Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Kadetkinje -47
1164
0
ALICE BELVINI (GLCFIJL)
811
0
LEA VUKOJA (TAD )
811
0
LEA VUKOJA (TAD )
1329
0
VANESSA DONGHI (GLCFIJL)
811
0
LEA VUKOJA (TAD )
499
0
LAURA POTISK (KKRSL)
723
0
SANA ĆERIMOVIĆ (KS USK )
639
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
615
0
FEDERICA SCHICCHI (GLCFIJL)
499
0
LAURA POTISK (KKRSL)
1372
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
440
0
ROTEM COHEN (ISRAEL)
2030
0
CLAUDIA ORAZI (MATRIX)
2000
0
BOJANA JANKOVIĆ (SRBJNTM)
1857
0
STELA BRKIĆ (BIHKF)
811
0
LEA VUKOJA (TAD )
1164
0
ALICE BELVINI (GLCFIJL)
830
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
1329
0
VANESSA DONGHI (GLCFIJL)
2039
0
JOVANA VUKČEVIĆ (MNE)
2064
CAPACCI MATILDE (ITA NT)
492
0
AJLA MEVIĆ (KS USK )
640
0
KLARA STANUŠIĆ (SPRTSLF)
300
0
ASIA AGUS (GLCFIJL)
607
0
MARIJA LUIZE MUIZNIECE (IPPON)
673
0
ALESSIA NARDI (TOSCANA)
1290
0
IOANNA NEDYALKOVA (TEAM BG)
1809
0
ANGELUCCI GIULIA (ITA NT)
1994
0
MILICA STANIMIROVIĆ (SRBJNTM)
1858
0
EMA NADAREVIĆ (BIHKF)
277
0
VERONA AIDINI (FORCA)
1092
0
ALICE ULIVI (PULEO)
885
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
1165
0
CATERINA SANTONI (GLCFIJL)
1003
0
DOMINIKA BOGAROVA (SLOVKNT)
1810
MOLGORA LUCREZIA ANGELICA (ITA NT)
639
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
499
0
LAURA POTISK (KKRSL)
1372
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
2000
0
BOJANA JANKOVIĆ (SRBJNTM)
811
0
LEA VUKOJA (TAD )
830
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
1329
0
VANESSA DONGHI (GLCFIJL)
2064
0
CAPACCI MATILDE (ITA NT)
640
0
KLARA STANUŠIĆ (SPRTSLF)
300
0
ASIA AGUS (GLCFIJL)
673
0
ALESSIA NARDI (TOSCANA)
1809
0
ANGELUCCI GIULIA (ITA NT)
1858
0
EMA NADAREVIĆ (BIHKF)
885
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
1003
0
DOMINIKA BOGAROVA (SLOVKNT)
1810
0
MOLGORA LUCREZIA ANGELICA (ITA NT)
499
0
LAURA POTISK (KKRSL)
1372
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
830
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
1329
0
VANESSA DONGHI (GLCFIJL)
300
0
ASIA AGUS (GLCFIJL)
1809
0
ANGELUCCI GIULIA (ITA NT)
885
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
1810
0
MOLGORA LUCREZIA ANGELICA (ITA NT)
499
0
LAURA POTISK (KKRSL)
830
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
1809
0
ANGELUCCI GIULIA (ITA NT)
885
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
830
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
885
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
1858
0
EMA NADAREVIĆ (BIHKF)
1092
0
ALICE ULIVI (PULEO)
1810
0
MOLGORA LUCREZIA ANGELICA (ITA NT)
1858
0
EMA NADAREVIĆ (BIHKF)
1809
0
ANGELUCCI GIULIA (ITA NT)
1810
0
MOLGORA LUCREZIA ANGELICA (ITA NT)
Medalists
1. DOROTEA RUMENJAK, IPON ZAGREB
2. ELENA KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec
3. LEA VUKOJA, TAD RIJEKA
3. MOLGORA LUCREZIA ANGELICA, ITALY NATIONAL TEAM
Kumite - Kadetkinje -54
1282
0
DESISLAVA STANEVA (TEAM BG)
680
0
ELENA SOFIA UGONI (TOSCANA)
680
0
ELENA SOFIA UGONI (TOSCANA)
