KUMITE (428)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (A1)
|
- 1. DINO VUČKOVIĆ - LOTOS ZAGREB
|
|
- 2. DZEK RUDIC - Univerzitetski karate klub "Vrbas"
|
|
- 3. ELIAS JOSIP RUDMAN - KRK CROATIA
|
|
- 4. KAROL BARISIC - Univerzitetski karate klub "Vrbas"
|
|
- 5. MEHMED BEGANOVIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (A2)
|
- 1. ANTE MATIJEVIĆ - Kastav
|
|
- 2. ELMIR JULARDŽIJA - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 3. FILIP PERIŠA - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 4. FRAN MAJSTOROVIC - Univerzitetski karate klub "Vrbas"
|
|
- 5. GABRIEL UZUNOVIĆ - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 6. HARIS JAHIĆ - TUZLA
|
|
- 7. MATO ĐUKIĆ - Karate klub Esseker
|
|
- 8. NIKOLA BIRAČ - Slavonski Brod
|
|
- 9. PETAR MAJSTOROVIC - Univerzitetski karate klub "Vrbas"
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (A3)
|
- 1. DOMAGOJ TVRDE - DALMACIJA
|
|
- 2. DOMINIK KLEPO - DALMACIJA
|
|
- 3. LUKA LOVKOVIĆ - Karate klub Esseker
|
|
- 4. MARINO ĐUKIĆ - Karate klub Esseker
|
|
- 5. MATUS ELIAS - Sk karate Kachi
|
|
- 6. MUSTAFA VELIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (A4)
|
- 1. BARTOL KLANAC - Karate Akademija Osijek
|
|
- 2. MISLAV ILIČIĆ - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 3. PETAR FILIPOVIĆ - Ronin
|
|
- 4. PETAR SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (A5)
|
- 1. ANTE JURANOVIC - Univerzitetski karate klub "Vrbas"
|
|
- 2. DAMIR ĆULUBRK - ICTUS
|
|
- 3. LUKA ŠKRIPIĆ - Karate Akademija Osijek
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B1)
|
- 1. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
|
|
- 2. ELENA BEŠLIJA - DALMACIJA
|
|
- 3. EMINA HODŽIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 4. LAMIJA MRŠIĆ - TUZLA
|
|
- 5. LEJLA ŠILJAK - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 6. NINA RUŽOJČIĆ - Polet-Brod
|
|
- 7. PAULA PANIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 8. PETRA DOGAN - Max Ivankovo
|
|
- 9. SARA DRAGIČEVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B2)
|
- 1. AJLA KENJAR - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 2. EVA POŽEGA - Max Ivankovo
|
|
- 3. KLARA LIVAJIĆ - DALMACIJA
|
|
- 4. PAULINA MAGDALENIĆ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 5. PETRA IVEZIĆ - Shotokan - Darda
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B3)
|
- 1. JELENA TRIFUNOVIĆ - Polet-Brod
|
|
- 2. NOELI KARLOVIĆ - Kastav
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B4)
|
- 1. ARZA GERMIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. BERINA BRKOVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 3. ENA KAPIĆ - JION PEB BIHAĆ
|
|
- 4. HANA TOPOLOVEC - Mladost
|
|
- 5. RUŽICA VUKIĆ - Max Ivankovo
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
|
- 1. ANTE MATIJEVIĆ - Kastav
|
|
- 2. BORNA KUJUNDŽIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 3. DOMAGOJ JAGAR - Mladost
|
|
- 4. ELIAS JOSIP RUDMAN - KRK CROATIA
|
|
- 5. FILIP MABIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 6. NIKOLA BIRAČ - Slavonski Brod
|
|
- 7. RIJAD MRAKOVIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 8. VITO MILETIĆ - Kastav
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
|
- 1. ALI ARNAUTOVIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 2. ARSLAN DIZDAREVIC - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 3. DOMAGOJ TVRDE - DALMACIJA
|
|
- 4. DOMINIK KLEPO - DALMACIJA
|
|
- 5. EDIN SULJEVIC - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 6. FILIP GELJIĆ - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 7. IVANO PENEZIĆ - LOTOS ZAGREB
|
|
- 8. KARLO DŽAJKIĆ - FOKUS
|
|
- 9. LOVRO MASLOV - IPON ZAGREB
|
|
- 10. LUKA POŽEGA - Max Ivankovo
|
|
- 11. NOELL ŠIROKI - Virovitica
|
|
- 12. VLADIMIR GALUEV - Slovak karate union SZK
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
|
- 1. IRFAN KAPIDŽIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 2. JAKUB MAJBA - Sk karate Kachi
|
|
- 3. KARLO PANIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 4. LEONARD GOLUBIĆ - Mladost
