Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
26. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište 5
Borilište 6
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)
Kata - Cicibani (6,7 g.) (O1)
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (bij/žut) (R1)
Kata - Učenici (nar/zel) (R4)
Kata - Mlađe kadetkinje (P4)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
93
0
ADI PIPAL (KSTK-A)
799
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
799
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
571
0
BELMIN SPAHIĆ (VELIKA)
93
0
ADI PIPAL (KSTK-A)
525
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
799
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
571
0
BELMIN SPAHIĆ (VELIKA)
28
0
LUKA ŠKRIPIĆ (KAO)
612
PETAR NOL (ICTUS)
570
0
HUSEIN SELAVA (VELIKA)
21
0
MIHAEL MIKOLIN (KAO)
605
DAMIR ĆULUBRK (ICTUS)
811
ALDIN ŽDRALIĆ (CAZIN)
470
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
525
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
799
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
571
0
BELMIN SPAHIĆ (VELIKA)
612
0
PETAR NOL (ICTUS)
570
0
HUSEIN SELAVA (VELIKA)
605
0
DAMIR ĆULUBRK (ICTUS)
811
0
ALDIN ŽDRALIĆ (CAZIN)
470
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
525
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
571
0
BELMIN SPAHIĆ (VELIKA)
570
0
HUSEIN SELAVA (VELIKA)
470
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
525
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
570
0
HUSEIN SELAVA (VELIKA)
605
0
DAMIR ĆULUBRK (ICTUS)
21
0
MIHAEL MIKOLIN (KAO)
470
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
21
0
MIHAEL MIKOLIN (KAO)
Osvajači medalja
1. LOVRO VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
2. HUSEIN SELAVA, MLADOST
3. AMIL MAJETIĆ, KRK CROATIA
3. LUKA ŽGELA, Max Ivankovo
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)
535
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
535
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
72
0
HARUN MAHALBAŠIC (KKTRAVN)
419
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
72
0
HARUN MAHALBAŠIC (KKTRAVN)
157
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
535
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
160
KENAN ŠILJAK (KKTRAVN)
421
0
LOVRO VRBAT (KAPTOL)
764
0
VUK STEVANOVIĆ (SLOGA)
112
BENJAMIN BIBERKIĆ (MIRZA98)
456
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
161
KERIM JAŠAREVIC (KKTRAVN)
72
0
HARUN MAHALBAŠIC (KKTRAVN)
157
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
535
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
160
0
KENAN ŠILJAK (KKTRAVN)
764
0
VUK STEVANOVIĆ (SLOGA)
112
0
BENJAMIN BIBERKIĆ (MIRZA98)
456
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
161
0
KERIM JAŠAREVIC (KKTRAVN)
72
0
HARUN MAHALBAŠIC (KKTRAVN)
160
0
KENAN ŠILJAK (KKTRAVN)
112
0
BENJAMIN BIBERKIĆ (MIRZA98)
161
0
KERIM JAŠAREVIC (KKTRAVN)
160
0
KENAN ŠILJAK (KKTRAVN)
161
0
KERIM JAŠAREVIC (KKTRAVN)
112
BENJAMIN BIBERKIĆ (MIRZA98)
Osvajači medalja
1. KENAN ŠILJAK, Travnik GS-TMT
2. KERIM JAŠAREVIC, Travnik GS-TMT
3. HARUN MAHALBAŠIC, Travnik GS-TMT
3. BENJAMIN BIBERKIĆ, TEMPO
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)
774
0
SARA DURONJA (POLET-B)
400
0
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
400
0
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
541
