001 | 1/8 | Kata - Seniorke (S3) | SARA ANTONACCHIO (GLC FIJLKAM) |
PTF | MIHAELA PETROVIĆ (Sljeme) |
002 | 1/8 | Kata - Seniorke (S3) | BISERKA RADULOVIĆ (Montenegro) |
PTF | NATALIJA MUHIČ (GORNJA RADGONA) |
003 | 1/8 | Kata - Seniorke (S3) | EMANUELA DIANA (associazione nazionale carabinieri team capasso) |
PTF | NASTJA GALIČ (KARATE KLUB BREŽICE) |
004 | 1/8 | Kata - Seniorke (S3) | VLATKA KIUK (Sljeme) |
PTF | OLGA CHMIELEWSKA (POLISH KARATE FEDERATION) |
005 | 1/8 | Kata - Seniorke (S3) | MARTINA PUOTI (CTR Toscana) |
PTF | MATEA CIKOJA (Osijek) |
006 | 1/8 | Kata - Seniorke (S3) | DOROTA BALCIAROVÁ (Slovak National Team) |
PTF | IZABELA PIECHOTA (POLISH KARATE FEDERATION) |
007 | 1/8 | Kata - Seniorke (S3) | CHING YEE YIP (Seasons Monarch Sports Club Hong Kong) |
PTF | ANA URLEB (LOVRENC NA POHORJU) |
008 | 1/4 | Kata - Seniorke (S3) | SARA ANTONACCHIO (GLC FIJLKAM) |
PTF | BISERKA RADULOVIĆ (Montenegro) |
009 | 1/4 | Kata - Seniorke (S3) | NASTJA GALIČ (KARATE KLUB BREŽICE) |
PTF | VLATKA KIUK (Sljeme) |
010 | 1/4 | Kata - Seniorke (S3) | MARTINA PUOTI (CTR Toscana) |
PTF | DOROTA BALCIAROVÁ (Slovak National Team) |
011 | 1/4 | Kata - Seniorke (S3) | CHING YEE YIP (Seasons Monarch Sports Club Hong Kong) |
PTF | PETRA KRIVIČIĆ (Sljeme) |
012 | 1/2 | Kata - Seniorke (S3) | BISERKA RADULOVIĆ (Montenegro) |
PTF | VLATKA KIUK (Sljeme) |
013 | 1/2 | Kata - Seniorke (S3) | DOROTA BALCIAROVÁ (Slovak National Team) |
PTF | CHING YEE YIP (Seasons Monarch Sports Club Hong Kong) |
014 | 1/1 | Kata - Seniorke (S3) | OLGA CHMIELEWSKA (POLISH KARATE FEDERATION) |
PTF | NASTJA GALIČ (KARATE KLUB BREŽICE) |
015 | 1/1 | Kata - Seniorke (S3) | MARTINA PUOTI (CTR Toscana) |
PTF | IZABELA PIECHOTA (POLISH KARATE FEDERATION) |
016 | 1/1 | Kata - Seniorke (S3) | NASTJA GALIČ (KARATE KLUB BREŽICE) |
PTF | BISERKA RADULOVIĆ (Montenegro) |
017 | 1/1 | Kata - Seniorke (S3) | CHING YEE YIP (Seasons Monarch Sports Club Hong Kong) |
PTF | MARTINA PUOTI (CTR Toscana) |
018 | 1/1 | Kata - Seniorke (S3) | VLATKA KIUK (Sljeme) |
PTF | DOROTA BALCIAROVÁ (Slovak National Team) |
019 | 1/16 | Kata - U 21 (ženski)(XU) | NEAKTIVAN NEAKTIVAN (Vukovar`91) |
PTF | DOROTA BALCIAROVÁ (Slovak National Team) |
020 | 1/16 | Kata - U 21 (ženski)(XU) | JELENA LEKOVIĆ (Karate Federation of Serbia) |
PTF | IVA DUŽIĆ (Princ) |
021 | 1/16 | Kata - U 21 (ženski)(XU) | BOJANA MLADEŽIĆ (Karate Federation of Serbia) |
PTF | EMA MATKOVIĆ ("SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR) |
022 | 1/16 | Kata - U 21 (ženski)(XU) | VANJA SAVEVSKI (Karate Federation of Serbia) |
PTF | TEREZA SORIĆ (Princ) |
023 | 1/8 | Kata - U 21 (ženski)(XU) | DOROTA BALCIAROVÁ (Slovak National Team) |
PTF | DOLORES JURIČ (BUSHIDO) |
024 | 1/8 | Kata - U 21 (ženski)(XU) | MAJA MATICKI (Beogradski karate saveza) |
PTF | IZABELA PIECHOTA (POLISH KARATE FEDERATION) |
025 | 1/8 | Kata - U 21 (ženski)(XU) | IVA DUŽIĆ (Princ) |
PTF | AMILA ĐELKIĆ (Salih Salko Ćurić Sarajevo) |
