Juniorke (XJ) | ANJA LONČAR ("SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR) |
| TAMRA RADUNOVIĆ (Montenegro) |
038 | 1/4 | Kata - Juniorke (XJ) | DENISA PEŠKO (Slovak National Team) |
| GIADA MIGANI (GLC FIJLKAM) |
039 | 1/4 | Kata - Juniorke (XJ) | CASALE CAROLA (ITALY NATIONAL TEAM) |
| ALEKSANDRA GAGIĆ (Karate Federation of Serbia) |
040 | 1/2 | Kata - Juniorke (XJ) | LISA PIVI (ITALY NATIONAL TEAM) |
| TAMRA RADUNOVIĆ (Montenegro) |
041 | 1/2 | Kata - Juniorke (XJ) | DENISA PEŠKO (Slovak National Team) |
| CASALE CAROLA (ITALY NATIONAL TEAM) |
042 | 1/1 | Kata - Juniorke (XJ) | IVONA JOVANOVIĆ (KK JADRAN) |
| ILARIA PAOLETTI (CTR Toscana) |
043 | 1/1 | Kata - Juniorke (XJ) | MARTINA PUOTI (CTR Toscana) |
| LILI MANEVSKA (URBAN INVEST) |
044 | 1/1 | Kata - Juniorke (XJ) | ILARIA PAOLETTI (CTR Toscana) |
| ĽUDMILA BÁČIKOVÁ (Slovak National Team) |
045 | 1/1 | Kata - Juniorke (XJ) | ALEKSANDRA GAGIĆ (Karate Federation of Serbia) |
| MARTINA PUOTI (CTR Toscana) |
046 | 1/1 | Kata - Juniorke (XJ) | ĽUDMILA BÁČIKOVÁ (Slovak National Team) |
| TAMRA RADUNOVIĆ (Montenegro) |
047 | 1/1 | Kata - Juniorke (XJ) | DENISA PEŠKO (Slovak National Team) |
| MARTINA PUOTI (CTR Toscana) |
048 | 1/1 | Kata - Juniorke (XJ) | LISA PIVI (ITALY NATIONAL TEAM) |
| CASALE CAROLA (ITALY NATIONAL TEAM) |
049 | 1/2 | Kata tim - Učenice (XBE) | KATA TIM KAROLINA JOVANA ANGELINA (FUNAKOSHI GICHIN) |
| VIKTORIA - ŽEPČE ČESKA (VIKTORIA) |
050 | 1/1 | Kata tim - Učenice (XBE) | KATA TIM KAROLINA JOVANA ANGELINA (FUNAKOSHI GICHIN) |
| KRANJ TEAM GIRLS (KRANJ) |
051 | 1/16 | Kata - Učenice (XB) | JUSTRA ADEMI (FORCA SKOPJE) |
| KARINA STEIMAKOVA (Fudzi Sporta Club) |
052 | 1/16 | Kata - Učenice (XB) | MARINA DROBNJAK (KRANJ) |
| IDA MATANIĆ (KK KIK) |
053 | 1/16 | Kata - Učenice (XB) | PAULA JUG (OMEGA) |
| VERONIKA HORAK (SAMOBOR) |
054 | 1/16 | Kata - Učenice (XB) | ANGELINA BOSKOVSKA (FUNAKOSHI GICHIN) |
| NIKOLINA MAROŠEVIĆ (Hrvatski Sokol) |
055 | 1/16 | Kata - Učenice (XB) | NIA GANZITTI ( SHOTOKAN OPLOTNICA) |
| SHIR YAHAV (ISRAEL KARATE FEDERATION) |
056 | 1/16 | Kata - Učenice (XB) | ANA MERLE (OMEGA) |
| STELA HORVAT (GLOBUS Čakovec) |