1102
0
SABINA LJUCA (UKKBSA)
1102
0
SABINA LJUCA (UKKBSA)
1241
0
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
1102
0
SABINA LJUCA (UKKBSA)
1417
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
1241
0
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
1635
0
PETRA VUKOVINSKI (BREGANA)
827
REBECCA KOSTNER (GLCFIJL)
2103
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
1995
SOFIJA SIMOVIĆ (SRBJNTM)
767
0
URŠA HABERL (TRBOVLJ)
1282
0
DESISLAVA STANEVA (TEAM BG)
680
ELENA SOFIA UGONI (TOSCANA)
826
ANNA MANNUCCI (GLCFIJL)
1102
SABINA LJUCA (UKKBSA)
114
0
NASHKA KÜHNEN (ALKEN)
93
0
KIMBERLY NELTING (F.L.A.M)
1702
GIULIA CORNOLO (03BS120)
1812
CAVALLARO FEDERICA (ITA NT)
501
BELMA BEĆIROVIĆ (ORKKA)
1417
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
64
0
SILVIA HIRT (KDBCH)
1654
VJOLLCA GAFURI (KK.FATI)
1331
ELISA DUCOLI (GLCFIJL)
729
IMAN BEGIC (KS USK )
923
0
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
105
0
MISHEL ZLATKIN (ISRAEL)
1166
SERENA RIZZI (GLCFIJL)
444
CINZIA BROGNERI (CINZIA)
1859
IRIS ĆORIĆ (BIHKF)
1423
0
EMA ŠIREC (RADVANJ)
1284
0
IVET GORANOVA (TEAM BG)
1317
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
1334
MORENA MOROSINI (GLCFIJL)
570
TANJA ĐOKIĆ (KS USK )
575
0
PETRA ZELJKO (KKHZG)
1004
0
LAURA PALINKASOVA (SLOVKNT)
676
DANIELA BUONAMORE (TOSCANA)
1811
VERONICA BRUNORI (ITA NT)
506
ŠEJLA ĐULIĆ (ORKKA)
1263
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
1363
0
IVONA CIGLAR (KK "VŽ")
1996
ANJA MILOVANOVIĆ (SRBJNTM)
1167
ALICE BIGLIA (GLCFIJL)
541
ŠEJLA KAZAFEROVIĆ (KS USK )
1241
0
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
827
0
REBECCA KOSTNER (GLCFIJL)
2103
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
1995
0
SOFIJA SIMOVIĆ (SRBJNTM)
767
0
URŠA HABERL (TRBOVLJ)
680
0
ELENA SOFIA UGONI (TOSCANA)
826
0
ANNA MANNUCCI (GLCFIJL)
1102
0
SABINA LJUCA (UKKBSA)
114
0
NASHKA KÜHNEN (ALKEN)
1702
0
GIULIA CORNOLO (03BS120)
1812
0
CAVALLARO FEDERICA (ITA NT)
501
0
BELMA BEĆIROVIĆ (ORKKA)
1417
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
1654
0
VJOLLCA GAFURI (KK.FATI)
1331
0
ELISA DUCOLI (GLCFIJL)
729
0
IMAN BEGIC (KS USK )
105
0
MISHEL ZLATKIN (ISRAEL)
1166
0
SERENA RIZZI (GLCFIJL)
444
0
CINZIA BROGNERI (CINZIA)
1859
0
IRIS ĆORIĆ (BIHKF)
1284
0
IVET GORANOVA (TEAM BG)
1317
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
1334
0
MORENA MOROSINI (GLCFIJL)
570
0
TANJA ĐOKIĆ (KS USK )
575
0
PETRA ZELJKO (KKHZG)
676
0
DANIELA BUONAMORE (TOSCANA)
1811
0
VERONICA BRUNORI (ITA NT)
506
0
ŠEJLA ĐULIĆ (ORKKA)
1263
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
1996
0
ANJA MILOVANOVIĆ (SRBJNTM)
1167
0
ALICE BIGLIA (GLCFIJL)
541
0
ŠEJLA KAZAFEROVIĆ (KS USK )
1241
0
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
1995
0
SOFIJA SIMOVIĆ (SRBJNTM)
767
0
URŠA HABERL (TRBOVLJ)
1102
0
SABINA LJUCA (UKKBSA)
114
0
NASHKA KÜHNEN (ALKEN)
1812
0
CAVALLARO FEDERICA (ITA NT)
1417
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
729
0
IMAN BEGIC (KS USK )
1166