026 | 1/8 | Kata - U 21 (ženski)(XU) | SOFIJA JOKIĆ (Beogradski karate saveza) |
PTF | NIKA JUKIĆ (CROATIA) |
027 | 1/8 | Kata - U 21 (ženski)(XU) | BOJANA MLADEŽIĆ (Karate Federation of Serbia) |
PTF | ZRINKA TABAIN (BUSHIDO) |
028 | 1/8 | Kata - U 21 (ženski)(XU) | KATARINA PIPERIN (Beogradski karate saveza) |
PTF | VEDRANA STERMASI (CROATIA) |
029 | 1/8 | Kata - U 21 (ženski)(XU) | TEREZA SORIĆ (Princ) |
PTF | AZRA PENAVA (Reprezentacija Bosne i Hercegovine) |
030 | 1/8 | Kata - U 21 (ženski)(XU) | ILARIA FABBRO (GLC FIJLKAM) |
PTF | MATEA CIKOJA (Osijek) |
031 | 1/4 | Kata - U 21 (ženski)(XU) | DOROTA BALCIAROVÁ (Slovak National Team) |
PTF | MAJA MATICKI (Beogradski karate saveza) |
032 | 1/4 | Kata - U 21 (ženski)(XU) | AMILA ĐELKIĆ (Salih Salko Ćurić Sarajevo) |
PTF | NIKA JUKIĆ (CROATIA) |
033 | 1/4 | Kata - U 21 (ženski)(XU) | BOJANA MLADEŽIĆ (Karate Federation of Serbia) |
PTF | VEDRANA STERMASI (CROATIA) |
034 | 1/4 | Kata - U 21 (ženski)(XU) | TEREZA SORIĆ (Princ) |
PTF | MATEA CIKOJA (Osijek) |
035 | 1/2 | Kata - U 21 (ženski)(XU) | MAJA MATICKI (Beogradski karate saveza) |
PTF | AMILA ĐELKIĆ (Salih Salko Ćurić Sarajevo) |
036 | 1/2 | Kata - U 21 (ženski)(XU) | BOJANA MLADEŽIĆ (Karate Federation of Serbia) |
PTF | MATEA CIKOJA (Osijek) |
038 | 1/1 | Kata - U 21 (ženski)(XU) | ZRINKA TABAIN (BUSHIDO) |
PTF | EMA MATKOVIĆ ("SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR) |
039 | 1/1 | Kata - U 21 (ženski)(XU) | IZABELA PIECHOTA (POLISH KARATE FEDERATION) |
PTF | DOROTA BALCIAROVÁ (Slovak National Team) |
040 | 1/1 | Kata - U 21 (ženski)(XU) | VEDRANA STERMASI (CROATIA) |
PTF | ZRINKA TABAIN (BUSHIDO) |
041 | 1/1 | Kata - U 21 (ženski)(XU) | DOROTA BALCIAROVÁ (Slovak National Team) |
PTF | AMILA ĐELKIĆ (Salih Salko Ćurić Sarajevo) |
042 | 1/1 | Kata - U 21 (ženski)(XU) | MATEA CIKOJA (Osijek) |
PTF | ZRINKA TABAIN (BUSHIDO) |
043 | 1/1 | Kata - U 21 (ženski)(XU) | MAJA MATICKI (Beogradski karate saveza) |
PTF | BOJANA MLADEŽIĆ (Karate Federation of Serbia) |
044 | 1/4 | Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE) | SAMOBOR TEAM YCAD-F (SAMOBOR) |
PTF | URBAN TEAM YCAD-F (URBAN INVEST) |
045 | 1/4 | Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE) | GLC FIJLKAM TEAM - ZAINA 1 (GLC FIJLKAM) |
PTF | SALZBURG TEAM YCAD-F (KU Walserfeld) |
046 | 1/2 | Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE) | URBAN TEAM YCAD-F (URBAN INVEST) |
PTF | VIKTORIA TEAM YCAD-F (VIKTORIA) |
047 | 1/2 | Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE) | SALZBURG TEAM YCAD-F (KU Walserfeld) |
PTF | KATE EKIPNO ML. KADETKINJE (JASTREB) |
049 | 1/1 | Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE) | KATE EKIPNO ML. KADETKINJE (JASTREB) |
PTF | GLC FIJLKAM TEAM - ZAINA 1 (GLC FIJLKAM) |
050 | 1/1 | Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE) | VIKTORIA TEAM YCAD-F (VIKTORIA) |
PTF | SALZBURG TEAM YCAD-F (KU Walserfeld) |
051 | 1/32 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | MIA MANEVSKA (URBAN INVEST) |