057 | 1/16 | Kata - Učenice (XB) | JOVANA MANCEVSKA (FUNAKOSHI GICHIN) |
| MATEA EĆIMOVIĆ (Slavonski Brod) |
058 | 1/16 | Kata - Učenice (XB) | JERCA REPIČ (KRANJ) |
| EMA ŠTALMAJER (Vukovar`91) |
059 | 1/16 | Kata - Učenice (XB) | KLARA BRAJA (OMEGA) |
| KARLA ŠKVORC (SAMOBOR) |
060 | 1/16 | Kata - Učenice (XB) | KAROLINA JANCOVSKA (FUNAKOSHI GICHIN) |
| NIKA JELEN (SAMOBOR) |
061 | 1/16 | Kata - Učenice (XB) | LANA NADIŽAR (KRANJ) |
| INGA GRGIĆ (GLOBUS Čakovec) |
062 | 1/8 | Kata - Učenice (XB) | KARINA STEIMAKOVA (Fudzi Sporta Club) |
| MARINA DROBNJAK (KRANJ) |
063 | 1/8 | Kata - Učenice (XB) | PAULA JUG (OMEGA) |
| FRANČESKA JAKIĆ (VIKTORIA) |
064 | 1/8 | Kata - Učenice (XB) | NIKOLINA MAROŠEVIĆ (Hrvatski Sokol) |
| NIA GANZITTI ( SHOTOKAN OPLOTNICA) |
065 | 1/8 | Kata - Učenice (XB) | STELA HORVAT (GLOBUS Čakovec) |
| MAJA JURIČIĆ (USKOPLJAK) |
066 | 1/8 | Kata - Učenice (XB) | MATEA EĆIMOVIĆ (Slavonski Brod) |
| JERCA REPIČ (KRANJ) |
067 | 1/8 | Kata - Učenice (XB) | KARLA ŠKVORC (SAMOBOR) |
| MIA PERVAN (VIKTORIA) |
068 | 1/8 | Kata - Učenice (XB) | NIKA JELEN (SAMOBOR) |
| MELANY ŠABANAGIĆ (Fudokan) |
069 | 1/8 | Kata - Učenice (XB) | INGA GRGIĆ (GLOBUS Čakovec) |
| EDISA KOVAČ (TUZLA ) |
070 | 1/4 | Kata - Učenice (XB) | KARINA STEIMAKOVA (Fudzi Sporta Club) |
| FRANČESKA JAKIĆ (VIKTORIA) |
071 | 1/4 | Kata - Učenice (XB) | NIA GANZITTI ( SHOTOKAN OPLOTNICA) |
| STELA HORVAT (GLOBUS Čakovec) |
072 | 1/4 | Kata - Učenice (XB) | MATEA EĆIMOVIĆ (Slavonski Brod) |
| KARLA ŠKVORC (SAMOBOR) |
073 | 1/4 | Kata - Učenice (XB) | NIKA JELEN (SAMOBOR) |
| EDISA KOVAČ (TUZLA ) |
074 | 1/2 | Kata - Učenice (XB) | KARINA STEIMAKOVA (Fudzi Sporta Club) |
PTF | NIA GANZITTI ( SHOTOKAN OPLOTNICA) |
075 | 1/2 | Kata - Učenice (XB) | MATEA EĆIMOVIĆ (Slavonski Brod) |
PTF | NIKA JELEN (SAMOBOR) |
076 | 1/1 | Kata - Učenice (XB) | JUSTRA ADEMI (FORCA SKOPJE) |
| MARINA DROBNJAK (KRANJ) |
077 | 1/1 | Kata - Učenice (XB) | JERCA REPIČ (KRANJ) |
| JOVANA MANCEVSKA (FUNAKOSHI GICHIN) |
078 | 1/1 | Kata - Učenice (XB) | JUSTRA ADEMI (FORCA SKOPJE) |
| FRANČESKA JAKIĆ (VIKTORIA) |
079 | 1/1 | Kata - Učenice (XB) | KARLA ŠKVORC (SAMOBOR) |
| JOVANA MANCEVSKA (FUNAKOSHI GICHIN) |
080 | 1/1 | Kata - Učenice (XB) | FRANČESKA JAKIĆ (VIKTORIA) |
