Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Učenice -32
11
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
784
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
784
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
1240
0
SARA NOVAK (KK MS)
666
0
JASMINA BEKTIC (SBG)
726
0
SARA TOPČAGIĆ (KS USK )
1582
0
SASHA IANACHI ĆOPIĆ (OKIT)
1240
0
SARA NOVAK (KK MS)
1585
0
ANNA BONTEMPI (GLCFIJL)
784
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
11
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
1239
0
NIKA ŽERJAV (KK MS)
1310
0
KIARA BRSTILO (VGORICA)
59
0
MASA VIDMAR (TIGAR K)
1679
0
ELA PETAN (BREZICE)
1238
0
EMA MARČEC (KK MS)
1622
0
VALENTINA DE DONATIS (GLCFIJL)
849
0
TRINE LIND (DENMARK)
517
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
2087
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
726
0
SARA TOPČAGIĆ (KS USK )
1240
0
SARA NOVAK (KK MS)
784
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
1239
0
NIKA ŽERJAV (KK MS)
1310
0
KIARA BRSTILO (VGORICA)
1238
0
EMA MARČEC (KK MS)
849
0
TRINE LIND (DENMARK)
517
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
1240
0
SARA NOVAK (KK MS)
1239
0
NIKA ŽERJAV (KK MS)
1238
0
EMA MARČEC (KK MS)
517
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
1239
0
NIKA ŽERJAV (KK MS)
517
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
849
0
TRINE LIND (DENMARK)
2087
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
1238
0
EMA MARČEC (KK MS)
849
0
TRINE LIND (DENMARK)
Medalists
1. EMA SGARDELLI, ZAMET
2. NIKA ŽERJAV, Mala Subotica
3. SARA NOVAK, Mala Subotica
3. TRINE LIND, Sportskarate.dk
Kumite - Učenice -36
1624
MELISSA STROSCIO (GLCFIJL)
1624
0
MELISSA STROSCIO (GLCFIJL)
2106
0
ELIDE BABIĆ (KASTAV)
2106
0
ELIDE BABIĆ (KASTAV)
5
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
1406
0
TEA-LENA ŠPOLJARIĆ (GLOBUS)
1316
0
MERISA GARIĆ (VGORICA)
1623
MARTINA VARONE (GLCFIJL)
5
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
917
NADJA HARBAS (KS USK )
1600
0
PATRICIJA ŽABČIĆ (BREGANA)
2106
0
ELIDE BABIĆ (KASTAV)
69
SARA TADEJ (KOSTRE)
1624
MELISSA STROSCIO (GLCFIJL)
481
SARA KALAJDŽIĆ (KS USK )
902
0
EMILI BETI (GLOBUS)
79
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
1949
SHIR YAHAV (SPORT)
2088
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
1404
ADNA BILANOVIĆ (KS USK )
278
0
ARTA BUSHI (FORCA)
2107
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
1534
AJDA GOLAČ (RUDAR)
1587
MINA GHEZA (GLCFIJL)
574
BRUNA ĆORIĆ (KKHZG)
1406
0
TEA-LENA ŠPOLJARIĆ (GLOBUS)
1623
0
MARTINA VARONE (GLCFIJL)
5
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
917
0
NADJA HARBAS (KS USK )
2106
0
ELIDE BABIĆ (KASTAV)
69
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
1624
0
MELISSA STROSCIO (GLCFIJL)
481
0
SARA KALAJDŽIĆ (KS USK )
79
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
1949
0
SHIR YAHAV (SPORT)
2088
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
1404
0
ADNA BILANOVIĆ (KS USK )
278
0
ARTA BUSHI (FORCA)
1534
0
AJDA GOLAČ (RUDAR)
1587
0
MINA GHEZA (GLCFIJL)
574
0
BRUNA ĆORIĆ (KKHZG)
1406
0
TEA-LENA ŠPOLJARIĆ (GLOBUS)
5
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
2106
0
ELIDE BABIĆ (KASTAV)
481
0
SARA KALAJDŽIĆ (KS USK )
1949
0
SHIR YAHAV (SPORT)
1404
0
ADNA BILANOVIĆ (KS USK )
278
0
ARTA BUSHI (FORCA)
574
0
BRUNA ĆORIĆ (KKHZG)
5
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
481
0
SARA KALAJDŽIĆ (KS USK )
1404
0
ADNA BILANOVIĆ (KS USK )
574
0
BRUNA ĆORIĆ (KKHZG)
481
0
SARA KALAJDŽIĆ (KS USK )
1404
0
ADNA BILANOVIĆ (KS USK )
2088
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
1949
0
SHIR YAHAV (SPORT)
2088
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
574
0
BRUNA ĆORIĆ (KKHZG)
1949
0
SHIR YAHAV (SPORT)
Medalists
1. ADNA BILANOVIĆ, KS USK BIH
2. SARA KALAJDŽIĆ, KS USK BIH
3. ELIDE BABIĆ, Kastav
3. BRUNA ĆORIĆ, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Učenice -40
882
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
1040
0
TEREZA VUNIĆ (OKIT)
882
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
2108
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
1224
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
1303
0
EMA NOVAK (VGORICA)
2108
ADRIANA ROSS (KASTAV)
290
0
JUSRA ADEMI (FORCA)
882
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