PTF | JOSIPA ADŽIĆ (VIKTORIA) |
052 | 1/32 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | DIMITRINA BOSKOVSKA (FUNAKOSHI GICHIN) |
PTF | NIKA JELEN (SAMOBOR) |
053 | 1/32 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | IVONA MUFTAROVA (URBAN INVEST) |
PTF | TATIJANA SOVIĆ (Dr.Ante Starčević) |
054 | 1/32 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | NIKA OMERZO (KARATE KLUB BREŽICE) |
PTF | NIKOLA RADOŠINSKÁ (Sport School Karate Bratislava) |
055 | 1/32 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | VLADANKA AVRAMOVA (URBAN INVEST) |
PTF | MATEA RADIĆ (VIKTORIA) |
056 | 1/32 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | KAROLINA JANCOVSKA (FUNAKOSHI GICHIN) |
PTF | MARUKINA BAŠIĆ (Zanshin) |
057 | 1/32 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | MONIKA KOCH (URBAN INVEST) |
PTF | LUCIJA LUCIĆ (SAMOBOR) |
058 | 1/32 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | PATRICIJA BELEHAR (Shotokan Kranj) |
PTF | NELL DROPPOVÁ (Sport School Karate Bratislava) |
059 | 1/16 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | JOSIPA ADŽIĆ (VIKTORIA) |
PTF | AURORA FORNEZZA (GLC FIJLKAM) |
060 | 1/16 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | ALIA SHEIHANI (KU Walserfeld) |
PTF | NIKA VIDOVIĆ (FOKUS) |
061 | 1/16 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | NIKA JELEN (SAMOBOR) |
PTF | YLENIA MAMI (GLC FIJLKAM) |
062 | 1/16 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | GIULIA MARSANO (POLIZIA DI STATO) |
PTF | WAI KIU LOK (Seasons Monarch Sports Club Hong Kong) |
063 | 1/16 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | TATIJANA SOVIĆ (Dr.Ante Starčević) |
PTF | GIULIA SARTORIS (GLC FIJLKAM) |
064 | 1/16 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | IOLANDA CATERINO (associazione nazionale carabinieri team capasso) |
PTF | KLARA BRAJA (OMEGA) |
065 | 1/16 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | NIKOLA RADOŠINSKÁ (Sport School Karate Bratislava) |
PTF | ANA IMROVIĆ (Slavonski Brod) |
066 | 1/16 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | MICHELA CAFFARELLI (GLC FIJLKAM) |
PTF | MARINA RADOSAVAC (KK BIHAĆ) |
067 | 1/16 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | VLADANKA AVRAMOVA (URBAN INVEST) |
PTF | DEBORA FABBRO (GLC FIJLKAM) |
068 | 1/16 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | SARAH NOISTERNIGG (KU Walserfeld) |
PTF | LOUISE ADLER (Hässelby Karate Dojo) |
069 | 1/16 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | MARUKINA BAŠIĆ (Zanshin) |
PTF | LAURA LELKES (SPIRIT) |
070 | 1/16 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | AMELIA ANTOCI (GLC FIJLKAM) |
PTF | ANĐELA ČAVIĆ (KK BIHAĆ) |
071 | 1/16 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | MONIKA KOCH (URBAN INVEST) |
PTF | VERONICA DURISOTTI (GLC FIJLKAM) |
072 | 1/16 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | GIORGIA BARELLA (POLIZIA DI STATO) |
