Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
TEŽA/LETO
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (bij/žut) (S1)
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (nar/zel) (S2)
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (bij/žut) (S1)
262
MEDIHA DAHALIĆ (WINNER)
262
0
MEDIHA DAHALIĆ (WINNER)
628
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
628
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
261
0
NEJLA MEHMEDOVIĆ (WINNER)
331
GITA TURČINOVIĆ (0354451)
614
LANA KRILJ (KKNG)
262
MEDIHA DAHALIĆ (WINNER)
325
0
LANA HUSNJAK (KAO)
660
0
AMINA FIŠEKOVIĆ (TUZ)
335
EVA FIŠER (0354451)
518
IVA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
232
EMINA HODŽIĆ (WINNER)
628
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
331
0
GITA TURČINOVIĆ (0354451)
614
0
LANA KRILJ (KKNG)
262
0
MEDIHA DAHALIĆ (WINNER)
660
0
AMINA FIŠEKOVIĆ (TUZ)
335
0
EVA FIŠER (0354451)
518
0
IVA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
232
0
EMINA HODŽIĆ (WINNER)
628
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
614
0
LANA KRILJ (KKNG)
660
0
AMINA FIŠEKOVIĆ (TUZ)
232
0
EMINA HODŽIĆ (WINNER)
614
0
LANA KRILJ (KKNG)
660
0
AMINA FIŠEKOVIĆ (TUZ)
335
0
EVA FIŠER (0354451)
325
0
LANA HUSNJAK (KAO)
232
0
EMINA HODŽIĆ (WINNER)
325
0
LANA HUSNJAK (KAO)
Dobitniki medalj
1. AMINA FIŠEKOVIĆ, TUZLA
2. LANA KRILJ, Nova Gradiška
3. LEA PAVKOVIĆ, Kondura Sisak
3. EMINA HODŽIĆ, KK " Winner" Tuzla
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (nar/zel) (S2)
645
0
ANTONIA KRIŽAJ (BELIMAN)
128
0
VERONIKA ŠUSTER (KK KUNA)
574
0
LAMIJA MRŠIĆ (TUZ)
645
0
ANTONIA KRIŽAJ (BELIMAN)
128
VERONIKA ŠUSTER (KK KUNA)
671
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
527
PETRA DOGAN (MAXIVK)
574
0
LAMIJA MRŠIĆ (TUZ)
128
0
VERONIKA ŠUSTER (KK KUNA)
671
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
527
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
574
0
LAMIJA MRŠIĆ (TUZ)
527
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
671
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
Dobitniki medalj
1. PETRA DOGAN, Max Ivankovo
2. LAMIJA MRŠIĆ, TUZLA
3. VERONIKA ŠUSTER, KK KUNA OSIJEK
3. ENA RAJKOVIĆ, KK VITEZ