|
|
- 5. MARTIN SÁRAZ - Sk karate Kachi
|
|
- 6. NEDIM OSMANBEGOVIĆ - TUZLA
|
|
- 7. NIKO DEPIKOLZVANE - KRK CROATIA
|
|
- 8. SAMUEL HLAVACKA - Sk karate Kachi
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
|
- 1. AHMED DURAKOVIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 2. DORIJAN DEŽIĆ - ICTUS
|
|
- 3. FRAN HOST - Kastav
|
|
- 4. IVAN OŽBOLT - Kastav
|
|
- 5. JAKOB ĐEBRO - Virovitica
|
|
- 6. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
|
|
- 7. MARKO TOMLJENOVIĆ - Slavonski Brod
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
|
- 1. ARMIN MEHANOVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. ARMIN MEHIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 3. DAVID BOBAN - Vukovar`91
|
|
- 4. FRANKO VALENTIĆ - Mladost
|
|
- 5. IVAN JURIČIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 6. KEMAL BAŠIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 7. MIHAEL MIKOLIN - Karate Akademija Osijek
|
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
|
- 1. ADI PIPAL - TUZLA
|
|
- 2. DOMAGOJ KESAK - ĐURĐEVAC
|
|
- 3. LUKA OŽBOLT - Kastav
|
|
- 4. MATEJ SUHINA - Mladost
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (D1)
|
- 1. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. ANASTASIJA MITROVIĆ - Polet-Brod
|
|
- 3. EDINA JULARDŽIJA - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 4. KLARA LIVAJIĆ - DALMACIJA
|
|
- 5. MAJA MAHMUTOVIC - JION PEB BIHAĆ
|
|
- 6. MELISA ČORNOK - Shotokan - Darda
|
|
- 7. MERIMA BRKOVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 8. NAIDA TRAKIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 9. PATRICIJA JURIŠIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 10. PAULA PANIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 11. PAULINA MAGDALENIĆ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 12. VERONIKA JALOWICZOROVÁ - Slovak karate union SZK
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)
|
- 1. ALEXANDRA ZEUMEROVA - Sk karate Kachi
|
|
- 2. DŽENITA HASIĆ - TUZLA
|
|
- 3. ERNA GUTIĆ - TUZLA
|
|
- 4. IRIS MRĐA - Polet-Brod
|
|
- 5. LANA PLAZIBAT - DALMACIJA
|
|
- 6. LAURA STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
|
|
- 7. MIA MARIA RUDMAN - KRK CROATIA
|
|
- 8. NADA MRKONJA - Max Ivankovo
|
|
- 9. NICOLE MENZEL - Shiai Karate-Do Wien
|
|
- 10. NOELI KARLOVIĆ - Kastav
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)
|
- 1. AMNA KENJAR - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 2. DORA HAS - Slavonski Brod
|
|
- 3. EMA TUPKUŠIĆ - TUZLA
|
|
- 4. EMANUELA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 5. LUCIJA MARTINOVIĆ - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 6. MAGDA VRTARIĆ - Mladost
|
|
- 7. MAHIRA DAJIC - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 8. NELA HALILOVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 9. PAULA NJEGOVEC - Mladost
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (D4)
|
- 1. ENA KAPIĆ - JION PEB BIHAĆ
|
|
- 2. LAMIJA FEJZIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (D5)
|
- 1. ADNA ŠABULJIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. EMILI SULJIĆ - TUZLA
|
|
- 3. KARLA KARAČIĆ - Karate Akademija Osijek
|
|
- 4. VALENTINA TAHIROVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 5. VERONIKA ČENGIĆ - Slavonski Brod
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (E1)
|
- 1. ARSLAN DIZDAREVIC - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. FILIP MABIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 3. ISMAIL ZOLOTA - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 4. LOVRO MASLOV - IPON ZAGREB
|
|
- 5. MARKO LUGONJA - Bushido Banja Luka
|
|
- 6. TONI VUKIĆ - Max Ivankovo
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
|
- 1. ADAM TERZIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 2. ALIJA MAHALBAŠIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 3. ANTONIO BIONDIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 4. DAMIAN DUCHOVIC - Sk karate Kachi
|
|
- 5. JAKOB ĐEBRO - Virovitica
