Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Mlađi kadeti (YC)
Kata - Mlađi kadeti (YC)
175
0
DORIAN PILJEK (KK KIK)
1506
0
ADAM KROLL (MTK)
1506
0
ADAM KROLL (MTK)
1064
0
RICCARDO MEROLA (GLCFIJL)
1064
0
RICCARDO MEROLA (GLCFIJL)
1568
0
ADRIAN FAJFAR (GLOBUS)
1064
0
RICCARDO MEROLA (GLCFIJL)
1059
0
PIETRO BINOTTO (GLCFIJL)
175
0
DORIAN PILJEK (KK KIK)
288
0
MARKO BUNTESKI (FORCA)
1506
ADAM KROLL (MTK)
1064
RICCARDO MEROLA (GLCFIJL)
1544
NIKLAS TAMŠE (RUDAR)
420
0
AJDIN SALKIČEVIĆ (DOBOJI)
1448
0
FILIP MAROŠI (BSHDOZG)
1568
ADRIAN FAJFAR (GLOBUS)
395
GIACOMO DE CESERO (GLCFIJL)
216
ALEKSANDAR SPASOVSKI (7654321)
715
0
VELDIN DIZDAREVIĆ (KS USK )
251
0
MARATS MOROZOVS (SKK)
899
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
1450
FILIPPO SCHIABEL (GLCFIJL)
1080
BLAŽ KLOBASA (RADGONA)
1463
0
EDOARDO PICCIONI (GLCFIJL)
107
0
ITAI SCHWABE (ISRAEL)
362
KRISTIJAN KLEMENČIČ (GR)
1059
PIETRO BINOTTO (GLCFIJL)
214
TOMAS MISKOSKI (7654321)
1082
0
MARKO STEVANETIĆ (ČUK BGD)
2076
0
IVAN DRAGANIĆ (VUKOVAR)
1617
SOMA SZABO (SENSHI)
1470
ALISON BAUYON (GLCFIJL)
1437
TOMAŽ HUDALES (DKCELJE)
1481
0
STIPE BOKARICA (PRINC)
143
0
AMIT BEN MORDEHAI (ISRAEL)
1567
ROKO ŠTOKIĆ (GLOBUS)
1186
ALESSIO GHINAMI (GLCFIJL)
212
KRISTIJAN BAJOVSKI (7654321)
296
0
DEJAN JANJIĆ (44)
244
0
EDUARDS DORONINS (SKK)
1566
FILIP BALENT (GLOBUS)
1462
SIOMULIS VANGHELI (GLCFIJL)
1345
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
1467
0
JACOPO BERLINGERIO (GLCFIJL)
1569
0
PATRIK KOKIĆ (ESSEKER)
363
NEJC STERNIŠA (GR)
1719
PAUL CONSTANTIN ANUSCA (TOUKON)
1079
JORDAN GRKOV (URBANIN)
288
0
MARKO BUNTESKI (FORCA)
1506
0
ADAM KROLL (MTK)
1064
0
RICCARDO MEROLA (GLCFIJL)
1544
0
NIKLAS TAMŠE (RUDAR)
420
0
AJDIN SALKIČEVIĆ (DOBOJI)
1568
0
ADRIAN FAJFAR (GLOBUS)
395
0
GIACOMO DE CESERO (GLCFIJL)
216
0
ALEKSANDAR SPASOVSKI (7654321)
251
0
MARATS MOROZOVS (SKK)
899
0
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
1450
0
FILIPPO SCHIABEL (GLCFIJL)
1080
0
BLAŽ KLOBASA (RADGONA)
107
0
ITAI SCHWABE (ISRAEL)
362
0
KRISTIJAN KLEMENČIČ (GR)
1059
0
PIETRO BINOTTO (GLCFIJL)
214
0
TOMAS MISKOSKI (7654321)
1082
0
MARKO STEVANETIĆ (ČUK BGD)
1617
0
SOMA SZABO (SENSHI)
1470
0
ALISON BAUYON (GLCFIJL)
1437
0
TOMAŽ HUDALES (DKCELJE)
1481
0
STIPE BOKARICA (PRINC)
1567
0
ROKO ŠTOKIĆ (GLOBUS)
1186
0
ALESSIO GHINAMI (GLCFIJL)
212
0
KRISTIJAN BAJOVSKI (7654321)
244
0
EDUARDS DORONINS (SKK)
1566
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
1462
0
SIOMULIS VANGHELI (GLCFIJL)
1345
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
1467
0
JACOPO BERLINGERIO (GLCFIJL)
363
0
NEJC STERNIŠA (GR)
1719
0
PAUL CONSTANTIN ANUSCA (TOUKON)
1079
0
JORDAN GRKOV (URBANIN)
288
0
MARKO BUNTESKI (FORCA)
1064
0
RICCARDO MEROLA (GLCFIJL)
1568
0
ADRIAN FAJFAR (GLOBUS)
395
0
GIACOMO DE CESERO (GLCFIJL)
251
0
MARATS MOROZOVS (SKK)
1080
0
BLAŽ KLOBASA (RADGONA)
362
0
KRISTIJAN KLEMENČIČ (GR)
1059
0
PIETRO BINOTTO (GLCFIJL)
1082
0
MARKO STEVANETIĆ (ČUK BGD)
1470
0
ALISON BAUYON (GLCFIJL)
1481
0
STIPE BOKARICA (PRINC)
1186
0
ALESSIO GHINAMI (GLCFIJL)
244
0
EDUARDS DORONINS (SKK)
1345
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
1467
0
JACOPO BERLINGERIO (GLCFIJL)
1719
0
PAUL CONSTANTIN ANUSCA (TOUKON)
288
0
MARKO BUNTESKI (FORCA)
1568
0
ADRIAN FAJFAR (GLOBUS)
1080
0
BLAŽ KLOBASA (RADGONA)
1059
0
PIETRO BINOTTO (GLCFIJL)
1470
0
ALISON BAUYON (GLCFIJL)
1186
0
ALESSIO GHINAMI (GLCFIJL)
1345
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
1467
0
JACOPO BERLINGERIO (GLCFIJL)
288
0
MARKO BUNTESKI (FORCA)
1059
0
PIETRO BINOTTO (GLCFIJL)
1470
0
ALISON BAUYON (GLCFIJL)
1345
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
288
0
MARKO BUNTESKI (FORCA)
1470
0
ALISON BAUYON (GLCFIJL)
1437
TOMAŽ HUDALES (DKCELJE)
1082
0
MARKO STEVANETIĆ (ČUK BGD)
1437
0
TOMAŽ HUDALES (DKCELJE)
1186
0
ALESSIO GHINAMI (GLCFIJL)
1437
0
TOMAŽ HUDALES (DKCELJE)
1345
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
1186
0
ALESSIO GHINAMI (GLCFIJL)
Medalists
1. ALISON BAUYON, GLC FIJLKAM
2. MARKO BUNTESKI, FORCA
3. PIETRO BINOTTO, GLC FIJLKAM
3. ALESSIO GHINAMI, GLC FIJLKAM