Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
TEŽA/LETO
Kata - Učenici (bij/žut) (R3)
Kata - Učenici (nar/zel) (R4)
Kata - Učenici (bij/žut) (R3)
630
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
410
0
MARKO PODBARAC (KK KUNA)
607
0
ROKO SAMAC (KKNG)
630
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
410
MARKO PODBARAC (KK KUNA)
603
0
GABRIEL KRIJAN (0354451)
700
0
ADI SEHIC (WINNER)
622
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
607
0
ROKO SAMAC (KKNG)
410
0
MARKO PODBARAC (KK KUNA)
603
0
GABRIEL KRIJAN (0354451)
622
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
607
0
ROKO SAMAC (KKNG)
622
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
603
GABRIEL KRIJAN (0354451)
Dobitniki medalj
1. ROKO SAMAC, Nova Gradiška
2. BARTOL PAVKOVIĆ, Kondura Sisak
3. NIKO HOBOR, Kondura Sisak
3. GABRIEL KRIJAN, Slavonski Brod
Kata - Učenici (nar/zel) (R4)
240
0
ARMIN MEHANOVIĆ (WINNER)
481
0
IVANO JERKOVIĆ (BELIMAN)
240
0
ARMIN MEHANOVIĆ (WINNER)
616
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
117
0
VLADIMIR GALUEV (SZK)
240
0
ARMIN MEHANOVIĆ (WINNER)
481
IVANO JERKOVIĆ (BELIMAN)
616
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
134
IVAN ŠTULAC (KK KUNA)
610
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
52
JOSIP PERKOVIĆ (0354451)
613
LEO POTURICA (KKNG)
566
HARIS HADŽIĆ (TUZ)
117
0
VLADIMIR GALUEV (SZK)
481
0
IVANO JERKOVIĆ (BELIMAN)
616
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
134
0
IVAN ŠTULAC (KK KUNA)
610
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
52
0
JOSIP PERKOVIĆ (0354451)
613
0
LEO POTURICA (KKNG)
566
0
HARIS HADŽIĆ (TUZ)
117
0
VLADIMIR GALUEV (SZK)
616
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
610
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
613
0
LEO POTURICA (KKNG)
117
0
VLADIMIR GALUEV (SZK)
610
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
52
JOSIP PERKOVIĆ (0354451)
613
0
LEO POTURICA (KKNG)
52
0
JOSIP PERKOVIĆ (0354451)
Dobitniki medalj
1. VLADIMIR GALUEV, Slovak karate union SZK
2. FRANO LOVRIĆ, Nova Gradiška
3. ARMIN MEHANOVIĆ, KK " Winner" Tuzla
3. LEO POTURICA, Nova Gradiška