| NIA GANZITTI ( SHOTOKAN OPLOTNICA) |
081 | 1/1 | Kata - Učenice (XB) | NIKA JELEN (SAMOBOR) |
| JOVANA MANCEVSKA (FUNAKOSHI GICHIN) |
082 | 1/1 | Kata - Učenice (XB) | KARINA STEIMAKOVA (Fudzi Sporta Club) |
| MATEA EĆIMOVIĆ (Slavonski Brod) |
083 | 1/16 | Kumite - Učenici -42 | DANIELE DE VIVO (SHIRAI CLUB S.VALENTINO) |
| DAVID SPASOVSKI (FUNAKOSHI GICHIN) |
084 | 1/16 | Kumite - Učenici -42 | SANJIN BRUS (KK BIHAĆ) |
| JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS Čakovec) |
085 | 1/16 | Kumite - Učenici -42 | AHMED VUČKIĆ (KK Omladinac Sanica) |
| NOA ŽALAC KELIHAR (JASTREB) |
086 | 1/16 | Kumite - Učenici -42 | AMAR JAHIĆ (KK BIHAĆ) |
| DOMAGOJ KRUŠIĆ ("CENTAR" VELIKA GORICA) |
087 | 1/16 | Kumite - Učenici -42 | MATTIA COPETTO (GLC FIJLKAM) |
| JOSIP PLANINIĆ (FORTITER (Kaštela)) |
088 | 1/16 | Kumite - Učenici -42 | MUHAMED SPAHIĆ (KK BIHAĆ) |
| LUKA PURGAR ("CENTAR" VELIKA GORICA) |
089 | 1/16 | Kumite - Učenici -42 | STEFAN ŠORGIĆ (KK BIHAĆ) |
| KAMEN IVANOV (Karate Club Nikon) |
090 | 1/16 | Kumite - Učenici -42 | ALEKSA RADIĆ (ENERGIJA) |
| MARIN ĆOSIĆ ("CENTAR" VELIKA GORICA) |
091 | 1/8 | Kumite - Učenici -42 | DANIELE DE VIVO (SHIRAI CLUB S.VALENTINO) |
| MATEO AREŽINA (USKOPLJAK) |
092 | 1/8 | Kumite - Učenici -42 | SANJIN BRUS (KK BIHAĆ) |
| LOREN DOMBA (LAV) |
093 | 1/8 | Kumite - Učenici -42 | NOA ŽALAC KELIHAR (JASTREB) |
| LEO LAZAR (9. ZMAJ RIJEKA) |
094 | 1/8 | Kumite - Učenici -42 | DOMAGOJ KRUŠIĆ ("CENTAR" VELIKA GORICA) |
| AWAIS ATMA (ISRAEL KARATE FEDERATION) |
095 | 1/8 | Kumite - Učenici -42 | JOSIP PLANINIĆ (FORTITER (Kaštela)) |
| DINO PRAVICA (VRAPČE) |
096 | 1/8 | Kumite - Učenici -42 | LUKA PURGAR ("CENTAR" VELIKA GORICA) |
| DOMINIK KUČAN (VELIKA GORICA) |
097 | 1/8 | Kumite - Učenici -42 | STEFAN ŠORGIĆ (KK BIHAĆ) |
| MORIS TRBULIN (LAV) |
098 | 1/8 | Kumite - Učenici -42 | ALEKSA RADIĆ (ENERGIJA) |
| DORIAN KALAJDŽIJA (VARAŽDIN) |
099 | 1/4 | Kumite - Učenici -42 | DANIELE DE VIVO (SHIRAI CLUB S.VALENTINO) |
| SANJIN BRUS (KK BIHAĆ) |
100 | 1/4 | Kumite - Učenici -42 | LEO LAZAR (9. ZMAJ RIJEKA) |
| DOMAGOJ KRUŠIĆ ("CENTAR" VELIKA GORICA) |
101 | 1/4 | Kumite - Učenici -42 | JOSIP PLANINIĆ (FORTITER (Kaštela)) |
