001 | 1/8 | Kata - Seniori (S2) | BOTOND NAGY (ARASHI SPORTCLUB) |
PTF | GIOVANNI AMÉDÉO (CHAMPIONS CLUB BELGIUM) |
002 | 1/8 | Kata - Seniori (S2) | IVAN GLAVAŠ (Karate klub Esseker) |
PTF | FRANJO MAŠKARIN (Princ) |
003 | 1/8 | Kata - Seniori (S2) | PÉTER CZIFFERI (BUDAÖRSI SC.) |
PTF | JAKUB DEBRECENYI (VSK VŠB - TU Ostrava) |
004 | 1/8 | Kata - Seniori (S2) | MATTIA BUSATO (GLC FIJLKAM) |
PTF | ALDIN HAURDIĆ (FOKUS) |
005 | 1/8 | Kata - Seniori (S2) | SZABOLCS SINDELES (BUDAÖRSI SC.) |
PTF | HRVOJE VIDOVIĆ (Osijek) |
006 | 1/8 | Kata - Seniori (S2) | TOMÁŠ HAJDU (Sport School Karate Bratislava) |
PTF | DAMJAN PADOVAN (Princ) |
007 | 1/8 | Kata - Seniori (S2) | TADEJ DAJČMAN (LOVRENC NA POHORJU) |
PTF | IVAN ERMENC (Princ) |
008 | 1/4 | Kata - Seniori (S2) | BOTOND NAGY (ARASHI SPORTCLUB) |
PTF | FRANJO MAŠKARIN (Princ) |
009 | 1/4 | Kata - Seniori (S2) | JAKUB DEBRECENYI (VSK VŠB - TU Ostrava) |
PTF | MATTIA BUSATO (GLC FIJLKAM) |
010 | 1/4 | Kata - Seniori (S2) | HRVOJE VIDOVIĆ (Osijek) |
PTF | TOMÁŠ HAJDU (Sport School Karate Bratislava) |
011 | 1/4 | Kata - Seniori (S2) | IVAN ERMENC (Princ) |
PTF | ALEXIS DAVOINE (CHAMPIONS CLUB BELGIUM) |
012 | 1/2 | Kata - Seniori (S2) | BOTOND NAGY (ARASHI SPORTCLUB) |
PTF | JAKUB DEBRECENYI (VSK VŠB - TU Ostrava) |
013 | 1/2 | Kata - Seniori (S2) | TOMÁŠ HAJDU (Sport School Karate Bratislava) |
PTF | IVAN ERMENC (Princ) |
014 | 1/1 | Kata - Seniori (S2) | PÉTER CZIFFERI (BUDAÖRSI SC.) |
PTF | MATTIA BUSATO (GLC FIJLKAM) |
015 | 1/1 | Kata - Seniori (S2) | ALEXIS DAVOINE (CHAMPIONS CLUB BELGIUM) |
PTF | TADEJ DAJČMAN (LOVRENC NA POHORJU) |
016 | 1/1 | Kata - Seniori (S2) | MATTIA BUSATO (GLC FIJLKAM) |
PTF | BOTOND NAGY (ARASHI SPORTCLUB) |
017 | 1/1 | Kata - Seniori (S2) | TOMÁŠ HAJDU (Sport School Karate Bratislava) |
PTF | TADEJ DAJČMAN (LOVRENC NA POHORJU) |
018 | 1/1 | Kata - Seniori (S2) | JAKUB DEBRECENYI (VSK VŠB - TU Ostrava) |
PTF | IVAN ERMENC (Princ) |
019 | 1/16 | Kata - U 21 (muški)(YU) | PÉTER MIHÁLY (ARASHI SPORTCLUB) |
PTF | TOMÁŠ HAJDU (Sport School Karate Bratislava) |
020 | 1/16 | Kata - U 21 (muški)(YU) | BOTOND NAGY (ARASHI SPORTCLUB) |
PTF | CATERINO CIPRIANO (ASD ELAN) |
021 | 1/8 | Kata - U 21 (muški)(YU) | TOMÁŠ HAJDU (Sport School Karate Bratislava) |
PTF | EMIL KLARIĆ (Princ) |
022 | 1/8 | Kata - U 21 (muški)(YU) | TADEJ DAJČMAN (LOVRENC NA POHORJU) |
undefined | ANĐELKO METER (CROATIA) |
023 | 1/8 | Kata - U 21 (muški)(YU) | ZORAN KIRALJ (Vukovar`91) |
PTF | KARLO LEVAK (Polet) |
024 | 1/8 | Kata - U 21 (muški)(YU) | DANIEL COHEN (ISRAEL KARATE FEDERATION) |
PTF | ĐORĐE SRĐEVIĆ (Karate Federation of Serbia) |
025 | 1/8 | Kata - U 21 (muški)(YU) | BOTOND NAGY (ARASHI SPORTCLUB) |
PTF | FILIP ERJAVEC (OMEGA) |
026 | 1/8 | Kata - U 21 (muški)(YU) | TOPIĆ NEDIM (Reprezentacija Bosne i Hercegovine) |