|
|
- 6. JAKUB MAJBA - Sk karate Kachi
|
|
- 7. KARLO PANIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 8. KENAN ŠILJAK - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 9. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
|
|
- 10. LOREN ŠARIĆ - TUZLA
|
|
- 11. LUKA TIŠLJER - Mladost
|
|
- 12. MARTIN SÁRAZ - Sk karate Kachi
|
|
- 13. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH - KRK CROATIA
|
|
- 14. MIHAEL VESELČIĆ - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 15. NIKO MAROVIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 16. NIKO MATIJEVIĆ - Kastav
|
|
- 17. NOAH MILETIĆ - Kastav
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)
|
- 1. CHRIS MALČEC - Virovitica
|
|
- 2. DOMINIK ŠONJE - LOTOS ZAGREB
|
|
- 3. ELMEDIN MEHANOVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 4. FELIKS VIČIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 5. IVAN STRANJAK - Karate Akademija Osijek
|
|
- 6. JOSIP SLAVIČEK - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 7. KRISTIJAN VUKADINOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 8. LUKA HUSARIĆ - Mladost
|
|
- 9. SENAD MEKIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (E4)
|
- 1. BEKIR GRABUS - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 2. HARIS KONJIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 3. LUKA ĆUJO - ICTUS
|
|
- 4. MATEJ POTKOVAC - Karate Akademija Osijek
|
|
- 5. MATEJ TISUCKI - Max Ivankovo
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (E5)
|
- 1. BORIS ILIĆ - Sloga-Hemofarm
|
|
- 2. DEMIR JAMAKOVIC - SLOBODA
|
|
- 3. DERVIŠ SELIMOVIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 4. ENIS MEHIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 5. LEON UDAROVIĆ - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 6. LOVRO FARKAŠ - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (E6)
|
- 1. ANTON HOST - Kastav
|
|
- 2. LUKA RAJNOVIĆ - Virovitica
|
|
- 3. MATIA PAVLOVIĆ - Shotokan - Darda
|
|
- 4. MILOŠ JOVIĆ - Sloga-Hemofarm
|
|
- 5. PETAR GUDELJ - Karate klub Esseker
|
|
- 6. RICHRAD HRABAČKA - Slovak karate union SZK
|
|
- 7. VITTO FURUNDŽIJA - Vukovar`91
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (E7)
|
- 1. AMAR FIŠEKOVIĆ - TUZLA
|
|
- 2. DAVID ĐURKOVIĆ - Sloga-Hemofarm
|
|
- 3. IVAN KATIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 4. STEFAN ĐURANOVIĆ - Sloga-Hemofarm
|
|
- 5. TONI ČUTURA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 6. TONI PIPAL - TUZLA
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (F1)
|
- 1. ADNA PALIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 2. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
|
|
- 3. ALEXANDRA ZEUMEROVA - Sk karate Kachi
|
|
- 4. ANA LUJIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 5. ASJA MEVKIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 6. JELENA MILOŠEVIĆ - Polet-Brod
|
|
- 7. MIA MARIA RUDMAN - KRK CROATIA
|
|
- 8. NIKA BEŠLIJA - DALMACIJA
|
|
- 9. VERONIKA JALOWICZOROVÁ - Slovak karate union SZK
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (F2)
|
- 1. AMINA HUSKIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 2. ANASTASIJA BALAĆ - Bushido Banja Luka
|
|
- 3. IRNA MUJANOVIĆ - TUZLA
|
|
- 4. MIA KUREVIJA - KK VITEZ
|
|
- 5. SARA DURONJA - Polet-Brod
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)
|
- 1. ANNA MENZEL - Shiai Karate-Do Wien
|
|
- 2. ANTONELA ČALIĆ - KK VITEZ
|
|
- 3. BARBORA HLAVACKOVA - Sk karate Kachi
|
|
- 4. DUNJA ŠARIĆ - KK VITEZ
|
|
- 5. EMILI BETI - GLOBUS Čakovec
|
|
- 6. GRETA KLANAC - Karate Akademija Osijek
|
|
- 7. LANA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 8. MELANI ČORNOK - Shotokan - Darda
|
|
- 9. NIKA BRKIĆ - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 10. PETRA VUKMANIĆ - Shotokan - Darda
|
|
- 11. SUREJA PILAV - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 12. TINA LUKAČIĆ - FOKUS
|
|
- 13. TINA TEŠANOVIĆ - Polet-Brod
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (F4)
|
- 1. ASJA ŠTALMAJER - Vukovar`91
|
|
- 2. MARIJA ZERA - Vukovar`91