PTF | JELIZAVETA KISELOVA (Fudzi Sporta Club) |
073 | 1/16 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | NELL DROPPOVÁ (Sport School Karate Bratislava) |
PTF | MATEA EĆIMOVIĆ (Slavonski Brod) |
074 | 1/16 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | GIADA DUTTO (GLC FIJLKAM) |
PTF | ILDA MUZUROVIĆ (KK BIHAĆ) |
075 | 1/8 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | JOSIPA ADŽIĆ (VIKTORIA) |
PTF | ALIA SHEIHANI (KU Walserfeld) |
076 | 1/8 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | NIKA JELEN (SAMOBOR) |
PTF | WAI KIU LOK (Seasons Monarch Sports Club Hong Kong) |
077 | 1/8 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | GIULIA SARTORIS (GLC FIJLKAM) |
PTF | IOLANDA CATERINO (associazione nazionale carabinieri team capasso) |
078 | 1/8 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | NIKOLA RADOŠINSKÁ (Sport School Karate Bratislava) |
PTF | MICHELA CAFFARELLI (GLC FIJLKAM) |
079 | 1/8 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | VLADANKA AVRAMOVA (URBAN INVEST) |
PTF | LOUISE ADLER (Hässelby Karate Dojo) |
080 | 1/8 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | LAURA LELKES (SPIRIT) |
PTF | AMELIA ANTOCI (GLC FIJLKAM) |
081 | 1/8 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | MONIKA KOCH (URBAN INVEST) |
PTF | GIORGIA BARELLA (POLIZIA DI STATO) |
082 | 1/8 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | NELL DROPPOVÁ (Sport School Karate Bratislava) |
PTF | ILDA MUZUROVIĆ (KK BIHAĆ) |
083 | 1/4 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | ALIA SHEIHANI (KU Walserfeld) |
PTF | WAI KIU LOK (Seasons Monarch Sports Club Hong Kong) |
084 | 1/4 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | GIULIA SARTORIS (GLC FIJLKAM) |
PTF | MICHELA CAFFARELLI (GLC FIJLKAM) |
085 | 1/4 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | VLADANKA AVRAMOVA (URBAN INVEST) |
PTF | AMELIA ANTOCI (GLC FIJLKAM) |
086 | 1/4 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | GIORGIA BARELLA (POLIZIA DI STATO) |
PTF | ILDA MUZUROVIĆ (KK BIHAĆ) |
087 | 1/2 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | WAI KIU LOK (Seasons Monarch Sports Club Hong Kong) |
PTF | MICHELA CAFFARELLI (GLC FIJLKAM) |
088 | 1/2 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | AMELIA ANTOCI (GLC FIJLKAM) |
PTF | ILDA MUZUROVIĆ (KK BIHAĆ) |
091 | 1/1 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | MARINA RADOSAVAC (KK BIHAĆ) |
PTF | NIKOLA RADOŠINSKÁ (Sport School Karate Bratislava) |
092 | 1/1 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | NELL DROPPOVÁ (Sport School Karate Bratislava) |
PTF | GIADA DUTTO (GLC FIJLKAM) |
093 | 1/1 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | MARINA RADOSAVAC (KK BIHAĆ) |
PTF | GIULIA SARTORIS (GLC FIJLKAM) |
094 | 1/1 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | GIORGIA BARELLA (POLIZIA DI STATO) |
PTF | GIADA DUTTO (GLC FIJLKAM) |