0
SERENA RIZZI (GLCFIJL)
1859
0
IRIS ĆORIĆ (BIHKF)
1284
0
IVET GORANOVA (TEAM BG)
1334
0
MORENA MOROSINI (GLCFIJL)
575
0
PETRA ZELJKO (KKHZG)
1811
0
VERONICA BRUNORI (ITA NT)
1996
0
ANJA MILOVANOVIĆ (SRBJNTM)
1167
0
ALICE BIGLIA (GLCFIJL)
1241
0
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
767
0
URŠA HABERL (TRBOVLJ)
114
0
NASHKA KÜHNEN (ALKEN)
1417
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
1859
0
IRIS ĆORIĆ (BIHKF)
1284
0
IVET GORANOVA (TEAM BG)
1811
0
VERONICA BRUNORI (ITA NT)
1996
0
ANJA MILOVANOVIĆ (SRBJNTM)
767
0
URŠA HABERL (TRBOVLJ)
1417
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
1284
0
IVET GORANOVA (TEAM BG)
1996
0
ANJA MILOVANOVIĆ (SRBJNTM)
767
0
URŠA HABERL (TRBOVLJ)
1284
0
IVET GORANOVA (TEAM BG)
1317
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
1423
0
EMA ŠIREC (RADVANJ)
1334
0
MORENA MOROSINI (GLCFIJL)
1317
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
1859
0
IRIS ĆORIĆ (BIHKF)
1317
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
1996
0
ANJA MILOVANOVIĆ (SRBJNTM)
1859
0
IRIS ĆORIĆ (BIHKF)
Medalists
1. IVET GORANOVA, BULGARIAN NATIONAL TEAM
2. URŠA HABERL, TRBOVLJE
3. SABINA LJUCA, Univerzitetski karate klub "Bosna" Sarajevo
3. ANJA MILOVANOVIĆ, Karate Federation of Serbia
Kumite - Kadetkinje +54
1997
0
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
1168
0
SOFIA RAMPAZZO (GLCFIJL)
1997
0
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
353
0
TEA ROZIĆ (NERETV)
1997
0
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
683
0
EVA PIERI (TOSCANA)
1997
0
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
1815
0
SIPIONE CARLOTTA (ITA NT)
2037
0
IVANA KOVAČEVIĆ (MNE)
1940
0
LAURA FUČIK (DELTA)
1235
NEJRA MIDZIC (KS USK )
1860
0
DINA MAHMUD (BIHKF)
520
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
683
EVA PIERI (TOSCANA)
1006
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
1997
0
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
1168
SOFIA RAMPAZZO (GLCFIJL)
353
0
TEA ROZIĆ (NERETV)
604
0
DIANA ROZENBERGA (IPPON)
1218
AJDA AHLIN (KRANJ)
1770
0
MILI PESAHOVICH (ISRAEL)
1998
0
ŽELJANA ROKSANDIĆ (SRBJNTM)
780
CAMILLA PETRUZZI (GLCFIJL)
777
0
AJLA-ENA BURNAZOVIĆ (SAMURAJ)
2104
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
276
SAIRA MORINA (FORCA)
1432
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
927
0
LEA KOJIČIĆ (ČUK BGD)
1815
SIPIONE CARLOTTA (ITA NT)
569
ANA MARKOVIĆ (KS USK )
1118
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
2117
0
ELIZA MARKIĆ (MNE)
577
0
MARIJA KORDUŠIĆ (KKHZG)
782
EVA LENZI (PULEO)
1953
0
ILMA RAHMANOVIĆ (ILIDŽA)
1892
0
MARIJANA MAKSIMOVIC (AUSTRIA)
1703
PAMELA BODEI (03BS120)
1005
0
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
770
0
SARA RODIĆ (KANON)
1813
BERTOLI MARA (ITA NT)
4
MONIKA RAJIČ (EMPIPR)
1424
LINA LUBAJNŠEK (RADVANJ)
334
0
BAR YAHAV (SPORT)
1999
0
DANIJELA MAJSTOROVIĆ (SRBJNTM)
854
FRANCESCA NEGRINI (GLCFIJL)
1090
0
ENELA ŠEČIĆ (RASIDBU)
992
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