PTF | STEFAN ŠEMLAL (Karate Federation of Serbia) |
027 | 1/8 | Kata - U 21 (muški)(YU) | ALJAŽ KLANEČEK (Emona) |
PTF | MAKSYMILIAN SZCZYPKOWSKI (POLISH KARATE FEDERATION) |
028 | 1/8 | Kata - U 21 (muški)(YU) | DAVID GUREVICH (ISRAEL KARATE FEDERATION) |
PTF | SRĐAN VUKOVIĆ (Montenegro) |
029 | 1/4 | Kata - U 21 (muški)(YU) | TOMÁŠ HAJDU (Sport School Karate Bratislava) |
PTF | ANĐELKO METER (CROATIA) |
030 | 1/4 | Kata - U 21 (muški)(YU) | ZORAN KIRALJ (Vukovar`91) |
PTF | ĐORĐE SRĐEVIĆ (Karate Federation of Serbia) |
031 | 1/4 | Kata - U 21 (muški)(YU) | BOTOND NAGY (ARASHI SPORTCLUB) |
PTF | STEFAN ŠEMLAL (Karate Federation of Serbia) |
032 | 1/4 | Kata - U 21 (muški)(YU) | MAKSYMILIAN SZCZYPKOWSKI (POLISH KARATE FEDERATION) |
PTF | DAVID GUREVICH (ISRAEL KARATE FEDERATION) |
033 | 1/2 | Kata - U 21 (muški)(YU) | TOMÁŠ HAJDU (Sport School Karate Bratislava) |
PTF | ĐORĐE SRĐEVIĆ (Karate Federation of Serbia) |
034 | 1/2 | Kata - U 21 (muški)(YU) | BOTOND NAGY (ARASHI SPORTCLUB) |
PTF | MAKSYMILIAN SZCZYPKOWSKI (POLISH KARATE FEDERATION) |
036 | 1/1 | Kata - U 21 (muški)(YU) | FILIP ERJAVEC (OMEGA) |
PTF | CATERINO CIPRIANO (ASD ELAN) |
037 | 1/1 | Kata - U 21 (muški)(YU) | DANIEL COHEN (ISRAEL KARATE FEDERATION) |
PTF | ZORAN KIRALJ (Vukovar`91) |
038 | 1/1 | Kata - U 21 (muški)(YU) | STEFAN ŠEMLAL (Karate Federation of Serbia) |
PTF | FILIP ERJAVEC (OMEGA) |
039 | 1/1 | Kata - U 21 (muški)(YU) | ZORAN KIRALJ (Vukovar`91) |
PTF | TOMÁŠ HAJDU (Sport School Karate Bratislava) |
040 | 1/1 | Kata - U 21 (muški)(YU) | MAKSYMILIAN SZCZYPKOWSKI (POLISH KARATE FEDERATION) |
PTF | STEFAN ŠEMLAL (Karate Federation of Serbia) |
041 | 1/1 | Kata - U 21 (muški)(YU) | ĐORĐE SRĐEVIĆ (Karate Federation of Serbia) |
PTF | BOTOND NAGY (ARASHI SPORTCLUB) |
042 | 1/4 | Osobe u inv. kolicima (muški) (PP1M) | IVAN MODRIĆ (HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA) |
| MIROSLAV RAKIC (GERMAN KARATE FEDERATION) |
043 | 1/2 | Osobe u inv. kolicima (muški) (PP1M) | IVAN MODRIĆ (HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA) |
| IVICA VUKOVIĆ (HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA) |
044 | 1/2 | Osobe u inv. kolicima (muški) (PP1M) | ALEKSANDAR BAJIĆ (HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA) |
| SKENDER TOŠIČ (KK Zmaj, Ljubljana) |
045 | 1/1 | Osobe u inv. kolicima (muški) (PP1M) | MIROSLAV RAKIC (GERMAN KARATE FEDERATION) |
| IVICA VUKOVIĆ (HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA) |
047 | 1/1 | Osobe u inv. kolicima (muški) (PP1M) | IVAN MODRIĆ (HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA) |
| SKENDER TOŠIČ (KK Zmaj, Ljubljana) |
048 | 1/2 | Osobe s ment. porem (muški) (PP2M) | DEJAN ČUČAK (Reprezentacija Bosne I Hercegovine) |
| EDIS KASUMOVIĆ (TUZLA ) |
049 | 1/1 | Osobe s ment. porem (muški) (PP2M) | EDIS KASUMOVIĆ (TUZLA ) |
