Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kata - Učenici (YB)
Kata - Učenici (YB)
187
0
LUKA RADIĆ (ŠDGORIC)
280
0
JASIN OSMANI (FORCA)
280
0
JASIN OSMANI (FORCA)
1123
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
1123
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
206
0
DAVID SPASOVSKI (7654321)
1370
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
1571
0
SENAID VELADZIC (KS USK )
1595
0
ZORAN UZELAC (KK ZANS)
2078
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
1551
0
TIJAN SKAZA (RUDAR)
1122
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
206
0
DAVID SPASOVSKI (7654321)
1581
0
TEO VELIČAN (PRINC)
631
0
JAN KATANEC (SAMOBOR)
1123
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
15
0
ARTŪRS RINMANIS (TIG)
176
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
187
0
LUKA RADIĆ (ŠDGORIC)
136
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
280
JASIN OSMANI (FORCA)
632
0
LUKA ZADRO (SAMOBOR)
1207
0
TARIK SALKIĆ (KS USK )
255
0
ARTEMIJS SLISANS (SKK)
2077
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
1550
0
MATEVŽ POLIČNIK (RUDAR)
166
0
EILAY TZION COHEN (ISRAEL)
286
0
SUHEJB VESELI (FORCA)
1451
0
LORENZO MORICI (GLCFIJL)
1748
0
LEO DRAGIC (RUDAR)
1129
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
13
0
ANRĪ KRISTIĀNS PĒTERSONS (TIG)
1618
0
ZSOMBOR PALETTA (SENSHI)
1473
0
ALJAŽ GAJŠEK (SHOVELE)
1511
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
455
PETAR AVRAMOV (URBANIN)
1571
0
SENAID VELADZIC (KS USK )
2078
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
1122
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
206
0
DAVID SPASOVSKI (7654321)
1123
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
176
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
136
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
280
0
JASIN OSMANI (FORCA)
1207
0
TARIK SALKIĆ (KS USK )
255
0
ARTEMIJS SLISANS (SKK)
1550
0
MATEVŽ POLIČNIK (RUDAR)
286
0
SUHEJB VESELI (FORCA)
1129
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
13
0
ANRĪ KRISTIĀNS PĒTERSONS (TIG)
1473
0
ALJAŽ GAJŠEK (SHOVELE)
455
0
PETAR AVRAMOV (URBANIN)
1571
0
SENAID VELADZIC (KS USK )
206
0
DAVID SPASOVSKI (7654321)
1123
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
136
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
1207
0
TARIK SALKIĆ (KS USK )
286
0
SUHEJB VESELI (FORCA)
1129
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
455
0
PETAR AVRAMOV (URBANIN)
206
0
DAVID SPASOVSKI (7654321)
136
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
286
0
SUHEJB VESELI (FORCA)
455
0
PETAR AVRAMOV (URBANIN)
136
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
286
0
SUHEJB VESELI (FORCA)
1550
0
MATEVŽ POLIČNIK (RUDAR)
1451
0
LORENZO MORICI (GLCFIJL)
1207
0
TARIK SALKIĆ (KS USK )
1550
0
MATEVŽ POLIČNIK (RUDAR)
455
0
PETAR AVRAMOV (URBANIN)
1207
0
TARIK SALKIĆ (KS USK )
Medalists
1. RONEN AMINOF, ISRAEL KARATE FEDERATION
2. SUHEJB VESELI, FORCA
3. DAVID SPASOVSKI, FUNAKOSHI GICHIN
3. TARIK SALKIĆ, KS USK BIH