1040
TEREZA VUNIĆ (OKIT)
1737
0
ILINA ATANASOSKA (BOTTONI)
720
0
ADNA DELIĆ (KS USK )
2109
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
67
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
1588
0
ELENA ZANI (GLCFIJL)
996
LANA KOKOTEC (KLENOVN)
1224
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
2108
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
290
0
JUSRA ADEMI (FORCA)
1040
0
TEREZA VUNIĆ (OKIT)
720
0
ADNA DELIĆ (KS USK )
2109
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
67
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
996
0
LANA KOKOTEC (KLENOVN)
2108
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
290
0
JUSRA ADEMI (FORCA)
720
0
ADNA DELIĆ (KS USK )
67
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
290
0
JUSRA ADEMI (FORCA)
67
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
996
0
LANA KOKOTEC (KLENOVN)
1588
0
ELENA ZANI (GLCFIJL)
720
0
ADNA DELIĆ (KS USK )
1588
0
ELENA ZANI (GLCFIJL)
Medalists
1. JUSRA ADEMI, FORCA
2. TONKA MIJALJEVIC, KOSTRENA
3. ADRIANA ROSS, Kastav
3. ADNA DELIĆ, KS USK BIH
Kumite - Učenice -44
1365
0
LEONA GULIJA (KK "VŽ")
1625
0
ELENA PIZZIN (GLCFIJL)
1365
0
LEONA GULIJA (KK "VŽ")
513
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
1677
0
ANA SEVER (BREZICE)
1269
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
513
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
1365
0
LEONA GULIJA (KK "VŽ")
725
0
BELMA RIZVIĆ (KS USK )
1625
ELENA PIZZIN (GLCFIJL)
1599
0
JANA KALFIĆ (LAV)
2110
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
511
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
7
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
1663
NELLY DŽANIĆ (KGB)
1677
0
ANA SEVER (BREZICE)
513
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
725
0
BELMA RIZVIĆ (KS USK )
1625
0
ELENA PIZZIN (GLCFIJL)
2110
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
511
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
7
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
1663
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
513
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
725
0
BELMA RIZVIĆ (KS USK )
2110
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
7
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
725
0
BELMA RIZVIĆ (KS USK )
7
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
1663
NELLY DŽANIĆ (KGB)
2110
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
1663
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
Medalists
1. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. BELMA RIZVIĆ, KS USK BIH
3. LEONA GULIJA, VARAŽDIN
3. DARJA ZORIĆ, Kastav
Kumite - Učenice +44
1956
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
1067
0
BADRIJA TAHIROVIĆ (KS USK )
1067
0
BADRIJA TAHIROVIĆ (KS USK )
1747
0
SIMONA NIKOLOVSKA (BOTTONI)
1268
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
1067
0
BADRIJA TAHIROVIĆ (KS USK )
1956
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
1941
0
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
545
0
ANTONELA ANĐELIĆ (HR.DRAG)
489
0
JOVANA STEVANOVIĆ (KS USK )
1488
0
ANJA PEULJC (GLCFIJL)
1747
0
SIMONA NIKOLOVSKA (BOTTONI)
998
0
KATJA SHEIHANI (SBG)
724
0
ADNA ALIBEGIĆ (KS USK )
1628
0
SARA FURLANETTO (GLCFIJL)
84
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
2063
0
DORA ŽUGČIĆ (STUDNT)
717
0
LEJLA KUDIĆ (KS USK )
1626
MARTINA SIMEONE (GLCFIJL)
1067
0
BADRIJA TAHIROVIĆ (KS USK )
1941
0
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
489
0
JOVANA STEVANOVIĆ (KS USK )
1747
0
SIMONA NIKOLOVSKA (BOTTONI)
998
0
KATJA SHEIHANI (SBG)
84
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
717
0
LEJLA KUDIĆ (KS USK )
1626
0
MARTINA SIMEONE (GLCFIJL)
1941
0
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
1747
0
SIMONA NIKOLOVSKA (BOTTONI)
84
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
717
0
LEJLA KUDIĆ (KS USK )
1941
0
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
84
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
998
0
KATJA SHEIHANI (SBG)
1628
0
SARA FURLANETTO (GLCFIJL)
717
0
LEJLA KUDIĆ (KS USK )
1628
0
SARA FURLANETTO (GLCFIJL)
Medalists
1. LANA HRVOIĆ, ĐURĐEVAC
2. LANA LOZOVINA, OBI Kaštela
3. SIMONA NIKOLOVSKA, BOTTONI
3. LEJLA KUDIĆ, KS USK BIH