| BORIS KASUMOVIĆ (TUZLA ) |
050 | 1/1 | Osobe u inv. kolicima (muški) (PP1M) | MIRSAD BEČIROVIĆ (Karlovac 1969) |
| JAKOV GOTOVAC BORČIĆ (STUDENT) |
051 | 1/2 | Osobe s ment. porem (žene) (PP2F) | ANDREA NOWAK (GERMAN KARATE FEDERATION) |
| AZRA DEDIĆ (KK BIHAĆ) |
052 | 1/2 | Osobe s ment. porem (žene) (PP2F) | PETRA LENZ (GERMAN KARATE FEDERATION) |
| INES CVETIĆ ("CENTAR" VELIKA GORICA) |
053 | 1/1 | Osobe s ment. porem (žene) (PP2F) | ANDREA NOWAK (GERMAN KARATE FEDERATION) |
| PETRA LENZ (GERMAN KARATE FEDERATION) |
054 | 1/4 | Kata - Cicibani (YC) | MATEO ČUKELJ (KK KIK) |
PTF | ELIAS ELVI PRAVISANI (GLC FIJLKAM) |
055 | 1/4 | Kata - Cicibani (YC) | MARK FILEŠ (KAPTOL) |
PTF | WILIAM CANDOLO (GLC FIJLKAM) |
056 | 1/2 | Kata - Cicibani (YC) | MATEO ČUKELJ (KK KIK) |
PTF | FILIPPO CALABRESE (GLC FIJLKAM) |
057 | 1/2 | Kata - Cicibani (YC) | MARK FILEŠ (KAPTOL) |
PTF | FILIP ČOLAK (Polet) |
058 | 1/1 | Kata - Cicibani (YC) | ELIAS ELVI PRAVISANI (GLC FIJLKAM) |
PTF | FILIPPO CALABRESE (GLC FIJLKAM) |
059 | 1/1 | Kata - Cicibani (YC) | FILIP ČOLAK (Polet) |
PTF | WILIAM CANDOLO (GLC FIJLKAM) |
060 | 1/1 | Kata - Cicibani (YC) | MATEO ČUKELJ (KK KIK) |
PTF | MARK FILEŠ (KAPTOL) |
061 | 1/8 | Kata - Cicibanke (XC) | TJAŠA PETKOVIĆ (KARATE KLUB BREŽICE) |
PTF | IMANA DURDŽIĆ (KK BIHAĆ) |
062 | 1/8 | Kata - Cicibanke (XC) | TALIA ČOLAK (Polet) |
PTF | SARA REKIĆ (KK BIHAĆ) |
063 | 1/4 | Kata - Cicibanke (XC) | IMANA DURDŽIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | KATIA ŠEGAVČIĆ (Hrvatski Sokol) |
064 | 1/4 | Kata - Cicibanke (XC) | ZOJA KANDUT (KK Rudar Velenje) |
PTF | ZARA PURIĆ (KK BIHAĆ) |
065 | 1/4 | Kata - Cicibanke (XC) | SARA REKIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | SARA TOMIĆ (BUSHIDO) |
066 | 1/4 | Kata - Cicibanke (XC) | MAJA LAKNER (KARATE KLUB BREŽICE) |
PTF | MEDINA ALAGIĆ (KK BIHAĆ) |
067 | 1/2 | Kata - Cicibanke (XC) | KATIA ŠEGAVČIĆ (Hrvatski Sokol) |
PTF | ZOJA KANDUT (KK Rudar Velenje) |
068 | 1/2 | Kata - Cicibanke (XC) | SARA TOMIĆ (BUSHIDO) |
PTF | MEDINA ALAGIĆ (KK BIHAĆ) |
071 | 1/1 | Kata - Cicibanke (XC) | IMANA DURDŽIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | ZOJA KANDUT (KK Rudar Velenje) |
072 | 1/1 | Kata - Cicibanke (XC) | MEDINA ALAGIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | SARA REKIĆ (KK BIHAĆ) |
073 | 1/1 | Kata - Cicibanke (XC) | KATIA ŠEGAVČIĆ (Hrvatski Sokol) |
PTF | SARA TOMIĆ (BUSHIDO) |
074 | 1/16 | Kumite - Učenici -30 | LUKA KAFKA (Virovitica) |
PTF | IVAN UDOVIĆ (LAV) |
075 | 1/16 | Kumite - Učenici -30 | FILIP BALENT (GLOBUS Čakovec) |
PTF | NINO DONADIĆ (TAD RIJEKA) |
076 | 1/16 | Kumite - Učenici -30 | MIHAEL ŠTEFOVIĆ (Virovitica) |
PTF | IVAN PRELEC (IPON ZAGREB) |
077 | 1/8 | Kumite - Učenici -30 | LUKA KAFKA (Virovitica) |
PTF | MIHAJLO STANIĆ (KK BIHAĆ) |
