Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
24. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Seniorke 18+ g.-50 (M1)
Kumite - Seniorke 18+ g.-61 (M3)
Kumite - Seniorke 18+ g.-68 (M4)
Kumite - Seniorke 18+ g.+68 (M5)
Kumite - Seniorke 18+ g.-50 (M1)
276
0
LUNA HAMER (GLOBUS)
274
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. ELENA KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec
2. LUNA HAMER, GLOBUS Čakovec
3. ----
3. ----
Kumite - Seniorke 18+ g.-61 (M3)
372
0
EMINA MAHMUTBEGOVIC (WINNER)
518
0
LUNA HAMER (GLOBUS)
487
0
BELMA OMEROVIĆ (KSTK-A)
517
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
372
0
EMINA MAHMUTBEGOVIC (WINNER)
487
0
BELMA OMEROVIĆ (KSTK-A)
Osvajači medalja
1. EMINA MAHMUTBEGOVIC, KK " Winner" Tuzla
2. BELMA OMEROVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. LUNA HAMER, GLOBUS Čakovec
3. ELENA KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec
Kumite - Seniorke 18+ g.-68 (M4)
505
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
464
0
LEJLA BAŠIĆ (KSTK-A)
407
DAJANA BLAGOJEVIĆ (KSTK-A)
505
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
407
0
DAJANA BLAGOJEVIĆ (KSTK-A)
Osvajači medalja
1. PETRA BRLEČIĆ, IVANEC
2. DAJANA BLAGOJEVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. LEJLA BAŠIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. ----
Kumite - Seniorke 18+ g.+68 (M5)
469
0
LORA GAVRIĆ (0354451)
511
0
STEFANI KREŠIĆ (KSTK-A)
463
ALMEDINA KADRIĆ (KSTK-A)
511
0
STEFANI KREŠIĆ (KSTK-A)
463
0
ALMEDINA KADRIĆ (KSTK-A)
Osvajači medalja
1. STEFANI KREŠIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
2. ALMEDINA KADRIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. LORA GAVRIĆ, Slavonski Brod
3. ----