1428
IRIS HOČEVAR (ŽALEC)
1795
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
521
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
1814
CARONIA SILVIA (ITA NT)
568
DAJANA KALAJDŽIĆ (KS USK )
1950
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
1940
0
LAURA FUČIK (DELTA)
1235
0
NEJRA MIDZIC (KS USK )
1860
0
DINA MAHMUD (BIHKF)
683
0
EVA PIERI (TOSCANA)
1006
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
1168
0
SOFIA RAMPAZZO (GLCFIJL)
353
0
TEA ROZIĆ (NERETV)
1218
0
AJDA AHLIN (KRANJ)
1998
0
ŽELJANA ROKSANDIĆ (SRBJNTM)
780
0
CAMILLA PETRUZZI (GLCFIJL)
2104
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
276
0
SAIRA MORINA (FORCA)
1432
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
1815
0
SIPIONE CARLOTTA (ITA NT)
569
0
ANA MARKOVIĆ (KS USK )
1118
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
577
0
MARIJA KORDUŠIĆ (KKHZG)
782
0
EVA LENZI (PULEO)
1953
0
ILMA RAHMANOVIĆ (ILIDŽA)
1703
0
PAMELA BODEI (03BS120)
1005
0
PETRA PICHOVA (SLOVKNT)
1813
0
BERTOLI MARA (ITA NT)
4
0
MONIKA RAJIČ (EMPIPR)
1424
0
LINA LUBAJNŠEK (RADVANJ)
334
0
BAR YAHAV (SPORT)
854
0
FRANCESCA NEGRINI (GLCFIJL)
992
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
1428
0
IRIS HOČEVAR (ŽALEC)
521
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
1814
0
CARONIA SILVIA (ITA NT)
568
0
DAJANA KALAJDŽIĆ (KS USK )
1950
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
1940
0
LAURA FUČIK (DELTA)
683
0
EVA PIERI (TOSCANA)
1006
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
353
0
TEA ROZIĆ (NERETV)
780
0
CAMILLA PETRUZZI (GLCFIJL)
276
0
SAIRA MORINA (FORCA)
1815
0
SIPIONE CARLOTTA (ITA NT)
569
0
ANA MARKOVIĆ (KS USK )
782
0
EVA LENZI (PULEO)
1953
0
ILMA RAHMANOVIĆ (ILIDŽA)
1813
0
BERTOLI MARA (ITA NT)
4
0
MONIKA RAJIČ (EMPIPR)
334
0
BAR YAHAV (SPORT)
992
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
1814
0
CARONIA SILVIA (ITA NT)
1950
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
683
0
EVA PIERI (TOSCANA)
1006
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
780
0
CAMILLA PETRUZZI (GLCFIJL)
1815
0
SIPIONE CARLOTTA (ITA NT)
1953
0
ILMA RAHMANOVIĆ (ILIDŽA)
1813
0
BERTOLI MARA (ITA NT)
992
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
1950
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
1006
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
1815
0
SIPIONE CARLOTTA (ITA NT)
1813
0
BERTOLI MARA (ITA NT)
1950
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
1006
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
1950
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
568
DAJANA KALAJDŽIĆ (KS USK )
1814
0
CARONIA SILVIA (ITA NT)
568
0
DAJANA KALAJDŽIĆ (KS USK )
992
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
1814
0
CARONIA SILVIA (ITA NT)
1813
0
BERTOLI MARA (ITA NT)
992
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
Medalists
1. SADEA BEĆIROVIĆ, SUSEDGRAD
2. NINA JELŽOVÁ, Slovak National Team
3. SIPIONE CARLOTTA, ITALY NATIONAL TEAM
3. PETRA MITROVIĆ, "B"Biograd