095 | 1/1 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | GIULIA SARTORIS (GLC FIJLKAM) |
PTF | WAI KIU LOK (Seasons Monarch Sports Club Hong Kong) |
096 | 1/1 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | AMELIA ANTOCI (GLC FIJLKAM) |
PTF | GIORGIA BARELLA (POLIZIA DI STATO) |
097 | 1/1 | Kata - Mlađe kadetkinje (XC) | MICHELA CAFFARELLI (GLC FIJLKAM) |
PTF | ILDA MUZUROVIĆ (KK BIHAĆ) |
098 | 1/16 | Kumite - Učenici +42 | DARIO GLUHINIĆ (STIJENA) |
PTF | LOVRO BALENT (GLOBUS Čakovec) |
099 | 1/16 | Kumite - Učenici +42 | MILOŠ GRBIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | MAX FAJERBACH (LOTOS ZAGREB) |
100 | 1/16 | Kumite - Učenici +42 | MALIK BAGAEV (Sport School Karate Bratislava) |
PTF | ANTE VUKOJA (Hercegovina-Zagreb) |
101 | 1/16 | Kumite - Učenici +42 | TIBOR KOVAČIĆ (VARAŽDIN) |
PTF | TEO KEČKEŠ (GLOBUS Čakovec) |
102 | 1/16 | Kumite - Učenici +42 | INAS ARNAUTOVIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | ANTUN VUJEVIĆ (Mladost) |
103 | 1/16 | Kumite - Učenici +42 | EMIL SADIKOVIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | DINO PEREŠKO (Karlovac 1969) |
104 | 1/8 | Kumite - Učenici +42 | DARIO GLUHINIĆ (STIJENA) |
PTF | ISA MACIĆ (Kumite Sarajevo) |
105 | 1/8 | Kumite - Učenici +42 | MILOŠ GRBIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | SAŠA GRUJIĆ (Virovitica) |
106 | 1/8 | Kumite - Učenici +42 | ANTE VUKOJA (Hercegovina-Zagreb) |
PTF | DANIJEL TEPIĆ (ENERGIJA) |
107 | 1/8 | Kumite - Učenici +42 | ADNAN ĆEHIĆ (KK Omladinac Sanica) |
PTF | NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL KARATE FEDERATION) |
108 | 1/8 | Kumite - Učenici +42 | TEO KEČKEŠ (GLOBUS Čakovec) |
PTF | NIKOLA GLIBO (USKOPLJAK) |
109 | 1/8 | Kumite - Učenici +42 | ANTUN VUJEVIĆ (Mladost) |
PTF | ABDURAHMAN HALIMI (FORCA SKOPJE) |
110 | 1/8 | Kumite - Učenici +42 | EMIL SADIKOVIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | ALJAŽ GAJŠEK (SHOTOKAN VELENJE) |
111 | 1/8 | Kumite - Učenici +42 | MUHAMED VUČKIĆ (KK Omladinac Sanica) |
PTF | MIHAEL SIRC (Mala Subotica) |
112 | 1/4 | Kumite - Učenici +42 | DARIO GLUHINIĆ (STIJENA) |
PTF | MILOŠ GRBIĆ (KK BIHAĆ) |
113 | 1/4 | Kumite - Učenici +42 | ANTE VUKOJA (Hercegovina-Zagreb) |
PTF | NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL KARATE FEDERATION) |
114 | 1/4 | Kumite - Učenici +42 | TEO KEČKEŠ (GLOBUS Čakovec) |
PTF | ANTUN VUJEVIĆ (Mladost) |
115 | 1/4 | Kumite - Učenici +42 | ALJAŽ GAJŠEK (SHOTOKAN VELENJE) |
PTF | MUHAMED VUČKIĆ (KK Omladinac Sanica) |
116 | 1/2 | Kumite - Učenici +42 | DARIO GLUHINIĆ (STIJENA) |
PTF | NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL KARATE FEDERATION) |
117 | 1/2 | Kumite - Učenici +42 | TEO KEČKEŠ (GLOBUS Čakovec) |
PTF | MUHAMED VUČKIĆ (KK Omladinac Sanica) |
118 | 1/1 | Kumite - Učenici +42 | LOVRO BALENT (GLOBUS Čakovec) |
PTF | ISA MACIĆ (Kumite Sarajevo) |
119 | 1/1 | Kumite - Učenici +42 | NIKOLA GLIBO (USKOPLJAK) |
PTF | TIBOR KOVAČIĆ (VARAŽDIN) |