0
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
279
0
HANA MERDANOVIĆ (KSZEDOK)
731
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
541
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
774
0
SARA DURONJA (POLET-B)
625
0
JULIETTE SLIVKOVA (SLOVKNT)
400
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
436
0
ANTONELA ČALIĆ (VITEZ)
729
0
ANA DESPALATOVIĆ (DAL)
686
NINA POZDERAC (JION)
357
TEA HADŽIHRUSTIĆ ("DO")
466
IVA LIVAJA (MAXIVK)
279
0
HANA MERDANOVIĆ (KSZEDOK)
541
0
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
625
0
JULIETTE SLIVKOVA (SLOVKNT)
400
0
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
436
0
ANTONELA ČALIĆ (VITEZ)
686
0
NINA POZDERAC (JION)
357
0
TEA HADŽIHRUSTIĆ ("DO")
466
0
IVA LIVAJA (MAXIVK)
541
0
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
625
0
JULIETTE SLIVKOVA (SLOVKNT)
686
0
NINA POZDERAC (JION)
357
0
TEA HADŽIHRUSTIĆ ("DO")
625
0
JULIETTE SLIVKOVA (SLOVKNT)
686
0
NINA POZDERAC (JION)
436
ANTONELA ČALIĆ (VITEZ)
357
0
TEA HADŽIHRUSTIĆ ("DO")
436
0
ANTONELA ČALIĆ (VITEZ)
Osvajači medalja
1. NINA POZDERAC, JION PEB BIHAĆ
2. JULIETTE SLIVKOVA, Slovak National Team
3. ANĐELA STOJIĆ, ENERGIJA
3. TEA HADŽIHRUSTIĆ, KK DO - Tuzla
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
560
MATKO HORVAT (NOKACHI)
560
0
MATKO HORVAT (NOKACHI)
762
0
BORIS ILIĆ (SLOGA)
720
0
SVEN SPAHIJA (KA 1969)
762
0
BORIS ILIĆ (SLOGA)
534
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
560
MATKO HORVAT (NOKACHI)
113
DINO IMŠIROVIĆ (MIRZA98)
580
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
483
0
LUKAS LOVRIĆ (KSRH)
754
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
530
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
324
ENIS MEHIĆ (IPONN)
762
0
BORIS ILIĆ (SLOGA)
534
0
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
560
0
MATKO HORVAT (NOKACHI)
113
0
DINO IMŠIROVIĆ (MIRZA98)
483
0
LUKAS LOVRIĆ (KSRH)
754
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
530
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
324
0
ENIS MEHIĆ (IPONN)
762
0
BORIS ILIĆ (SLOGA)
113
0
DINO IMŠIROVIĆ (MIRZA98)
754
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
530
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
113
0
DINO IMŠIROVIĆ (MIRZA98)
530
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
324
ENIS MEHIĆ (IPONN)
754
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
324
0
ENIS MEHIĆ (IPONN)
Osvajači medalja
1. DINO IMŠIROVIĆ, TEMPO
2. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb
3. BORIS ILIĆ, Sloga-Hemofarm
3. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)
401
0
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
307
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
307
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
280
0
AJNA KARIĆ (KSZEDOK)
401
0
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
680
0
NINA POZDERAC (JION)
528
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
282
0
NEJLA MUJČINOVIĆ (KSZEDOK)
399
0
PATRICIJA PRGA (CROHEC)
371
0
VERONIKA JALOWICZOROVÁ (SZK)
307
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
680
0
NINA POZDERAC (JION)
528
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
371
0
VERONIKA JALOWICZOROVÁ (SZK)
680
0
NINA POZDERAC (JION)
371
0
VERONIKA JALOWICZOROVÁ (SZK)
528
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