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (F5)
|
- 1. AMRA HALILOVIC - FENIKS
|
|
- 2. DOROTEA MRAKOVČIĆ - Kastav
|
|
- 3. FRANCISKA TOPIĆ - KK VITEZ
|
|
- 4. IMLA SARAJČIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 5. LANA LOZOVINA - DALMACIJA
|
|
- 6. LUCIA NOVA - Sk karate Kachi
|
|
- 7. PETRA GARIĆ - KK VITEZ
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (G1)
|
- 1. ANTONIO GALIĆ - Ronin
|
|
- 2. EMANUEL DIMITRIJE - KK MLADOST PANČEVO SRBIJA
|
|
- 3. HARIS TRAPO - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 4. LOVRO FARKAŠ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 5. LUKA ĆUJO - ICTUS
|
|
- 6. MIHAJLO STANIĆ - ENERGIJA
|
|
- 7. NEDIM KARIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 8. NIKO MAROVIĆ - ĐURĐEVAC
|
|
- 9. TARIK ŽIŽAK - ZAMET
|
|
- 10. ZEDIN GRABUS - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
|
- 1. AHMED SOFTIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 2. BENJAMIN JOSIP SZABO - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. DOMINIK DŽAJKIĆ - FOKUS
|
|
- 4. IVAN NIKO PRUSINA - CROHERC
|
|
- 5. IVANO KARIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 6. KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ - KK KUNA OSIJEK
|
|
- 7. MARKO JURIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 8. MIRZA SALKOVIC - SLOBODA
|
|
- 9. PETAR GUDELJ - Karate klub Esseker
|
|
- 10. PETAR PETROVIĆ - Sloga-Hemofarm
|
|
- 11. RICHRAD HRABAČKA - Slovak karate union SZK
|
|
- 12. SEAD MAŠETIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 13. VEDRAN ŠKILJEVIĆ - Shotokan - Darda
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)
|
- 1. ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ - ENERGIJA
|
|
- 2. ANTONIO MARTIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 3. BENJAMIN LJUBAS - Max Ivankovo
|
|
- 4. HRVOJE LUKAČIĆ - FOKUS
|
|
- 5. IVAN EREIZ - CBS PULA
|
|
- 6. IVAN TERIHAJ - SAMOBOR
|
|
- 7. KRISTIAN LAKIĆ - ZAMET
|
|
- 8. LEON KLJAIĆ - ICTUS
|
|
- 9. MARKO JALOWICZOR - Slovak karate union SZK
|
|
- 10. MISLAV BLAŽEKOVIĆ - SAMOBOR
|
|
- 11. RENATO BLAGO MARTINOVIĆ - CROHERC
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (G4)
|
- 1. ANTE KRSTIČEVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 2. BENJAMIN LJUBAS - Max Ivankovo
|
|
- 3. DINO ŠIMUNEC - SAMOBOR
|
|
- 4. DORIAN KALAJDŽIJA - Međimurje
|
|
- 5. LOVRO LENAC - ZAMET
|
|
- 6. LOVRO ROZMAN - Međimurje
|
|
- 7. LOVRO TISUCKI - Max Ivankovo
|
|
- 8. MATEO JAKOPANEC - Međimurje
|
|
- 9. SAFET MEHIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (G5)
|
- 1. ADEM POLIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 2. ANTE IVAKOVIC - DALMACIJA
|
|
- 3. ANTON BAŽDARIĆ - OPATIJA
|
|
- 4. DAVID ĐEKIĆ - Sloga-Hemofarm
|
|
- 5. ENIS MEMIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 6. JURICA RUNTAS - SAMOBOR
|
|
- 7. LUKA BIRAČ - Slavonski Brod
|
|
- 8. SALIH HALILOVIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 9. TARIK TAHIROVIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)
|
- 1. GABRIELA MARTINOVIĆ - CROHERC
|
|
- 2. MARIJA BUNIĆ - Shotokan - Darda
|
|
- 3. NIKA ŽERJAV - GLOBUS Čakovec
|
|
- 4. SARA NOVAK - GLOBUS Čakovec
|
|
- 5. TEA TURK - Shotokan - Darda
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)
|
- 1. ADNANA MESIĆ - FENIKS
|
|
- 2. EMA ŠTIVIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 3. ENA GROZDIĆ - OPATIJA
|
|
- 4. IVA VUČIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 5. IVANA SLAVIČEK - KARATE KLUB "VINKOVCI"
|
|
- 6. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
|
|
- 7. LANA LOLITA IVAKOVIĆ - DALMACIJA
|
|
- 8. MARTA RAIČ - CROHERC
|
|
- 9. MELIHA DZINDO - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 10. PAOLA KOSTIĆ - ENERGIJA
|
|
- 11. VIKTORIA BOLECKOVA - Sk karate Kachi
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
|
- 1. ADRIANA ROSS - Kastav
|
|
- 2. ANĐELINA JAREDIĆ - KK MLADOST PANČEVO SRBIJA
|
|
- 3. BARBARA GRGIĆ - CROHERC
|
|
- 4. EMA PENDIĆ - Vukovar`91
|
|
- 5. IRIS KOVAČ - TUŠKANAC
|
|