| DOMINIK KUČAN (VELIKA GORICA) |
102 | 1/4 | Kumite - Učenici -42 | STEFAN ŠORGIĆ (KK BIHAĆ) |
| ALEKSA RADIĆ (ENERGIJA) |
103 | 1/2 | Kumite - Učenici -42 | DANIELE DE VIVO (SHIRAI CLUB S.VALENTINO) |
| LEO LAZAR (9. ZMAJ RIJEKA) |
104 | 1/2 | Kumite - Učenici -42 | DOMINIK KUČAN (VELIKA GORICA) |
| STEFAN ŠORGIĆ (KK BIHAĆ) |
105 | 1/1 | Kumite - Učenici -42 | DAVID SPASOVSKI (FUNAKOSHI GICHIN) |
| MATEO AREŽINA (USKOPLJAK) |
106 | 1/1 | Kumite - Učenici -42 | MORIS TRBULIN (LAV) |
| KAMEN IVANOV (Karate Club Nikon) |
107 | 1/1 | Kumite - Učenici -42 | MATEO AREŽINA (USKOPLJAK) |
| SANJIN BRUS (KK BIHAĆ) |
108 | 1/1 | Kumite - Učenici -42 | ALEKSA RADIĆ (ENERGIJA) |
| MORIS TRBULIN (LAV) |
109 | 1/1 | Kumite - Učenici -42 | SANJIN BRUS (KK BIHAĆ) |
| LEO LAZAR (9. ZMAJ RIJEKA) |
110 | 1/1 | Kumite - Učenici -42 | DOMINIK KUČAN (VELIKA GORICA) |
| ALEKSA RADIĆ (ENERGIJA) |
111 | 1/1 | Kumite - Učenici -42 | DANIELE DE VIVO (SHIRAI CLUB S.VALENTINO) |
| STEFAN ŠORGIĆ (KK BIHAĆ) |
112 | 1/16 | Kumite - Učenice +40 | PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR) |
| LEONA HAUPERT (VRAPČE) |
113 | 1/8 | Kumite - Učenice +40 | PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR) |
| EDISA KOVAČ (KK BIHAĆ) |
114 | 1/8 | Kumite - Učenice +40 | TEA PLEŠA (CROATIA) |
| TINA GRKOVIĆ (OBI Kaštela) |
115 | 1/8 | Kumite - Učenice +40 | LARA HODALIĆ (ĐURĐEVAC) |
| KIARA KOVÁCS (SPIRIT) |
116 | 1/8 | Kumite - Učenice +40 | AZRA DAHALIĆ (KK BIHAĆ) |
| KLARA STANUŠIĆ (SPORTSLIFE) |
117 | 1/8 | Kumite - Učenice +40 | MAJA KOZLINGER (Virovitica) |
| INGRID KOCANJER (Karlovac 1969) |
118 | 1/8 | Kumite - Učenice +40 | INGA GRGIĆ (GLOBUS Čakovec) |
| EVA JURINEC (RADENCI) |
119 | 1/8 | Kumite - Učenice +40 | KATJA SHEIHANI (KU Walserfeld) |
| LANA LOZOVINA (OBI Kaštela) |
120 | 1/8 | Kumite - Učenice +40 | LEJLA KUDIĆ (KK BIHAĆ) |
| KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD RIJEKA) |
121 | 1/4 | Kumite - Učenice +40 | EDISA KOVAČ (KK BIHAĆ) |
| TINA GRKOVIĆ (OBI Kaštela) |
122 | 1/4 | Kumite - Učenice +40 | LARA HODALIĆ (ĐURĐEVAC) |
| KLARA STANUŠIĆ (SPORTSLIFE) |
123 | 1/4 | Kumite - Učenice +40 | MAJA KOZLINGER (Virovitica) |