399
0
PATRICIJA PRGA (CROHEC)
Osvajači medalja
1. VERONIKA JALOWICZOROVÁ, Slovak karate union SZK
2. NINA POZDERAC, JION PEB BIHAĆ
3. MONIKA MARTINOVIĆ, CROHERC
3. PATRICIJA PRGA, CROHERC
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)
119
0
ELMEDINA HRBAT (KSTK-A)
224
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
224
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
544
0
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
338
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
224
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
410
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
119
0
ELMEDINA HRBAT (KSTK-A)
600
0
LANA SMOLČIĆ (VGORICA)
816
0
TATJANA SMOLOVIĆ (KANON)
498
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
544
0
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
340
0
KARLA MOLNAR (VUKOVAR)
755
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
454
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
172
0
DINKA SOFTIĆ (KSTK-A)
602
0
EMA NOVAK (VGORICA)
502
0
LAMIJA SALKIĆ (KSTK-A)
676
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
373
0
NIKOLINA ČUČAK (ENERGIJ)
224
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
410
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
600
0
LANA SMOLČIĆ (VGORICA)
544
0
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
755
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
172
0
DINKA SOFTIĆ (KSTK-A)
502
0
LAMIJA SALKIĆ (KSTK-A)
676
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
410
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
544
0
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
755
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
676
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
410
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
755
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
172
0
DINKA SOFTIĆ (KSTK-A)
340
0
KARLA MOLNAR (VUKOVAR)
676
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
172
0
DINKA SOFTIĆ (KSTK-A)
Osvajači medalja
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec
3. ANĐELA STOJIĆ, ENERGIJA
3. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak
Kata - Cicibani (6,7 g.) (O1)
110
0
AJNUR IBRAHIMOVIĆ (MIRZA98)
522
0
VILI KRAMAR (KK NM)
691
EDIN SEDIĆ (CAZIN)
110
0
AJNUR IBRAHIMOVIĆ (MIRZA98)
691
0
EDIN SEDIĆ (CAZIN)
Osvajači medalja
1. AJNUR IBRAHIMOVIĆ, TEMPO
2. EDIN SEDIĆ, CAZIN
3. VILI KRAMAR, NOVO MESTO
3. ----
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (bij/žut) (R1)
153
0
LUKAS FULANOVIĆ (0354451)
428
0
DAVID VUK (VITEZ)
428
0
DAVID VUK (VITEZ)
663
0
BENEDIKT ĐURĐEK (MEĐIMUR)
465
0
FILIP ŽGELA (MAXIVK)
153
0
LUKAS FULANOVIĆ (0354451)
187
0
ARSLAN TARIK DŽAKA (KSTK-A)
511
0
PATRIK VACKA (333CR)
616
0
LEON BOŠNJAK (ICTUS)
495
0
GABRIJEL PETROV (BELIMAN)
428
0
DAVID VUK (VITEZ)
465
0
FILIP ŽGELA (MAXIVK)
511
0
PATRIK VACKA (333CR)
616
0
LEON BOŠNJAK (ICTUS)
465
0
FILIP ŽGELA (MAXIVK)
511
0
PATRIK VACKA (333CR)
616
0
LEON BOŠNJAK (ICTUS)
187
0
ARSLAN TARIK DŽAKA (KSTK-A)
Osvajači medalja
1. PATRIK VACKA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. FILIP ŽGELA, Max Ivankovo
3. DAVID VUK, KK VITEZ
3. LEON BOŠNJAK, ICTUS
Kata - Učenici (nar/zel) (R4)
696
0
LUKA MIHAJLOVIĆ (ZAG)
513
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
513