- 6. IVANA SUBOTI - Bushido Banja Luka
|
|
- 7. KATARINA ŽIVKOVIĆ - Kastav
|
|
- 8. LANA LOZOVINA - DALMACIJA
|
|
- 9. MATEA BAŠIĆ - KK SISAK
|
|
- 10. MATEA BEBIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
|
- 11. MERJEM AVMEDOSKI - ILIDŽA
|
|
- 12. NEJLA BRKAN - ILIDŽA
|
|
- 13. PAULA ŠOGORIĆ - SAMOBOR
|
|
- 14. TINA GRKOVIĆ - DALMACIJA
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (J1)
|
- 1. BENJAMIN JOSIP SZABO - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. JAKOV FEMBER - SAMOBOR
|
|
- 3. TARIK ŽIŽAK - ZAMET
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (J2)
|
- 1. ANTONIO MARTIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 2. BAKIR GRABUS - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 3. DAMJAN JERKOVIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 4. DEJAN JANJIĆ - Bushido Banja Luka
|
|
- 5. DOMAGOJ LUKINIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 6. IVAN TERIHAJ - SAMOBOR
|
|
- 7. KONSTYANTYN ANDREYEYEV - Slovak karate union SZK
|
|
- 8. KRISTIAN LAKIĆ - ZAMET
|
|
- 9. MARKO JALOWICZOR - Slovak karate union SZK
|
|
- 10. MISLAV BLAŽEKOVIĆ - SAMOBOR
|
|
- 11. SALIH SELMAN - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (J3)
|
- 1. ANTONIO FILIPOVIĆ - Ronin
|
|
- 2. ANTONIO GRGIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 3. ANTONIO ŠUTIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 4. BORNA GUDELJ - Karate klub Esseker
|
|
- 5. DINO ŠIMUNEC - SAMOBOR
|
|
- 6. FARUK ČAUŠEVIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 7. FILIP JURINA - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 8. FILIP RAMIĆ - ZAMET
|
|
- 9. FRAN PRPIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 10. JURE VASILJ - CROHERC
|
|
- 11. LOVRO LENAC - ZAMET
|
|
- 12. PATRIK IFKO - Karate Akademija Osijek
|
|
- 13. PATRIK KOZARIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 14. ROKO MIHALINEC - SUSEDGRAD
|
|
- 15. STRAHINJA BRANKOVIĆ - KBS "Castra" Banja Luka
|
|
- 16. TARIK DAUTOVIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (J4)
|
- 1. ADRIAN KARACIC - CROHERC
|
|
- 2. DOMAGOJ PUĐA - Vukovar`91
|
|
- 3. JURICA RUNTAS - SAMOBOR
|
|
- 4. KARLO ZORIČIĆ - OPATIJA
|
|
- 5. LUKA BIRAČ - Slavonski Brod
|
|
- 6. MILAN ĆUJO - ICTUS
|
|
- 7. PAVLE RADENIĆ - Virovitica
|
|
- 8. PETAR BOROVAC - KARATE KLUB METKOVIĆ
|
Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (J5)
|
- 1. ANTON BAŽDARIĆ - OPATIJA
|
|
- 2. EDIN SMAKA - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 3. HARUN HUSKIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 4. IVAN DRAGOJLOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 5. IVAN PEHAR - CROHERC
|
|
- 6. KARLO ALERIĆ - Vukovar`91
|
|
- 7. MUNIB DEDOVIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 8. RENATO REŠETAR - ZAMET
|
|
- 9. TOMISLAV KATIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
Kumite - Juniorke 16,17 g.-48 (K1)
|
- 1. NIKA ŽERJAV - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. SARA NOVAK - GLOBUS Čakovec
|
|
- 3. STELLA POLONIJO - KRK CROATIA
|
Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (K2)
|
- 1. EMA ŠTIVIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 2. ENA SELMAN - JION PEB BIHAĆ
|
|
- 3. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
|
|
- 4. PAOLA KOSTIĆ - ENERGIJA
|
|
- 5. PETRA ZELJKO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 6. SARA MAHMUTOVIĆ - JION PEB BIHAĆ
|
|
- 7. TIHANA ŠULEK - SUSEDGRAD
|
Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (K3)
|
- 1. EMA SELMAN - JION PEB BIHAĆ
|
|
- 2. IMAN BEGIĆ - FENIKS
|
|
- 3. LORENA TOLIĆ - ZAMET
|
|
- 4. MAGDALENA ŠUFLAJ - SAMOBOR
|
|
- 5. TEA OSTOJIĆ - Kastav
|
Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (K4)
|
- 1. AJNA MEHIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 2. LEA VUKOJA - KK SOKOL
|
|
- 3. LUCIA BATTAIA - ZAMET
|
|
- 4. PAULA ŠOGORIĆ - SAMOBOR
|
Kumite - Seniori 18+ g.-60 (L1)
|
- 1. DEJAN JANJIĆ - Bushido Banja Luka
|
|
- 2. DOMAGOJ LUKINIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 3. JAKOV FEMBER - SAMOBOR