| EVA JURINEC (RADENCI) |
124 | 1/4 | Kumite - Učenice +40 | KATJA SHEIHANI (KU Walserfeld) |
| KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD RIJEKA) |
125 | 1/2 | Kumite - Učenice +40 | EDISA KOVAČ (KK BIHAĆ) |
| KLARA STANUŠIĆ (SPORTSLIFE) |
126 | 1/2 | Kumite - Učenice +40 | EVA JURINEC (RADENCI) |
| KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD RIJEKA) |
129 | 1/1 | Kumite - Učenice +40 | PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR) |
| TINA GRKOVIĆ (OBI Kaštela) |
130 | 1/1 | Kumite - Učenice +40 | KATJA SHEIHANI (KU Walserfeld) |
| LEJLA KUDIĆ (KK BIHAĆ) |
131 | 1/1 | Kumite - Učenice +40 | PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR) |
| KLARA STANUŠIĆ (SPORTSLIFE) |
132 | 1/1 | Kumite - Učenice +40 | EVA JURINEC (RADENCI) |
| KATJA SHEIHANI (KU Walserfeld) |
133 | 1/1 | Kumite - Učenice +40 | EDISA KOVAČ (KK BIHAĆ) |
| KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD RIJEKA) |
134 | 1/8 | Kumite - Mlađe kadetkinje +55 | CARLOTTA SIPIONE (GLC FIJLKAM) |
| ALIA SHEIHANI (KU Walserfeld) |
135 | 1/8 | Kumite - Mlađe kadetkinje +55 | DOMINA PAVLOVIĆ (KK JADRAN) |
| ANJA LOLIĆ (KK BIHAĆ) |
136 | 1/8 | Kumite - Mlađe kadetkinje +55 | NIKA MEDVED (SAMOBOR) |
| DINA MAHMUD (KK BIHAĆ) |
137 | 1/8 | Kumite - Mlađe kadetkinje +55 | NIKA ČEBOHIN (OMEGA) |
| TORA NILSSON (Centrum Sportkarate) |
138 | 1/8 | Kumite - Mlađe kadetkinje +55 | LUCIA BATTAIA (ZAMET) |
| NIKOLINA MIŠIĆ (KK BIHAĆ) |
139 | 1/4 | Kumite - Mlađe kadetkinje +55 | CARLOTTA SIPIONE (GLC FIJLKAM) |
| ANJA LOLIĆ (KK BIHAĆ) |
140 | 1/4 | Kumite - Mlađe kadetkinje +55 | NIKA MEDVED (SAMOBOR) |
| STELA PLETENAC (KK "SENSEI" Pazin) |
141 | 1/4 | Kumite - Mlađe kadetkinje +55 | NIKA ČEBOHIN (OMEGA) |
| ANTONIA FONTANJI (KK JADRAN) |
142 | 1/4 | Kumite - Mlađe kadetkinje +55 | LUCIA BATTAIA (ZAMET) |
| KLARA RADIĆ (VRAPČE) |
143 | 1/2 | Kumite - Mlađe kadetkinje +55 | CARLOTTA SIPIONE (GLC FIJLKAM) |
| NIKA MEDVED (SAMOBOR) |
144 | 1/2 | Kumite - Mlađe kadetkinje +55 | NIKA ČEBOHIN (OMEGA) |
| LUCIA BATTAIA (ZAMET) |
145 | 1/1 | Kumite - Mlađe kadetkinje +55 | ALIA SHEIHANI (KU Walserfeld) |
| ANJA LOLIĆ (KK BIHAĆ) |
