Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
TEŽA/LETO
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (bij/žut) (R1)
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (nar/zel) (R2)
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (bij/žut) (R1)
679
DOMAGOJ VUK (VITEZ)
679
0
DOMAGOJ VUK (VITEZ)
517
0
GABRIEL KLEN (MAXIVK)
679
0
DOMAGOJ VUK (VITEZ)
332
0
DANI AVDAGIĆ (0354451)
333
NIKO KOVAČEVIĆ (0354451)
517
GABRIEL KLEN (MAXIVK)
593
ROKO KRIŽANOVIĆ (0354451)
531
0
PETAR BARIŠIĆ (MAXIVK)
334
0
JURAJ MAGDIĆ (0354451)
207
LEO LAMEŠIĆ (0354451)
329
GABRIEL SAJFERT (0354451)
203
ADRIAN JAGNJIĆ (0354451)
679
0
DOMAGOJ VUK (VITEZ)
333
0
NIKO KOVAČEVIĆ (0354451)
517
0
GABRIEL KLEN (MAXIVK)
593
0
ROKO KRIŽANOVIĆ (0354451)
334
0
JURAJ MAGDIĆ (0354451)
207
0
LEO LAMEŠIĆ (0354451)
329
0
GABRIEL SAJFERT (0354451)
203
0
ADRIAN JAGNJIĆ (0354451)
333
0
NIKO KOVAČEVIĆ (0354451)
517
0
GABRIEL KLEN (MAXIVK)
207
0
LEO LAMEŠIĆ (0354451)
203
0
ADRIAN JAGNJIĆ (0354451)
333
0
NIKO KOVAČEVIĆ (0354451)
203
0
ADRIAN JAGNJIĆ (0354451)
329
GABRIEL SAJFERT (0354451)
207
0
LEO LAMEŠIĆ (0354451)
329
0
GABRIEL SAJFERT (0354451)
Dobitniki medalj
1. NIKO KOVAČEVIĆ, Slavonski Brod
2. ADRIAN JAGNJIĆ, Slavonski Brod
3. DOMAGOJ VUK, KK VITEZ
3. LEO LAMEŠIĆ, Slavonski Brod
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (nar/zel) (R2)
612
0
LEO POTURICA (KKNG)
585
0
PETAR NOL (ICTUS)
612
0
LEO POTURICA (KKNG)
619
0
ROKO SAMAC (KKNG)
659
0
MATUS ELIAS (7DORITI)
612
0
LEO POTURICA (KKNG)
585
PETAR NOL (ICTUS)
459
ELMIR JULARDŽIJA (KS SBK/)
619
ROKO SAMAC (KKNG)
670
DOMAGOJ MILIČEVIĆ (VITEZ)
587
BENJAMIN MAJCEN (ICTUS)
255
ADI IKOVIĆ (WINNER)
609
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
659
0
MATUS ELIAS (7DORITI)
585
0
PETAR NOL (ICTUS)
459
0
ELMIR JULARDŽIJA (KS SBK/)
619
0
ROKO SAMAC (KKNG)
670
0
DOMAGOJ MILIČEVIĆ (VITEZ)
587
0
BENJAMIN MAJCEN (ICTUS)
255
0
ADI IKOVIĆ (WINNER)
609
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
659
0
MATUS ELIAS (7DORITI)
619
0
ROKO SAMAC (KKNG)
670
0
DOMAGOJ MILIČEVIĆ (VITEZ)
609
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
659
0
MATUS ELIAS (7DORITI)
609
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
255
ADI IKOVIĆ (WINNER)
670
0
DOMAGOJ MILIČEVIĆ (VITEZ)
255
0
ADI IKOVIĆ (WINNER)
Dobitniki medalj
1. MATUS ELIAS, Sk karate Kachi
2. FRANO LOVRIĆ, Nova Gradiška
3. LEO POTURICA, Nova Gradiška
3. DOMAGOJ MILIČEVIĆ, KK VITEZ