|
|
- 4. KEMAL HAVIC - JION PEB BIHAĆ
|
|
- 5. KONSTYANTYN ANDREYEYEV - Slovak karate union SZK
|
Kumite - Seniori 18+ g.-67 (L2)
|
- 1. ANTONIO GRGIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 2. BORNA GUDELJ - Karate klub Esseker
|
|
- 3. FRAN PRPIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 4. MARTIN MUSA - CROHERC
|
|
- 5. PAUL KARAČIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 6. TVRTKO BAZINA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
Kumite - Seniori 18+ g.-75 (L3)
|
- 1. ADNAN HUREM - ILIDŽA
|
|
- 2. DARIO SVETIĆ - SAMOBOR
|
|
- 3. JOSIP UGRINA - DALMACIJA
|
|
- 4. MILAN ĆUJO - ICTUS
|
|
- 5. NIKOLA ZELJIC - Univerzitetski karate klub "Vrbas"
|
|
- 6. TOMISLAV HREN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
Kumite - Seniori 18+ g.-84 (L4)
|
- 1. ĐORĐE BRANKOVIĆ - KBS "Castra" Banja Luka
|
|
- 2. IAN BAŽDAR - SAMOBOR
|
|
- 3. KARLO MARTIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 4. RENATO REŠETAR - ZAMET
|
Kumite - Seniori 18+ g.+84 (L5)
|
- 1. ALBRIM SAMAHODAJ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 2. BORNA ČENGIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 3. VIKTOR ČUBRIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 4. VLADIMIR OSTOJIĆ - CROHERC
|
Kumite - Seniori OPEN (L6)
|
- 1. ADNAN HUREM - ILIDŽA
|
|
- 2. DARIO SVETIĆ - SAMOBOR
|
|
- 3. KARLO MARTIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 4. MILOS DEJANOVIC - Univerzitetski karate klub "Vrbas"
|
|
- 5. MILOŠ MAKITAN - KK MLADOST PANČEVO SRBIJA
|
|
- 6. NEDIM HASANBEGOVIC - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 7. PAUL KARAČIĆ - IPON ZAGREB
|
|
- 8. VIKTOR ČUBRIĆ - KRK CROATIA
|
Kumite - Seniorke 18+ g.-50 (M1)
|
- 1. ENA SELMAN - JION PEB BIHAĆ
|
|
- 2. STELLA POLONIJO - KRK CROATIA
|
Kumite - Seniorke 18+ g.-55 (M2)
Kumite - Seniorke 18+ g.-61 (M3)
|
- 1. EMA SELMAN - JION PEB BIHAĆ
|
|
- 2. IMAN BEGIĆ - FENIKS
|
|
- 3. INES MIŠETIĆ - Vukovar`91
|
|
- 4. MAGDALENA ŠUFLAJ - SAMOBOR
|
|
- 5. MARIJA ČAVKA - DALMACIJA
|
|
- 6. SLAVICA ČAJIĆ - KBS "Castra" Banja Luka
|
|
- 7. TEA OSTOJIĆ - Kastav
|
Kumite - Seniorke 18+ g.-68 (M4)
|
- 1. AIDA DELIĆ - CBS PULA
|
|
- 2. ILMA RAHMANOVIĆ - ILIDŽA
|
|
- 3. IRENA PRGA - CROHERC
|
|
- 4. IVANA BOROMISA - STUDENT
|
|
- 5. LEA VUKOJA - KK SOKOL
|
|
- 6. LUCIA BATTAIA - ZAMET
|
|
- 7. SARA ROLJIĆ - KBS "Castra" Banja Luka
|
Kumite - Seniorke 18+ g.+68 (M5)
|
- 1. EMA FELIĆ - JION PEB BIHAĆ
|
|
- 2. HANA ŽIVKOVIĆ - KK SOKOL
|
|
- 3. KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
Kumite - Seniorke OPEN (M6)
|
- 1. HANA ŽIVKOVIĆ - KK SOKOL
|
|
- 2. ILMA RAHMANOVIĆ - ILIDŽA
|
|
- 3. KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
|
|
- 4. SADEA BEĆIROVIĆ - SUSEDGRAD
|
KATA (177)
Kata - Cicibani (6,7 g.) (O1)
|
- 1. GABRIJEL NEMET - Karate Akademija Osijek
|
|
- 2. SEBASTIAN VUKOVIĆ - Nova Gradiška
|
Kata - Cicibanke (6,7 g.) (P1)
|
- 1. AMNA AKELJIC - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 2. EMA ALŠIĆ - Hrvatski sokol Osijek
|
|
- 3. EVA FIŠER - Slavonski Brod
|
|
- 4. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 5. ZAHRA ARNAUTOVIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (O2)
|
- 1. ARMAN VELAGIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 2. BARTOL PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 3. DAMIR ZURNIČ - Shodan
|
|
- 4. FRANO LOVRIĆ - Nova Gradiška
|
|
- 5. LEO POTURICA - Nova Gradiška
|
|
- 6. MEHMED BEGANOVIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 7. ROKO SAMAC - Nova Gradiška
|
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (P2)
|
- 1. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
|
|
- 2. EMA ALŠIĆ - Hrvatski sokol Osijek
|
|
- 3. LEJLA ŠILJAK - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 4. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
|
|
- 5. LIDIJA BREZIČANIN - Shodan
|
|
- 6. SARA DRAGIČEVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (bij/žut) (R1)
|
- 1. ADRIAN JAGNJIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 2. DANI AVDAGIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 3. DOMAGOJ VUK - KK VITEZ