146 | 1/1 | Kumite - Mlađe kadetkinje +55 | KLARA RADIĆ (VRAPČE) |
| NIKOLINA MIŠIĆ (KK BIHAĆ) |
147 | 1/1 | Kumite - Mlađe kadetkinje +55 | ANJA LOLIĆ (KK BIHAĆ) |
| NIKA MEDVED (SAMOBOR) |
148 | 1/1 | Kumite - Mlađe kadetkinje +55 | NIKA ČEBOHIN (OMEGA) |
| NIKOLINA MIŠIĆ (KK BIHAĆ) |
149 | 1/1 | Kumite - Mlađe kadetkinje +55 | CARLOTTA SIPIONE (GLC FIJLKAM) |
| LUCIA BATTAIA (ZAMET) |
150 | 1/8 | Kumite - Mlađe kadetkinje -55 | PETRA ZELJKO (Hercegovina-Zagreb) |
| CINZIA BROGNERI (SHIRAI CLUB S.VALENTINO) |
151 | 1/8 | Kumite - Mlađe kadetkinje -55 | ELENA KEČKEŠ (GLOBUS Čakovec) |
| EFRAH HALIMI (FORCA SKOPJE) |
152 | 1/8 | Kumite - Mlađe kadetkinje -55 | PETRA NUIĆ (Zanshin) |
| LEJLA ABDULAHOVIĆ (KK BIHAĆ) |
153 | 1/8 | Kumite - Mlađe kadetkinje -55 | MAGDALENA BUHAČ (Hercegovina-Zagreb) |
| SARA BLAŽEVIĆ (Virovitica) |
154 | 1/8 | Kumite - Mlađe kadetkinje -55 | LORENA TOLIĆ (ZAMET) |
| SAJRA MORINA (FORCA SKOPJE) |
155 | 1/8 | Kumite - Mlađe kadetkinje -55 | MORENA GRANIĆ (Zanshin) |
| IMAN BEGIĆ (KK BIHAĆ) |
156 | 1/4 | Kumite - Mlađe kadetkinje -55 | PETRA ZELJKO (Hercegovina-Zagreb) |
| ELENA KEČKEŠ (GLOBUS Čakovec) |
157 | 1/4 | Kumite - Mlađe kadetkinje -55 | PETRA NUIĆ (Zanshin) |
| REBECCA KOSTNER (GLC FIJLKAM) |
158 | 1/4 | Kumite - Mlađe kadetkinje -55 | MAGDALENA BUHAČ (Hercegovina-Zagreb) |
| SAJRA MORINA (FORCA SKOPJE) |
159 | 1/4 | Kumite - Mlađe kadetkinje -55 | IMAN BEGIĆ (KK BIHAĆ) |
| REBECCA PAPPAGALLO (ASD TOUKON KARATE-DO ) |
160 | 1/2 | Kumite - Mlađe kadetkinje -55 | PETRA ZELJKO (Hercegovina-Zagreb) |
| PETRA NUIĆ (Zanshin) |
161 | 1/2 | Kumite - Mlađe kadetkinje -55 | SAJRA MORINA (FORCA SKOPJE) |
| IMAN BEGIĆ (KK BIHAĆ) |
162 | 1/1 | Kumite - Mlađe kadetkinje -55 | CINZIA BROGNERI (SHIRAI CLUB S.VALENTINO) |
| ELENA KEČKEŠ (GLOBUS Čakovec) |
163 | 1/1 | Kumite - Mlađe kadetkinje -55 | REBECCA PAPPAGALLO (ASD TOUKON KARATE-DO ) |
| MORENA GRANIĆ (Zanshin) |
164 | 1/1 | Kumite - Mlađe kadetkinje -55 | ELENA KEČKEŠ (GLOBUS Čakovec) |
| PETRA NUIĆ (Zanshin) |
165 | 1/1 | Kumite - Mlađe kadetkinje -55 | SAJRA MORINA (FORCA SKOPJE) |
| MORENA GRANIĆ (Zanshin) |
166 | 1/1 | Kumite - Mlađe kadetkinje -55 | PETRA ZELJKO (Hercegovina-Zagreb) |
| IMAN BEGIĆ (KK BIHAĆ) |