120 | 1/1 | Kumite - Učenici +42 | ISA MACIĆ (Kumite Sarajevo) |
PTF | MILOŠ GRBIĆ (KK BIHAĆ) |
121 | 1/1 | Kumite - Učenici +42 | ANTUN VUJEVIĆ (Mladost) |
PTF | TIBOR KOVAČIĆ (VARAŽDIN) |
122 | 1/1 | Kumite - Učenici +42 | MILOŠ GRBIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL KARATE FEDERATION) |
123 | 1/1 | Kumite - Učenici +42 | MUHAMED VUČKIĆ (KK Omladinac Sanica) |
PTF | ANTUN VUJEVIĆ (Mladost) |
124 | 1/1 | Kumite - Učenici +42 | DARIO GLUHINIĆ (STIJENA) |
PTF | TEO KEČKEŠ (GLOBUS Čakovec) |
125 | 1/32 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | TOMAŽ HUDALES (SHOTOKAN VELENJE) |
PTF | DOMAGOJ ŽAJA (SAMOBOR) |
126 | 1/32 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | JAN HARTL (KOZJANSKO in OBSOTELJE) |
PTF | DOMAGOJ BLAGOJEVIĆ (VELIKA GORICA) |
127 | 1/32 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | BOR HARTL (KOZJANSKO in OBSOTELJE) |
PTF | KARLO JURČEVIĆ (OMEGA) |
128 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | TOMAŽ HUDALES (SHOTOKAN VELENJE) |
PTF | BÁLINT KERTÉSZ (SPIRIT) |
129 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | ELDAR KRŠO (KK BIHAĆ) |
PTF | BRUNO ŠIMURINA (KK JADRAN) |
130 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | STRAHINJA BRANKOVIĆ (Sinđelić) |
PTF | DANIELE DE VIVO (SHIRAI CLUB S.VALENTINO) |
131 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | ADIS ĆOMIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | DAMIR BARJAMOVIĆ (SHOTOKAN UMAG) |
132 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | DOMAGOJ BLAGOJEVIĆ (VELIKA GORICA) |
PTF | GABRIEL GUIDONE (GLC FIJLKAM) |
133 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | PAVLE DUJAKOVIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | WILL SEBASTIAN (HESSEN - KARATE TEAM GERMANY) |
134 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | DAMJAN JERKOVIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | DUŠAN STEPANČIĆ (Beogradski karate saveza) |
135 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | LEON MISANOVIC (KK BIHAĆ) |
PTF | DAMJAN NENADIĆ (SAMOBOR) |
136 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | BOR HARTL (KOZJANSKO in OBSOTELJE) |
PTF | ISAM KHAWALID (ISRAEL KARATE FEDERATION) |
137 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | FATMIR REKIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | LEO LAZAR (9. ZMAJ RIJEKA) |
138 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | SEMIR MIDŽIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | LEO MARKOVIĆ (Mladost) |
139 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | JURINA FILIP (KK BIHAĆ) |
PTF | MAKSIM MADŽAR (TAD RIJEKA) |
140 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | DEJAN DEBELAK (KARATE KLUB BREŽICE) |
PTF | VITTORIO ARCURI (GLC FIJLKAM) |
141 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | EDI LONCIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | ENDRIT MEHMETAJ (HESSEN - KARATE TEAM GERMANY) |
142 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | MUHAMED ŠUMAR (KK BIHAĆ) |