078 | 1/8 | Kumite - Učenici -30 | DINO KOVAČ (LEPOGLAVA) |
PTF | MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR) |
079 | 1/8 | Kumite - Učenici -30 | FILIP BALENT (GLOBUS Čakovec) |
PTF | NIKOLA GOLIĆ (ENERGIJA) |
080 | 1/8 | Kumite - Učenici -30 | NIKOLA TSACHEV (Karate Club Nikon) |
PTF | DOMINIK ŠONJE (LOTOS ZAGREB) |
081 | 1/8 | Kumite - Učenici -30 | IVAN PRELEC (IPON ZAGREB) |
PTF | MARIN JURIČEVIĆ (USKOPLJAK) |
082 | 1/8 | Kumite - Učenici -30 | ROKO BENCEK (IVANEC) |
PTF | KRISTIJAN MUSA (Hercegovina-Zagreb) |
083 | 1/8 | Kumite - Učenici -30 | NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS Čakovec) |
PTF | ALEKSANDAR BERIĆ (ENERGIJA) |
084 | 1/8 | Kumite - Učenici -30 | KARLO MANDŽO (FORTITER (Kaštela)) |
PTF | LUKA HUŠAK (LAV) |
085 | 1/4 | Kumite - Učenici -30 | MIHAJLO STANIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR) |
086 | 1/4 | Kumite - Učenici -30 | FILIP BALENT (GLOBUS Čakovec) |
PTF | NIKOLA TSACHEV (Karate Club Nikon) |
087 | 1/4 | Kumite - Učenici -30 | MARIN JURIČEVIĆ (USKOPLJAK) |
PTF | ROKO BENCEK (IVANEC) |
088 | 1/4 | Kumite - Učenici -30 | NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS Čakovec) |
PTF | KARLO MANDŽO (FORTITER (Kaštela)) |
089 | 1/2 | Kumite - Učenici -30 | MIHAJLO STANIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | FILIP BALENT (GLOBUS Čakovec) |
090 | 1/2 | Kumite - Učenici -30 | ROKO BENCEK (IVANEC) |
PTF | NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS Čakovec) |
093 | 1/1 | Kumite - Učenici -30 | LUKA KAFKA (Virovitica) |
PTF | MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR) |
094 | 1/1 | Kumite - Učenici -30 | MARIN JURIČEVIĆ (USKOPLJAK) |
PTF | KRISTIJAN MUSA (Hercegovina-Zagreb) |
095 | 1/1 | Kumite - Učenici -30 | LUKA KAFKA (Virovitica) |
PTF | FILIP BALENT (GLOBUS Čakovec) |
096 | 1/1 | Kumite - Učenici -30 | NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS Čakovec) |
PTF | MARIN JURIČEVIĆ (USKOPLJAK) |
097 | 1/1 | Kumite - Učenici -30 | MIHAJLO STANIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | ROKO BENCEK (IVANEC) |
133 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti +57 | GIUSEPPE MARINO (ASD ELAN) |
PTF | IVOR KREŠIĆ (ZRINSKI) |
134 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti +57 | MATTEO CECCHETTI (ASD TOUKON KARATE-DO ) |
PTF | LUKA VUČINIĆ (JASTREB) |
135 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti +57 | ANDREA SIESTO (ASD ELAN) |
PTF | MATKO ŠPOLJARIĆ (OMEGA) |
136 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti +57 | ALESSANDRO ROSSI (GLC FIJLKAM) |
PTF | ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA) |
137 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti +57 | IVOR KREŠIĆ (ZRINSKI) |
PTF | BAKIR KADRIĆ (KK BIHAĆ) |
