Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISPLAY TYPE
individually by category
grouped by category
individually by club
grouped by club
KUMITE (428)
1.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3
2.
Bushido Banja Luka
5
3.
CBS PULA
2
4.
CROHERC
11
5.
DALMACIJA
16
6.
ĐURĐEVAC
4
7.
ENERGIJA
4
8.
FENIKS
4
9.
FOKUS
4
10.
GLOBUS Čakovec
13
11.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
9
12.
ICTUS
7
13.
ILIDŽA
6
14.
IPON ZAGREB
11
15.
JION PEB BIHAĆ
10
16.
Karate Akademija Osijek
8
17.
KARATE KLUB "VINKOVCI"
10
18.
Karate klub Esseker
7
19.
KARATE KLUB METKOVIĆ
4
20.
Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
49
21.
Kastav
16
22.
KBS "Castra" Banja Luka
4
23.
KK " Winner" Tuzla
18
24.
KK KUNA OSIJEK
1
25.
KK MLADOST PANČEVO SRBIJA
3
26.
KK SISAK
1
27.
KK SOKOL
4
28.
KK VITEZ
5
29.
Kondura Sisak
1
30.
KRK CROATIA
11
31.
LOTOS ZAGREB
3
32.
Max Ivankovo
13
33.
Međimurje
3
34.
Mladost
9
35.
OPATIJA
8
36.
Polet-Brod
7
37.
Ronin
3
38.
SAMOBOR
17
39.
Shiai Karate-Do Wien
2
40.
Shotokan - Darda
8
41.
Sk karate Kachi
12
42.
Slavonski Brod
17
43.
SLOBODA
2
44.
Sloga-Hemofarm
6
45.
Slovak karate union SZK
9
46.
SPORTSLIFE
8
47.
STUDENT
1
48.
SUSEDGRAD
3
49.
TUŠKANAC
1
50.
TUZLA
12
51.
Univerzitetski karate klub "Vrbas"
7
52.
Virovitica
6
53.
Vukovar`91
8
54.
ZAMET
12
KATA (177)
1.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
10
2.
ARANĐELOVAC
1
3.
BELI MANASTIR 98
13
4.
FENIKS
2
5.
GLOBUS Čakovec
1
6.
Hrvatski sokol Osijek
6
7.
ICTUS
5
8.
Karate Akademija Osijek
4
9.
Karate klub Esseker
1
10.
Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
15
11.
KK " Winner" Tuzla
10
12.
KK KIK
1
13.
KK KUNA OSIJEK
4
14.
KK SISAK
3
15.
KK VITEZ
6
16.
Kondura Sisak
9
17.
Max Ivankovo
6
18.
Nova Gradiška
15
19.
OMEGA
2
20.
Ronin
1
21.
Shodan
4
22.
Sk karate Kachi
4
23.
Skipper
5
24.
Slavonski Brod
28
25.
Slovak karate union SZK
11
26.
TUZLA
5
27.
VIKTORIA
4
28.
Virovitica
1