Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
25. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
TEŽINE / UZRASTI
Kata - U 21 (muški)(YU)
Kata - U 21 (muški)(YU)
1847
0
HRVOJE ROŽIĆ (SISAK)
367
0
DAVID GUREVICH (HAIM)
367
0
DAVID GUREVICH (HAIM)
1347
0
FRANCO SACRISTANI (GLCFIJL)
1347
0
FRANCO SACRISTANI (GLCFIJL)
159
0
SOLOMON RAFAILOV (ISRAEL)
36
0
MAURICE RÖSCH (RAMONA)
502
0
DAMIR BAĆIĆ (ORKKA)
159
0
SOLOMON RAFAILOV (ISRAEL)
2014
0
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
1143
0
NEKOFAAR ANDREA (CSE)
1407
0
TADEJ DAJČMAN (LNP)
1053
TOMÁŠ HAJDU (SLOVKNT)
755
0
SAMUEL STEA (PUGLIA)
1847
0
HRVOJE ROŽIĆ (SISAK)
367
DAVID GUREVICH (HAIM)
1347
0
FRANCO SACRISTANI (GLCFIJL)
865
0
NIKOLA VUJINOVIĆ (FAP)
248
EDVINS GRANOVSKIS (SKK)
1343
0
MAKS LUKA ŠENJUG (VIROVTC)
1886
0
SULEJMAN SULJIĆ (BIHKF)
164
RAMI SHAMILOV (ISRAEL)
1187
0
MATTHEW MAGGIO (GLCFIJL)
1394
0
ALJAŽ KLANEČEK (ZMAJ LJ)
18
OSKARS ZVEJNIEKS (TIG)
1891
0
LUIGI CLAUDIO RECCHIA (SIRIUS)
2050
0
ANĐELKO METER (CROAZG)
330
DANIEL COHEN (HAIM)
895
0
KARLO LEVAK (POLET)
2071
0
ZORAN KIRALJ (VUKOVAR)
668
MARKO LAMBIĆ (B.LUKA)
36
0
MAURICE RÖSCH (RAMONA)
159
0
SOLOMON RAFAILOV (ISRAEL)
1143
0
NEKOFAAR ANDREA (CSE)
1053
0
TOMÁŠ HAJDU (SLOVKNT)
755
0
SAMUEL STEA (PUGLIA)
367
0
DAVID GUREVICH (HAIM)
1347
0
FRANCO SACRISTANI (GLCFIJL)
248
0
EDVINS GRANOVSKIS (SKK)
1886
0
SULEJMAN SULJIĆ (BIHKF)
164
0
RAMI SHAMILOV (ISRAEL)
1394
0
ALJAŽ KLANEČEK (ZMAJ LJ)
18
0
OSKARS ZVEJNIEKS (TIG)
1891
0
LUIGI CLAUDIO RECCHIA (SIRIUS)
330
0
DANIEL COHEN (HAIM)
2071
0
ZORAN KIRALJ (VUKOVAR)
668
0
MARKO LAMBIĆ (B.LUKA)
159
0
SOLOMON RAFAILOV (ISRAEL)
1053
0
TOMÁŠ HAJDU (SLOVKNT)
755
0
SAMUEL STEA (PUGLIA)
1347
0
FRANCO SACRISTANI (GLCFIJL)
164
0
RAMI SHAMILOV (ISRAEL)
1394
0
ALJAŽ KLANEČEK (ZMAJ LJ)
1891
0
LUIGI CLAUDIO RECCHIA (SIRIUS)
2071
0
ZORAN KIRALJ (VUKOVAR)
159
0
SOLOMON RAFAILOV (ISRAEL)
755
0
SAMUEL STEA (PUGLIA)
164
0
RAMI SHAMILOV (ISRAEL)
1891
0
LUIGI CLAUDIO RECCHIA (SIRIUS)
755
0
SAMUEL STEA (PUGLIA)
1891
0
LUIGI CLAUDIO RECCHIA (SIRIUS)
330
0
DANIEL COHEN (HAIM)
2050
0
ANĐELKO METER (CROAZG)
2071
0
ZORAN KIRALJ (VUKOVAR)
330
0
DANIEL COHEN (HAIM)
164
0
RAMI SHAMILOV (ISRAEL)
330
0
DANIEL COHEN (HAIM)
Osvajači medalja
1. SAMUEL STEA, ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
2. LUIGI CLAUDIO RECCHIA, PALESTRA SIRIUS
3. SOLOMON RAFAILOV, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. RAMI SHAMILOV, ISRAEL KARATE FEDERATION