138 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti +57 | PIER PAOLO DI BENEDETTO (GLC FIJLKAM) |
PTF | ALEXANDER BRAJIC (Centrum Sportkarate) |
139 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti +57 | LUKA VUČINIĆ (JASTREB) |
PTF | OMAR OVČINA (KK BIHAĆ) |
140 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti +57 | FARIS HASIĆ (K.K. BIHAĆ-BIH) |
PTF | ALEN KOTARAC (Zanshin) |
141 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti +57 | MATKO ŠPOLJARIĆ (OMEGA) |
PTF | RIJAD DŽUHO (KK BIHAĆ) |
142 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti +57 | ROBERTO MARIANI (GLC FIJLKAM) |
PTF | MARKO VLAIĆ (NOVI ZAGREB) |
143 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti +57 | ALESSANDRO ROSSI (GLC FIJLKAM) |
PTF | ADAM BRANKOVIC (Gothenburg Karate Akademi) |
144 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti +57 | MIRZA ALJIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | IGOR VRBAN (VELIKA GORICA) |
145 | 1/4 | Kumite - Mlađi kadeti +57 | IVOR KREŠIĆ (ZRINSKI) |
PTF | ALEXANDER BRAJIC (Centrum Sportkarate) |
146 | 1/4 | Kumite - Mlađi kadeti +57 | OMAR OVČINA (KK BIHAĆ) |
PTF | FARIS HASIĆ (K.K. BIHAĆ-BIH) |
147 | 1/4 | Kumite - Mlađi kadeti +57 | MATKO ŠPOLJARIĆ (OMEGA) |
PTF | MARKO VLAIĆ (NOVI ZAGREB) |
148 | 1/4 | Kumite - Mlađi kadeti +57 | ALESSANDRO ROSSI (GLC FIJLKAM) |
PTF | IGOR VRBAN (VELIKA GORICA) |
149 | 1/2 | Kumite - Mlađi kadeti +57 | IVOR KREŠIĆ (ZRINSKI) |
PTF | OMAR OVČINA (KK BIHAĆ) |
150 | 1/2 | Kumite - Mlađi kadeti +57 | MARKO VLAIĆ (NOVI ZAGREB) |
PTF | IGOR VRBAN (VELIKA GORICA) |
153 | 1/1 | Kumite - Mlađi kadeti +57 | LUKA VUČINIĆ (JASTREB) |
PTF | FARIS HASIĆ (K.K. BIHAĆ-BIH) |
154 | 1/1 | Kumite - Mlađi kadeti +57 | MATKO ŠPOLJARIĆ (OMEGA) |
PTF | ROBERTO MARIANI (GLC FIJLKAM) |
155 | 1/1 | Kumite - Mlađi kadeti +57 | LUKA VUČINIĆ (JASTREB) |
PTF | IVOR KREŠIĆ (ZRINSKI) |
156 | 1/1 | Kumite - Mlađi kadeti +57 | IGOR VRBAN (VELIKA GORICA) |
PTF | MATKO ŠPOLJARIĆ (OMEGA) |
157 | 1/1 | Kumite - Mlađi kadeti +57 | OMAR OVČINA (KK BIHAĆ) |
PTF | MARKO VLAIĆ (NOVI ZAGREB) |
158 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | HAMZA TURULJA (SARAJEVO-ZOI 84) |
PTF | LUKA BJELOVUK (BUSHIDO) |
159 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | ALEKSANDAR KREMIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | VOJIN SAVIĆ (Beogradski karate saveza) |
160 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | ARIS KARAMUSTAFIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | PATRIK KOZARIĆ (IPON ZAGREB) |
161 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | JOSIP TADIĆ (KK EMPI PROZOR-RAMA) |
undefined | FRAN PRPIĆ (SPORTSLIFE) |
162 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | MILAN TOMIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | KRUNO FADLJEVIĆ (SAMOBOR) |