|
|
- 4. GABRIEL KLEN - Max Ivankovo
|
|
- 5. GABRIEL SAJFERT - Slavonski Brod
|
|
- 6. JURAJ MAGDIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 7. LEO LAMEŠIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 8. NIKO KOVAČEVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 9. PETAR BARIŠIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 10. ROKO KRIŽANOVIĆ - Slavonski Brod
|
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (nar/zel) (R2)
|
- 1. ADI IKOVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. BENJAMIN MAJCEN - ICTUS
|
|
- 3. DOMAGOJ MILIČEVIĆ - KK VITEZ
|
|
- 4. ELMIR JULARDŽIJA - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 5. FRANO LOVRIĆ - Nova Gradiška
|
|
- 6. LEO POTURICA - Nova Gradiška
|
|
- 7. MATUS ELIAS - Sk karate Kachi
|
|
- 8. PETAR NOL - ICTUS
|
|
- 9. ROKO SAMAC - Nova Gradiška
|
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (bij/žut) (S1)
|
- 1. AMINA FIŠEKOVIĆ - TUZLA
|
|
- 2. EMINA HODŽIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 3. EVA FIŠER - Slavonski Brod
|
|
- 4. GITA TURČINOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 5. IVA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 6. LANA HUSNJAK - Karate Akademija Osijek
|
|
- 7. LANA KRILJ - Nova Gradiška
|
|
- 8. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 9. MEDIHA DAHALIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 10. NEJLA MEHMEDOVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (nar/zel) (S2)
|
- 1. ANTONIA KRIŽAJ - BELI MANASTIR 98
|
|
- 2. ENA RAJKOVIĆ - KK VITEZ
|
|
- 3. LAMIJA MRŠIĆ - TUZLA
|
|
- 4. PETRA DOGAN - Max Ivankovo
|
|
- 5. VERONIKA ŠUSTER - KK KUNA OSIJEK
|
Kata - Učenici (O3)
|
- 1. ALAN SULJIĆ - TUZLA
|
|
- 2. FRAN SELIGMAN - Hrvatski sokol Osijek
|
|
- 3. IVANO JERKOVIĆ - BELI MANASTIR 98
|
|
- 4. JURAJ MULLER - Sk karate Kachi
|
|
- 5. LOVRO ERAK - Virovitica
|
|
- 6. MIŠO VRZIĆ - ARANĐELOVAC
|
|
- 7. NADAL SADIKOVIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 8. VLADIMIR GALUEV - Slovak karate union SZK
|
Kata - Učenice (P3)
|
- 1. AMNA KENJAR - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 2. BARBARA ŠUSTER - KK KUNA OSIJEK
|
|
- 3. DORA HAS - Slavonski Brod
|
|
- 4. DŽENITA HASIĆ - TUZLA
|
|
- 5. IVA PAVLOVIC - VIKTORIA
|
|
- 6. KARLA JURIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 7. KATIA ŠEGAVČIĆ - Hrvatski sokol Osijek
|
|
- 8. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
|
|
- 9. MARTA JAKOBFI - BELI MANASTIR 98
|
|
- 10. MERIMA BRKOVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 11. RITA MUSTAPIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 12. TAMARA BREZIĆANIN - Shodan
|
Kata - Učenici (bij/žut) (R3)
|
- 1. ADI SEHIC - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. BARTOL PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
|
|
- 3. GABRIEL KRIJAN - Slavonski Brod
|
|
- 4. MARKO PODBARAC - KK KUNA OSIJEK
|
|
- 5. NIKO HOBOR - Kondura Sisak
|
|
- 6. ROKO SAMAC - Nova Gradiška
|
Kata - Učenici (nar/zel) (R4)
|
- 1. ARMIN MEHANOVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 2. FRANO LOVRIĆ - Nova Gradiška
|
|
- 3. HARIS HADŽIĆ - TUZLA
|
|
- 4. IVAN ŠTULAC - KK KUNA OSIJEK
|
|
- 5. IVANO JERKOVIĆ - BELI MANASTIR 98
|
|
- 6. JOSIP PERKOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 7. LEO POTURICA - Nova Gradiška
|
|
- 8. NATKO MAKOVIČIĆ - Nova Gradiška
|
|
- 9. VLADIMIR GALUEV - Slovak karate union SZK
|
Kata - Učenice (bij/žut) (S3)
|
- 1. CHIARA MAJIĆ - Karate Akademija Osijek
|
|
- 2. DALIA PRSTAČIĆ - Nova Gradiška
|
|
- 3. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
|
|
- 4. LANA BLAŽINKOV - Slavonski Brod
|
|
- 5. LANA KRILJ - Nova Gradiška
|
|
- 6. LANA POTURICA - Nova Gradiška
|
|
- 7. MAJA LUCIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 8. MERIMA REDŽIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 9. PETRA FUŠTIN - BELI MANASTIR 98
|
Kata - Učenice (nar/zel) (S4)
|
- 1. ALEXANDRA ZEUMEROVA - Sk karate Kachi
|
|
