Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici +46
1532
0
FELICE FORTUNATO (SHIRAI)
1744
0
VITOMIR TRAJKOVSKI (BOTTONI)
1744
0
VITOMIR TRAJKOVSKI (BOTTONI)
1383
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
1383
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
1373
0
TIN HERCEG (KK "VŽ")
1493
0
ALESSANDRO RUBERT (GLCFIJL)
1070
0
IMRAN OSMANAGIĆ (KS USK )
1744
0
VITOMIR TRAJKOVSKI (BOTTONI)
60
0
SRDJAN SIPKA (TIGAR K)
1532
0
FELICE FORTUNATO (SHIRAI)
483
0
UROŠ RADAN (KS USK )
368
0
MIKHAEL JAKOUBOV (HAIM)
1609
0
TOMA VODOPIJA (KK ZANS)
1494
0
MICHELE GIRARDI (GLCFIJL)
484
0
ALEKSANDAR NOVICKI (KS USK )
230
0
ANGEL MITEV (7654321)
470
0
SANJIN BRUS (KS USK )
1371
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
1676
0
LOREN TABAKOVIĆ (RONIN)
1383
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
1070
0
IMRAN OSMANAGIĆ (KS USK )
1744
0
VITOMIR TRAJKOVSKI (BOTTONI)
483
0
UROŠ RADAN (KS USK )
368
0
MIKHAEL JAKOUBOV (HAIM)
484
0
ALEKSANDAR NOVICKI (KS USK )
470
0
SANJIN BRUS (KS USK )
1371
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
1383
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
483
0
UROŠ RADAN (KS USK )
368
0
MIKHAEL JAKOUBOV (HAIM)
470
0
SANJIN BRUS (KS USK )
483
0
UROŠ RADAN (KS USK )
470
0
SANJIN BRUS (KS USK )
1371
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
230
0
ANGEL MITEV (7654321)
368
0
MIKHAEL JAKOUBOV (HAIM)
230
0
ANGEL MITEV (7654321)
Medalists
1. SANJIN BRUS, KS USK BIH
2. UROŠ RADAN, KS USK BIH
3. VITOMIR TRAJKOVSKI, BOTTONI
3. MIKHAEL JAKOUBOV, IKA ISRAEL