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
725
0
ISMAJL KALABIĆ (KSZEDOK)
701
0
LOVRO PRIMORAC (ZAG)
610
0
FRANJO KRIŽANAC (ICTUS)
607
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
725
0
ISMAJL KALABIĆ (KSZEDOK)
696
0
LUKA MIHAJLOVIĆ (ZAG)
355
0
VLADIMIR GALUEV (SLOVKNT)
513
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
697
0
ROKO MARKOVIĆ (ZAG)
239
0
ROKO KRIŽANOVIĆ (0354451)
467
GABRIEL KLEN (MAXIVK)
91
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
427
0
DOMAGOJ VUK (VITEZ)
608
DOMINIK BRIŠEVAC (ICTUS)
701
0
LOVRO PRIMORAC (ZAG)
725
0
ISMAJL KALABIĆ (KSZEDOK)
355
0
VLADIMIR GALUEV (SLOVKNT)
513
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
239
0
ROKO KRIŽANOVIĆ (0354451)
467
0
GABRIEL KLEN (MAXIVK)
91
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
608
0
DOMINIK BRIŠEVAC (ICTUS)
725
0
ISMAJL KALABIĆ (KSZEDOK)
355
0
VLADIMIR GALUEV (SLOVKNT)
239
0
ROKO KRIŽANOVIĆ (0354451)
91
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
355
0
VLADIMIR GALUEV (SLOVKNT)
91
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
608
0
DOMINIK BRIŠEVAC (ICTUS)
427
0
DOMAGOJ VUK (VITEZ)
239
0
ROKO KRIŽANOVIĆ (0354451)
608
0
DOMINIK BRIŠEVAC (ICTUS)
Osvajači medalja
1. VLADIMIR GALUEV, Slovak National Team
2. ADEM KEKIĆ, KK SISAK
3. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ROKO KRIŽANOVIĆ, Slavonski Brod
Kata - Mlađe kadetkinje (P4)
190
0
MAJA JAHIĆ (KSTK-A)
33
0
LANA POTURICA (KKNG)
190
0
MAJA JAHIĆ (KSTK-A)
212
0
SARA HANTALOVIĆ (KSZEDOK)
190
0
MAJA JAHIĆ (KSTK-A)
510
0
LUCIJA VARAT (333CR)
654
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
190
0
MAJA JAHIĆ (KSTK-A)
33
LANA POTURICA (KKNG)
486
DOROTEA LEMUND (BELIMAN)
212
SARA HANTALOVIĆ (KSZEDOK)
138
KARLA JURIĆ (0354451)
678
IMANA DURDŽIĆ (JION)
510
LUCIJA VARAT (333CR)
273
LEJLA BEGOVIĆ (KSZEDOK)
7
0
DORA HAS (0354451)
179
0
AJLA MEŠKOVIĆ (KSTK-A)
52
LANA ĐORDIĆ (SHIHAN)
659
TENA KIRCHMAYER (ĐAKOVO)
259
SARA BULAJIĆ (KSZEDOK)
136
ANA LUJIĆ (0354451)
553
AJNA HODŽIĆ (KSZEDOK)
509
LENA BRLETIĆ (333CR)
738
SUMEJA HELDOVAC (KSZEDOK)
654
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
33
0
LANA POTURICA (KKNG)
486
0
DOROTEA LEMUND (BELIMAN)
212
0
SARA HANTALOVIĆ (KSZEDOK)
138
0
KARLA JURIĆ (0354451)
678
0
IMANA DURDŽIĆ (JION)
510
0
LUCIJA VARAT (333CR)
273
0
LEJLA BEGOVIĆ (KSZEDOK)
7
0
DORA HAS (0354451)
52
0
LANA ĐORDIĆ (SHIHAN)
659
0
TENA KIRCHMAYER (ĐAKOVO)
259
0
SARA BULAJIĆ (KSZEDOK)
136
0
ANA LUJIĆ (0354451)
553
0
AJNA HODŽIĆ (KSZEDOK)
509
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
738
0
SUMEJA HELDOVAC (KSZEDOK)
654
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
212
0
SARA HANTALOVIĆ (KSZEDOK)
138
0
KARLA JURIĆ (0354451)
510
0
LUCIJA VARAT (333CR)
52
0
LANA ĐORDIĆ (SHIHAN)
259
0
SARA BULAJIĆ (KSZEDOK)
136
0
ANA LUJIĆ (0354451)
738
0
SUMEJA HELDOVAC (KSZEDOK)
654
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
510
0
LUCIJA VARAT (333CR)
52
0
LANA ĐORDIĆ (SHIHAN)
136
0
ANA LUJIĆ (0354451)
654
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
52
0
LANA ĐORDIĆ (SHIHAN)
7
DORA HAS (0354451)
259
0
SARA BULAJIĆ (KSZEDOK)
7
0
DORA HAS (0354451)
136
0
ANA LUJIĆ (0354451)
7
0
DORA HAS (0354451)
Osvajači medalja
1. LANA ĐORDIĆ, Shihan
2. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski Sokol
3. MAJA JAHIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod