Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadeti -52
1894
0
DZMITRY MATAVILAU (BKF)
1183
0
SANI SKOTNIK (RADENCI)
1183
0
SANI SKOTNIK (RADENCI)
1289
0
KRISTIYAN VELINOV (TEAM BG)
1289
0
KRISTIYAN VELINOV (TEAM BG)
433
0
ANSHA MALEK (ISRAEL)
433
0
ANSHA MALEK (ISRAEL)
1966
0
MIHAJLO POPOVIC (SRBJNTM)
1951
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
728
0
BENJAMIN HARBAŠ (KS USK )
585
0
ALFREDO FALCIANO (SHIRAI)
20
0
ENDRIT MEHMETAJ (GER)
1149
0
ANDREA LANFREDI (GLCFIJL)
433
0
ANSHA MALEK (ISRAEL)
1787
0
DRITON HALIMI (PIROKII)
1639
0
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
675
0
CRISTIANO TONFONI (TOSCANA)
1289
0
KRISTIYAN VELINOV (TEAM BG)
417
0
MATTEO GAMBA (TEAMNIO)
2052
0
MATEJ BUDIŠČAK (CROAZG)
374
0
DAVIDE RAPPARINI (GLCFIJL)
1894
0
DZMITRY MATAVILAU (BKF)
1183
SANI SKOTNIK (RADENCI)
2042
0
BALŠA MILIČKOVIĆ (MNE)
572
0
NEMANJA STEVANOVIĆ (KS USK )
1800
0
MORRA CHRISTIAN (ITA NT)
27
0
TOBIAS BERGGREN (GER)
375
0
MICHELE ACHILUZZI (GLCFIJL)
145
0
ITAI SCHWABE (ISRAEL)
1436
0
TOMAŽ HUDALES (DKCELJE)
1008
0
MIMOLAT BAGAEV (SLOVKNT)
1725
0
FEDERICO SERENO (GLCFIJL)
1278
0
DOBRI DIMITROV (TEAM BG)
2031
0
VALERIO MANTOVANI (MATRIX)
1966
0
MIHAJLO POPOVIC (SRBJNTM)
1148
0
ANDREA BORTOLOTTI (GLCFIJL)
1431
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
778
FARIS KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
510
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
538
0
ADIS ĆOMIĆ (KS USK )
588
0
DANIELE DE VIVO (SHIRAI)
21
0
LEO FABIO (GER)
621
0
JIANIS LIUT (GLCFIJL)
1772
0
EDI LONCICH (ISRAEL)
611
0
EDUARDS SUJETOVS (IPPON)
1007
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
1147
0
ANDREA BELTRAMINI (GLCFIJL)
1283
0
AYGIUN ALIOSMANOV (TEAM BG)
419
0
RICCARDO BOMEI (TEAMNIO)
1967
0
MARKO MARKOVIC (SRBJNTM)
1151
0
DAVIDE ANDRETTA (GLCFIJL)
1328
0
DENIS ŽUPAN (VIROVTC)
1233
ADRIAN HALILI (KK LJUB)
875
0
BRIGIOLA LUIGI (PIELLE)
740
0
LEONARDO KORAĆ (MEĐUGOR)
1799
0
TEVERINI SIMONE (ITA NT)
1320
0
PETAR OREŠKOVIĆ (VGORICA)
1190
0
MATTEO LANDI (GLCFIJL)
299
0
ADI ASHKENAZI (SPORT)
793
JAN HARTL (KOZJANS)
1718
0
SIMONE GUGLIELMI (GLCFIJL)
1261
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
1656
0
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
1638
0
STJEPAN GOLUBIČIĆ (0354451)
1150
0
ANDREA MILAN (GLCFIJL)
879
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
1852
ELDIN HAJDARPAŠIĆ (BIHKF)
1951
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
20
0
ENDRIT MEHMETAJ (GER)
433
0
ANSHA MALEK (ISRAEL)
1639
0
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
1289
0
KRISTIYAN VELINOV (TEAM BG)
2052
0
MATEJ BUDIŠČAK (CROAZG)
374
0
DAVIDE RAPPARINI (GLCFIJL)
1183
0
SANI SKOTNIK (RADENCI)
572
0
NEMANJA STEVANOVIĆ (KS USK )
1800
0
MORRA CHRISTIAN (ITA NT)
375
0
MICHELE ACHILUZZI (GLCFIJL)
1008
0
MIMOLAT BAGAEV (SLOVKNT)
1725
0
FEDERICO SERENO (GLCFIJL)
1966
0
MIHAJLO POPOVIC (SRBJNTM)
1148
0
ANDREA BORTOLOTTI (GLCFIJL)
778
0
FARIS KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
510
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
21
0
LEO FABIO (GER)
621
0
JIANIS LIUT (GLCFIJL)
1007
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
1283
0
AYGIUN ALIOSMANOV (TEAM BG)
1967
0
MARKO MARKOVIC (SRBJNTM)
1151
0
DAVIDE ANDRETTA (GLCFIJL)
1233
0
ADRIAN HALILI (KK LJUB)
740
0
LEONARDO KORAĆ (MEĐUGOR)
1799
0
TEVERINI SIMONE (ITA NT)
299
0
ADI ASHKENAZI (SPORT)
793
0
JAN HARTL (KOZJANS)
1718
0
SIMONE GUGLIELMI (GLCFIJL)
1656
0
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
879
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
1852
0
ELDIN HAJDARPAŠIĆ (BIHKF)
1951
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
433
0
ANSHA MALEK (ISRAEL)
1289
0
KRISTIYAN VELINOV (TEAM BG)
374
0
DAVIDE RAPPARINI (GLCFIJL)
1800
0
MORRA CHRISTIAN (ITA NT)
1008
0
MIMOLAT BAGAEV (SLOVKNT)
1966
0
MIHAJLO POPOVIC (SRBJNTM)
778
0
FARIS KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
21
0
LEO FABIO (GER)
1007
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
1967
0
MARKO MARKOVIC (SRBJNTM)
1151
0
DAVIDE ANDRETTA (GLCFIJL)
1799
0
TEVERINI SIMONE (ITA NT)
299
0
ADI ASHKENAZI (SPORT)
1656
0
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
879
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
433
0
ANSHA MALEK (ISRAEL)
374
0
DAVIDE RAPPARINI (GLCFIJL)
1008
0
MIMOLAT BAGAEV (SLOVKNT)
1966
0
MIHAJLO POPOVIC (SRBJNTM)
1007
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
1967
0
MARKO MARKOVIC (SRBJNTM)
1799
0
TEVERINI SIMONE (ITA NT)
1656
0
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
374
0
DAVIDE RAPPARINI (GLCFIJL)
1966
0
MIHAJLO POPOVIC (SRBJNTM)
1967
0
MARKO MARKOVIC (SRBJNTM)
1656
0
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
374
0
DAVIDE RAPPARINI (GLCFIJL)
1656
0
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
1718
0
SIMONE GUGLIELMI (GLCFIJL)
1638
0
STJEPAN GOLUBIČIĆ (0354451)
879
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
1638
0
STJEPAN GOLUBIČIĆ (0354451)
1799
0
TEVERINI SIMONE (ITA NT)
879
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
1967
0
MARKO MARKOVIC (SRBJNTM)
879
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
Medalists
1. FAHIK VESELI, OLIMPIK
2. DAVIDE RAPPARINI, GLC FIJLKAM
3. MIHAJLO POPOVIC, Karate Federation of Serbia
3. BRUNO JELINIĆ, BUSHIDO
Kumite - Kadeti -57
1968
0
JOVAN MARKOVIĆ (SRBJNTM)
2032
0
JACOPO BORDI (MATRIX)
1968
0
JOVAN MARKOVIĆ (SRBJNTM)
1279
0
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
1279
0
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
1803
0
VITULANO GENNARO (ITA NT)
1279
0
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
1708
0
ALESSIO DELLI SANTI (GLCFIJL)
95
0
DIMITRI RASQUI (F.L.A.M)
1321
0
SLAVKO VLAHINIĆ (VGORICA)
1723
0
MATTIA GRANATIERO (GLCFIJL)
1433
0
MARKO BOGDANOVIĆ (KGB)
561
0
TJAZ OBLAK (KOLEKTO)
642
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
1803
VITULANO GENNARO (ITA NT)
752
0
MUAMER TARAHIJA (SAMBON)
1279
0
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
346
NICOLAS ZANNI (GLCFIJL)
271
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
1968
0
JOVAN MARKOVIĆ (SRBJNTM)
2032
JACOPO BORDI (MATRIX)
349
0
MARKO LASIĆ (NERETV)
546
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
1192
AURELIO LUCATTINI (GLCFIJL)
592
0
MAURO INGENITO (SHIRAI)
834
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
2089
CRISTHIAN CARBONI (POLIZIA)
526
0
JOSIP TADIĆ (EMPIPR)
883
0
MEVLUD MEMEDI (FORCA)
377
GIAN LUCA BONAVERI (GLCFIJL)
1708
0
ALESSIO DELLI SANTI (GLCFIJL)
80
0
LUKA SMOLJO (OBI KAŠ)
962
LUKA ŠKRLJ (SENSEI)
567
0
ADIS HALILOVIĆ (KS USK )
1308
0
IVOR BABIĆ (VGORICA)
626
0
FABIO CASTELLI (GLCFIJL)
110
0
SULTAN IHAYEV (ISRAEL)
1110
0
GAL DVORJAK (NESTOR)
1009
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
1802
DE FALCO DAVID (ITA NT)
1853
0
ANDRIJA SOLDO (BIHKF)
1655
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
376
FEDERICO PIRAZZOLI (GLCFIJL)
1169
0
CLAUDIO SANISLAV (GLCFIJL)
771
0
KONSTANTIN JEREMIĆ (KANON)
988
IVAN BIRKIĆ (BBIOGRD)
504
0
HARIS MURADBAŠIĆ (ORKKA)
1851
0
PETAR EFTIMOV (TEAM BG)
1721
SIMONE PALAZZO (GLCFIJL)
594
0
FRANCESCO MARIA SCOTTI (SHIRAI)
829
0
DARIO MILINKOVIĆ (KK IPON)
874
MATTEO FIORE (PIELLE)
763
0
DOMEN ZIDAR (TRBOVLJ)
644
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
1801
RAGNOLI DAVIDE (ITA NT)
301
0
LORENZO CARAMAGNO (GLCFIJL)
1932
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
1319
PATRIK MACUKIĆ (VGORICA)
1321
0
SLAVKO VLAHINIĆ (VGORICA)
1723
0
MATTIA GRANATIERO (GLCFIJL)
642
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
1803
0
VITULANO GENNARO (ITA NT)
1279
0
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
346
0
NICOLAS ZANNI (GLCFIJL)
271
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
2032
0
JACOPO BORDI (MATRIX)
546
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
1192
0
AURELIO LUCATTINI (GLCFIJL)
834
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
2089
0
CRISTHIAN CARBONI (POLIZIA)
526
0
JOSIP TADIĆ (EMPIPR)
377
0
GIAN LUCA BONAVERI (GLCFIJL)
1708
0
ALESSIO DELLI SANTI (GLCFIJL)
962
0
LUKA ŠKRLJ (SENSEI)
567
0
ADIS HALILOVIĆ (KS USK )
110
0
SULTAN IHAYEV (ISRAEL)
1009
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
1802
0
DE FALCO DAVID (ITA NT)
1655
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
376
0
FEDERICO PIRAZZOLI (GLCFIJL)
1169
0
CLAUDIO SANISLAV (GLCFIJL)
988
0
IVAN BIRKIĆ (BBIOGRD)
1851
0
PETAR EFTIMOV (TEAM BG)
1721
0
SIMONE PALAZZO (GLCFIJL)
829
0
DARIO MILINKOVIĆ (KK IPON)
874
0
MATTEO FIORE (PIELLE)
644
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
1801
0
RAGNOLI DAVIDE (ITA NT)
1932
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
1319
0
PATRIK MACUKIĆ (VGORICA)
1723
0
MATTIA GRANATIERO (GLCFIJL)
1803
0
VITULANO GENNARO (ITA NT)
1279
0
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
271
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
546
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
834
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
526
0
JOSIP TADIĆ (EMPIPR)
1708
0
ALESSIO DELLI SANTI (GLCFIJL)
110
0
SULTAN IHAYEV (ISRAEL)
1009
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
1655
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
1169
0
CLAUDIO SANISLAV (GLCFIJL)
1851
0
PETAR EFTIMOV (TEAM BG)
874
0
MATTEO FIORE (PIELLE)
644
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
1932
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
1803
0
VITULANO GENNARO (ITA NT)
271
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
546
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
1708
0
ALESSIO DELLI SANTI (GLCFIJL)
1009
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
1655
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
1851
0
PETAR EFTIMOV (TEAM BG)
1932
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
271
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
1708
0
ALESSIO DELLI SANTI (GLCFIJL)
1009
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
1932
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
271
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
1009
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
1802
0
DE FALCO DAVID (ITA NT)
1110
0
GAL DVORJAK (NESTOR)
110
0
SULTAN IHAYEV (ISRAEL)
1802
0
DE FALCO DAVID (ITA NT)
1655
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
1802
0
DE FALCO DAVID (ITA NT)
1932
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
1655
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
Medalists
1. ROSARIO RUGGIERO, SHIRAI CLUB S.VALENTINO
2. DAVID MAROŠI, Slovak National Team
3. RADOSLAV VAKARELOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. STOLE SMILKOVSKI, OLIMPIK
Kumite - Kadeti -63
1231
LEON LAZIĆ (KK LJUB)
1231
0
LEON LAZIĆ (KK LJUB)
1634
0
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
1231
0
LEON LAZIĆ (KK LJUB)
2115
0
LAZAR KRSTIĆ (SRBJNTM)
2115
0
LAZAR KRSTIĆ (SRBJNTM)
1804
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
1972
0
NIKOLA SIMEUNOVIC (SRBJNTM)
838
0
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
2090
VALERIO MARCHESE (POLIZIA)
350
0
LUKA BONČA (NERETV)
1311
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
1734
FRANCESCO FILIPPI (TOSCANA)
1112
0
TIM DVORJAK (NESTOR)
336
0
OHAD ROGENSHTAIN (SPORT)
1729
PAOLO PEDERSOLI (GLCFIJL)
2099
MARIO GIUNIO (KKHZG)
1804
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
2115
0
LAZAR KRSTIĆ (SRBJNTM)
140
0
AMIT AMRANI (ISRAEL)
1712
IAPADRE LORENZO (GLCFIJL)
646
0
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
57
0
JORDY TIMMERMANS (FUDROER)
2080
GIANLUIGI LUPOLI (LUCA)
1231
0
LEON LAZIĆ (KK LJUB)
2043
0
BOJAN BOŠKOVIĆ (MNE)
430
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1634
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
736
MATTEO CECCHI (PULEO)
1969
0
DUŠAN POPOVIĆ (SRBJNTM)
1298
0
STANISLAV TSANOV (TEAM BG)
324
MARIO LUCA RIOLO (GLCFIJL)
1854
0
DEJAN ČUČAK (BIHKF)
959
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
697
NICO TRENTO (TOSCANA)
562
0
BENJAMIN BAJUK (KOLEKTO)
1659
0
GORAN FAZLOVIĆ (KK PULA)
1189
ALESSIO CONTESSI (GLCFIJL)
1010
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
735
GUIDO LUCCHESINI (PULEO)
1181
0
MATEVŽ JURINEC (RADENCI)
111
0
YONATAN CALGI (ISRAEL)
1340
ANDREA PELAMATTI (GLCFIJL)
201
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
1106
LUCA MENNILLO (FITNESS)
948
0
KRUNO FADLJEVIĆ (SAMOBOR)
1895
0
ULADZIMIR SIMANIAN (BKF)
1170
HAMLET GARSANTSYAN (GLCFIJL)
587
PASQUALE GRIMALDI (SHIRAI)
1957
KARLO PAVER (TUSKNC)
1972
0
NIKOLA SIMEUNOVIC (SRBJNTM)
2090
0
VALERIO MARCHESE (POLIZIA)
1311
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
1734
0
FRANCESCO FILIPPI (TOSCANA)
1112
0
TIM DVORJAK (NESTOR)
1729
0
PAOLO PEDERSOLI (GLCFIJL)
2099
0
MARIO GIUNIO (KKHZG)
1804
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
2115
0
LAZAR KRSTIĆ (SRBJNTM)
1712
0
IAPADRE LORENZO (GLCFIJL)
57
0
JORDY TIMMERMANS (FUDROER)
2080
0
GIANLUIGI LUPOLI (LUCA)
1231
0
LEON LAZIĆ (KK LJUB)
430
0
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1634
0
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
736
0
MATTEO CECCHI (PULEO)
1298
0
STANISLAV TSANOV (TEAM BG)
324
0
MARIO LUCA RIOLO (GLCFIJL)
1854
0
DEJAN ČUČAK (BIHKF)
697
0
NICO TRENTO (TOSCANA)
562
0
BENJAMIN BAJUK (KOLEKTO)
1189
0
ALESSIO CONTESSI (GLCFIJL)
1010
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
735
0
GUIDO LUCCHESINI (PULEO)
111
0
YONATAN CALGI (ISRAEL)
1340
0
ANDREA PELAMATTI (GLCFIJL)
201
0
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
1106
0
LUCA MENNILLO (FITNESS)
948
0
KRUNO FADLJEVIĆ (SAMOBOR)
1170
0
HAMLET GARSANTSYAN (GLCFIJL)
587
0
PASQUALE GRIMALDI (SHIRAI)
1957
0
KARLO PAVER (TUSKNC)
1972
0
NIKOLA SIMEUNOVIC (SRBJNTM)
1311
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
1112
0
TIM DVORJAK (NESTOR)
1804
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
2115
0
LAZAR KRSTIĆ (SRBJNTM)
57
0
JORDY TIMMERMANS (FUDROER)
430
0
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1634
0
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
1298
0
STANISLAV TSANOV (TEAM BG)
1854
0
DEJAN ČUČAK (BIHKF)
562
0
BENJAMIN BAJUK (KOLEKTO)
1010
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1340
0
ANDREA PELAMATTI (GLCFIJL)
1106
0
LUCA MENNILLO (FITNESS)
1170
0
HAMLET GARSANTSYAN (GLCFIJL)
587
0
PASQUALE GRIMALDI (SHIRAI)
1972
0
NIKOLA SIMEUNOVIC (SRBJNTM)
1804
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
2115
0
LAZAR KRSTIĆ (SRBJNTM)
430
0
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1298
0
STANISLAV TSANOV (TEAM BG)
1010
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1340
0
ANDREA PELAMATTI (GLCFIJL)
1170
0
HAMLET GARSANTSYAN (GLCFIJL)
1804
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
430
0
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1298
0
STANISLAV TSANOV (TEAM BG)
1170
0
HAMLET GARSANTSYAN (GLCFIJL)
430
0
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1298
0
STANISLAV TSANOV (TEAM BG)
324
0
MARIO LUCA RIOLO (GLCFIJL)
1969
0
DUŠAN POPOVIĆ (SRBJNTM)
1854
0
DEJAN ČUČAK (BIHKF)
324
0
MARIO LUCA RIOLO (GLCFIJL)
1010
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1854
0
DEJAN ČUČAK (BIHKF)
1170
0
HAMLET GARSANTSYAN (GLCFIJL)
1010
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
Medalists
1. STANISLAV TSANOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
2. GIOVANNI ROMANO, GLC FIJLKAM
3. ARIOLI ANDREA, ITALY NATIONAL TEAM
3. DAVID PODSKLAN, Slovak National Team
Kumite - Kadeti -70
1971
0
ANDRIJA MARIC (SRBJNTM)
595
0
ALESSANDRO ROSSI (GLCFIJL)
1971
0
ANDRIJA MARIC (SRBJNTM)
605
0
IGORS LESNIKOVS (IPPON)
1971
0
ANDRIJA MARIC (SRBJNTM)
1698
0
ASHU DELLE CURTI (03BS120)
198
0
LUKA DOLČIĆ (KKHZG)
1855
0
ARNES ZAHIROVIC (BIHKF)
1698
0
ASHU DELLE CURTI (03BS120)
1280
0
TODOR RANCHEV (TEAM BG)
389
0
ANDREA MILAN (GLCFIJL)
115
0
ALJAŽ KACIN (ŠDGORIC)
1973
0
DUSAN DUKIC (SRBJNTM)
2066
0
PATRIK LUKAČEVIĆ (VIROVTC)
595
0
ALESSANDRO ROSSI (GLCFIJL)
1217
0
ROK ŠTULAR (KRANJ)
1971
0
ANDRIJA MARIC (SRBJNTM)
1012
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
1806
0
FRANZESE CHRISTIAN (ITA NT)
949
0
LEON HENČ (SAMOBOR)
571
0
LUKA VUKOVIĆ (KS USK )
605
0
IGORS LESNIKOVS (IPPON)
685
0
GABRIELE BINI (TOSCANA)
1196
0
FILIP NESTOROVSKI (METALMK)
525
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
1011
0
PATRIK ŠEBOK (SLOVKNT)
1326
0
MICHAEL BONOMELLI (GLCFIJL)
814
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TAD )
1658
0
ANDREJ ELBL (KK PULA)
1351
0
PAVLE RADENIĆ (VIROVTC)
323
0
PIER PAOLO DI BENEDETTO (GLCFIJL)
1425
0
TIMOTEJ BURLAK (RADVANJ)
1974
0
DJORDJE VRUCINIC (SRBJNTM)
306
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
1805
0
FERRARA CHRISTIAN (ITA NT)
1296
0
ALAN APRILOV (TEAM BG)
233
0
ALDIN DZANIC (SLOBODA)
1220
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
198
0
LUKA DOLČIĆ (KKHZG)
1698
0
ASHU DELLE CURTI (03BS120)
389
0
ANDREA MILAN (GLCFIJL)
2066
0
PATRIK LUKAČEVIĆ (VIROVTC)
595
0
ALESSANDRO ROSSI (GLCFIJL)
1012
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
1806
0
FRANZESE CHRISTIAN (ITA NT)
605
0
IGORS LESNIKOVS (IPPON)
1196
0
FILIP NESTOROVSKI (METALMK)
1011
0
PATRIK ŠEBOK (SLOVKNT)
814
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TAD )
1658
0
ANDREJ ELBL (KK PULA)
1425
0
TIMOTEJ BURLAK (RADVANJ)
306
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
1805
0
FERRARA CHRISTIAN (ITA NT)
1220
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
1698
0
ASHU DELLE CURTI (03BS120)
389
0
ANDREA MILAN (GLCFIJL)
1012
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
605
0
IGORS LESNIKOVS (IPPON)
1196
0
FILIP NESTOROVSKI (METALMK)
1658
0
ANDREJ ELBL (KK PULA)
306
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
1805
0
FERRARA CHRISTIAN (ITA NT)
1698
0
ASHU DELLE CURTI (03BS120)
1012
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
1196
0
FILIP NESTOROVSKI (METALMK)
306
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
1012
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
1196
0
FILIP NESTOROVSKI (METALMK)
1011
0
PATRIK ŠEBOK (SLOVKNT)
685
0
GABRIELE BINI (TOSCANA)
1658
0
ANDREJ ELBL (KK PULA)
1011
0
PATRIK ŠEBOK (SLOVKNT)
306
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
1011
0
PATRIK ŠEBOK (SLOVKNT)
Medalists
1. ADI GYURIK, Slovak National Team
2. FILIP NESTOROVSKI, METALURG
3. ANDRIJA MARIC, Karate Federation of Serbia
3. BORNA PETROVIĆ, PORTO TOLERO
Kumite - Kadeti +70
246
0
VLADISLAVS SILONOSOVS (SKK)
1013
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
1013
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
812
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
812
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
426
0
CHRISTIAN ZIPPOLI (GLCFIJL)
687
0
GEORGE FLOREA (TOSCANA)
237
0
OMAR OVCINA (SLOBODA)
426
0
CHRISTIAN ZIPPOLI (GLCFIJL)
1924
0
MARKO VLAIĆ (TUSKNC)
1116
0
ANDREA SIESTO (FITNESS)
442
0
DÁNIEL CSATÓ (GANZKES)
422
0
GIOVANNI PORTERI (GLCFIJL)
1896
0
ALIAKSEI HUREYEU (BKF)
1808
0
ANASTASI TOMMASO (ITA NT)
1426
0
ŽAN ŠTEHARNIK (RADVANJ)
1172
0
DAVIDE INDAGATI (GLCFIJL)
812
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
804
0
FRANCESCO CORSETTI (ASDCSKW)
1013
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
1856
0
HAMZA ČAJIĆ (BIHKF)
246
0
VLADISLAVS SILONOSOVS (SKK)
696
0
NICCOLÒ MARIOTTI (TOSCANA)
773
0
KERIM KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
601
0
GABRIELE COCO (GLCFIJL)
66
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
1115
0
PASQUALE CARUSO (FITNESS)
1975
0
VUK MRDJA (SRBJNTM)
819
0
DŽENAN KREHO (BIH)
987
0
BEPO PEDISIĆ (BBIOGRD)
1807
0
DI MAURO MIRKO (ITA NT)
1221
0
LUKA REBOLJ (KRANJ)
828
0
RICCARDO MERCADINI (GLCFIJL)
1304
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
1173
0
SATHYA ZUIN (GLCFIJL)
942
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
236
DJORDJE DJURIC (SLOBODA)
687
0
GEORGE FLOREA (TOSCANA)
426
0
CHRISTIAN ZIPPOLI (GLCFIJL)
1116
0
ANDREA SIESTO (FITNESS)
422
0
GIOVANNI PORTERI (GLCFIJL)
1808
0
ANASTASI TOMMASO (ITA NT)
812
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
1013
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
1856
0
HAMZA ČAJIĆ (BIHKF)
696
0
NICCOLÒ MARIOTTI (TOSCANA)
601
0
GABRIELE COCO (GLCFIJL)
1975
0
VUK MRDJA (SRBJNTM)
819
0
DŽENAN KREHO (BIH)
1807
0
DI MAURO MIRKO (ITA NT)
1304
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
942
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
236
0
DJORDJE DJURIC (SLOBODA)
426
0
CHRISTIAN ZIPPOLI (GLCFIJL)
422
0
GIOVANNI PORTERI (GLCFIJL)
812
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
1856
0
HAMZA ČAJIĆ (BIHKF)
696
0
NICCOLÒ MARIOTTI (TOSCANA)
1975
0
VUK MRDJA (SRBJNTM)
1304
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
236
0
DJORDJE DJURIC (SLOBODA)
426
0
CHRISTIAN ZIPPOLI (GLCFIJL)
1856
0
HAMZA ČAJIĆ (BIHKF)
1975
0
VUK MRDJA (SRBJNTM)
1304
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
1856
0
HAMZA ČAJIĆ (BIHKF)
1304
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
1807
0
DI MAURO MIRKO (ITA NT)
828
0
RICCARDO MERCADINI (GLCFIJL)
236
0
DJORDJE DJURIC (SLOBODA)
1807
0
DI MAURO MIRKO (ITA NT)
1975
0
VUK MRDJA (SRBJNTM)
1807
0
DI MAURO MIRKO (ITA NT)
Medalists
1. HAMZA ČAJIĆ, Karate savez Bosne i Hercegovine
2. IGOR VRBAN, VELIKA GORICA
3. LUKA RAIČEVIĆ, TAD RIJEKA
3. DI MAURO MIRKO, ITALY NATIONAL TEAM