- 2. ANTEA KRALJEVIĆ - ICTUS
|
|
- 3. ANTONIA KRIŽAJ - BELI MANASTIR 98
|
|
- 4. DORA HAS - Slavonski Brod
|
|
- 5. DORA POTKOVAC - Karate Akademija Osijek
|
|
- 6. ELENA MARUNČEK - ICTUS
|
|
- 7. EMANUELA KOCKAREVIĆ - Max Ivankovo
|
|
- 8. ERIKA GRABOVAC - KK VITEZ
|
|
- 9. HELENA GAŠIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 10. KARLA JURIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 11. LARA JURČEVIĆ - KK VITEZ
|
|
- 12. LEONA KRIŽAJ - BELI MANASTIR 98
|
|
- 13. LUCIJA PERKOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 14. LUCIJA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 15. MARIJA CINDRIĆ - ICTUS
|
|
- 16. MARTA JAKOBFI - BELI MANASTIR 98
|
|
- 17. RITA MUSTAPIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 18. SARA HABAN - Max Ivankovo
|
|
- 19. VERONIKA ČENGIĆ - Slavonski Brod
|
Kata - Mlađi kadeti (O4)
|
- 1. ALEKSANDAR KERKEZ - Kondura Sisak
|
|
- 2. BRUNO PAŠA - Kondura Sisak
|
|
- 3. DAMIÁN MIKLOVICS - Slovak karate union SZK
|
|
- 4. DAVID KOTUR - Shodan
|
|
- 5. DORIAN LEKIĆ - KK VITEZ
|
|
- 6. ELMEDIN MEHANOVIĆ - KK " Winner" Tuzla
|
|
- 7. FRAN SELIGMAN - Hrvatski sokol Osijek
|
|
- 8. LEON RABBI - BELI MANASTIR 98
|
|
- 9. VELID UGARAK - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
Kata - Mlađe kadetkinje (P4)
|
- 1. ANA LUJIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 2. ANJA RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 3. BARBORA HLAVACKOVA - Sk karate Kachi
|
|
- 4. DOROTEA LEMUND - BELI MANASTIR 98
|
|
- 5. IVA MILDE - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 6. KATIA ŠEGAVČIĆ - Hrvatski sokol Osijek
|
|
- 7. LUCIJA POSAVEC - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 8. MINA NIKOLIC - Skipper
|
|
- 9. UNA CERIĆ-ZULUM - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
Kata - Kadeti (O5)
|
- 1. ALMIN GRADINČIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 2. DAMIÁN MIKLOVICS - Slovak karate union SZK
|
|
- 3. OZREN MALINIĆ - BELI MANASTIR 98
|
|
- 4. PATRIK KLAČAN - Slovak karate union SZK
|
|
- 5. ROMAN HRČKA - Slovak karate union SZK
|
|
- 6. SENAID VELADŽIĆ - FENIKS
|
Kata - Kadetkinje (P5)
|
- 1. DOROTEA LEMUND - BELI MANASTIR 98
|
|
- 2. EMINA ŠAĆIRBEGOVIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 3. KLARA BRAJA - OMEGA
|
|
- 4. MATEA EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 5. MIA PERVAN - VIKTORIA
|
|
- 6. NIKA TUTIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Kata - Juniori (O6)
|
- 1. AJDIN ŠILJAK - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 2. AMER GANIĆ - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 3. LEON GRGIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 4. LUKA KOŠČEVIĆ - KK KIK
|
|
- 5. MARTIN ŠÍPEK - Slovak karate union SZK
|
|
- 6. MIHAEL EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 7. OZREN MALINIĆ - BELI MANASTIR 98
|
|
- 8. PATRIK KLAČAN - Slovak karate union SZK
|
|
- 9. ROMAN HRČKA - Slovak karate union SZK
|
|
- 10. SENAID VELADŽIĆ - FENIKS
|
|
- 11. UROŠ SUBOTA - Skipper
|
Kata - Juniorke (P6)
|
- 1. GABRIJELA JANKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. JOSIPA ADŽIĆ - VIKTORIA
|
|
- 3. KLARA BRAJA - OMEGA
|
|
- 4. MARIJA RADOVIĆ - Skipper
|
|
- 5. MATEA EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 6. NIKA TUTIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
Kata - Seniori (O7)
|
- 1. ARSIM GAŠI - Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
|
|
- 2. DAMJAN GOLUBIĆIĆ - Karate klub Esseker
|
|
- 3. HRVOJE ROŽIĆ - KK SISAK
|
|
- 4. LEON GRGIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 5. MARTIN ŠÍPEK - Slovak karate union SZK
|
|
- 6. MIHAEL EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
|
|
- 7. NIKOLA JANKAŠ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 8. UROŠ SUBOTA - Skipper
|
Kata - Seniorke (P7)
|
- 1. GABRIJELA JANKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
|
- 2. JANKA VAŇUŠÁNIKOVÁ - Slovak karate union SZK
|
|
- 3. MARIJA RADOVIĆ - Skipper
|
|
- 4. MATEA RADIĆ - VIKTORIA
|
|
- 5. ROBERTA FILIPOVIĆ - Ronin
|
|
|