PTF | MATEJ BRAJE (JASTREB) |
143 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | BÁLINT MÉRŐ (Budai XI) |
PTF | DRAŽEN ŠARIĆ (SAMOBOR) |
144 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | BÁLINT KERTÉSZ (SPIRIT) |
PTF | ELDAR KRŠO (KK BIHAĆ) |
145 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | STRAHINJA BRANKOVIĆ (Sinđelić) |
PTF | DAMIR BARJAMOVIĆ (SHOTOKAN UMAG) |
146 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | DOMAGOJ BLAGOJEVIĆ (VELIKA GORICA) |
PTF | PAVLE DUJAKOVIĆ (KK BIHAĆ) |
147 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | DUŠAN STEPANČIĆ (Beogradski karate saveza) |
PTF | LEON MISANOVIC (KK BIHAĆ) |
148 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | BOR HARTL (KOZJANSKO in OBSOTELJE) |
PTF | LEO LAZAR (9. ZMAJ RIJEKA) |
149 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | LEO MARKOVIĆ (Mladost) |
PTF | MAKSIM MADŽAR (TAD RIJEKA) |
150 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | DEJAN DEBELAK (KARATE KLUB BREŽICE) |
PTF | ENDRIT MEHMETAJ (HESSEN - KARATE TEAM GERMANY) |
151 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | MUHAMED ŠUMAR (KK BIHAĆ) |
PTF | BÁLINT MÉRŐ (Budai XI) |
152 | 1/4 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | ELDAR KRŠO (KK BIHAĆ) |
PTF | STRAHINJA BRANKOVIĆ (Sinđelić) |
153 | 1/4 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | PAVLE DUJAKOVIĆ (KK BIHAĆ) |
PTF | LEON MISANOVIC (KK BIHAĆ) |
154 | 1/4 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | BOR HARTL (KOZJANSKO in OBSOTELJE) |
PTF | MAKSIM MADŽAR (TAD RIJEKA) |
155 | 1/4 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | ENDRIT MEHMETAJ (HESSEN - KARATE TEAM GERMANY) |
PTF | MUHAMED ŠUMAR (KK BIHAĆ) |
156 | 1/2 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | STRAHINJA BRANKOVIĆ (Sinđelić) |
PTF | PAVLE DUJAKOVIĆ (KK BIHAĆ) |
157 | 1/2 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | BOR HARTL (KOZJANSKO in OBSOTELJE) |
PTF | MUHAMED ŠUMAR (KK BIHAĆ) |
160 | 1/1 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | DANIELE DE VIVO (SHIRAI CLUB S.VALENTINO) |
PTF | DAMIR BARJAMOVIĆ (SHOTOKAN UMAG) |
161 | 1/1 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | BÁLINT MÉRŐ (Budai XI) |
PTF | MATEJ BRAJE (JASTREB) |
162 | 1/1 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | DANIELE DE VIVO (SHIRAI CLUB S.VALENTINO) |
PTF | ELDAR KRŠO (KK BIHAĆ) |
163 | 1/1 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | ENDRIT MEHMETAJ (HESSEN - KARATE TEAM GERMANY) |
PTF | BÁLINT MÉRŐ (Budai XI) |
164 | 1/1 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | ELDAR KRŠO (KK BIHAĆ) |
PTF | PAVLE DUJAKOVIĆ (KK BIHAĆ) |
165 | 1/1 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | BOR HARTL (KOZJANSKO in OBSOTELJE) |
PTF | ENDRIT MEHMETAJ (HESSEN - KARATE TEAM GERMANY) |
166 | 1/1 | Kumite - Mlađi kadeti -41 | STRAHINJA BRANKOVIĆ (Sinđelić) |
PTF | MUHAMED ŠUMAR (KK BIHAĆ) |