163 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | DINO SARADJAN (KK BIHAĆ) |
PTF | DARIO MILINKOVIĆ (IPON ZAGREB) |
164 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | HAMZA TURULJA (SARAJEVO-ZOI 84) |
PTF | PATRIK MACUKIĆ (VELIKA GORICA) |
165 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | VOJIN SAVIĆ (Beogradski karate saveza) |
PTF | LUKA GAJDEK (TUŠKANAC) |
166 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | ARIS KARAMUSTAFIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | MEVLJUD MEMEDI (FORCA SKOPJE) |
167 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | MATEVŽ JURINEC (RADENCI) |
PTF | COMITE MASCAMBRUNO ANTONIO (ASD PIELLE) |
168 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | JOSIP TADIĆ (KK EMPI PROZOR-RAMA) |
PTF | BOJAN MANCEVSKI (FUNAKOSHI GICHIN) |
169 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | MILAN TOMIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | BESIM ADEMI (HRVATSKI DRAGOVOLJAC) |
170 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | DINO SARADJAN (KK BIHAĆ) |
PTF | LUKA JAKŠIĆ (Mladost) |
171 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | MARIN GUDELJ (VELIKA GORICA) |
PTF | SAMUELE PECHLANER (GLC FIJLKAM) |
172 | 1/4 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | HAMZA TURULJA (SARAJEVO-ZOI 84) |
PTF | LUKA GAJDEK (TUŠKANAC) |
173 | 1/4 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | MEVLJUD MEMEDI (FORCA SKOPJE) |
PTF | COMITE MASCAMBRUNO ANTONIO (ASD PIELLE) |
174 | 1/4 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | JOSIP TADIĆ (KK EMPI PROZOR-RAMA) |
PTF | MILAN TOMIĆ (KK BIHAĆ) |
175 | 1/4 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | LUKA JAKŠIĆ (Mladost) |
PTF | MARIN GUDELJ (VELIKA GORICA) |
176 | 1/2 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | HAMZA TURULJA (SARAJEVO-ZOI 84) |
PTF | MEVLJUD MEMEDI (FORCA SKOPJE) |
177 | 1/2 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | MILAN TOMIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | MARIN GUDELJ (VELIKA GORICA) |
178 | 1/1 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | LUKA BJELOVUK (BUSHIDO) |
PTF | PATRIK MACUKIĆ (VELIKA GORICA) |
180 | 1/1 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | PATRIK MACUKIĆ (VELIKA GORICA) |
PTF | LUKA GAJDEK (TUŠKANAC) |
181 | 1/1 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | LUKA JAKŠIĆ (Mladost) |
PTF | SAMUELE PECHLANER (GLC FIJLKAM) |
182 | 1/1 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | PATRIK MACUKIĆ (VELIKA GORICA) |
PTF | MEVLJUD MEMEDI (FORCA SKOPJE) |
183 | 1/1 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | MILAN TOMIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | LUKA JAKŠIĆ (Mladost) |
184 | 1/1 | Kumite - Mlađi kadeti -52 | HAMZA TURULJA (SARAJEVO-ZOI 84) |
PTF | MARIN GUDELJ (VELIKA GORICA) |